Amo Bar kerkon te punesoje kamarier/e dhe banakier/e Tirane

Oferta Vende Pune Data: 28/03/2021 10:05 Post Id: 292336


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e, banakier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania
Lexime 1275

Amo Bar kerkon te punesoje kamarier/e dhe banakier/e

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :


- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

- Te jene te gatshem te punojne me turne.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa : Rruga Irfan Tomini.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 19/04/2021 10:00