🗣️ The Irish Genius Bar kerkon staf Tirane

Oferta Vende Pune Data: 04/11/2020 20:36 Post Id: 257725


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere/PR /Hosstes
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 1178

🟢 The Irish Genius Bar kerkon te punesoje:

👉🏻Kamariere Femra

👉🏻PR

👉🏻 Hosstes

◽Kriteret e kerkuara:

👉🏻Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese.

👉🏻Te jete e sjellshme dhe korrekte.

👉🏻Eksperienca nuk eshte e domosdoeshme.

◽Ofrohet:

👉🏻Kushte shume te mira pune.

👉🏻Page e kenaqshme.

📍Adresa: Prane Ambasades Amerikane, rruga e Elbasanit.