Bar Resto Lounge kerkon te zgjeroje staf. Tirane

Oferta Vende Pune Data: 09/04/2021 15:43 Post Id: 321850


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e,banakier/e,sanitare,hostess
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 474

🔹 Idete e bukura i bashkohen kuriozitetit te Tiranes.

E tille eshte dhe deshira per te realizur nje projekt unik ne formen e nje ambjenti te ri ne zemer te Tiranes.

Misioni,vizioni dhe vendodhja i japin atij nje identitet te vecante.

'Bar Resto Lounge’ eshte i pozicionuar prane ambasades Amerikane.

Restoranti ,bari dhe shisha lounge me stilin e tyre karakteristik jane mundesuar per nje pervoje te kendshme dhe te paharrueshme per adhuruesit e elegances dhe modernizimit.

Cilesia efikase dhe sherbimi i larmishem jane faktoret kryesor mbi te cilet ndertohet dhe ruhet nje ekuiliber i persosur.

Cdo hapesire vishet me nje ndjesi te ngrohte dhe bashkohore .

Bashkohu dhe ti me ne mjafton te jesh energjike dhe entuziaste.

👉Bar Resto Lounge kerkon te zgjeroje staf

🔹 Kamarier/e

Mosha mbi 20 vjece

Te jete fleksibel me oraret ,puna me turne

Te kete eksperience pube

Avantazh gjuhet e huaja anglisht ose italisht

🔹 Banakier/e

Mosha mbi 25 vjec

Fleksibel me oraret puna me turne

Me eksperience pune

🔹 Sanitare

Mosha 25-45 vjece

Me eksperience pune

Puna me turne

🔹 Hostess

Mosha mbi 18 vjece

Kriteri kryesor gjuha angleze

Gjuha e dyte perben avantazh.

📍Adresa : Rruga Elbasanit prane Ambassdes Amerikane.
Afati i fundit i aplikimit: 25/04/2021 15:43