banakjer e 

 Online 403 lexues | 39 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Te Punesoj Ndihmese Banakiere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 ne Tirane tek “Rruga Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere femer ( me ose pa eksperienc pune) Paga: 26000 lek+ siguracione. Ofrohen kushte shume te mi...

3up Po Te Kerkon!

Adresa: Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center , Tirane Me Marreveshje
3UP CALL Kerkon vetem operator/e me eksperience per fushaten Telecom Italia & Luce/Gas. Minimalisht 3 muaj eksperience pune . Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune 250 deri ne 350 ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Referente Commerciale B2B_Vendita Di Auto Online

Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirane, Tirane 1,050 Euro
AUTO1 Group è la piattaforma di trading automobilistico leader in Europa. Unendo alta tecnologia e forte motivazione di squadra, inseguiamo la missione di creare un mercato affidabile e trasparente per la mobilità a livello internazionale. [...
 • Profesioni: Sales Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Staff - Operator Telefonike Per Fushaten Telecom Italia.

Rruga e Kavajës, Tiranë ( Palati Raiffeisen Bank ), Tirane 1,000 Euro
A.M.S - Ofrojme vende pune reception sekretare part-time. - Ofrojme vende pune ne gjuhen Italiane. - Kerkojme operatore telefonike per fushaten Telecom Italia. - Orari I punes 6 ore paradite ose pasdite. - Orari 9H - 21H nga e hena ne te s...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
📣Oferte pune 📣 Kerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane. Orari: Full-time dhe part-time. Fundjava pushim Pozicioni: Operator telefonik. Ofrojme: ✅ * Page konkuruese mbi mesataren e tre...

Operator Telefonik Ne Gjuhen Angleze

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Info Call prej 3 vitesh tashme ne tregun shqiptar eshte duke kerkuar 100 operatoret telefonik me/ose pa eksperience ne gjuhen Angleze. Nese jeni duke kerkuar te punoni ne Call Center ku ne te cilin deshironi te rriteni ekonomikisht dhe profesional...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Kerkohen Operatore Per Konsulence Outbound- Italisht (Tek Stadiumi Dinamo)

Rruga Emin Duraku, prane Stadiumi Dinamo, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Content : 5G Solutions nje kompani e specializuar ne telemarketing ne kuader te zgjerimit organik te brendshem te stafit,kerkon te punesoje operatore te cilet zoterojne gjuhen italiane. Kompania jone ofron: • Rroge baze + Bonuse ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/02/2020

Kerkohet Kasap Per Dyqan Mishi

qendra kristal, Tirane Pagesa:11,111 Leke
URGJENTE!! Kerkohet kasap per dyqan mishi. Te jete me eksperience pune ne shitje dhe ne ndarjen anatomike te mishit te vicit,gicit,qingjit. Orari stabel dhe page e kenaqshme. Kushte shume te mira pune. Dita e diele pushim!!! Dyqani ndodhet pas qe...
 • Profesioni: kasap
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/02/2020

Urgjente!! Kerkohet Kasap.

Qendra kristal, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Urgjente!!! Kerkohet kasap me eksperience pune. Te kete njohuri ne shitje dhe ne ndarjen anatomike te mishit. Paga teper e kenaqshme. 8 ore pune. Dita e diele pushim!! Kushte te mira pune. Ndodhemi pas qendres kristal. Albvita Company. Tel...
 • Profesioni: Kasap
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/02/2020

Kerkohet Picier

Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkohet picier me eskperience Paga shume e mire dhe siguracionet e paguara , lokali ndodhet ne bllok...
 • Profesioni: Picier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/02/2020

Asistente Prane Studios Noteriale

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet punonjes/e per Studio Noteriale. Duhet te jete perdorues i mire i Microsoft Office dhe sistemeve kompjuterike. Preferohet moshe 20-30 vjeç. 3 muajt e pare do te jene periudhe prove...
 • Profesioni: Asistent Notere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/02/2020

Kerkohet Punetor Qe Te Beje Banakier Kamarier Vetem Turni I Parë.

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 06/06/2020
Kerkohet punetor qe te beje banakier kamarier vetem turni i parë. Lokali ndodhet tek rruga Bardhyl perball Intesa San Paolo. Person qe e do punen mos te ket angazhime te tjera dhe korrekt ne pune. ...
 • Profesioni: Kamarier-banakier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/02/2020

12 Account Menager Per Sherbimin E Klientit Në Forex

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Agjensia APEK kerkon te punesoje 12 agjente per fushate Forex te gjuheve ITALISHT , GJERMANISHT , SPANJISHT DHE ANGLISHT. Disponibiliteti Part - time ne oraret 09:00-15:00 dhe 15:00 -21:00 Disponibiliteti Full - time ne oraret 09:00 -18:00 dhe 10...
 • Profesioni: REKRUTUES
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/02/2020

Kerkohen Operatore Gjermanisht +team Lider Paga E Kenaqshme Plusbonuse

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:450 Euro Afati i Aplikimit: 07/03/2020
te jen te komunikueshem ne grup aktive dhe te kene ambicje per me lart ...

Bar 00 Tek Rruga E Durresit Kerkon Te Punesoje Banakiere Femer Paga E Kenaqshme

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 31/05/2020
Bar 00 tek Rruga e Durresit kerkon te punesoje banakiere femer paga e kenaqshme oraret e pershtatshme te ineresuarat te kontaktojne....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/02/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Shofer Taksie

Rruga Donika Kastrioti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kompania ATEx kerkon te punesoje drejtues mjeti profesionistë dhe te komunikueshem te cilet duhet te plotesojne kushtet e meposhtme: Te kete Deshmine e taksistit Te kete patente te klasit "D" Te kete njohuri te mira te rrugeve te Tiran...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/02/2020

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirane 500 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 550 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje ...

Bar Pasticeri KRITEA Kerkon Banakier/e Me Page Te Kenaqshme!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte me turne -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...

DESHIRONI TE FITONI 1250 EURO NE MUAJ ? MUNDESI E ARTE KARRIERE ! APLIKONI TANI !!!

Rruga e Kavajes , Condor Center Kati i 3 , ish parku i autobusave , Tirane, Tirane 1,250 Euro
MC DONALD'S ARABIA kerkon te rinj ambicioze dhe entuziast te moshes 22-28 vjec per tu trajnuar si Menaxher i ardhshem i filialeve te MC Donald's ! Mjafton te keni eksperience ne F&B , customer service , sale etc. !!! OFROHET : ...

Ofrojme Vende Pune 200 Operatore Ne Inbound & Outbound

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Kerkojme Agjente, Team Leader & Retention Ne Italisht Dhe Gjermanisht.

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Gjermanisht dhe Italisht  Team Leader ne Italisht dhe Gjermanisht  Retention ne Italisht dhe Gjermanisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe b...

Mundesia Juaj Per Pune

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
M&E kompani serioze kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent/e & Menaxher/e me ose pa eksperienc , entuaziast te vendosur dhe me ambicie per te arritur performance te larte. Ofrojme pagesa konkuruese ne treg Seminar & Trajnime ja...

MUNDESI PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE “F & V” hap vende te reja pune si: Agjent/e dhe Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa ekperience pune. PAGESA: Baze dhe Perqindje 400-500 Euro si fillim. GJITHASHTU PERFSHIHEN: Udhetime jashte vendit per ...

OFERTE PUNE

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kompania Zviceriane A & ZH kerkon te zgjeroje stafin dhe kerkon konsulente shitjeje me ose pa eksperience mosha 20-30 vjec. Pagese baze dhe perqindje 400 € Ata qe kan patente ose makine personale perbejn avantazh. Perfshihen dhe udhetime jas...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier Turni I Dyte (Astir)

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ne nr ose te paraqiten prane FAMED Lounge Bar Astir ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

LeadGen Kerkon Operator Telefonik Per Gjuhen Italiane

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
LEADGEN, eshte ne kerkim te personave te afte per rolin e operatorit telefonik ne fushaten Forex per gjuhen Italiane. Ofrojme: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Mundesi punesimi full-time (10:00-19:00). • Kon...

Ne Ofrojme Punen Qe Doni!

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kerkoni nje vend pune ku te ndiheni te vlersuar? Deshiron te paguhesh me shume se shumica e nenpunesve ne Shqiperi? Kompania Librex ofron vend pune si Agjent Marketingu ne terren! Paga 400€ baze! Jeni te mirpritur....
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAMED Lounge Bar Kerkon Ndihmese Banakiere Don Bosko

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon ndihmes/e banakiere me ose pa ekperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ...

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Paga e kenaqshme. adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tiran...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RROBAQEPSI KERKON -KONTROLLORE CILESIE ME EKSPERIENCE NE KEMISHA 2-PUNETORE MONTIM DOREZE 3-JAKE TEGEL I PARE DHE I DYTE 4-PUNETORE AMBALLAZHI ME EKSPERIENCE 5-PUNETORE BIRA DHE KOPSA 6-PUNETORE PASTRIM FIJE 7-PUNETORE TE REJA PA EKSPERI...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

La Collina Kerkon Banakjer/e Kamarjer/e Dhe Nd Kuzhine

Rezidenca Kodra e Diellt, Tirane 30,000 Leke
Kerkoj Staf per Bar Restorant Piceri Banakier/e Kamarjer/e Ndihmes Kuzhinier Te interesuarit kontakt watsap ose sms. ...

Kerkojme Operatore Telefonike |Anglisht|Italisht|Gjermanisht|Spanjisht|

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 350 Euro
Kompania NG Communication , ne kuader te zgjerimit kerkon operatore telefonike ne marketing te tregjeve financiare ne gjuhet: • Anglisht • Gjermanisht • Italisht • Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baz...

Kompania Pro - Aqua International Ofron Vend Pune Per Angjent/agjente Terreni

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania Pro - Aqua International ofron vend pune : Per angjent/agjente terreni📣 ✅Jeni energjik ,ambicioz me aftesia te mira komunikimi? ✅Jeni midis 22-40 vjec/e? ✅Deshironi mundesi trajnimi dhe te jeni pjese e nje rrjeti nder...

Agjent Imobiliar Me Rroge Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
Ti je nje djale i ri qe ke deshire te mesosh nje profesion te paguar mire si ai i Agjentit Imobiliar. Ke mbaruar shkollen e larte dhe ke provuar disa pune por asnjera nuk te ka permbushur mjaftueshem qe ta besh per kohe te gjate. Komunikimi esht...

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rrog

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Fast Food Piceri 23foodendmore Kerkon Staf: Motorrist/Picier/Fast Food-er/e/Kasier-e/Recepsioniste.

Rruga Belul Hatibi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Oferte pune 📣 Fast food piceri 23foodendmore kerkon te punesoj: ✅1.Motorrist: -te di zonen, -me motorin e firmes, -pagesa me ore ose me rroge fikse, -ora...

Shitese Mobilerie Ne QEREKE (NIKEL)

Qerekë, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet NE fund te Bulevardin BLU (QEREKE) NIKEL perballe karburant DURAKUT (500metra perpara ures se tapizes) kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shk...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Manaxher Magazine

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon: manaxher per organizimin e puneve ne sektorin e prodhimit. I interesuari, duhet te jete i shkathet ne organizimin e puntoreve dhe porosive te ndryshme te klienteve, si edhe i afte per te zgjidhur situata te ...
 • Profesioni: manaxher
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkohet Banakier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Bar Belmondo kerkon banakier me eksperjence. Puna 8 orarshe. Pagesa 30000 lek te reja plus sigurimet. Ambienti i qete dhe familjare. Kerkohet korrektesi dhe seriozitet. Per me shume na kontaktoni....
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

KERKOJM NJE INFERMIERE

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albanien, Tirane 900 Euro
KERKOJM NJE INFERMIERE PER PERKUJDESJE TE NJE PERSONI NE AUSTRI DHE TE DI TE KOMUNIKOJ GJERMANISHT . E KERKOJM URGIENTE....
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne per...

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Shitese Mobilerie Per Ne Elbasan ( Lagjia Shenkoll Te Tregu I Mobiljeve)

Rruga Cerrik Elbasan, Albania, Elbasan Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise Axl Mobileri ne Elbasan(lagjja Shenkoll te tregu) kerkon te punesoje shitese. E interesuara nuk duhet te kete angazhime si: shkolla, pune tjeter etj. Mosha 20-30vjec Paga teper e kenaqshme. Mund te dergoni CV tuaj ne: axlmobile...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojm Picier

Rruga Llazi Miho, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm picier/e me eksprienc pune orari 10:00-18:00 Paga dhe kushtet e punes te kenaqshme Na kontaktoni ne ...
 • Profesioni: Picier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/02/2020

Kamarier

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/05/2020
Ofroj vend pune per kamarier turni i pare rroga e kenaqme ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/02/2020

Puno Me Rrogat Dhe Bonuset Me Te Larta Ne Treg Ne Kompanine Me Te Madhe Forex!

Hipoteka, Pas Harry Fultz , Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2020
Nese zoteron nje nder gjuhet e huaja me poshte : - Italisht - Spanjisht - Gjermanisht - Anglisht Nese je : - i shkathet - ke aftesi te mira komunikuese dhe bindese - je ambicioz per te arritur e fituar gjithmone e me shume - ke per...

Sales Manager - Wine

Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 01/03/2020
WINE SALES MANAGER - € 600 approx - negotiable based on experience. Location - Vlore area is preferred however location is negotiable. Salmanazar is a wine export company established in 2012, exporting premium / organic New Zealand wine to ...
 • Profesioni: Wine Sales Manager
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/02/2020

Kerkohet Sekretare

Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet sekretare per ne zyre part time nga ora 13-19. Te kete njohuri te mire te gjuhes angleze.dergoni cv tuaj ne adresen e email f.miri.197@gmail.com....
 • Profesioni: Sekretare!
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/02/2020

MBC INNOVATION LAB, Ricerca Operatori Di Telefonia E Luce-Gas

Banka qendrore Raiffasen, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Offresi: -230 leke/ora -elevate provvigioni ai massimi livelli di mercato -forti incentivi, gare, bonus mensili -corso di formazione professionale teorico e pratico, affiancamento - crescita professionale -contratto a norma di legge -puntualit...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/02/2020

Oferte Pune

Murat Toptani Street, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/03/2020
Studio Ligjore Primis njofton cdo të interesuar se kërkon të punësojë avokat/e me eksperiencë së paku 2 vjecare fokusuar kryesisht në të drejtën civile.Të interesuarit do t'i nënshtrohen një procesi selektimi me shkrim dhe verbal....
 • Profesioni: Avokat/e
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/02/2020

Kape Mundesine Tende, Apliko Per Account Manager Ne Gjuhet Anglisht, Gjermanisht, Italisht, Spanjish

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen ,italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe ...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Operatore Ne Gjuhen Italiane Per Fushata Marketingu

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkojme Operatore Telefonike per Fushata Marketingu ne Italisht! 👨*💼 *Pagese baze e negociueshme + sistem bonusi progresive! 💰 *Kerkojme Disponueshmeri Full Time *Na shkruani per te lene nje Interviste! 📨...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shitese

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Argjendi Kleopatra Kerkojm Te Punesojm Shitese Me apo Pa Eksperience Mosha 20/30 Te Jete e Komunikueshme Paga E Kenaqeshme + Siguracioni 8 ore ne Dite ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohen Operatore Per Konsulence Outbound- Italisht (Tek Stadiumi Dinamo)

Rruga Emin Duraku, prane Stadiumi Dinamo, Tirane 1,000 Euro
Content : 5G Solutions nje kompani e specializuar ne telemarketing ne kuader te zgjerimit organik te brendshem te stafit,kerkon te punesoje operatore te cilet zoterojne gjuhen italiane. Kompania jone ofron: • Rroge baze + Bonuse ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

HAPET SEZONI VEROR NE RHODOS! KERKOHEN PUNETORE PASTRIMI HOTELERIE!

Rruga e Kosovarëve, Tirana, Albania, Tirane 750 Euro
KERKOHEN 20 GRA DHE VAJZA TE MOSHES 18-45 vjece PER TU PUNESUAR NE GREQI SI PASTRUESE HOTELERIE! OFROHEN : - RROGE BAZE 750 EURO/MUAJ - PAJISJE ME VIZE GREKE - AKOMODIM DHE USHQIM I MBULUAR NGA KOMPANIA - ORARI I PUNES 07:00-15:00 - PAUZ...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece

Kerkohet Banakiere

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ofrohet vend pune per banakiere - turni i pare Duhet te kete eksperience ne banak. Eshte e preferueshme te dije te komunikoje nje gjuhe te huaj Paga e kenaqshme + siguracione + kushte te mira pune Te interesuarit te dergojne cv ne info@emer...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Agjent/e Imobilare

Murat Toptani Street, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:37,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/03/2020
Primis Real Estate eshte ne kerkim te njerezve ambicioz qe jane ne kerkim te nje pune qe te motivon cdo dite dhe qe duan te rritet profesionalisht.Kerkohen agjent/e imobilare qe kane iniciative dhe ju pelqen nderveprimi me njereze.Kushte te mira p...
 • Profesioni: Agjent/e imobilare
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/02/2020

Shitese

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Argjendi Kleopatra Kerkojm Te Punesojm Shitese Me apo Pa Eksperience Mosha 20/30 Te Jete e Komunikueshme Paga E Kenaqeshme + Siguracioni 8 ore ne Dite ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/02/2020

Tele. Co Albania

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 28/02/2020
Tele. Co Albania shpall Vende vakante per punonjese prane zyrave , te kene mbaruar studimet e larta per Inxhinieri Informatik Matematik ose Finance Kontabel Dergoni Cv ne adresen e email zyratele.co@gmail.com ...
 • Profesioni: Punonjese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/02/2020

Kerkojme Operatore Telefonike Ne Anglisht

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/05/2020
Kerkojme Operatore Telefonike per Fushata Marketingu ne Anglisht! 👨*💼 *Pagese baze e negociueshme + sistem bonusi progresive! 💰 *Kerkojme Dosponueshmeri Full Time *Na shkruani per te lene nje Interviste! 📨...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/02/2020

Kerkohet Kamarier/e, Ndihmes/e Kuzhinier, Pastruese/pjatalarese

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 18/03/2020
Bujtine e Gjelit kerkon te zgjeroje stafin e saj dhe eshte duke kerkuar puntore per vendet vakante kamarier/e, ndihmes/e kuzhinier, pastruese/pjatalarese. Operohet me orar te plot. Pagesa me marreveshje. Kane perparesi personat me eksperienca te me...

Hermes Men’s Salon

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj Berber me eksperienc pune te ket klientelen e vet pagesa 50/50 per cdo prejrje te tij.kushtet e punes jan te mira ne qoftese jeni te interesuar mund te vini pran sallonit ton per te folur....
 • Profesioni: Berber
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 18/02/2020

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Kuzhinier Per Snack Bar

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj kuzhinier per snack bar. Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kompania “Mon Chéri” Kerkon Te Punesoje Barista

Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Kompania Mon Cheri, rrjeti me i madh i coffee shop ne Shqiperi dhe lider ne kete industri kerkon te punesoj ne pozicionin e punes Barista! Nese keni eksperience do perfitoni me tej nga trajnimet e shumta qe kompania ofron me trajues shqiptar dhe te...
 • Profesioni: Barista
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Ndihmes Kamarier/e

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj ndihmes kamarier/e . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Banakier/e Kamariere

Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon : Banakier/e Kamariere ...

Amo Bar Lounge Kerkon Te Punesoj Kamarier/e

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar Lounge kerkon te punesoj kamarier/e . Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Vendodhja Rruga Irfan Tomini. Te interesuarit te telefonojne ne nr e celularit....
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Motorrist

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/08/2022
Kerkohet motorrist me eksperienc qe te njohi rruget , Paga e kenaqsheme dhe kushte shum te mira pune , KEBAB HOUSE , ish- STACIONI I TRENIT KOMPLEKSI USLUGA .. STAFI I KEBAB HOUSE JU MIRËPRET ....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/02/2020

Kerkohen Elektricista

Rruga Skënderbeu 6, Άγιοι Σαράντα, Αλβανία, Sarande Pagesa:40,000 Leke
Kerkohet elektricist me eksperience pune per ne sarande!!! ...
 • Profesioni: Elektricista
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/02/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim