Pune 1000+ Oferta - Ofroj Vende Pune

 Online 22 lexues | 0 njoftime ne pritje

IDS-Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Janos Hunyadi, Tirane 45,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona...

Kerkojme Kamariere (F) Me Ose Pa Eksperience

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ofroj vend pune per Kamariere (F) me ose pa eksperience pune. Adresa : Ish Ekspozita pr...

Vende Pune Per Banakiere, Kamariere Dhe Krepier/e

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo Chocolate & Coffee offron vende pune (me ose pa eksperience) per pozicio...

PUNETOR/E FAST FOODI + KREPIER/E + MOTORIST + KAMARJER/E +SANITARE

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me ose pa eksperience pune. Rroga e kenaqshm...

Meso Aftesite Me Te Mira Ne Bote Dhe Fito Sa Leke Te Duash!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane Me Marreveshje
Meso Aftesite Me Te Mira Ne Bote Dhe Fito sa Leke Te Duash! - Deshiron te mesosh artin ...

Piceri Mevlani Kerkon Motorist

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Fast Food Piceri Mevlani kerkon te punesoje motorrist turni i pare 9.30 me 5.30 dhe turni ...

Operator/e Telefonik/e Call Center Inbound Ne Vlore

Vlore, Albania, Vlore 50,000 Leke
Lider multinacionale ne sektorin e sherbimit ndaj klientit per elektroshtepiaket seleksion...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE NE KEMISHA ME DHE PA EKSPERIENCE .PAGAT PER PUNETORET ME EKS...

Kamarier/e | Punonjese Ne Kendin E Lojrave

Rruga Aleksander Moisiu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme kamarier/e dhe Punonjese ne kendin e lojrave. Adresa : Rruga Aleksander Moisiu, ...

Mundesia Vetem Nje Telefonate Larg!

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Ke aftesi te mira komunikuese dhe eksperience te meparshme ne Call Center? Next sha ofr...

Alba Trans Shpk Kerkon Ekonomiste

Rruga Egnatia, Durres, Albania, Qender, Durres Pagesa:40,000 Leke
Alba trans shpk kerkon ekonomiste per zyren e logjistikes. Personi duhet te njohe gjuhen i...
 • Profesioni: Ekonomist
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 20/09/2018 23:10

Kerkojme Specialist Furre Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershkrimi i punes: Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Polo...
 • Profesioni: Furretar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 20/09/2018 22:29

Kamarier / E Banakier / E

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Pran fushes se aviacionit...
 • Profesioni: E Mobiluar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 20/09/2018 22:11

Kerkohet Edukatore

Rruga Migjeni, Tirana, Albania, Laprake, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkohet Edukatore ne nje kopesht privat te jet me arsim perkates Bachelor avantazh ekspe...

Bar Kafe Oslo

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo, Tirane Pagesa:33,000 Leke
Bar kafe oslo kerkon te punesoje banakiere femer,puna me turne,paga 33000 mij lek te reja ...
 • Profesioni: banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 20/09/2018 22:07

Kerkohet Teknik Per Tenda Dielli

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet teknik per prodhim dhe montim tenda dielli ne kompanine MAJOPLAST. Page e kenaqsh...

Foto Andi

Instituti Bujqesor, Tirane 27,000 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje per foto studio me ek...
 • Profesioni: foto
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Manaxhimi I Porosive Nepermjet Programeve Profesionale.

Rruga: Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Kompania "S.C.system sh.p.k" qe operon ne fushen e lendes se pare per mobileri, ...

Je Me I Miri? Zgjidh Te Bashkepunosh Me Me Te Miret Ne Rrugen Drejt Suksesit?!

Rruga E Kavajes, Tirane Me Marreveshje
Ke eksperience? Beson qe je me i miri por nuk po arrin te shfrytezosh sic duhet potenciali...

Kerkojme Agjente Forex (retention & Capotavola)

Hoxha Tahsim, Tirane 400 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoj...

URGENT- KERKOJME PLLAKA VENES,BOJAXHI PUNONJES GIPSI.

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
KERKOJME 50 PUNETORE NE FUSHEN E NDERTIMIT,TE SPECIALIZUAR PER BOJAXHI,PUNONJES GIPSI DHE ...

Monitorim Softwaresh

Rruga Brigada E Viii, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
Fine Tuning Consulenza Integrata Srl con sede a Tirana in zona BLLOK, accanto alla Sky Tow...

Kerkohen Operatore Dhe TeamTeader

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore dhe team leader per fushaten Telecom Italia ora baze shum e kenaqeshme...

IFS Kerkon Te Punesoje Operatore Ne Gjuhen Italiane Dhe Angleze Pagesa Super

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
IFS kerkon te punesoje Operatore ne gjuhen Italiane dhe Angleze Ofrojme – Paga deri ne...

BAR NEW CITY KERKON KAMARIER

Unaza, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar new city kerkon kamarier/e me pervoj pune mosha mbi 20 vjec paga e kenaqshme. ...

Punesim I Menjehershem,kerkohen 20 Operatore Me Pagese 300 Leke/ora

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkohen 20 operatore me eksperience te meparshme ne fushata telefonie Fikse + Mobile dhe ...

Kerkojme Kujdestare

Pylli I Sodes, Albanien, Vlore 200 Euro
Kerkojme nje Kujdestare, per nje nene te moshuar,orari ne 8deri ne 5 pasdite ,Pagesa shum...

Bar Kritea Kerkon Banakier/e Me Eksp. Pune

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane 37,000 Leke
Bar Kritea ofron kushte te mira pune dhe page te kenaqshme. Na kontaktoni vetem ne cel dhe...

Kamarier Dhe Zgarist

Rruga Petreles, Albania, Tjeter zone, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Hotel Restorant Emblema kerkon te punesoj kamarier dhe zgarist. Kushtet e punes jan shume ...

Asistent Ne Sistemin Intermodal

Tirana, Albania, Tjeter zone, Tirane Pagesa:35,000 Leke
M.S.C Albania www.msc.com Detaje te pozicionit Tipi i punes Kohe e plote Pak ekspe...

Small Business Banking Relationship Manager (SBB-RM) – Fier

Fier, Albania, Qender, Fier Pagesa:Me Marreveshje
NBG Bank in Albania will accept candidates for the positions of: Small Business Banking...

Bar Restaurant Piazza Kerkon Kamarier/Kamariere Per Bar-Kafe

Rruga Ded Gjo Luli, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kriteret qe duhet: 1. Mosha mbi 19-Vjec 2. Arsimi i mesem ose i larte 3. Te jete i ko...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 20/09/2018 21:04

Si Richiede General Manager Full Time Per Una Azienda Internazionale

Blloku, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Azienda Internazionale operante in ambito Finaziario , Richiediamo: Etta Massima 3...
 • Profesioni: Menagere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 20/09/2018 20:56

Si Richiede Segretaria Full Time Per Una Azienda Internazionale

Bllok Tirana, Blloku/Liqeni Artificial, Tirane Pagesa:500 Euro
Azienda Internazionale operante in ambito Finaziario , Lavoro di Supporto nelle attivitą...
 • Profesioni: Sekretare
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 20/09/2018 20:56

TOEND.ORG SHPK Richiede Agenti Esperti Nell Settore Consulenza Finanziaria

Blloku, Tirana, Albania, Lumi Lana/ Bulevard, Tirane Pagesa:500 Euro
Il lavoro consiste nel contattare clienti per dare la possibilita di ricevere cessione del...

Kerkohet Ndihmese Banakiere (Astir)

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Don Bosko, Tirane Pagesa:22,000 Leke
FAMED Lounge Bar kerkon ndihmese banakiere Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune....

Restorant Fishop Kerkon Te Punesoje

Rruga Budi, Tirane Me Marreveshje
Restorant Peshku "Fishop" kerkon te punesoje punonjese me eksperience per pastri...

Piceri Mevlani Kerkon Receptioniste

Universiteti Metropolitan Tirana, Tirane 30,000 Leke
Fast Food Piceri Mevlani kerkon te punesoje recepsioniste, turni i dyte orari 5 me 1. Paga...

URGENT- KERKOJME PLLAKA VENES,BOJAXHI PUNONJES GIPSI.

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Don Bosko, Tirane Pagesa:1,000 Euro
KERKOJME 50 PUNETORE NE FUSHEN E NDERTIMIT,TE SPECIALIZUAR PER BOJAXHI,PUNONJES GIPSI DHE ...

Sanitare

Kompleksi Deliorgji, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkohet Sanitare per Bar Lounge me eksperience pune dhe serioze paga 25000+siguracione .T...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 20/09/2018 20:25

Kerkohet Kamarier/e

Surrel, Albania, Zone Periferike, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkohet kamarier/e te di te bej dhe banakun paga eshte 20000 +siguracion orari 8 or ...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 20/09/2018 20:25

Kerkojme Recepsioniste

Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet recepsioniste femer me eksperience pune dhe kohe te plote pune ne hotel ne zonen ...

Kerkohet Kamarier/e Dhe Banakier/e

Rruga Tom Plezha, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Noda Bar kerkon kamarier/e dhe banakier/e. Lokali ndodhet ne unaze te madhe tek Astiri. Pe...

Small Business Banking Relationship Manager (SBB-RM) – Durres

Durres, Albania, Qender, Durres Pagesa:Me Marreveshje
NBG Bank in Albania will accept candidates for the positions of: Small Business Banki...

Bar Kafe Galini

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar Kafe Galini kerkon te punesoje banakjere dhe kamarjere. Paga e kenaqeshme plus perqind...

Kerkojm Staf Me Eksperienc

Rruga Gjeneral Nikols, Tirana, Albania, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Hotel-Restorant Dreri kerkon : 1-Kamarier Bari me eksperienc 2-Kamarier Restoranti m...

Graphic Designer

Autostrada Tirane - Durres , Vore, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Graphic Designer Pershkrim i Pergjithshem Graphic Designer eshte nje person kreati...

Ofroj Vend Pune Pėr Tė Mbajtur Njė Tė Moshuar(femėr)

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet nje grua (mosha 50+) per te mbajtur nje te moshuar (femer) ne orarin 08:00-14:00...

Furre Buke Pasticeri “TITO“ Kerkon Te Punesoje Shitese.

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Brryli, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Furre buke pasticeri “TITO“ kerkon te punesoje shitese. Mosha mbi 18 vjec. Te kete mbaruar...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 20/09/2018 15:32

DIAMOND Coffee Kerkon Te Punesoje 1 Kamarier

Ali Demi, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane Pagesa:25,000 Leke
DIAMOND Coffee kerkon te punesoje 1 Kamarier Adr: Tirane, Rr. Ali Demi, Perballe ish Ma...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 20/09/2018 15:32

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim