๐Ÿ”ˆ Kerkohen Agjente Retention dhe Sales, Forex Italisht Tirane

Oferta Vende Pune Data: 18/04/2021 18:48 Post Id: 321054


extra info
Pagesa 700 Euro
Pozicioni Agjente retention dhe sales
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania
Lexime 707

๐Ÿ”ˆ Kerkohen Agjente Retention dhe Sales, Forex Italisht

Royal Trade kerkon Agjente Retention dhe Sales, Forex Italisht me eksperience.

๐Ÿ”นOfrohen :

- Retention: Paga baze 700 Euro neto + % te larta.

- Sales: Paga baze 500 Euro neto + 120 Euro per cdo FTD.

- Lead registrati.

- Bonuse ditore dhe mujore shume te kenaqshme.

- Ambjent pune luksoz dhe komod.

- Staf shume mikeprites.


๐Ÿ‘‰Cfare kerkojme:

- Eksperience minimale 6 muaj ne forex tek pozicioni i punes : Retention Agent.

- Gjuhen italiane te shkelqyer.

- Tek ne do te keni trajnime te vazhdueshme dhe mundesi rritje ne karriere.

Kontakt:
E-mail: hr@trade-royal.com
Facebook: Royal Trade
Instagram: Royaltradeal
Afati i fundit i aplikimit: 24/04/2021 15:23