Amo Bar Lounge kerkon te punesoj kamariere Femer Tirane

Oferta Vende Pune Data: 27/10/2020 12:04 Post Id: 193779

The Amo Bar Lounge is looking to hire a waiter

Amo Bar Lounge is looking to hire a waiter. We offer good working conditions and satisfactory pay. Location Street Irfan Tomini. Those interested can call us on mobile no. 0695383895


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania
Lexime 3308

Amo Bar Lounge kerkon te punesoj kamariere . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit.