analist kompjuterik  

 Online 254 lexues | 31 njoftime ne pritje

Flisni GJERMANISHT,SPANJISHT Ose ITALISHT Dhe Deshironi Nje Rroge Te Majme? Apliko Ketu!

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Flet shume mire GJERMANISHT,SPANJISHT ose ITALISHT dhe di te shesesh? Punesim ne kompanit me lider ne Shqiperi! Ne punesojme vetem me te miret! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME ...
 • Profesioni: Consulente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

100 VENDE TE LIRA PER AGJENTE TELEFONIKE!

Tiranë, Albania, Tirane Me Marreveshje
[u]100 VENDE TE LIRA PER AGJENTE TELEFONIKE![/u] 🔗Jemi duket kerkuar 100 agjente telefonike energjike dhe ambicioze per tu bere pjese e kompanise sone. 👉Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme : GJERMANISHT, ...

Nuk Ke Eksperience Po Di Nje Gjuhe Te Huaj? LEXO ME POSHTE

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Je ne kerkim te nje pune me te ardhura te larta por nuk ke eksperience? Mos u shqeteso, ne ju japim mundesine te fitoni eksperiencen dhe te ardhurat qe ju duhen. Mjafton te jeni njohes ne nivel mesatar i nje prej gjuheve te meposhtme dhe vendi i pun...

RETENTION AGENT !!!

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 3,000 Euro
Cashiers Pro Sh.p.k Pozicioni- RETENTION (me eksperience) Mosha-Mbi 18 vjec Paga 3000 euro Orari-  Full Time 🕑 10:00-14:00 15:00-19:00 Zona-Blloku    -Njohuri te gjuhes -Fleksibilitet -Energji pozitive -BONUSE ditore,j...

KE NJOHURI TE GJUHES SPANJOLLE, POR NUK KE EKSPERIENCE?! KAPE MUNDESINË BASHKOHU ME NE EKSPERIENCA

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme operatore me ose pa eksperience pune! Rroge baze+bonuse te larta Mundesi per tu rritur ne profesion. Nese jeni njohes i gjuhes: Spanjolle Behu pjese e jona dhe ne ju ofrojme nivele konkuruese,bonuse ditore mujore. Eksperienca nuk ...

Mundesi Punesimi Pa Eksperience!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Punësim i menjëhershëm me/pa eksperiencë.Vendi i duhur për të rritur të ardhurat tuaja në mënyrë të shpejtë. Kërkojmë agjentë telefonikë për gjuhët: GJERMANISHT SPANJISHT ITALISHT FRENGJISHT PORTUGALISHT POLONISHT HUNGA...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

JUNIOR SALES ANGLISHT/ITALISHT 500 Euro Ne Muaj

Libri Universitar, Tirane 500 Euro
Pro MARKET Pozicioni- Junior/Broker Mosha-Mbi 18 vjec Paga-200€ + BONUSE Orari-  PART TIME 🕑 10:00-14:00 15:00-19:00 Zona-Libri Universitar AJO  CFARE NE KERKOJME -Njohuri te gjuhes Italiane/Angleze -Fleksibilitet -Energji ...

Ndryshoni Stilin E Jetes Tuaj

Rruga Abdyl Frashëri, Tirane 600 Euro
Pagesa -600€ Pozicioni-Operator/e Mosha- Mbi 18 vjec Zona-Libri universitar,Hekla Center NE KERKOJME -Seriozitet -Njohuri te gjuhes italiane/angleze -Fleksibiltet -Disponibilitet per te punuar full time NE OFROJME -Trajnim i nivele...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a. Kerkon Agjente Dhe Retention Per Gjuhen Italiane Dhe Spanjolle

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Kerkojme Agjent dhe Retention ne fushaten Forex per gjuhen: Italiane /Spanjolle Kerkojme: - 100 Agjente Closer. - Te Kene eksperience te meparshme ne Forex. - Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion. - Disponibilitet 10:00 - 19:00...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Global Business Center Kerkon Te Punesoje Agjent/e Te Gjuhes Italiane.

