📌Fast Food Piceri Mevlani kerkon recepsioniste. Tirane

Oferta Vende Pune Data: 19/01/2021 18:58 Post Id: 249190

30,000 Leke

  • 📌Fast Food Piceri Mevlani kerkon recepsioniste.


extra info
Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Recepsioniste
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania
Lexime 6219

Fast Food Piceri Mevlani kerkon recepsioniste femer

🔸[b]Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes :

- Te jene pozitive dhe korrekte ne pune.

- Te jene te sjellshme me stafin.

- Te jene te perkushtuara ne pune.

Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme 30000 leke te reja.

Orari : 17:00-01:00📍Adresa : Rruga Pjeter Budi.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim!