agjente udhetimi  

 Online 351 lexues | 5 njoftime ne pritje

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo eshte ne kerkim te vajzave te reja pe dhe me eksperience pune per pozicionin: -Kamariere -Banakiere -Krepiere Pagesa e kenaqshme. >>Kontaktoni Whatsapp nese jeni te interesuar....
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

“Stockholm Coffe&Lounge1” Kerkon Kamariere Dhe Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge1 Rruga “Komuna e Parisit/ Kompleksi Dinamo” kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) Mosha nga (18-25) vjece. Sanitare femer (me ose pa eksperienc pune) Paga 26000 lek + siguracione. Te...

Apliko Per Pozicionin Konsulent Imobiliar!

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh...

MOTORRIST TAXIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me eksperience pune. Rroga e kenaqshme. Po kerkojme per: -2 motorriste me motorrin e tyre - Punetore fast-food-i (f) me/pa eksperience - Krepiere (f) me/pa eksperience - Kamariere (f) me/pa eksp...
 • Profesioni: fastfood
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Puntore Guzhine

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj puntore guzhine {te meret me pastrimin e guzhines}.Pushine nuk ka ,punohet cdo dite te javes.Puna eshte 8 orarsh....

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Mundesia E Punesimit Me E Mire Ne Tirane

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane 700 Euro
- Je merzitur me punet rutine qe te lodhin e paguajne pak? - Je zhgenjyer me punedhenesit primitive qe te abuzojne? - Deshiron nje pune qe te motivon e te paguan mire? - Enderron nje kariere te gjate, te bukur e te sigurte? Sa po e ke gjetur!!...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mundesi Punesimi LAVAPJATESE/ NDIHMESE NE KUZHINE ( Kushte/ambienti I Punes Optimal) - Ne Bregdet

Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet Lavapjatese/ Ndihmese ne kuzhine ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorant...
 • Profesioni: Lavapjates
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Fillo Nje Karriere Te Re Ne Industrine Me Te Bukur Ne Bote!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,000 Euro
- Je lodhur me punen qe ben dhe nuk shikon te ardhme? - Deshiron nje kariere te re qe te motivon dhe frymezon? - Rritja Personale dhe Liria Financiare jane qellimi yt final? Lexo deri ne fund dhe do kuptosh qe nuk ke ardhur rastesisht ketu! ...

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane 2,000 Euro
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Kerkoj Banakier

Inxhinieria e Ndertimit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesoj Banakier me eksperirnc pune, Te jete i komunikueshem dhe korrekt ne pune. Paga e kenaqeshme dhe me siguracione....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/06/2019

Re/max PLUS Kërkon Të Punësojë Agjent/e Imobiliar.

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
RE/MAX PLUS kerkon te punesoje agjent/e imobiliar! Kriteret: -Ambicioz, energjik, fleksibilitet, korrektesi, profesionalizem. -Njohuri e paketes MS-Office. -Njohuri e gjuhes angleze. -Eksperienca ne shitje perben avantazh. Dergo CV-ne ne...
 • Profesioni: agjent imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/06/2019

Shofer

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/07/2019
Kompania po kerkon per punonjes ne pozicionin: Shofer Kandidatet e interesuar duhet te kene: Patente te klasit D/DE. Pervoje pune te meparshme. Deshmi te Aftesise Profesionale. I gatshem te punoje me turne dhe me orar te zgjatur,brenda d...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/06/2019

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane Pagesa:2,000 Euro Afati i Aplikimit: 09/06/2019
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/06/2019

Kerkojm Nje Pastruese

Rruga Pasho Hysa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkojm nje pastruese te kete eksperienca pune te jete rreth moshes 30 vjecare .Rroga 200 mije leke orari 7-3 ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/06/2019

Kerkojme Ndihmes /kuzhuniere,kamarier Dhe Ndihmes Kamarier

Llogara ,vlore, Vlore Pagesa:Me Marreveshje
Kushtet e punes jane optimale po ashtu dhe pagat ndihmes kuzhunieres i ofrohet page duke filluar nga 45000mij lek ne muaj kamarierit nje page prej 30000 mij lek per me shume informacion te detajuar kontaktoni ne nr e tel faleminderit...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/06/2019

Kerkoj Banakier

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
kerkoj banakier me pervoj pune ,te jet i komunikushem dhe te shkoi mir me stafin ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/06/2019

Tirane, Ofroj Vend Pune SHITESE (Dyqani BLUKIDS)

Rruga Sami Frashëri 14, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:28,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/01/2019
BLUKIDS, dyqani i rrobave per femije, i cili ndodhet perballe Drejtorise se Policise ne rrugen "Sami Frasheri" kerkon te punesoje: Shitese Personat e interesuar duhet te kene eksperience ne shitje ne dyqane veshjesh (mundesisht bran...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/06/2019

Kerkoj Motorrist

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:123,456 Euro
Kerkoj motorrist paga e kenaqme kushte te mira pune...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/06/2019

Puntor Lavazhi

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Te interesuarit per kete pozicion duhet te kene eksperience pune te meparshme ne lavazh si edhe ne larjen e tapicerive. ...
 • Profesioni: Lavazhier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/06/2019

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire (pa norma) (zona fresku/ a...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Erdhi Vera Dhe Mendon Se Po Fillove Pune Ngele Pa Pushime???

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
😲 Erdhi vera dhe mendon se po fillove pune ngele pa pushime??? Mendon se pushimet do te ikin bashke me vapen?🤔 Apliko tani ne rrjetin me te madh imobiliar ne Ballkan, Century 21 CPM! Orare fleksibel! Fitime te jashtezakonshme aq sa mund te...

Komania A&K GROUP Kerkon Agjente Tregtare Ne Terren

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kerkojme agjente tregtare ne terren me ose pa eksperience...mosha 20-35...aplikantet duhet te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkpunimi ne grup si dhe duhet te disponojne makine personale...te interesuarit te kontaktojne ne nr tel:......

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Banakier/banakiere Dhe Kamarier/kamariere

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
OTRO CAFE KERKON TE PUNESOJE BANAKIERE DHE KAMARIER/E ME EKSPERIENCE PUNE....

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane 30 Euro
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

KOMPANIA S&M

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 250 Euro
Kerkohen agjent shitjesh ne terren per efekt promovimi ne kuader te shendetit dhe mirqenies. Kriteret: Te jene korrekt, serioz te komunikueshem dhe ambicioz. Te ken kryer minimumi arsimin e mesem Mosha 19-35 vjeç Personave qe duan karrier ju of...

Tirane, Ofroj Vend Pune Usta Marangoz,montator,ndihmes Marangoz

Kombinat, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet nje Usta marangoz,nje montator dhe nje ndihmes marangoz me eksperience pune te meparshme dhe Me njohuri te mira ne zbatimin e skicave,te jete I afte per gjithe procesin e punes si dhe te njohi procesin e lyerjes.Te jete i komun...
 • Profesioni: Marangoz
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KONSULENT IMOBILIAR

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh p...

Kerkojme Babysitter Per Djalin. Per Ne France

Bulevardi Gjergj Fishta 6, Tirana, Albanie, Tirane 1,000 Euro
Kerkojme Babysitter per dajalin per ne France. Jemi familje nga Kosova.jemi shume te qete dhe te dashure cdo kushe qe do zgjedhe te punoje tek neve do ndihet si ne shtepine e vete. Nr 00 33 Faleminderit. ...
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI PUNESIMI.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
Kompania Zviceriane “F.V” hap vende te reja pune si: Agjent/e dhe Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa ekperience pune. PAGESA: Baze dhe Perqindje 400-500 € si fillim. GJITHASHTU PERFSHIHEN: Udhetime jashte vendit per semin...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KRKOHEN PUNETORE ROBAQEPESE NE KEMISHARI ME DHE PA EKSPERIENCE ME EKSPERIENCE KERKOHEN KETO OPERACIONE 1-BIRA+KOPSA 2-SUPI+SUPANJA 3-CIKA 4-JAKE TEGELI IPARE+I DYTE 5-ETIKETA 6-AMBALLAZH HEKUR +PALOSJE PA EKSPERIENCE 1-PASTRIM FIJESH 2-PUN...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Cercasi Urgentemente Team Leader Per La Commessa Di Sinergy, Luce E Gas (mandato Diretto)

Shyqyri Berxolli , Pallati inter Co Sat, Seksioni B, prane tregut Cam, Tirane, 1000 , Tirane 60,000 Leke
Cercasi urgentemente Team Leader per la commessa di Sinergy, luce e gas (mandato diretto) Saranno vantaggiate e incentivate le persone che portano un gruppo Offriamo Retribuzione di 60. 000 lek Bonus soddisfacenti al ragg...
 • Profesioni: TEAM LEADER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Ndihmes Banakiere

Kinostudio, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Bar brenda istitucionit kerkon ndihmes banakiere nga e hena ne te premete, orari 07-16. Kushte optimale pune.E shtune e diele dhe festat zyrtare pushim. Lokali ndodhet tek stacjoni i fundit i kinostudjos. per me shume info....

ILegal Bar Ofron Vend Pune Per Banakiere (f)me Ekperience Pune, Te Jet Disponibile Per Te 2-ja Tur

Kompleksi Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
ILegal Bar ofron vend pune per banakiere(f)me eksperience pune, te jete disponibile per te 2-ja turnet....
 • Profesioni: Kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Bar New City Kekon Banakier/e Me Eksperienc Pune

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar New city kerkon banakier/e me pervoj pune, rroga e kenaqshme siguracione te pagauara. ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Menaxher Shitjesh

Boulevard Kashar, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
Kompania jone hap vende te reja pune , ne saj te zgjerimit te kompanise ofrohen 20 vende si agjent shitje ne terren. Aplikantet duhet te jene teper serioz per punen dhe te gatshem per nje karrier , jo afat shkurt. Kush ka deshire te ket nje vend p...

