Melug Bistro Restorant kerkon te punesoje ndihmes kuzhiner, kamarier dhe sanitare Tirane

Oferta Vende Pune Data: 18/04/2021 11:27 Post Id: 322745


extra info
Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni ndihmes kuzhinier,kamarier,sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Mihal Duri, Tirana, Albania
Lexime 302

Melug Bistro Restorant kerkon te punesoje ndihmes kuzhinier, kamarier dhe sanitare.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

- Te kene eksperience te meparshme pune ne restorant.

- Me motorrin e vet.

- 8 ore pune.

- Te jene te komunikueshem.

⚫Ofrohen :

✔️ Kushte te mira pune.

💵 Pagese e kenaqshme.📍Adresa : Rruga Mihal Duri.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 27/04/2021 15:29