Wood Green kerkon te punesoje kamariere dhe sanitare Tirane

Oferta Vende Pune Data: 05/04/2021 10:54 Post Id: 322397


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania
Lexime 938

Wood Green kerkon te punesoje kamariere dhe sanitare.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Me ose pa eksperience te meparshme pune.

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

- Te jene pozitive dhe te qeshur.

- Te jene te gatshem te punojne me turne.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa :Bardhok Biba.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 26/04/2021 10:54