Parku Qendror,Fier , Fier Me Marreveshje
🔗Global Business Center ,një kompani udhëheqëse në sektorin financiar me vite eksperience ne sektorin e investimeve online,kerkon te punesoje Agjent/e te gjuhes Italiane . ▶️ NE KERKOJME : -Seriozitet. -Eksperience te meparshme mbi...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📌OPERATORI TELEFONICI, LINGUA ITALIANA

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
EVONET cerca operatori telefonici con inserimento immediato per la Campagna Vodafone Casa. Scegli tu quanto ore lavorare! Offriamo: -Ottimo pagamento base. -Pagamento contratti fino a 25 euro/contratto. -Bonus settimanale 20 euro. -Ambient...

🔔 Fier - Kompania FOREX Kerkon Asistente Zyre

Fier,Parku Qendror, Fier 500 Euro
Kompania qe operon ne fushen e Telemarketingut 'Forex' kerkon te punesoj -Asistente zyre Femer ✅ Kriteret per kanditaten ➡️ Te jete paraqitshme dhe e sjellshme ➡️ Mosha 25-40 ➡️ Te njohe programet baze t...

New City Bar Kafe Kerkon Te Punesoje Banakiere.

Astir,Tirane , Tirane Me Marreveshje
New City Bar Kafe kerkon te punesoje banakiere. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune.(preferohet afer zones) - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qesh...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Paga Baze 63 000 Leke,25 Vende Te Lira Pune Deri Ne Fund Te Shkurtit!⏳🕰

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
PREJ 2017 NE TREG, Ofrojme: - Page baze 63 000 leke te rinj Neto - 120 euro/ftd - Bonuse ditore,javore dhe mujore te arritshem lehte fare - Kontrate pune sipas legjislacionit te kodit te punes - Pagese brenda dates 10 te muajit - Orari pun...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kërkojmë Agjentë Closer Për ,Greqisht, Anglisht Dhe Spanjisht Me Eksperiencë

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication Nuk jeni të kënaqur me pagën dhe ekperiencat e mëparshme dhe kërkoni dicka të re ? Ju pelqen njekohesisht te punoni ne nje ekip dhe dita juaj te kete dinamizem? Nese jeni te afte ne komunikim dhe dini nje gjuhe te hua...

📣 FLET SHUME MIRE SPANJISHT? | APLIKO TANI! 📣

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Flet shume mire Spanjisht? Je ne kerkim te nje pune me page te kenaqshme? 📣 Premium Service kerkon te punesoje Operatore Telefonik ne Spanjisht. 👉 Cfare Ofrojme: • Paga baze duke filluar nga 400 Euro • LIVE LEAD • Bonuse ditore...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamike…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote! Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ne Fu...
 • Profesioni: Konsulent/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojm 800 Operatore Ne Gjuhen Spanjolle Gjermane Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonus

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Spanjolle Gjermane me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mia Spa Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/05/2021
Mia Spa kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Fizioterapiste/Masazhatore - Estetiste /Masazhatore 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe k...

Ndryshoni Stilin E Jetes Tuaj

Rruga Abdyl Frashëri, Tirane Pagesa:600 Euro
Pagesa -600€ Pozicioni-Operator/e Mosha- Mbi 18 vjec Zona-Libri universitar,Hekla Center NE KERKOJME -Seriozitet -Njohuri te gjuhes italiane/angleze -Fleksibiltet -Disponibilitet per te punuar full time NE OFROJME -Trajnim i nivele...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/02/2021

Kerkohet Shitese Ne Furre Buke

Rruga Misto Mame, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 22/05/2021
[i][u]Kerkohet shitese ne furre bu[/i]ke [/u] 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te ga...

Kerkohet Estetiste Per Punesim

Rruga Kujtim Laro, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
kerkojm nj punonjese me eksperienc n fushen e estetikes se fytyres..vendi i punes ndodhet tek rruga 'kujtim laro' n ambientet e nj berberhane e cila esht e ndare n 2 kate perkatesisht kati i par funksionon 'berber' dhe kati i dyt...
 • Profesioni: estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/02/2021

Bar Chloe Kerkon Te Punesoje Banakier\e

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/03/2021
Bar Chloe kerkon te punesoje: -banakier ose banakiere ✅Kriteret e punes: -te kene eksperience te meparshme pune -te jene te te sjellshem dhe te qeshur me klientet dhe stafin -te jene te shkathet dhe pozitive 🔴Bar Chl...

Kerkoj Ekonomiste Dhe Kontabiliste Me Eksperience

Rruga Lord Bajron, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:70,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2023
Kerkoj ekonomiste dhe kontabiliste me eksperience mbi 5 vite eksperience. Te gjith te interesuarit te me kontaktojn ne what aap duke me derguar nga nje cv bashkangjitur kushte te mira pune page e kenaqshme me marrveshje...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/02/2021

Parukier/e Me Ekpsperience

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 11/04/2021
Kerkojme parukier/e me eksperience pune ne : krehje prerje lyerje flokesh make-up perben avantazh nr tel + ...
 • Profesioni: parukier/e
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2021

Kerkojm 800 Operatore Ne Gjuhen Spanjolle Gjermane Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonus

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 20/12/2020
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Spanjolle Gjermane me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/02/2021

Kerkoj Partnere Biznesi NailArtist

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet nje nailartist per te ndare qerane ne nje sallon ne bllok. ...
 • Profesioni: NailArtist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2021

Mundesi E Menjehershme Punesimi

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 28/02/2021
Deshironi te keni liri financiare ? Po kerkoni pune te mire ose me te mire ? Atehere mos prisni me shume , Bahkohuni me me te miret ! Kerkohen operatore me ose pa eksperience pune ne gjuhen : Italiane Spanjolle Gjermane Angleze (vetem...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/02/2021

Restorant Peshku FiShop Kerkon Te Punesoje Staf

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fish Shop kerkon te punesoje -motorrist. -Shites ose shitese peshku -Pastrues ose pastruese peshku 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet...

Restorant Peshku I Arte Kerkon Te Zgjeroje Staf.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Restorant Peshku i Arte kerkon te punesoje pjatalarese( te jete e afte te pergatise dhe ne kuzhine). 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin . - Te jene po...
 • Profesioni: pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Oslo Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Oslo kerkon te punesoje banakier/e [u]🔹 Kriteret e punes per kandidatet :[/u] - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te ga...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mia Spa Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Mia Spa kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Fizioterapiste/Masazhatore - Estetiste /Masazhatore 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe k...

Tagoro Caffe Bar Kerkon Te Punesoje Banakiere.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Tagoro Caffe Bar kerkon te punesoje banakiere. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Mosha 25-40 vjece. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Belgjike : Oferte Pune Usta Dhe Hidraulik

Rruga Don Bosko, Tirana, Albanie, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme - mjeshter/usta ndertimi ( te dij minimum 3/4 profile pune nga : murator, suavatim, gips, kartonxhes, fasade, boje, cati, shtrime parketi/plaka, armature, karpentier,...) - hidraulik ( + njohuri me sistem ngrohje, kaladaje me gaz dhe tuba...
 • Profesioni: mjeshter
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkohen Operatore Ne Gjuhen Spanjolle !!!

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
[u][i] 🔗Mundesi e arte punesim[/u]i :[/i] 👉Kerkohen: -Junior -Operator -Retention ⚫ Per gjuhen spanjolle me ose pa eksperience. Ofrohen ✔️ Kushte te mira pune. 💵 Pagese e kenaqshme + bonuse . 📍Ad...

Kompania Gjermane Ofron Vende Vakante Pune Per Konsulent/Menaxher Shitje

Tiranë, Albania, Tirane 450 Euro
🔹Kompania Gjermane Lider ne shitje direkte ofron vende vakante per KONSULENT/ MENAXHER SHITJE ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. ☑️Kushtet qe duhet te plotesoni: - te keni ambicie per pune . - te keni qellime afatgjate...

Kerkohet Personel Sherbimi!

Rruga Skerdilajd Llagami, Tirane 30,000 Leke
Bloom’s food & coffee lokali me i ri ne Tirane kerkon te rrise skuadren e tij. Te gjithe ata qe kane deshire e pasion per te punuar, per te mesuar dicka te re dhe te vecante mund te jene pjese e stafit te Bloom’s! Ne kerkojme banakier/e me...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Inxhinjer Mekanik

Xhafzotaj, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme inxhinjer mekanik per fabrike prodhimi. Te kete aftesi komunikimi, koordinimi dhe menaxhimi. Arsimi i kerkuar: Inxhinjer Mekanik Te interesuarit te dergojne CV ne adresen: 3am.shpk@gmail.com...
 • Profesioni: Inxhinjer Mekanik
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/02/2021

Bar Restorant Lulishtja 1 Maj Kerkon Te Punesoje Recepsioniste Dhe Sanitare

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/03/2021
Bar Restorant Lulishtja 1 Maj kerkon te punesoje -Recepsioniste (te dije gjuhen angleze) -Sanitare ✅Kriteret e punes: -Te kene eksperienca te meparshme pune -Te jene te gatshme te punojne me turne -Te jene te sjellshme dhe ...

Testues Per Aplikacione Dhe Website

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 01/02/2021
Ofrojme punesim ne nje platforme gjermane e cila eshte e ndertuar ne gjuhen angleze . Puna e ofruar eshte testim website dhe aplikacione . Pra puna do jete gjetja e gabimeve ( bugeve ) ne website apo aplikacione te ndryshme te cilat do ju hidhen ne...

Kerkohet Kamarier/e Dhe 1 Motorrist

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 12/03/2021
Fast food 1000Buzeqeshjet kerkon te punesoje 1 kamarier/e me eksperience dhe 1 motorrist....

Tregu

Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20 Dollar
*TREGU PETRONINI* 𝗦𝗛𝗣𝗔𝗟𝗟 𝗞𝗢𝗡𝗞𝗨𝗥𝗦 𝗣𝗘̈𝗥 𝗩𝗘𝗡𝗗𝗘 𝗧𝗘̈ 𝗟𝗜𝗥𝗔 𝗣𝗨𝗡𝗘 Pozicioni i punës: Asistente në shitje Vendi : Rruga Petronini (prane tregut elktrik) ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/02/2021

Restorant Peshku FiShop Kerkon Te Punesoje Staf

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 08/05/2021
Fish Shop kerkon te punesoje -motorrist. -Shites ose shitese peshku -Pastrues ose pastruese peshku 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet...

Banakiere

Rruga Dhimitër Kamarda, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Diamond Coffee kerkon te punesoj banakiere ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/02/2021

📢 Kerkohen Agjent/e Ne Gjuhen SPANJOLLE !

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
✅ Nese zoteron mire gjuhen spanjolle atehere behu pjese e stafit tone ! 👉 Ofrojme : ✅ Page baze + bonuset me te larta ne treg lehtesisht te arritshme ✅ Fundjava dhe festat pushim ✅ Shperblime ditore / javore / mujore ✅ Dreka d...

Union Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Hostes

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Union Bar kerkon te punesoje kamariere dhe hostes 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te kene ...

Park Hotel Kerkon Te Punesoje Recepsioniste

ASTIR, Tirane 26,000 Leke
[u]Park Hotel kerkon te punesoje recepsioniste.[/u] 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te perkushtuar ne pune. ...

KERKOJME RETENTION NE FOREX!

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane 450 Euro
🚨Ne po kerkojme: 🚨 Agjente forex Rerention Ne gjuhet Italiane, Spanjolle, Gjermane dhe Angleze. Nga kandidatet ne kerkojme: - Eksperience pune ne forex -Disponibilitet full time, 9 me 18. -Nivel shume i mire gjuhe! *Trajnimi me...
 • Profesioni: retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Argjendari Albania Silver Kerkon Te Punesoje Shitese

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Argjendari Albania Silver Kerkon te punesoje shitese Me/Pa Eksperience 8 ore ne dite Mosha mbi 23 vjec Mundesisht e fejuar ose Martuar Paga e Kenaqeshme ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Tirane, Ofrojme Trajnim 1 Mujor Ne Fushat:

