offer offer jobs 10917 njoftime

 Online 334 lexues | 4 njoftime ne pritje

Pune Ne FOREX Me Page 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: ...

Punesim I Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e Ne Italisht (TIRAN & FIER)

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
UNION : Ofron Punesim te menjeheshem si operatore, Team Leader ose GRUP i gateshme pune me...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona...

Komania A&K GROUP Kerkon Agjente Tregtare Ne Terren

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kerkojme agjente tregtare ne terren me ose pa eksperience...mosha 20-35...aplikantet duhet...

TEKNIK PER MIREMBAJTJE TE PAISJEVE

Shkozet, Albania, Durres Me Marreveshje
RAILI SHPK ESHTE I INTERESUAR PER TEKNIK PER MIREMBAJTJE TE PAISJEVE TE RESTORANTEVE, SOBA...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 40,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te ...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 40,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka ekspe...

Apliko Per Pozicionin Konsulent Imobiliar!

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept, pjese e kompanise Nr.1 ne Bote te Real Estate, eshte ne faze faze rekrutim...

Social Media Specialist

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 45,000 Leke
- Je krijues, pozitiv dhe te pelqejne Mediat Sociale? - Di te perdoresh Kameran dhe progr...

Kerkojme Agjente Forex Per Gjuhet Gjermanisht🇩🇪, Spanjisht🇪🇸,italisht🇮🇹,anglisht

Hoxha Tahsim, Tirane 380 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoj...

KAMARIER/E - BANAKIERE - KREPJER/E ( PA EXPERIENCE)

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Provoni nje eksperience unike, ne nje vend unik si D'Angelo! (18+ me deshiren per te ...

Rrobaqepse Me Eksperience

Pallatet e deliorgjit ,prane qendres globe, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Kerkojme rrobaqepse me eksperience pune atelie Reticollection 0693479770...
 • Profesioni: Rrobaqepse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 19/04/2019

Kerkohet Kamarier/e

Rruga Drago Siliqi, perballe shkolles Osman Myderizi, Tirane Pagesa:18,000 Leke
OTRO Cafè kerkon te punesoje Kamarier/e me eksperience. Te interesuarit te kontaktojne ne...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/04/2019

Kerkoj Hostes

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro
Te jete e paraqitshme ! Orari 18 : 30 - 22 : 00 ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/04/2019

Kerkoje Guzhiner,Ndihmes Guzhinier

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Kerkoj Guzhiner-Ndihmes Guzhinier mosha 20-35 vjec te ken sado pak eksperience pune kushte...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/04/2019

Sanitare Hoteli Me Esperienc Pune

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet sanitare Hoteli me experienc pune ne te njejten fushe. Hoteli ndodhet ne qend...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 19/04/2019

Banakier/e

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Coopers bar kerkon te punesoje Banakiere. Paga 30.000 leke + siguracion dhe bonuse. Korrek...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/04/2019

Kerkohet KAMARIER,KAMARIERE Vetem Turni I Pare!!!

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Kristi Ofron kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Nqs jeni te interesuar kontak...

Vende Te Lira Pune

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
Jeni ne kerkim te mundesive me te mira ? Ka ardhur momenti per punen e endrrave . Kompan...

Kompania Gjermane Librex Ofron Mundesi Punesimi

Rruga Aleksandri i Madh, Albania, Tirane 300 Euro
Je I ri? Energjik? Kerkon pavarsi ekonomike? Kjo eshte mundesia qe ke pritur.Kompania Gjer...

ASLA INTERNATIONAL

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
ASLA INTERNATIONAL OFRON VENDE PUNE PER VAJZA DHE DJEM TE GRUPMOSHAVE 20 - 33 VJEC. OFRO...

Punesim I Menjehershem Part Time

Rruga Mustafa Lleshi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Call-it ofron vende pune per 50 operator/e per personat te cilet jane njohes te gjuhes ita...

Punesim Per Fizioterapiste Ne Gjermani

Rruga Aleksandër Moisiu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Punesim per fizioterapiste/fizioterapist Per klientet tane ne gjermani, jemi duke kerku...

Waterex Group

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
Kompania ervi group ne kuader te zgjerimit te stafit kerkon te punesoje agjente/e shitjesh...

Ofrohen Vende Pune Masazhjere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Ofrohen vende pune masazhjere me ose pa eksperjenc pune ...

Pune Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish-Bllokut, kerkon te punesoje 50 operator/e & 1...

Stockholm Coffe&Lounge2 Kerkon Kamariere ,ndihmese Banakiere Femra !

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane 24,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge2 kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) ...

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht? Italisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone ...

Ofrohet Vend Pune Si Asistente Zyre

Rruga Sulejman Kadiu, Durrës, Albania, Durres Me Marreveshje
Studio Ligjore TIVARI kerkon te punesoje 2 asistente zyre me kohe te plote. E interesua...

Smartcom New Kerkon 500 Operator Ne Gjuhen Italiane

Rruga Selvia, Albania, Tirane 2,000 Euro
Smartcom New ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 500 Operator Callcenter Me dhe ...

Vende Pune Per Punonjes Marketi

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Kerkohet kasier, punonjes banaku , salle...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RROBAQEPSE PER KEMISHARI PUNETORE ME DHE PA EKSPERIENCE PUNETORET ME EKSPERIENCE NE PRO...

PUNE , PART TIME FULL TIME

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 340 Euro
Nese je duke kerkuar pune , Kompania jone ju ofron mundesine ne kuader te zgjerimit te sta...

