The Class Lounge kerkon te punesoje banakier/e me eksperience pune Tirane

Oferta Vende Pune Data: 02/04/2021 11:17 Post Id: 320427


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir,Tirane
Lexime 182

The Class Lounge kerkon te punesoje banakier/e .

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

- Te jene te gatshem te punojne me turne.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.(fillon nga 32,000 leke + )📍Adresa : Kompleksi Molla,Astir.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 23/04/2021 11:16