Kerkohen 100 operator ne gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht dhe Gjermanisht. Tirane

Oferta Vende Pune Data: 20/04/2021 20:37 Post Id: 216154

100 operators are required in Spanish, Italian, English and German.

EniAre you looking for a new job opportunity

EniAre you tired of low income !
.Then hurry up and join us.

[Search [b] 100 operators [ b] aperture converction and retention are required in our campaign [b] in Spanish, Italian, English and German [ b].

.We offer career growth opportunities and the most competitive payments in the market starting from [b] € 1000 net [ b] 🤩 as [b] and [b] bon [ b] use [ b] daily and monthly.

.It was very comfortable and modern.

EsiPossibility and good working conditions.

.Hurry to take advantage as time is limited.

For more information contact us👉

📧 [b] rekrutime.premium@gmail.com [ b]

. [B] Address [ b]: ish klubinpartizani, Kompleksi Kontakt

You are welcome !!!


extra info
Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni Operator
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa ish klubi partizani, kompleksi kontakt
Lexime 66551

📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi?

📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?!
👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne.

✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht dhe Gjermanisht.

👉Ofrojme mundesi rritjeje ne karriere dhe pagesat me konkurruese ne treg duke filluar nga 1000Euro neto🤩 si dhe bonuse ditore dhe mujore.

👉Ambiente teper komode dhe bashkohore.

👉Mundesi dhe kushte te mira pune.

⏳Nxitoni te perfitoni pasi koha eshte e limituar.

Per me shume informacion na kontaktoni👉 Ne Whatsapp

📧 rekrutime.premium@gmail.com

📍Adresa: ish Klubi Partizani, Kompleksi Kontakt

Ju mirepresim!!