Lulishtja 1 Maj kerkon te punesoje kamarier restoranti Tirane

Oferta Vende Pune Data: 30/03/2021 13:48 Post Id: 321270


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier restoranti
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 233

Lulishtja 1 Maj kerkon te punesoje kamarier restoranti.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Te kene eksperience te meparshme pune.

- Te kene njohuri mbi gjuhen angleze.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

- Te jene te gatshem te punojne me turne.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa : Rruga e Elbasanit.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 24/04/2021 13:47