banakier  

 Online 398 lexues | 3 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me eksperience ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Cerchiamo 50 Operatori Outbound Per La Campagna Fastweb

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Nje Infermjere Apo Ndihmese Per Austri

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albanien, Tirane Me Marreveshje
Kerkojm nje infermiere me gjermanisht ne Austri.Te ndihmoj ne perkujdesje ,ne mirembajtjen e shtepise,dhe kujdesin gjate nates me dhenien e tabletave. Banesa dhe ushqimi jane te paguara. Bileta do te paguhet nga pacienti. Per kontakte shkruani ne ...

REMAX Koncept Konsulente Imobiliare

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa ...

3UP CALL Cerca 100 Operatori Per La Campagna Telecom Italia

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAMARA KERKON SPECIALIST/E FAST-FOODI+MOTORRIST+KAMARIER/E

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara kerkon te zgjeroje stafin e saj ne pozicionet e meposhtme: - Punetor/e Fast food-i me/pa eksperience - Specialist/e Fast food-i me eksperience (Pagesa shume e mire) - Motorrist me motorrin e tij. - Kamarier ose Kamariere - Pastrues...

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Kerkohet Staf Banakiere,kamarjere,nd.banak

Rruga Dervish Hatixhe, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/08/2019
ONX BAR kerkon te punesoj : Kamarjere (f) dhe (m) Banakiere (f) Ndihmes banakiere (f) dhe (m) Kusht : te jen te paraqitshem , dhe te sjellshem. Ofrohen kushte shum te mita pune,me nje klientel.te zgjedhur....
 • Profesioni: Staff
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2019

Kerkohet Ndihmes Banakier Dhe Kamarier

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar lounge ne Vasil shanto kerkon te punesoje ndihmes banakier dhe kamarier ...

Saldator , Lavezzi Home

Rruga Industriale, Autostrada Tirane - Durres , Emigres Center , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
LAVEZZI HOME Kerkon nje saldator me eksperience pune Adresa : Rruga Industriale , Autostrada Tirane-Durres , Emigres Center Per me shume informacion kontaktoni ne numrin ...
 • Profesioni: saldator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

PUNONJES PER KERKIM MARKETINGU

Zogu I Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Punesim&Rekrutim per nje klientin e saj kerkon te punesoje operatore te cilen do te merren me nje fushate marketingu ne gjuhen italiane. * Pozicioni ofrohet me kohe te plote dhe part-time. KERKOHET: * Aplikantet duhet te jene njohes te gj...
 • Profesioni: OPERATOR
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Kerkohet Shperndares Picash

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 11/12/2019
pizza eno kerkon te punesoj urgjen motorrist per turnin e pare me motorrin e piceris orari 10:00-18:00 e diela pushim...
 • Profesioni: motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Grend Bar Kerkon Banakjer/e

lulishtja kobinat, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/10/2019
grend bar kombinat kerkon banakjer/e te ket eksperinc pune , paga e kenaqshme + siguracione. Te jet e komunikueshme , puna me turne...
 • Profesioni: banakjer/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

NJOFTIM PUNE Per RECEPSIONIST TURNI I III

Rruga Jeronim De Rada, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:22,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Duhet te zoteroje shume mire gjuhen angleze. ...

Ndihmes Tapicier , Lavezzi Home

Rruga Industriale, Autostrada Tirane - Durres , Emigres Center , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
LAVEZZI HOME Kerkon nje ndihmes tapicier me eksperience pune Adresa : Rruga Industriale , Autostrada Tirane-Durres , Emigres Center Per me shume informacion kontaktoni ne numrin ...
 • Profesioni: ndihmes tapicier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Kerkohet Punonjes Te Njohe Mire Financa 5,mundesisht Me Eksperience Pune.

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet puninjes te njohe mire Financa 5 , mundesisht me eksperience pune....
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2019

Kerkohet Menaxhere Zyre

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Përshkrimi HABITAT Real Estate Experts është alternativa më e mirë për gjetjen dhe shitjen e një prone. Habitat ofron një shërbim 360° duke bërë diferencën në tregun imobiliar shqiptar. Stafi me eksperiencë 10 vjecare ofron shërbim...
 • Profesioni: Menaxhere Zyre
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Kerkohet Nje Furretar/furrexhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Kerkohet Agjente Udhetimi (Femer)

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Agjensia ELITE TRAVEL kerkon te punesoje agjente udhetimi (femer) me kohe te plote. ⬇ Kriteret e kandidates: - Te kete njohuri te mira ne perdorimin e internetit dhe rrjeteve sociale. - Te njohe shume mire gjuhen angleze me shkrim dhe me g...
 • Profesioni: travel agent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

KERKOHEN SHOFER PER TRANSPORT NDERKOMBETAR!!!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,750 Euro
Agjensia e Punesimit SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA kerkon : SHOFERA PER TRANSPORT NDERKOMBETAR MALLRASH !!! PAGA 1750 EURO NETTO!! KERKOHET : -PATENTE CE -NJOHURIA E GJUHES ANGLEZE -KAR...

Noa Caffe Kerkon Banakier

Xhanfize Keko, Tirane 35,000 Leke
Noa Caffe kerkon banakier me eksperience pune, paga e kenaqshme (me mareveshje) dhe siguracionet e perfshira. Kushte te mira pune + ndihme ne banak!...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

JE STUDENT ? DESHIRON TE FITOSH 7800 EURO PER 3 MUAJ?

Rruga e Kavajës, Condor Center Kati i 3, Tirana, Albania, Tirane 2,600 Euro
AGJENSIA E PUNESIMIT "SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA " OFRON : INTERSHIP 3 MUJOR PER STUDENTEN NE MYNIH !! PAGA 2600EURO NETO! PUNESIM I SHPEJTE !!! PER STUDENTE NGA SHQIPERIA , KOSOVA, MAQEDONIA, MALI I ZI AKOMODIMI I...

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Angleze Me Dhe Pa Eksperience Pune Rroga Baze

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Banakier

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BarKafe 83 kerkon te punesoje banakiere ambient i qete dhe familjar , orari ne mengjes ( 06:00 - 14 :30 ), paga : 25.000 ( leke te reja ) + siguracione ose 32000 leke ne dore, te interesuarat te kontaktojne ne : ose adresa : ne krah te ish kolose...
 • Profesioni: Banakjer/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Kritea Kerkon Kamarier/e Ose Banakier/e Me Page Shume Te Mire + Siguracione Te Paguara!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e oraganizuar me turne -Ambjenti eshte familjar -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN SHOFER PER TRANSPORT NDERKOMBETAR!!!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,750 Euro Afati i Aplikimit: 31/09/2019
Agjensia e Punesimit SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA kerkon : SHOFERA PER TRANSPORT NDERKOMBETAR MALLRASH !!! PAGA 1750 EURO NETTO!! KERKOHET : -PATENTE CE -NJOHURIA E GJUHES ANGLEZE -KAR...
 • Profesioni: SHOFER TRANSPORTI
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Kerkojme Ndihmes-Specialist Parketi Dhe Hidroizolimesh.

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/07/2019
Kompania MBK Import- Export (Tirane), me aktivitet importimin dhe tregtimin e parketeve dhe dyerve te brendshme per nevojat e saj kerkon te punesoje nje punonjes (mashkull) ne pozicionin e specialistit per montim parketi Laminat/ Avatara/ Dru Inxhin...
 • Profesioni: Specialist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

CALL CENTER (EGE CONTACT)

Muzeu i Deshmorev / Durres, Durres Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
EGE CONTACT Kerkojm operator/e te gjuhes italiane ,fushata luce gas.. Mund te dergoni cv ne egecontact01@gmail.com Ofrojme pune si operator ne call center (gjuha italiane). Ofrojme pagesa te larta duke filluar nga 220 l/ora deri ne 400 l/ora +...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Kerkohet Shofer Me Eksperience - Transport Mallrash

Rruga Industriale, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 27/09/2019
Pershkrimi i punes : Shoferi i cili transporton mallin ka pergjegjesi te ransportoj mallin ne kliente qe i caktohen paraprakisht nga magazinieri. Kushtet: - Patente klasi B (patente furgoni dopio gome eshte bonus) - Te jete korrekt dhe punet...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Ofert Pune Per Kamarier

Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/10/2019
Speakeasy cocktail bar ofron vede pune per kamarier turn i dyte...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2019

Ofert Pune Per Kamarier

Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/10/2019
Prohibition Speakeasy cocktail bar Tiran ofron vende pune per kamarier. Turni dyte. Te interesuar te kontaktojne ne . Juxhin...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2019

Kerkohet Kamarier

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:17,000 Leke
Kerkohet kamarier te New Jersey . Adresa: Rruga e dibres , kompleksi halili , perballe viles Gold . ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

BABOON Kerkon Business Manager Tirane

Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania, Tirane 45,000 Leke
Business Manager Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi f...

Baboon Kerkon Staf Per Customer Service (Help Desk Inbound)

Rruga Themistokli Germenji, Tirane 45,000 Leke
Customer Service Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi fill...

Zero Absolute Kerkon Operatore:

Kavaja Street 21, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 19/12/2021
Zero Absolute kerkon Operatore te interesuarat te dergojne cv ne email Zeroabsolute2017@gmail.com...
 • Profesioni: operatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Kerkohet Staf Per Bar Kafe

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar Xhoni kerkon te punesoje Kamariere, Banakiere & Sanitare. Preferohen me eksperience pune. ...

ELBASAN/ KERKOHET SHITES PER PJESE KEMBIMI

Elbasan, Albania, Elbasan Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Kompania DEGERT AUTO SH.A me nje experience mbi 24 vjecare ne tregun e pjeseve te kembimit dhe lubrifikanteve per te gjitha automjetet ofron nje game te gjere produktesh dhe sherbimesh te krijuara per te permbushur me se miri nevojat e klienteve. ...

KERKOHET PASTRUESE ME PAGE TE KENAQSHME DHE KUSHTE TE MIRA PUNE!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/10/2019
Bar Kritea kerkon pastruese me page te mire te siguracione te paguara. Per informacion na kontaktoni ne numrin e celularit ...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Future Home Real Estate, Kerkon Konsulent Imobilar.

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Aplikoni tani per t'u bere pjese e Kompanise Imobiliare me te madhe Shqiptar. Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! ...
 • Profesioni: Konsulent Imobilar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2019

Ndihmese Kamariere

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet nje vajze ne rolin e ndihmeses ne salle...
 • Profesioni: Nd kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Bar New City Kerkon Kamarier

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar new city kerkon kamarier me pervoj pune paga e kenaqeshme, te interesuarit te kontaktojne...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (St.Trenit) kerkon te punesoje: -Kamariere (F) Page 25000 (mije leke) -Pastruese Page 25000 (mije leke)...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pjatalarse

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet te punesohet nje vajz ne pozicionin e pjatalarses , puna eshte me turne ...
 • Profesioni: Pjatalarse
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 21/09/2019

Zgarist

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkohet te punsohet nje djale ne pozicionin e zgaristiti...
 • Profesioni: Guzhine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 21/09/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim