๐Ÿ”ˆ Kompania qe operon ne fushen e Telemarketingut 'Forex' kerkon te punesoj Asistente zyre Tirane

Oferta Vende Pune Data: 07/04/2021 20:45 Post Id: 315194


extra info
Pagesa 400 Euro
Pozicioni Asistente zyre
Arsimi Gjimnaz
Mosha 30-40 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 5617

Kompania qe operon ne fushen e Telemarketingut 'Forex' kerkon te punesoj

- Asistente zyre "Femer"

โœ…Kriteret:

๐Ÿ”ธ Te jete paraqitshme dhe e sjellshme

๐Ÿ”ธ Mosha 30-45

๐Ÿ”ธ Te njohe programet baze te kompjuterit

๐Ÿ”ธ Te perdori ne menyre profesionale Photoshop

๐Ÿ”ธ Te jet njohese shume e mire e gjuhes Angleze ose Italiane


โœ…NE OFROJME!!

๐Ÿ’ต Pagesa baze 400-500euro (Neto)

๐Ÿ“ƒ Kontrate pune te rregullt

๐Ÿฌ Ambjente pune moderne๐Ÿ“Adresa: Rruga Elbasanit prane 7 xhuxhave

๐Ÿ”ดTe interesuartat te dergojn CV ME FOTO
hr.erjus@gmail.com

**Kujdes CV duhet bashkangjitur me foto
Cv qe jan pa foto zdo meren parasyshe nga kompania!
Afati i fundit i aplikimit: 10/04/2021 18:05