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet...

Kerkojme Operator/e

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Euro
FOREX TRADING ONLINE Kerkon Operator/e 1)-Te zoteroje shume mire gjuhen Italiane/Angleze...

Banakiere (f)

Rruga Naim Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/05/2019
Bar LaBoom perballe inxhinierise se ndertimit , rruga: Naim Frasheri, kerkon te punesoje b...
 • Profesioni: Banakiere (f)
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/04/2019

📌Emirates Eshte Ne Kerkim Te Operatoreve Telefonik Ne Gjuhen ITALIANE , SPANJOLLE, GJERMANE 😊

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 17/05/2019
Nese jeni ambicioz,dinamik,dhe njihni mire nje nga gjuhet e mesiperme, Emirates eshte mund...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/04/2019

Kerkoj Kamarjer

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj kamarjer. Paga e kenaqshme. Puna turni i pare turni i dyte. 0694489608...
 • Profesioni: Kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/04/2019

Oferte Pune Ne Bregdet

Zone bregdetare, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 29/04/2019
Kerkohen 3kamariere restoranti(gatime deti/guzhine italiane) per nje kompleks turistik ne ...

Punetor Marketi (djale)

Qesarake, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkohet punetor marketi (djale) per magazine dhe sistemim malli tek Market DN. Per me shu...
 • Profesioni: Punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/04/2019

Future Home Real Estate, Kerkon Konsulent Imobilar

Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/05/2019
Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet s...
 • Profesioni: Konsulent Imobilar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 19/04/2019

Tirane, Baboon Ofron Vend Pune JAVA Developer FULL TIME

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/04/2019
BABOON, Aplikacioni Mobile per sherbimin e ushqimit ONLINE ne Tirane kerkon STAF te ri : &...
 • Profesioni: JAVA Developer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/04/2019

Cibo Restorant Mare E Terra Kerkon Nd/kuzhinier/e Peshku Dhe Sallatier/e Me Eksperience Pune Per Sez

Rruga e Potamit Himarë, Himare Pagesa:40,000 Leke
Cibo Restorant Mare e Terra kerkon Nd/kuzhiner/e Peshku dhe Sallatier/e me eksperience pun...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/04/2019

Kerkoj Ndihmes Ne Guzhine. Me Eksperience Ne Fushe.

Llogara Pass, Albania, Vlore Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Kerkoj ndihmes ne guzhine me eksperience. Si femer dhe mashkull. Ushqim dhe fjetje falas....
 • Profesioni: Ndihmes guzhine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/04/2019

Kerkohet Teknik Sistemi Alarmi & Kamerash

Rruga Shemsie Haka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/07/2019
Global Security kerkon Teknik per Sistemet e Alarmit dhe Kamerat. Aftesite : -Te ket...
 • Profesioni: Teknik
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/04/2019

Tirane, Baboon Ofron Vend Pune : Kujdesi Ndaj Klientit.

Rruga Themistokli Germenji, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/02/2019
BABOON, Aplikacioni Mobile per sherbimin e ushqimit ONLINE ne Tirane kerkon STAF te ri per...

Bar Restorant Piceri Strasbourg Kerkon Te Punesoje Staf Ne Keto Kategori

Sheshi Astiri, Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/05/2019
1 ndihmes kuzhinier me eksperience pune Kamarier bari me eksperience pune Kamarier res...
 • Profesioni: Te ndryshem
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/04/2019

BABOON Kerkon Account Manager Tirane

Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/02/2019
BABOON, Aplikacioni Mobile per sherbimin e ushqimit ONLINE ne Tirane kerkon STAF te ri per...
 • Profesioni: Account Manager
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 19/04/2019

Kompleksi Eiffel Ofron Pune

Autostrada Tirane Durres km 7,Yrshek, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/05/2019
Kompleksi Eiffel ofron pune ne pozicionin e Banakjer/e,Kamarjer/e.Paga e diskutueshme.Te i...

Kerkoj Kamarier Dhe Ndihmes Kamarier Ne Llogara.Vlore

Llogara Pass, Albania, Vlore Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2021
Kerkoj ndihmes kamarier dhe kamarier te pare Ushqim dhe fjete falas. Pagesa 26000+ sigura...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/04/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Banakier/e Dhe Kamarier

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
-Banakier/e (Paga 35000 leke) -Kamarier (Paga 20000 leke) ...

Fusion Bar And Brasserie Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Si Dhe Barist/e

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 26/04/2019
Fusion Bar and Brasserie ne Toptani Shopping Center kerkon te punesoje Kamarier/e si dhe ...

Pastruese Shtepie

Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Orari dhe paga e diskutueshme ...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/04/2019

PUNE NE FOREX

Afer Stacionit te Trenit, Tirane Pagesa:800 Euro
Kerkojme agjente ne forex per gjuhen Angleze, Italiane dhe Spanjolle. Eksperienca do te p...
 • Profesioni: Agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/04/2019

Kerkohen Motorist Shofer

Rruga Shkolla 1 Maji, Vashtëmi, Albania, Tirane Pagesa:400 Dollar Afati i Aplikimit: 03/05/2019
Kerkohet shofer me patenten perkatese si dhe motorist Part dhe full time per shperndarje...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/04/2019

Kerkohet Kamarier Restoranti Per Hotel Ne Dhermi

Dhërmi, Albania, Himare Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/05/2019
Hotel prestigjoz ne Dhermi kerkon te punesoje nje kamarier restoranti per sezonin veror. ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim