operator telefonik 10253 njoftime

 Online 149 lexues | 1 njoftime ne pritje

UNION: Ofron Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e Telefonia / Energji, Italisht (TI

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
UNION CONTACT : Ofron Punesim te menjeheshem per 100 operatore dhe 10 Team Leader ose grup...

Punesim I Menjehershem Si TEAM LEADER !!

Rruga Janos Hunyadi, Tirane 45,000 Leke
Offriamo lavoro come TEAMLEADER con pagamento minimo 60000 lek di base. Si richiede: 1...

Fillo Nje Kariere Te Re Ne Industrine Me Te Bukur Ne Bote!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,000 Euro
Real Deal, Agjensia Imobiliare me dinamike ne tregun Shqiptar, ka 2 vende te lira pune per...

Apliko Per Pozicionin Konsulent Imobiliar!

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept, pjese e kompanise Nr.1 ne Bote te Real Estate, eshte ne faze faze rekrutim...

Mundesi Punesimi, Agjente Forex Per Gjuhet Gjermanisht🇩🇪, Spanjisht🇪🇸,italisht🇮🇹,a

Hoxha Tahsim, Tirane 400 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoj...

PUNETORE FAST FOODI + KAMARIER/E + SANITARE + KASIER

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me eksperience pune. Rroga e kenaqshme. ...

Kerkojme Operatore Call Center

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme Operator ne gjuhet : • Italiane, • Spanjolle, Te kene njohuri te mira...

Content Creator - Per Marketing

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
- Di te perdoresh Kameran dhe programet video-edituese? - Je krijuese, pozitive dhe te pe...

Flet Shume Mire Italisht Dhe Di Te Shesesh? Ne Punesojme Vetem Me Te Miret!

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
General marketing group ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhen italiane ...

Kamarier/e - Banakiere - Krepjer/e ( PA EXPERIENCE)

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Provoni nje eksperience unike, ne nje vend unik si D'Angelo! (18+ me deshiren per te ...

Kerkojme Operatore Call Center

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme Operator ne gjuhet : • Italiane, • Spanjolle, Te kene njohuri te mira...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 25/03/2019 23:53

Manaxhimi I Porosive Te Klienteve Nepermjet Programeve Profesionale.

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon punesoje punonjese(femer) per manaxhimin e porosiv...
 • Profesioni: administrate
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 25/03/2019 22:41

Mobilier Per Prodhimin E Kuzhinave

Rruga: Marie Kraja, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje marangoz per prodhimin e kuzhinave. ...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 25/03/2019 22:41

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet, te Bulevardi Zhan d'Ark (pe...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 25/03/2019 22:38

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Pag...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 25/03/2019 22:38

Start Reklama Ofron Pune

Rruga Shefqet Musaraj, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:55,000 Leke
Start Reklama sh.p.k me nje eksperiece te gjate ne fushen e dizenjimit, prodhimit dhe mont...
 • Profesioni: Punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 25/03/2019 22:08

Mobilier Per Prodhimin E Kuzhinave

Rruga: Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje marangoz per prodhimin e kuzhinave. ...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RROBAQEPSE PER KEMISHARI PUNETORE ME DHE PA EKSPERIENCE PUNETORET ME EKSPERIENCE NE PRO...

Kerkohen Infermier/e Per Punesim Ne Gjermani

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 3,500 Euro
Pozicioni Infermier/e Infermieret qe ne kerkojme duhet te presin dhe te kujdesen me pro...

Back Office/Vendite

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Cruisetopic.it Cerca Back office/Vendite - ottimo italiano e inglese scritto e parlat...

Kerkojme Operator/e

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Euro
FOREX TRADING ONLINE Kerkon Operator/e 1)-Te zoteroje shume mire gjuhen Italiane. 2)-Ek...

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet...

ILlegal Bar. Ofron Vend Pune Per Kamarjere (f) Me Dhe Pa Eksperienc(turni 1). Banakjere (f) Me Eksp

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
ILlegal Bar ofron vend pune per kamarjere (f)me ose pa eksperience(turni 1). banakjere (f)...

Banakjere

pran shkolles 1 maj, Tirane Pagesa:30,000 Leke
kerkohet banakjere me eksperjenc pune paga e knaqeshme turni 2 ...
 • Profesioni: banakjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Date: 25/03/2019 22:08

Kerkoj Sanitare Ose Amvsie Shtepie

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj të punësoj sanitare ose amvisë shtepie me kohë të plotë dhe të pjesshme , t...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 25/03/2019 22:08

Kerkojme Bankier,kamarier

Rruga Loni Ligori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkojme banakier me eksperience kushte te mira pune,paga fillestare 250.kamarier me exper...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 25/03/2019 22:08

Ofrojme Vend Pune Per Sanitare

Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkojme Sanitare me eksperience. Orari dhe paga e kenaqshme...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 25/03/2019 22:08

Kerkojme Specialist Mishi/Gjiro

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
Special souvlaki kerkon:Specialist Mishi/Gjiro &Motorist.kontakto ne 0692609247...

TOEND.ORG SHPK Richiede Agenti Esperti Nell Settore Consulenza Finanziaria

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro
Si richiedono Agenti Esperti nell settore consulenza finanziaria Il lavoro consiste nel...
 • Profesioni: Operatori
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 25/03/2019 22:08

Bar Kafe

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj kamarjere/banakjere turni 1 lokal llagje tek 21 dhjetori.ti bej te dyja.te ket eks...

Kerkoj Punetor Per Sherbim Taksi N Fast Food

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Mjetin e e punes e kemi ne , orari i punes ora11:00 - 19:00 ...
 • Profesioni: Motorist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 25/03/2019 19:24

Shitese Argjendari

Rruga Murat Toptani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkojme shitese per dyqan Argjendarie qe te permushe kto kritere minimale: 1) Te kete ek...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 25/03/2019 19:05

Byrektore

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Furre Buke Baholli kerkon te punesoje Specialiste Byreku. Ofrohet mundesia per te punuar...
 • Profesioni: Byrektore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 25/03/2019 19:05

Kerkojm Shitese

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme shitese me ose pa eksperienc Behet fjale per turnin e dyte 7 ore pune nga ora 14...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 25/03/2019 19:05

Ofrohet Vend Pune Per Kuzhinier

qendra kristal, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kuzhinier me eksperience pune. Kryesisht te kete punuar ne zgare. Mosha e prefer...
 • Profesioni: kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 25/03/2019 19:03

Kerkohet Menaxhere

Bulevardi i Ri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet Menaxhere per Bar Restorant paga me marrveshje kushte shume te mire pune cel:+355...
 • Profesioni: Menaxhere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 25/03/2019 19:02

Kerkohet Pastruese Per Bar Kafe

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkoj Pastruese Per Bar Kafe paga me marrveshje Kushtet teper te mira nr cel:0698802899...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Date: 25/03/2019 19:02

Shitese Argjendarie

Murat Toptani Street, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
SHITESJA TE PLOTESOJE KETO KRITERE: 1) EKSPERIENCE NE SHITJE 2) AFTESI KOMUNIKUESE 3) T...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 25/03/2019 19:02

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere (F) Dhe Banakier/e

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Twist Bar kerkon te punesoje: -Kamariere(F) (Paga 20000-26000 Leke) -Banakier/e (Paga 35...

Kerkohet Shitese - Furre Buke

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Furre Buke Baholli kerkon te punesoje Shitese me ose pa eksperience. Kushte shume te mir...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 25/03/2019 19:02

NEW CAMPAGNA / APPUNTAMENTI ! 1 MINUTO DI IMPEGNO = 10000 ALL PER APPUNTAMENTO :)

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Sorridi CCL Albania është pjësë e sektorit telemarketing që nga viti 2014 Jemi duk...
 • Profesioni: Operatorë
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 25/03/2019 19:02

Kerkohet Rrobaqepse

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen rrobaqepse per te bashkepunuar me nje biznes rrobash. Kriteret : Te dijne t...
 • Profesioni: Rrobaqepse
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 25/03/2019 19:02

Kerkojme Menaxher Shitjesh Per Te Gjith Territorin Shqiptar Me Eksperienece Pune Deri Ne 35 Vjec.

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Preferohet arkitekt ose dizainer.Jemi prodhuesa ndricuesash abazhurash te vetmit ne shqipe...
 • Profesioni: menaxher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 25/03/2019 18:11

Kërkoj Edukatore Kopshti

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Kerkoj të punësoj Edukatore Kopshti me kohë të plotë, preferohen ato që njohin rrjet...
 • Profesioni: edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 25/03/2019 18:11

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim