Punesimi 1000+ Oferta - Ofroj Vende Pune

 Online 379 lexues | 8 njoftime ne pritje

IDS-Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Janos Hunyadi, Tirane 45,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona...

Vende Pune Per Banakiere, Kamariere Dhe Krepier/e

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo Chocolate & Coffee offron vende pune (me ose pa eksperience) per pozicio...

Je Pa Pune Ose I Lodhur Nga Puna Aktuale? Union Call Eshte Vendi I Duhur

Rruga E Kavajes, Tirane Me Marreveshje
Union Call me nje eksperience te gjate ne fushen e shitjeve eshte duke zgjeruar stafin e s...

Gjiro Kamara - KERKON PUNTOR/E FAST FOODI + MOTORIST + PASTRUESE

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me ose pa eksperience pune. Rroga e kenaqshm...

Kerkojme Agjente Forex (retention & Capotavola)

Hoxha Tahsim, Tirane 400 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoj...

WATERELLO

Rruga Aleksandri I Madh, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
Kompania prestigjoze Purification System me mbi 10 vite eksperience ne treg kerkon te pune...

Manaxhimi I Porosive Nepermjet Programeve Profesionale.

Rruga: Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Kompania "S.C.system sh.p.k" qe operon ne fushen e mobilimit, po kerkon punonjes...

AUTO1 Albania Cerca Sales Agents (Addetti Alle Vendite)

Alpas Center, Bulevardi Gjergj Fishta, Tirane, Tirane Me Marreveshje
AUTO1.com il mercato B2B online leader in Europa per l'acquisto e la vendita di aut...

RECRUITING Puneson Menjehere 10 Konsulente Telefonik Me 300 Leke /Ora

Shyqyri Baxolli, Tirane 400 Euro
Per kompanine tone lider ne Itali dhe Europe DEALERS CALL kerkojme per nje punesim te menj...

Kerkojme 3 Team Leader Dhe 30 Operatore Per Fushaten Telecom Italia

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Egeo Professional Marketing sta cercando 3 team leader e 30 agenti di telefonia con esperi...

Front End Developer

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
We are looking for experienced front end developers that are capable of designing systems ...

Back-End Web Developer

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Back-End Web Developer We are looking for an experienced Back-End Web Developer respon...

Digital Marketing Consultants

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
We are looking for outbound operators with experience in the Digital Marketing field. If ...

Kerkohet Kamariere (F)

Sheshi Skenderbej, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet Kamariere (F) me eksperienc pune dhe prioritet dhe e detyrueshme gjuha e huaj Ang...

Bar Restorant Beach Bar VAJANA Kerkon Staf

Radhime, Albania, Radhime, Vlore Pagesa:50,000 Leke
Bar Restorant Beach Bar Vajana kerkon : 1) Sanitare 2) Kamarier/e restoranti me experie...
 • Profesioni: Staf
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 25/06/2018 13:09

Ofrojm Vende Pune

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme specialiste per armature hekur gipse shtrim pllakash te gjitha llojet e punimeve ...

Tirane, Siamo Alla Ricerca Di Operatori Telefonici Per TELECOM

Rruga Mine Peza, Tirane Me Marreveshje
Siamo alla ricerca di operatori telefonici per TELECOM. SI OFFRE: - Ottima Retribuzion...

SALON MASAZHERI LUXEVA FRANCE PUNONJESE.

Luxeva France, Tirane Me Marreveshje
Salon masazherie LUXEVA FRANCE kerkojme punojse per masazheri me dhe pa eksperience. Rrog...

Call-it Tirane Ofron Mundesine Me Te Mire Per Ju!

Rruga Elbasanit, Perballe 7 Xhuxhave, Ne Krahe Te , Tirane 500 Euro
Call-it Tirane eshte ne kerkim te operatoreve te gjuhes italiane me ose pa eksperience. O...

Kerkojme Banakier/e Me Eksp. Pune

Ali Demi, Tirane, Tirane 37,000 Leke
Bar Pasticeri & lodra per femije "KRITEA" kerkon banakier ku ofrohet page e ...

WATEREX

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
KOMAPNIA GJERMANE WATEREX , OFRON VENDE TE REJA PUNE -MUNDESI TE MIRA PERFITIMESH -TRAJN...

REKRUTIM PER POZICIONET Job Promoter, Internal Trainer/Recruiter, Programues, Anetar I Ekipit KFC...

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Rekrutim.al eshte platforma e sherbimit per karriere ne fusha te ndryshme te punes. Repo...

Operator Sallon Bastesh

Rruga Llazi Miho, Konmbinat, Tirane 30,000 Leke
Kerkoj operator per sallon bastesh. Paga shume e kenaqshme + siguracione + nje rrog shume ...

Kerkoj Ndihmes Furxhi

Bulevardi I Palmave, Golem, Albania, Currilat, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj ndihmes furxhi,me ose pa eksperience Pune.Paga eshte me marreveshje .nr.0692133021...

Pasticeri Shinjatari Kerkon Staf

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkojme: Shitese, Menaxher dhe Punetore ne pasticeri -SHITESE (mosha 20-30) te jete ...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 25/06/2018 12:46

Punonjese Per Studio Fotografike

Rruga Ali Demi, Tirana, Albania, Ali Demi/Tregu Elektrik, Tirane Pagesa:23,000 Leke
Standart Tirane, ofroj vend pune Punonjese per studio fotografie Kerkohet punonjese (feme...

Tirane, Ofrojme Trajnim Dhe Punesim Ne Tregun Online

Rruga Eduard Mano, Tirana, Albania, Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofrojme trajnim te plote profesional per arkitektet e rinj. Trajnimi perfshin: -Info...

