asistent stomatolog 

 Online 345 lexues | 10 njoftime ne pritje

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Sanitare !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek Rruga “Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Sanitare femer (me ose pa eksperienc pune) Paga 26000 lek+ siguracione. Te interesuarit ju lutemi te na kontaktojn ne nr ton te...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Keshillues I Papar? Ofrojme Punen Qe Ben Per Ju!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Kerkojme operatore telefonik per gjuhen spanjolle,italiane dhe gjermane! Cfare ju duhet : - Spanjishte/Italisht/gjermanisht mbi nivelin mesatar - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART TIME - Eksperienca ne Call Center perben avantazh - Perkusht...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAMARA KERKON SPECIALIST/E FAST-FOODI+MOTORRIST+KAMARIER/E

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara kerkon te zgjeroje stafin e saj ne pozicionet e meposhtme: - Punetor/e Fast food-i me/pa eksperience - Specialist/e Fast food-i me eksperience (Pagesa shume e mire) - Motorrist me motorrin e tij. - Kamarier ose Kamariere - Pastrues...

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa ...

Cerchiamo 50 Operatori Outbound Per La Campagna Fastweb

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

REMAX Koncept Konsulente Imobiliare

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

3UP CALL Cerca 100 Operatori Per La Campagna Telecom Italia

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Agjent FOREX Ne Gjuhen Italiane - Pagesat Me Te Mira Ne Treg, 400€ +BONUSE Mjaft Te Larta

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 700 Euro
Vatic Markets kerkon te punesoje konsulent telefonik me eksperience per gjuhen italiane. Cfare ju duhet: - Nivel i gjuhes mbi mesatar - Disponibilitet full time - Eksperienca ne call center eshte prioritet - Perkushtim ne pune - Aftesi te mi...

Ofroj Vend Pune Banakier/e , Kamarier/e Me Ekperience Pune

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ofroj vend pune Banakier/e , Kamarier/e me ekperience pune Adresa : Bulevardi Gjergj Fishta , ish ekpozita prane Gjykates se Rrethit , Tirane...

Njoftim Pune Per Shofer

Rruga Spiro Moisiu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Kerkohet shofer makine (furgoni). Dite pune edhe te shtunen. Detyrat e punes: - transport malli - ngarkim/shkarkim malli Preferohen personat qe: - dine te presin kupon tatimor dhe te plotesojne fature tatimore - njohes te gjuhes greke ...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/09/2019

Tirane, Ofroj Vend Pune Shofer/Shperndares

Rruga Daut Borici, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Kerkohet nje person per shperndarje porosish. Te dije dije te perdori kasen. Perben avantazh eksperienca e puneve para ne te njejtin pozicion. Te kete patente te klasit B. Te jete korrekt dhe bashkepunues. Paga e kenaqshme page baze+ perqindje ...

Dado Per Nje Bebe 3 Muajshe, E Dashur Dhe E Disponueshme

Rruga Hamdi Garunja, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Kerkohet dado per nje bebe 3 muajshe, me arsim minimalisht te mesem, eksperience pune te meparshme.Mosha 45-55 vjec, e qeshur, e dashur, e pergjegjshme dhe e sinqerte ne mardheniet e punes si dhe mundesisht pa shume obligime familjare. Perben avant...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Tirane, Ofroj Vend Pune Magaziniere

Damjan-Fortuzaj, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/06/2019
Shoqeria ALBA Sh.a nje kompani e cila eshte lider ne treg ne prodhimin dhe importin e vajrave lubrifikante, ka nisur procesin e selektimit te kandidateve per pozicionin: Magaziniere Kriteret per pozicionin :  Arsimi : Minimumi arsimi i m...
 • Profesioni: Magaziniere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Kerkohet Shitese Me Eksperience

Rruga George W Bush, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/09/2019
Kerkohet Shitese Kriteret: Eksperience Pune Gjuhe e huaj anglisht Pa angazhime te tjera Orari: 8,00-14,30 14,30-21,00 [i][i][i]''Shitese per dyqan celularesh dhe aksesoresh''[[/i]/i][/i] ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

L`Occitane En Provence - Kerkohet Shitese Per Parfumeri Kozmetike!

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/08/2019
L`Occitane en Provence kerkon shites/e per parfumeri Kozmetike! Vendi i punes ne TEG. Preferohet me eksperience te meparshme ne shitje. Te jete entuziast/e dhe i/e perkushtuar per punen. Ne nga ana jone ofrojme ambient shume miqesor dhe bash...
 • Profesioni: Shitëse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Ofrojm Pune

Rruga e Kavajës, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm shitese per optike me dhe pa eksperienc.te jet e perkushtuar per pune e rregullt dhe pa preukopime ....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

KERKOHET SHITES NE KIOSKE (Mashkull)

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/07/2019
KERKOHET SHITES NE KIOSKE (Mashkull) TURNI TRETE ORA 23:00-07:00 PAGA E KENAQSHME. Nr.kontakti : +...
 • Profesioni: Shites
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

OTRO CAFE KERKON TE PUNESOJE KAMARIER/E DHE BANAKIER/E

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
OTRO CAFE kerkon te punesoje kamarier/e, banakier/e dhe sanitare me kohe te pjesshme....

KERKOHET SHOFER PER BIZNES

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Shoferi duhet te kete patente dhe eksperince prej disa vitesh. Te jete i sjellshem dhe serioz ne pune. Mosha mbi 25 vjec. Te kete dhe deshiren e shitjes pasi kerkohet qe te punoje dhe si agjent shitje. Duhet me patjeter te na dergoni referenca t...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme shofer per kamioncine 3,5 tone. Mosha 25 - 35 I interesuari duhet te kete eksperience, te jete i shkathet ne vendosjen e mallit si edhe te njohe rruget e Tiranes. Paga e kenaqshme. Adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV K...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Nje Furretar/furrexhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Banakjer/e

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BarKafe 83 kerkon te punesoje banakiere ambient i qete dhe familjar , orari ne mengjes ( 06:00 - 14 :30 ), paga : 25.000 ( leke te reja ) + siguracione ose 32000 leke ne dore, te interesuarat te kontaktojne ne : ose adresa : ne krah te ish kolose...
 • Profesioni: Banakjer/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Me Dhe Pa Eksperience Pune Rroga Baze Plus Bonuse

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OTRO CAFE KERKON TE PUNESOJE KAMARIER/E DHE BANAKIER/E

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
OTRO CAFE kerkon te punesoje kamarier/e, banakier/e dhe sanitare me kohe te pjesshme....

CAVALLI CLUB DUBAI KERKON STAF

Rruga e Kavajës, Condor Center Kati i 3 Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA kerkon staf punesimi per ne Cavalli Club DUBAI ne pozicione te ndryshme si : -MENAXHER RESTORANTI - $2500 -SUPERVIZOR RESTORANTI - $1500 -SUPERVIZOR BARI - $1200 -VAJZA MIKPRITESE NE RESTORANT - $11OO -BANAKI...

Kerkohet Punetor Magazine Me Eksperience

Rruga industra, Tirane 35,000 Leke
Kerkohet punetor magazine. Puna ka te bej me ngarkim shkarkim mallrash me pesha deri ne 25 kg por mesatarisht me te ulta (rreth 10 kg). Kushtet: - Te jete i after per inventar magazine, sistemim te rafteve dhe mirembajtje te magazines. - Te jet...

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Ndihmes Kuzhinier Ne PaPirunj Restorant

Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Kerkohet Ndihmes Kuzhinier ne paPirunj Restorant, pagesa e kenaqshme do bisedohet ne interviste me detaje. Te interesuar te kontaktojne ne nr e telefonit : +....

JE STUDENT ? DESHIRON TE FITOSH 7800 EURO PER 3 MUAJ?

Rruga e Kavajës, Condor Center Kati i 3, Tirana, Albania, Tirane 2,600 Euro
AGJENSIA E PUNESIMIT "SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA " OFRON : INTERSHIP 3 MUJOR PER STUDENTEN NE MYNIH !! PAGA 2600EURO NETO! PUNESIM I SHPEJTE !!! PER STUDENTE NGA SHQIPERIA , KOSOVA, MAQEDONIA, MALI I ZI AKOMODIMI I...

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Paga e kenaqshme. adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tirane...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Vend Pune

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/10/2019
Kerkohet ndimes ne guzhine ndimes picier full time ose part time ska nevoj per eksperienc pune. kontakt: ...
 • Profesioni: ndimes ne guzhine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Kerkojme Recepsioniste

Murat Toptani Street, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke
Hotel Millennium kerkon recepsioniste (f) me ose pa eksperience pune Pa angazhime te tjera 5 dite ne jave pune dhe 2 dite pushim Paga e kenaqshme Te interesuarat te dergojne CV ne : tiranahotelmillennium@gmail.com ose ne whatsapp : ...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

SHOFER PER SHPERNDARJE

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:41,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/09/2019
Kompania lider ne treg Biote Albania Kerkon te punesoj shofer per transport dhe shperndarje produktesh. Te interesuarit duhet : te disponojne patente te jene te disponueshem per pune ne gjithe territorin e Shqiperise. te jene te komunikue...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Kerkojme Punonjes

Pazari i Ri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Bar kafe Back Home.Kerkojm kamarier/e dhe banakier/e staf per bar kafe. Kushtet e punes te jene me eksperience....

