📣 Butik QelbaniX Shop Kerkon Shitese 📣 Tirane

Oferta Vende Pune Data: 18/10/2020 11:22 Post Id: 239446

27,000 Leke

  • 📣 Butik QelbaniX Shop Kerkon Shitese 📣
  • 📣 Butik QelbaniX Shop Kerkon Shitese 📣


extra info
Pagesa 27,000 Leke
Pozicioni Shitese
Arsimi Bachelor
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania
Lexime 8372

▪️ Butik QelbaniX Shop kerkon te punesoje:

✅ Shitese

👉Kerkohet :

Te kete aftesi te mira komunikuese.

Te jete e afte te permbushe objetivat e paracaktuara.

👉Ofrojme:

Kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme pervec bazes edhe bonise.

📍Adresa : Rruga e Barrikadave, Tirane.