D'Angelo eshte ne kerkim te vajzave te reja per tu bere pjese e stafit tone! Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 18/07/2019 15:12

We are looking for young girls with the desire to learn in Kamarier's position

D'Angelo is looking for new girls for the position:
-Waiter
Satisfactory payment.
>> Contact Whatsapp if you are interested


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania
Lexime 10213

D'Angelo eshte ne kerkim te vajzave te reja pe dhe me eksperience pune per pozicionin:

-Kamariere
-Banakiere
-Krepiere

Pagesa e kenaqshme.
>>Kontaktoni Whatsapp nese jeni te interesuar.