EuroLive Kerkon Staf

Tirana, Albania, Fresku/Linze, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkojme te punesojme 1 Operator Llotoje. Mosha Mbi 21 Vjec Paga e kenaqeshme + Siguraci...
 • Profesioni: Staf
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 25/06/2018 12:08

FAMED Lounge Bar Don Bosko Kerkon Bankier

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Don Bosko, Tirane Pagesa:250 Euro
FAMED Lounge Bar Don Bosko kerkon banakier me eksperience pune. Te interesuarit te kon...
 • Profesioni: bankier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 25/06/2018 12:08

KOPESHTI ASJA KERKON TE PUNESOJE EDUKATORE ME EKSPERIENCE.

Rruga Hamdi Pepa, Vila 31 , Tirane , 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:25,000 Leke
KOPESHTI ASJA KERKON TE PUNESOJE EDUKATORE ME EKSPERIENCE.KANDIDATET DUHET TE KENE ARSIMIN...
 • Profesioni: EKATORE
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Date: 25/06/2018 12:08

Kerkoj Shitese Per Butik Femrash

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj shitese per butik femrash ...butik attrattivo.rr Myslym Shyri ...perball karburant ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 25/06/2018 12:08

KERKOHEN PUNONJESE (VAJZA) NE KAZINO GJERMANE NE KOSOVE

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kriteret: 1. Te jene te komunikueshme dhe te paraqitshme. 2. Serioze dhe korrekte ne p...

Mos U Lodh Me Te Kerkosh! Ne Kemi Zgjidhjen E Duhur Per Ju!

Rruga Ismail Qemali, Ish-blloku, Pallati Abissnet,, Tirane 400 Euro
UCall ofron mundesine me te mire per ju. - Orare pune duke filluar nga 4, 6, 8 ore. - ...

Kerkohen 70 Operatore Te Gatshem Per Te Filluar Pune Menjehere.

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo-Net eshte ne kerkim te 70 operatoreve per fushaten Vodafone Casa te gatshem per te fil...

Auto1 Albania Cerca Professore/essa Di Lingua Italiana

Alpas Center, Bulevardi Gjergj Fishta, Lumi Lana/ Bulevard, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
AUTO1.com il mercato B2B online leader in Europa per l'acquisto e la vendita di aut...

Kamarier

Hotel Ferrari , Rruga Don Bosko, Tirane, Don Bosko, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme kamarier Bari & Restoranti ne Hotel Ferrari . Pagesa e kenaqshme...

Birra Warsteiner Kerkon Menaxher/e Marketing

Rruga E Qelqit, Kombinat, Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Marka e birres Warsteiner, e sukseshme jo vetem ne Gjermani por e sherbyer ne me shume se ...

Oppurtunity Contact Center Kerkon Supervizor Dhe Operatore Ne Gjuhen Italiane!!!

Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
MUNDESIA ME MIRE PER JU Oppurtunity contact center kerkon: ****Supervizor me eksperienc...
 • Profesioni: AGJENT
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 25/06/2018 10:57

14shofer

Prane Ambasades Greke , 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:400 Euro
Kerkojme te punesojme 14shofer Kerkohet patenta e klasit B Eksperienca perben priorite...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 25/06/2018 10:22

Kerkohet Punetore(f) Per Sherbimin E Lengjeve Te Frutave

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tjeter zone, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet punetore (f) per sherbimin e lengjeve te frutave Ofrohen kushte shume te mir...
 • Profesioni: punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 25/06/2018 10:22

Kerkohen Operator Ne Tirane (me Njohuri Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle

Xhamlliku, Tirana, Albania, Brryli, Tirane Pagesa:500 Euro
Ke njohuri te gjuhes Italiane dhe Spanjolle ? Ke eksperinece si Team Leader ? apo si Opera...
 • Profesioni: operatr/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 25/06/2018 10:20

Kerkohet Elektricist

Rruga Eduard Mano , Tirane 40,000 Leke
Kerkojm elektricist me experience pune min 2 vite Ne impiante civile dhe industriale pun...

ZZ Group Kerkon Te Punesoje Operatore Ne Gjuhen Angleze . Pagesa Super E Larte

Sheshi Willson , Tirane 1,000 Euro
ZZ group, nje kompani e konsoliduar prej kater vitesh ne tregun shqipetar kerkon te pune...

Kerkojme Puntore Fasffood

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Fastfood Piceri Mevlani kerkon punonjese me ose pa eksperience. Orari 17:00 - 01:00, paga ...

Kerkojme Kamarjer

Konferenca E Pezes, Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkojme kamarjer me eksperienc pune ,pagesa 20000 lek ne muaj .Adresa prane birres Tirana...
 • Profesioni: Kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Date: 25/06/2018 10:18

Kerkojme Kamarjer Banakjer Turni I Pare (6:30-14:30)

Rruga Osman Jonuzi, Tirana, Albania, Tjeter zone, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkojme kamarjer banakjer turni i pare adresa ne fund te rruges Jordan Misja stacioni i f...

Operator Telefonik / Operatore Telefonico

Blloku, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial, Tirane Pagesa:350 Euro
Start App ha iniziato il processo di reclutamento di consulenti telefonici professionali p...

Operator Telefonik / Operatore Telefonico

Blloku, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial, Tirane Pagesa:35,000 Euro
Start App ha iniziato il processo di reclutamento di consulenti telefonici professionali p...

Kerkohet Kamarier

Perball Mondialit, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Orai 06:00-14:00 .....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 25/06/2018 09:42

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim