📣 TIRANE, ofroj 50 vende pune Operator Telemarketingu- ne gjuhen ITALIANE. Tirane

Oferta Vende Pune Data: 09/10/2020 08:24 Post Id: 257154

450 Euro

  • 📣 TIRANE, ofroj 50 vende pune Operator Telemarketingu- ne gjuhen ITALIANE.


extra info
Pagesa 450 Euro
Pozicioni Operatore Telemarketingu
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Dora DIstria, Tirana, Albania
Lexime 1058

ZZ GROUP ka nje pervoje disa vjecare ne tregun shqiptar ne fushen e telemarketingut.

👉🏻Me ane te frymes pozitive te percjelle nga struktura drejtuese, eshte bere e mundur ngritja e nje kulture dhe mjedisi pune te admirueshem. Filozofia jone eshte teresisht e orientuar drejt perkujdesjes per zhvillimin e aftesive te punonjesve duke i ofruar trajnime dhe mirepritur cdo risi, qe te ecim te gjithe sebashku drejt rruges se suksesit.

👉🏻Aktualisht, kerkojme te punesojme operatore telemarketingu te kualifikuar ne gjuhen italiane.

👉🏻 Kushtet e punes:

💶 Paga te kenaqshme dhe konkurruese ne treg;

🗂 Kontrate te rregullt ne baze te Kodit te Punes;

✅ Mundesi trajnimi jashte shtetit;

💶 Bonuse motivuese, duke shperblyer aftesine tuaj;

✔️ Trajnime me pagese te plote.

👉🏻Kerkesat e punes:

✨ Deshire per pune;

🗣 Aftesi te mira komunikuese;

🗂 Zoterim ne nivel mesatar (B2) te gjuhes italiane;

👥 Bashkepunim ne ekipin e punes;

✔️Seriozitet ne pune;

✅Ambicie dhe vendosmeri.

📧 Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e meposhtme: zzgroupmail@gmail.com

📍Adresa: Rr. Dora D´istria - Tirane, perballe Fakultetit Juridik
Afati i fundit i aplikimit: 29/10/2020 18:47