Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center? Tirane

CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht !
Cfare ju duhet :
- Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar;
- Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME
- Eksperienca ne Call Center perben avantazh;
- Perkushtim ne pune;
- Aftesi te mira komunikimi

Cfare ofrojm:
- Pagese baze deri ne 500 euro ALL NETO;
- Bonuse ditore, javore dhe mujore me konkurueset ne treg;
- Kushte pune ideale;
- Kontrate pune ne perputhje me legjislacionin Shqiptar;
- Weekend te lire;
- Mundesi rritjeje profesionale;
✈️ Promovim per me te miret me udhetime jashte Shqiperise;
- Trajnime periodike;
- Sherbim mjekesor falas

Nxito ti bashkohesh skuadres CTA!
Te interesuarit te na kontaktojne :
☎️
📧 recruit1@ctagroups.com
🌐 www.ctagroups.com
📍Rr."Asim Vokshi", Prane Postes Shiptare 5/1,Tek ish-stacioni i trenit!

Afati i fundit i aplikimit: 09/06/2019 11:49

Njoftime te Ngjashme