OFROHET VEND PUNE RECEPSION SERVISI

Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/06/2019
Pershendetje, Servisi i Autorizuar Citroen ne Tirane eshte kerkim te nje kandidati ne pozicionin "Recepsionist Servisi". Kandidati duhet te jete i dipllomuar ne Inxhinierine Mekanike (minimalisht te kete dipllomen Bachelor FIM), te kete...
 • Profesioni: Recepsionist
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/06/2019

NEKTAR JUICE BAR

Rruga medar shtylla , Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Kerkojme punonjese te punoj e ne Juice Shop. Pregatiten lengje frutash te fresketa.mosha 20-30.Me/pa experience pune,paga e kenaqeshme. Te interesuarat te drg nje cv me Foto ne adres:redian.mataj1@gmail.com ose Whats up ....
 • Profesioni: Punonjese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/06/2019

Kerkohet LAVAZHIER

Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 6, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 19/02/2019
Servisi i Autorizuar Citroen ne Tirane kerkon te punesoje LAVAZHIER. Kerkohet qe aplikanti te plotesoje kerkesat e meposhtme: - Mosha deri ne 35 vjec; - me eksperience pune te meparshme; Nese mendoni qe i plotesoni kerkesat e mesiperme, jen...
 • Profesioni: Lavazhier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/06/2019

Shitese Buke

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:22,000 Leke
Me eksperienc ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/06/2019

Bar Morgana Kerkojm Kamarier

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 06/09/2019
Bar Morgana kerkojm kamarjer me dy turne ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/06/2019

Future Home Real Estate, Kerkon Konsulent Imobiliar

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,111 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Ende i pa punë? Flet mirë dhe zotëron konfidencë te lartë? Do të largohesh nga punët sedentare të zyrave monotone? Kjo është mundësia Jote! Jo e të gjithëve! We are Hiring!! #lookingforajob Dergo CV tende: �property@futureh...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/06/2019

Cta Groups Kërkon Të Punësoje Trajnuese Ne Gjuhen Spanjolle!

Laprakë, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 05/07/2019
⏰Orar pune full time 9:00-18:00 📎Weekend pushim (e shtunë e dielë) 💶 Pagesa e kënaqëshme! Të interesuarit të kontaktojnë: ☎️ 📩 recruit1@ctagroups.com 📌 Tiranë,Laprak ngjitur me Kupolën...
 • Profesioni: Trajnuese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/06/2019

PromicionPro

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Leke
Kerkohen vajza per promocion te interesuarat te kontaktojne ne WhatsApp page e kenaqshme...
 • Profesioni: Promocion
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/06/2019

Kerkoj Kuzhinier

TEG, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj kuzhinier me eksperience ,per nje periudhe kohore nje mujore.Paga e kenaqshme dhe me marrveshje. Adresa tek vilat Colombo ,prane qendres TEG....
 • Profesioni: kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/06/2019

Kerkohet Specialist Ndertimi

Rruga Drini, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet specialist ndertimi(punetore rifiniture dhe te thjeshte).Preferohet me eksperience.Mosha 20-50 vjeç.Paga e kenaqshme....

Kerkojm Berber Me Eksperience Pune

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 12/07/2019
Kerjojm berber me eksperience pune...
 • Profesioni: Berber
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/06/2019

Kerkojm Kamarier/banakier

Usluga, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/10/2020
Me eksperinc ne banak...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/06/2019

Kerkohet Puntore Hoteli

Rruga Myslym Shyri pas Gjykates se Larte ose Albtelecom, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/07/2019
Hotel Europa kerkonte punesoje puntore hoteli.Kushte te mira pune paga e kenaqshme....
 • Profesioni: puntore hoteli
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/06/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Twist Bar kerkon te punesoje: -Kamarier -Kamariere Paga ne baze te produktivitetit qe jep ne pune...

Bar Select

Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm kamarier...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/06/2019

Kamarier Restoranti.

Bulevard golem, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 07/08/2019
Kerkohet kamarier restoranti..experienc perben favor..e nevojshme esht vetem gjuha angleze niveli mesatar e siper..te jen te komonikushem dhe me fryme grupi....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/06/2019

Agjente Terreni Acqua Filter

unaza e re rruga teodor keko, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/07/2019
kompania Aqua filter kerkon agjente shitje ne terren.mosha mbi 20 vjec me dhe pa eksperience pune paga e kenaqshme ...
 • Profesioni: agjente terreni
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/06/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim