View Coffe&Bistro kerkon te punesoje sanitare Tirane

Oferta Vende Pune Data: 02/04/2021 11:34 Post Id: 312937


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania
Lexime 298

View coffe&bistro kerkon te punesoje Sanitare

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

- Te jene te gatshem te punojne me turne.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa :Bulevardi Zogu I ,ngjitur me Univeristetin Shkencat e Natyres.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 05/06/2021 11:02