Ofrojme vende pune si agjent/e shitjesh full time & part time. Tirane

Oferta - Njoftime Pune Data: 23/05/2019 13:13

50,000 Leke

We offer jobs as a full time part time sales agent.

Librex offers job as sales agent sales agent but with very good growth opportunities at the wheelhouse.
- You have to own patents and have priority over those who have a personal car.
-You must be a comonomer and a co-worker.
For more info you can contact us at: 0683658120


Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni Agjent Shitje
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania
Lexime 14997

Librex ofron vende pune si Agjent/e shitjesh ne terren por me mundesi shume te mira rritje ne karrjere.
-Duhet te posedoni patente dhe kane perparesi ata qe kane makine personale.
-Duhet te jeni te komonikueshem dhe bashkpunues.
Per me shume info mund te kontaktoni ne:

Afati i fundit i aplikimit: 25/06/2019 12:45