Illegal Bar. Ofron Vend Pune Per Kamarjer Dhe Kamarjere Me Dhe Pa Eksperienc(turni 1 Tirane

ILlegal Bar ofron vend pune per kamarjere (f)me ose pa eksperienc.
Adresa: Rruga Don Bosko Kompleksi Vizion Plus
Per me shum information:

Njoftime te Ngjashme