call center anglisht part time 

 Online 219 lexues | 3 njoftime ne pritje

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me eksperience ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

3UP CALL Cerca 100 Operatori Per La Campagna Telecom Italia

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Nje Infermjere Apo Ndihmese Per Austri

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albanien, Tirane Me Marreveshje
Kerkojm nje infermiere me gjermanisht ne Austri.Te ndihmoj ne perkujdesje ,ne mirembajtjen e shtepise,dhe kujdesin gjate nates me dhenien e tabletave. Banesa dhe ushqimi jane te paguara. Bileta do te paguhet nga pacienti. Per kontakte shkruani ne ...

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa ...

Cerchiamo 50 Operatori Outbound Per La Campagna Fastweb

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAMARA KERKON SPECIALIST/E FAST-FOODI+MOTORRIST+KAMARIER/E

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara kerkon te zgjeroje stafin e saj ne pozicionet e meposhtme: - Punetor/e Fast food-i me/pa eksperience - Specialist/e Fast food-i me eksperience (Pagesa shume e mire) - Motorrist me motorrin e tij. - Kamarier ose Kamariere - Pastrues...

REMAX Koncept Konsulente Imobiliare

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkohet Shofer Shperndarje

Rruga Fabrika e Qelqit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkohet shofer per shperndarjen e produkteve te letres si kartopeceta etj Kriteret: Te kete leje drejtimi B Te dije te ngasi dhe motorrin papaq (motorri ska nevoje per patente) Te njofi mire zonat e Tiranes Personi do meret dhe me paketimin dh...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

Vila SHARD Kerkon Kamarier Me Eksperience

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke
Kerkohet Kamarier me eksperience dhe te dije gjuhen Angleze. ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

Kerkohet Shitese Ne Dyqan Kozmetike

Rruga Luigj Gurakuqi, prane ushtarit te panjohur, ngjitur me banken Credins, Tirane Pagesa:111,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/11/2019
Kerkohet shitese me eksperience ne dyqan kozmetike e parfumerie. Paga e kenaqshme. Adresa: Tek 9-kateshet...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

Kërkon Banakier/e

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 29/10/2019
Kerkohet Banakier/e me eksperience ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

Kerkohet Punetor Per Paketimin E Kartopecetave

Rruga Fabrika e Qelqit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkohet punetor per paketimin e kartopecetave. Te interesuarit te dergojne mesazh ne whatsap te dhenat e veta. Emer adrese moshe dhe eksperjenca te meparshme pune. Paga 25000 lek plus sigurime. Orari 8:00 deri ne 16:30 e diela pushim adresa rruga ...
 • Profesioni: Punetor paketimi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

Kerkojme Operator/e Te Gjuhes Italiane. Fushata Forex!

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Kerkojme te punesojme agjente per fushaten Forex. Te interesuarit duhet te dine mire gjuhen italiane, te kene disponibilitet full time dhe te jene ambicioz per te arritur objektivat. Ofrohen pagat me te mira ne treg,bonuse te larta ditore dhe m...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

Kerkojme Babysitter Per Djalin. Per Ne France

Bulevardi Gjergj Fishta 6, Tirana, Albanie, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Kerkojme Babysitter per dajalin per ne France. Jemi familje nga Kosova.jemi shume te qete dhe te dashure cdo kushe qe do zgjedhe te punoje tek neve do ndihet si ne shtepine e vete. Nr 00 33 Faleminderit. ...
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/09/2019

Kerkojm Nje Infermjere Apo Ndihmese Per Austri

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albanien, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/10/2019
Kerkojm nje infermiere me gjermanisht ne Austri.Te ndihmoj ne perkujdesje ,ne mirembajtjen e shtepise,dhe kujdesin gjate nates me dhenien e tabletave. Banesa dhe ushqimi jane te paguara. Bileta do te paguhet nga pacienti. Per kontakte shkruani ne ...

Ofert Pune Per Kamarier

Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 03/10/2019
Prohibition Speakeasy cocktail bar Tiran ofron vende pune per kamarier. Turni dyte. Te interesuar te kontaktojne ne . Juxhin...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

Kerkohet Punetor Per Shperndarje

Rruga nacionale tirane dajt, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet punetor per shperndarje me fugon...
 • Profesioni: Shperndares
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/09/2019

Noa Caffe Kerkon Banakier

Xhanfize Keko, Tirane 35,000 Leke
Noa Caffe kerkon banakier me eksperience pune, paga e kenaqshme (me mareveshje) dhe siguracionet e perfshira. Kushte te mira pune + ndihme ne banak!...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Banakier

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BarKafe 83 kerkon te punesoje banakiere ambient i qete dhe familjar , orari ne mengjes ( 06:00 - 14 :30 ), paga : 25.000 ( leke te reja ) + siguracione ose 32000 leke ne dore, te interesuarat te kontaktojne ne : ose adresa : ne krah te ish kolose...
 • Profesioni: Banakjer/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

JE STUDENT ? DESHIRON TE FITOSH 7800 EURO PER 3 MUAJ?

Rruga e Kavajës, Condor Center Kati i 3, Tirana, Albania, Tirane 2,600 Euro
AGJENSIA E PUNESIMIT "SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA " OFRON : INTERSHIP 3 MUJOR PER STUDENTEN NE MYNIH !! PAGA 2600EURO NETO! PUNESIM I SHPEJTE !!! PER STUDENTE NGA SHQIPERIA , KOSOVA, MAQEDONIA, MALI I ZI AKOMODIMI I...

KERKOHEN SHOFER PER TRANSPORT NDERKOMBETAR!!!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,750 Euro
Agjensia e Punesimit SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA kerkon : SHOFERA PER TRANSPORT NDERKOMBETAR MALLRASH !!! PAGA 1750 EURO NETTO!! KERKOHET : -PATENTE CE -NJOHURIA E GJUHES ANGLEZE -KAR...

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Angleze Me Dhe Pa Eksperience Pune Rroga Baze

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Kritea Kerkon Kamarier/e Ose Banakier/e Me Page Shume Te Mire + Siguracione Te Paguara!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e oraganizuar me turne -Ambjenti eshte familjar -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Agjente Udhetimi (Femer)

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Agjensia ELITE TRAVEL kerkon te punesoje agjente udhetimi (femer) me kohe te plote. ⬇ Kriteret e kandidates: - Te kete njohuri te mira ne perdorimin e internetit dhe rrjeteve sociale. - Te njohe shume mire gjuhen angleze me shkrim dhe me g...
 • Profesioni: travel agent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kamarier/e Banakier/e

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Bristot Lounge prapa stadiumit Dinamo kerkon staf, kamarier ose banakier...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/09/2019

Kerkoje Shitese

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/11/2019
Kerkojme 2 shitese me ose pa eksperienc per dyqan optike. Mosha 25-35 vjece. Te interesuarat te kontaktojne ne numerin e tel: ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

Kerkoj Shites Turn I III

Rruga Reshit Petrela, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Kerkoj shites turn i III ....
 • Profesioni: Shites
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

SHOFER PER SHPERNDARJE

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:41,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/09/2019
Kompania lider ne treg Biote Albania Kerkon te punesoj shofer per transport dhe shperndarje produktesh. Te interesuarit duhet : te disponojne patente te jene te disponueshem per pune ne gjithe territorin e Shqiperise. te jene te komunikue...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

Kërkohët SHITËSE Kozmetike

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kërkojmë një vajzë e cila duhet të jetë: -E sjellshme -E paraqitshme -Të ketë dëshirë për punë. -Të ketë aftësi komunikuese, bindëse, dhe shkathtësi. -Vajza duhet të jetë e aftë dhe për promocion pasi në orarin e punës du...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

Kerkojme Kamarier/e Per 4 Ore.

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Me paga te kenaqshme. Eksperienca nuk perben problem. ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/09/2019

Kerkohet Staf Banakiere,kamarjere,nd.banak

Rruga Dervish Hatixhe, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/08/2019
ONX BAR kerkon te punesoj : Kamarjere (f) dhe (m) Banakiere (f) Ndihmes banakiere (f) dhe (m) Kusht : te jen te paraqitshem , dhe te sjellshem. Ofrohen kushte shum te mita pune,me nje klientel.te zgjedhur....
 • Profesioni: Staff
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

Baboon Kerkon Staf Per Customer Service (Help Desk Inbound)

Rruga Themistokli Germenji, Tirane 45,000 Leke
Customer Service Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi fill...

BABOON Kerkon Business Manager Tirane

Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania, Tirane 45,000 Leke
Business Manager Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi f...

Kerkoj Punojese Marketi

Rruga Babë Rexha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Urgjente! Kerkohet punojese marketi. Zona ish parku autobuzave me eksperience ose pa eksperience. Mosha te jet mbi 20 vjece....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Dhe Angleze Me Dhe Pa Eksperience Pune Rroga Baze

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:5,000 Euro Afati i Aplikimit: 20/12/2020
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/09/2019

Kerkoj Puntore

Rruga Pjetër Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/08/2019
shtepie,puna nje her ose dy here ne jave,kerkohet mes moshes 30-40 vjec te mos ket obligime familjare...
 • Profesioni: puntore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

Speedshop.al Kerkon Te Punesoje Operatore Per Shitjet Online

Rruga 5 maji mbrapa concord center, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Speedshop.al kerkon te punesoje operatore femer per shitjet online kushte komode pune te jete e sjellshme e komunikueshme me klientin te lutem te interesuarat te na dergojn cv me email paga e kenaqshme ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 23/09/2019

Zero Absolute Kerkon Operatore:

Kavaja Street 21, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 19/12/2021
Zero Absolute kerkon Operatore te interesuarat te dergojne cv ne email Zeroabsolute2017@gmail.com...
 • Profesioni: operatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/09/2019

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/12/2019
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (St.Trenit) kerkon te punesoje: -Kamariere (F) Page 25000 (mije leke) -Pastruese Page 25000 (mije leke)...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar New City Kerkon Kamarier

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar new city kerkon kamarier me pervoj pune paga e kenaqeshme, te interesuarit te kontaktojne...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Staf

Rruga Bardhok Biba, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkohet Banakier/e Kerkohet kamarier/e Kerkohet ndimese kuzhiner Kerkohet pastruse...
 • Profesioni: Sherbim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/09/2019

Agjente Shitje Nga Shtepia

Shqiperi, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Pershendetje, kerkojme agjent shitje per kompanine kozmetike Farmasi. Puna behet nepermjet broshurave katalogeve, pa asnje kosto fillestare apo detyrim kohor/ ditor pune apo afat kohor porosie. Cdo porosi behet online nga shtepia juaj kudo qe jetoni...
 • Profesioni: Agjent shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 23/09/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim