💥Kancelari Papirus, ofron 1 vend pune ne pozicionin - SHITESE💥 Tirane

Oferta Vende Pune Data: 15/10/2020 20:26 Post Id: 243929

27,000 Leke

  • 💥Kancelari Papirus, ofron 1 vend pune ne pozicionin - SHITESE💥


extra info
Pagesa 27,000 Leke
Pozicioni Shitese
Arsimi Bachelor
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 7291

📌 Kancelari Papirus, ofron 1 vend pune ne pozicionin - shitese.


📎Aplikantet kerkohen te permbushin kriteret:

• Te kene mbaruar arsimin Bachelor

•Te kene njohuri te gjuhes angleze

•Te kene njohuri kompjuterike ne perdorimin e programeve baze Microsoft.📎Ofrohen:

•Kushte te mira pune dhe mundesi rritjeje dhe zhvillimi te aftesive ne pune!

•Paga 27 000 Lek + Bonus 💵

•Koha e punes 7 ore, ne turnin e pare (ora 08-15) ose te dyte (ora 15-22). ⏰

•Nje dite pushim ne jave

📍 Adresa : Tirane, Rruga Elbasanit, ngjitur me shkollen e mesme te gjuheve te huaja "Asim Vokshi".

📲Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit!
Afati i fundit i aplikimit: 20/09/2020 18:57