Rruga Fortuzi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:99 Euro Afati i Aplikimit: 27/03/2021
Kompania Expansion Force ofron trajnim 1 mujor per fushat e meposhtme: -Web Design & Development -Graphic Design -Menaxhim rrjetesh sociale Seancat jane ne varesi te trajnimit te perzgjedhur. Ne fund te trajnimit do te pajiseni me certifi...
 • Profesioni: kursant/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2021

Ofrojme Pune Asistente Zyre

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/03/2021
RE/MAX Alpha pjese e rrjetit me te madh imobiliar ne bote po kerkon asistente zyre. Kandidatja duhet te plotesoje kritret e meposhtme : - Te kete perfunduar arsimin e larte - Te kete njohuri te gjuhes angleze (njohja e nje gjuhe te dyte perbe...
 • Profesioni: Asistente zyre
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2021

Ofroj Vend Pune- Asistente Zyre (Future Home Integrity)

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:230 Euro Afati i Aplikimit: 10/10/2020
Future Home është kompania më e madhe Shqipëtare e ndërmjetësimit të pronave. Momentalisht me 8 zyra ne Tiranë dhe e formuar nga një grup me te rinje shume energjike dhe bashkepunues ofrojme sherbimin me të mirë ne Qytetin e Tiranes. Po...
 • Profesioni: Asistente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2021

Future Home Po Rekruton Konsulent Shitjesh, (Future Home Integrity)

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 19/12/2020
Future Home Real Estate ne kuader te zgjerimit te saj kerkon te rekrutoje kandidate ne pozicionin: Konsulent/e Shitjesh. Bashkohu me Brandin më të madh Shqiptar te Real Estate🥇 Kjo është mundësia Jote!🤩 Cfarë do të gje...
 • Profesioni: Konsulent/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2021

Kerkohet Personel Sherbimi!

Rruga Skerdilajd Llagami, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Bloom’s food & coffee lokali me i ri ne Tirane kerkon te rrise skuadren e tij. Te gjithe ata qe kane deshire e pasion per te punuar, per te mesuar dicka te re dhe te vecante mund te jene pjese e stafit te Bloom’s! Ne kerkojme banakier/e me...

Belgjike : Oferte Pune Usta Dhe Hidraulik

Rruga Don Bosko, Tirana, Albanie, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme - mjeshter/usta ndertimi ( te dij minimum 3/4 profile pune nga : murator, suavatim, gips, kartonxhes, fasade, boje, cati, shtrime parketi/plaka, armature, karpentier,...) - hidraulik ( + njohuri me sistem ngrohje, kaladaje me gaz dhe tuba...
 • Profesioni: mjeshter
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2021

Kerkojme Specialiste Graphic Design

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Pershkrimi i punes: Pergjegjes per zhvillimin grafik dhe UX, permiresimin, modifikimin dhe/ose mirembajtjen e aplikacioneve ne mjedisin e BService. Graphic Designer dizenjojne, rregullojne dhe dokumentojne materiale multimediale, si dhe mbeshtesi...
 • Profesioni: Design
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle 🇩🇪 🇩🇪 🇪🇸 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience Ne Gjuhen Gjermane dhe Spanjolle: 👉🏻Kriteret: 🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes gjuhes perkatese ne komunikim. 〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe. 👥Aftesi te mira komunikuese d...
 • Profesioni: Closer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Park Hotel Kerkon Te Punesoje Recepsioniste

ASTIR, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/02/2021
[u]Park Hotel kerkon te punesoje recepsioniste.[/u] 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te perkushtuar ne pune. ...
 • Profesioni: Recepsionist/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2021

Shard Lounge

Rruga Todi Shkurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/04/2021
Shard Lounge kerkon : Banakier me eksperience pune te domosdoshme ose barist profesionist.Pagesa esht shume e kenaqshme . Sanitare mosha 30-45 vjece . Preferohet te jene afer me banim Ali Demi , Tregu Elektrik ...
 • Profesioni: Barist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/02/2021

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim