Hotel Restorant Kumanova kerkon te zgjeroje staf Lezhe

Oferta Vende Pune Data: 06/04/2021 00:36 Post Id: 317607


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni kuzhiniere,ndihmese kuzhiniere,sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Lezhe - Shengjin
Adresa Shengjin, Albania
Lexime 249

Hotel restorant Kumanova kerkon te punesoje :

-kuzhiniere ,

-ndihmese kuzhiniere

-sanitare

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te jene te gatshem te punojne me turne.

Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.(ofrojme fjetje dhe ushqim)

💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa : Shengjin.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 16/04/2021 00:36