Shpeto Nga Roberia E Call-center Dhe Nis Profesionin Me Te Bukur Ne Bote! Tirane

- Ke vite qe punon ne call center dhe je e pakenaqur?
- Je lodhur nga puna rutine dhe stresuese?
- Mendon qe asaj rruge i ka ardhur fundi?

Nuk je vetem. Me mijra te rinj Shqiptare kane filluar pune ne call-center nga nevojat e momentit ose nga premtimi per nje kariere te sigurte por qe me pas u kthye ne nje ender te keqe. Veshet gumezhijne, truri nuk ndalon se punuari dhe pagesa eshte aq modeste sa nuk nderton dot nje jete te hajrit. Per me teper qe ti nuk e shikon veten ne Call-Center pas 5 vjetesh dhe te duhet nje profesion i ri dhe premtues.

Perse duhet te konsiderosh profesionin e Agjentit Imobiljar prane Real Deal?

Me aftesite e shitesit ne telefon ti je kandidati perfekt per ne; gjithcka tjeter e meson shpejt. Ne vetem 3 muaj ne te kthejme nga fillestar ne nje Super-Agjent qe fiton shume dhe shkelqen nga vetebesimi. Metodat e trajnimit qe perdorim jane nga me te avancuarat ne bote dhe japin rezultate te pabesueshme ne kohe rekord. Per pak kohe ti do fitosh 1000-3000 Euro ne muaj dhe do t'i thuash lamtumire konfuzionit dhe paqartesise per te ardhmen.

Nese je ambicioz, kembengules dhe energjik profesioni i Agjentit Imobiljar eshte profesioni i duhur per ty. Aftesia jote per te bindur dhe influencuar njerezit eshte nje aftesi e rralle qe duhet shperblyer ne menyren e duhur. Kurajo per te mare vendime dhe zgjuarsia per tu pershtatur me njerezit eshte ajo qe duam nga punonjesit tane. Ne kembim te mesojme aftesite me te paguara ne bote; Marketimin dhe Negocimin.


Kandidatet duhet te jene

1. Me arsim te larte niveli Bachelor e siper
2. Me pervoje te meparshme ne call-center
2. Me kulture te forte pune dhe sherbimi
3. Te gatshem per te mesuar gjera te reja

Perfitimet e individit:

1. Kushtet me te mira te punes ne Shqiperi
2. Trajnim i vazhdueshem dhe super-cilesor
3. Mundesi rritje personale dhe financiare
3. Kariere e gjate dhe e sigurte

Dergo CV-ne tende sa me pare ne adresen: hr@realdeal.al

Afati i fundit i aplikimit: 22/01/2024 11:41

Njoftime te Ngjashme