Kerkojme Edukatore Kend Lojrash

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/09/2019
Bar lodra me femije hello kiti kerkon Edukatore Bari ndodhet tek ish xhamlliku...
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Kamarier

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/08/2019
Kerkojm Kamarier/E Kushte pune te favorshme Kohe e plote E diela Pushim Paga Baze plus bonus progresiv Kriteret jane: Komunikueshem me pak experience...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Future Home Real Estate, Kerkon Konsulent Imobilar

Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/05/2019
Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! We are Hiring!! Dergo CV tende: Email: info@futurehomepriorityplus.al Tel: + Ap...
 • Profesioni: Konsulent Imobilar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

BABOON Kerkon Business Manager Tirane

Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Business Manager Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi f...

Kindergarten & English Teacher

CHINA, Tirane Pagesa:2,500 Dollar Afati i Aplikimit: 01/09/2018
Kindergarten Teacher Job Description: We are looking for qualified and experienced early years teahers to work with the PYP curriculum at two IB World schools within our education group. Spec...
 • Profesioni: MESUESE/ EDUKATORE
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Asistente Ne Klinike Dentare

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Klinika dentare Europa kerkon te punesoje nje asistente per turnin e paradites.Duhet te kete mbaruar stomatologji dhe te kete eksperience si asistente .Paga e kenaqshme....
 • Profesioni: asistente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/09/2019

Kerkohet Mesuese Per Arsimin Parashkollor, Kopsht

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:38,500 Leke Afati i Aplikimit: 30/06/2024
Kopshti jo publik"Miqte e Borebardhes" kerkon te punesoje nje mesuese per arsimin parashkollor, (edukatore). Kandidatet duhet te kene perfunduar ciklin e pare te studimeve, (bachelor) ne degen perkatese. Nuk ka rendesi eksperienca. paga es...
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/09/2019

Kerkohen Shitese

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/09/2019
K�rkohen 4 shit�se n� Argjendari : Toptani Shopping Center Turni 1 , orari ( 09:00-15:30) Turni 2, orari (15:30-22:00) Te kete aftesi komunikuese Etike te larte ne sherbimin ndaj klientit Te kete njohuri te gjuhes angleze dhe italiane...
 • Profesioni: Shitëse
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Crepa Crepa Kerkon Te Punesoje Krepier/e

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/08/2019
"Crepa Crepa" kerkon te punesoje krepier/e me orar te plote. Me apo pa eksperience pune. Kushtet e punes jane shume te mira dhe rroga eshte e kenaqshme. Nese jeni te interesuar ju lutem kontaktoni ne nr: + Gjithashtu dhe n...
 • Profesioni: krepier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/09/2019

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2024
Kerkojme shofer per kamioncine 3,5 tone. Mosha 25 - 35 I interesuari duhet te kete eksperience, te jete i shkathet ne vendosjen e mallit si edhe te njohe rruget e Tiranes. Paga e kenaqshme. Adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV K...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Per Muaji Shtator 2019

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (St.Trenit) kerkon te punesoje per muajin Shatator 2019: -Kamariere (F) Page 25000 (mije leke)+ Siguracion -Kamarier (M) Paga 20000 (mije leke) + Siguracion...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Punesoje

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food piceri Mevlani Kerkon punetor fast foodi per turnin 17:00 me 1.00 Kerkon kreper/ picier per turnin 17:00 me 1.00 Kerkon motorrist per turnin 17:00 me 1.00 Paga e kenaqshme...
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohen Operatore (F) Ne Gjuhen Shqipe (4 Ore)

Rruga Sali Nivica, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen Operatore Femra ne Gjuhen Shqipe. Pagesa Fikse + Bonus mbi Kontrata. Jemi tek Tregu Elektrik ne Alidem. Me shume info i gjeni ne: https://inalbania.al/tirane-kerkohen-operatore-f-per-call-center-shqip...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Kerkohet Edukatore Dhe Pastruese

Rruga Ali Visha nr 114, siper tregut elektrik, perballe kompleksit Grand, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Kopshti Engjejt e Jetes kerkon te punesoje edukatore me eksperience dhe pastruese me kohe te plote. Paga e kenaqshme. Adresa : Rruga Ali Visha nr.114, siper tregut elektrik, perballe kompleksit Grand. Te interesuarat te kontaktojne ne ne tel ‭+‬...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim