operator 13512 njoftime

 Online 366 lexues | 8 njoftime ne pritje

Vend I Lire Pune | Paga 60.000 Lek | Pune Ne Zyre Me Orare Fikse Dhe Fundjava Pushim

Ish Shkolla 11 Janari, Rruga Sami Frashëri Tiranë, Tirane 60,000 Leke
[youtubeid]fcwPwvsniDA[/youtubeid] Wise Group Center ka mbi 5 vjet ne tregun shqipetar me...

UNION: Ofron Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e Telefonia / Energji, Italisht (TI

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
UNION CONTACT : Ofron Punesim te menjeheshem per 100 operatore dhe 10 Team Leader ose grup...

CERCHIAMO OPERATORI OUTBOUND PER LA CAMPAGNA TELECOM ITALIA

Rruga Muhamet Gjollesha, Pallati 34, AP 10 (0,23 km) 1001 Tirana, Tirane Me Marreveshje
•Cerchi lavoro ma non ti trovi bene il stipendio non ti basta? •Vuoi un ambiente acco...

NA Solution Kerkon Te Punesoje 40 Agjente Telefonik Ne Gjuhen Italiane.

Rruga ”Milto Tutulani”, Tirane 60,000 Leke
NA Solutions, kompani Telemarketing-u me misionin per te ofruar sherbime me nivel te larte...

IDS-Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Janos Hunyadi, Tirane 45,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona...

Altech Marketing Hap Zyrat E Reja, Ofron Vende Pune Si Agjent Marketingu.

Njësia bashkiake nr 5, rruga Abdyl Frashëri Tirana, Albania 1001, Tirane 60,000 Leke
Nese je ambicioz, i vendosur, i shoqerueshem, dinamik dhe je ne kerkim te nje pune te re k...

Puno Per Real Deal Dhe Fito Rregullisht 1000 - 3000 Euro Ne Muaj!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 500 Euro
Puno Per Real Deal Dhe Fito Rregullisht 1000 - 3000 Euro Ne Muaj! -Je duke kerkuar nje ...

PUNETORE FAST FOODI + KAMARIER/E + SANITARE + KASIER

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me eksperience pune. Rroga e kenaqshme. ...

Kerkojme Operatore Call Center

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme Operator ne gjuhet : • Italiane, • Spanjolle, Te kene njohuri te mira...

Equilibrium Ofron Mundesi Punesimi Si Agjent Marketingu.

Bulevardi Dëshmoret e Kombit Tirana, Albania 1001, Tirane 60,000 Leke
Jemi ne kerkim te vazhdueshem te personave qe karakterizohen nga ambicia, iniciativa dhe i...

Kamarier/e - Banakiere - Krepjer/e ( PA EXPERIENCE)

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Provoni nje eksperience unike, ne nje vend unik si D'Angelo! (18+ me deshiren per te ...

Kerkohet Konsulent Imobiliar

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme Konsulente Mobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergojne CV: Email: info@re...

Tirane, Ofroj Vend Pune Agjent Imobiliar

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme Agjente imobiliare! Te gjithe te interesuarit te dergojne CV: Email: info@rea...
 • Profesioni: agjent imobiliar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 20/03/2019 09:45

Kerkohet Office Manager

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Përshkrimi Agjensia REALinvest – Real Estate është një agjensi e pasurive të patun...
 • Profesioni: Menaxher/e Zyre
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 20/03/2019 09:45

Kerkohet: Junior Project Manager Ne Kosove

Rruga Perlat Rexhepi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Weweb - Societa Internazionale di servizi che offre assistenza aministrativa e manageriale...
 • Profesioni: Manager
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 20/03/2019 09:43

Kerkohet Banakiere (F) Bar Eden Park

Kryqezimi i rruges Barikadave me rrugen e Dibres , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet banakiere (F) ne lokalin Eden Park. Kushte te mira pune. Paga me marveshje. ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 20/03/2019 08:35

Specialist Agjent Imobiliare / Real Estate

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
DREAM Albania Real Estate / Agjensi Imobiliare Ne mbeshtetje te rritjes se vazhdueshme ...

Agjent Apertura Forex Italist

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
Cvss company mbi 2 vite ne treg,kerkon te punsoje agjent apertura forex ne gjuhen italiane...

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht? Italisht? Anglisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuad...

Kerkohen Agjente Forex Per Gjuhet Gjermanisht🇩🇪, Spanjisht🇪🇸,italisht🇮🇹,anglisht

Hoxha Tahsim, Tirane 400 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoj...

Vende Te Reja Pune

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 250 Euro
Kompania zviceriane librex ne kuader te zgjrimit te zyrave , hap fushaten per 20 vende te ...

Kerkohen Infermier/e Per Punesim Ne Gjermani

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 3,500 Euro
Pozicioni Infermier/e Infermieret qe ne kerkojme duhet te presin dhe te kujdesen me pro...

Kerkojme Operator/e

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Euro
FOREX TRADING ONLINE Kerkon Operator/e 1)-Te zoteroje shume mire gjuhen Italiane. 2)-Ek...

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet...

Smartcom New Kerkon 500 Operator Ne Gjuhen Italiane

Rruga Selvia, Albania, Tirane 2,000 Euro
Smartcom New ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 500 Operator Callcenter Me dhe ...

ILlegal Bar. Ofron Vend Pune Per Kamarjere (f) Dhe Banakjere (f) Me Eksperienc .

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
ILlegal Bar ofron vend pune per kamarjere (f) dhe banakjere (f) me eksperienc pune . Adre...

Kerkoj Kamarier/e

Rruga Njazi Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkoj kamarier/kamariere me eksperience pune. Puna eshte me orar te plote me turne. Te in...
 • Profesioni: kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 20/03/2019 08:20

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane Pagesa:35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 20/03/2019 02:43

Picajol

Rruga Bilal Sina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet Picajol me eksperjence...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 20/03/2019 01:31

KERKOHET KUZHINIERE FEMER

Rruga Nikolla Lena, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Deli's Bar & Restorant kerkon te punesoje Kuzhiniere Femer. Mosha deri ne 40 vj...
 • Profesioni: Kuzhiniere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 19/03/2019 20:19

Tirane, Ofroj Vend Pune Agjent Imobiliar/e

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
EURO ESTATE IMOBILIARE , ne kuader te zgjerimit kerkon te punesoje agjente imobiliare (mes...
 • Profesioni: agjent/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 19/03/2019 19:49

Kerkohen Agjente Forex

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen agjente forex ne gjuhen italiane ,angeleze,gjermane dhe spanjolle.Me ose pa ekspe...
 • Profesioni: Agjente Forex
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 19/03/2019 19:41

Gertibarbershop 2

Rruga Qemal Guranjaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke
Kerkon berber profesionist. Paga me perqindje 50%. Orari 10:00-22:00...
 • Profesioni: Berber
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 19/03/2019 19:41

Servis Celularesh Mobile Fashion

Medreseja, Rruga Hafiz Ibrahim Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
kerkojme nje djale qe te kete eksperience pune ne fuhen e celulareve,te kete aftesi komuni...
 • Profesioni: shites
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 19/03/2019 19:40

Kerkohen Agjent Shitjesh

Boulevard Kashar, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
Doni te fitoni te pakten 300€ ne muaj? Kompania Zviceriano-Gjermane Librex kerkon njerz...

Eat Me Kerkon Motorist

Rruga Pjetër Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Eat Me kerkon Motorist. Adresa : Perballe Godines 11-12 Qytet Studenti. Rruga Pjeter Budi....
 • Profesioni: Motorist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 19/03/2019 19:39

Punonjes Desku

Tirana International Airport Nënë Tereza, Airport Parking, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kompania Aima sha qe zoteron Franchisee e Hertz Rent a Car, me vendndodhje ne Rinas, kerko...
 • Profesioni: Punonjes Desku
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 19/03/2019 19:39

Nero Aesthetics Ofron Vend Pune Per Manikyriste

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Nero Aesthetics ofron vende pune per manikyriste! Vajzat duhet te jene me eksperience, te ...
 • Profesioni: Manikyriste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 19/03/2019 19:33

Kerkojme Operator/e

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,200 Euro
FOREX TRADING ONLINE Kerkon Operator/e 1)-Te zoteroje shume mire gjuhen Italiane. 2)-Ek...
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 19/03/2019 18:31

PUNETORE FAST FOODI + KAMARIER/E + SANITARE + KASIER

Abdyl Frasheri, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me eksperience pune. Rroga e kenaqshme. ...
 • Profesioni: fastfood
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 19/03/2019 18:21

Mesues /e Gjermanishte

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Leke
Pershendetje jemi ne kerkim te nje mesuasi gjermanishte . Te kete perfunduar studimet ne k...
 • Profesioni: Mesuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 19/03/2019 17:58

OFROJ PUNE GUZHINIERE,NDIHMES GUZHINIERE,SANITARE,BANAKJERE

Autostrada Tirane Durres km 7,Yrshek Tirane Perballe QTU , Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kompleksi Eiffel ofron pune ne pozicionin Guzhinier/e me eksperience ne guzhinen tradicion...

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere (F) Dhe Kamarier (M)

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Twist Bar kerkon Kamarier/e Ofrohen kushte te mira pune si dhe page e kenaqshme. Te jene...

Flet Shume Mire Italisht Dhe Di Te Shesesh? Ne Punesojme Vetem Me Te Miret!

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:2,000 Euro
General marketing group ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhen italiane ...
 • Profesioni: operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 19/03/2019 17:55

Barist

Rruga Bilal Sina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Swan Lounge Bare kerkon te punesoje Banakier/Barist me eksperjence pune....
 • Profesioni: Barist
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 19/03/2019 17:45

Kerkohen Punetor

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar North London afer Bar Noel kerkon te punesoj... Kamarier'e, Nd Kamarier'e d...
 • Profesioni: puntore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 19/03/2019 17:45

Kerkojme Agjent/e Me Page Baze + Bonuse

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Convenience Imobiliare eshte ne kerkim agjentesh imobiliar. Paga baze (e diskutueshme) + b...
 • Profesioni: agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 19/03/2019 17:42

Kerkoj Shofer Personal Mashkull

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:70,000 Leke
Pershendetje quhem Liljana Ndreu kerkoj nje shofer personal mashkull serioz nga mosha 20 d...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 19/03/2019 17:42

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim