Restorant Peshku FiShop kerkon te zgjeroje staf Tirane

Oferta Vende Pune Data: 07/04/2021 23:48 Post Id: 302150


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Hostess,kamarier,Pastruese peshku
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania
Lexime 1349

Fish Shop kerkon te punesoje

-Hostess

-Kamarier me eksperience pune

-Pastruese peshku me eksperience pune

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa : Rruga Pjeter Budi

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose tek adresa e emailit fishoprestorant@yahoo.com

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 30/04/2021 13:54