call center greqisht  

 Online 235 lexues | 8 njoftime ne pritje

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Njoftim Pune Per Ekonomiste

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Njoftim Pune / Ekonomiste Shoqeri qe operon ne sektorin e sherbimeve kerkon te punesoje Ekonomiste per manaxhimin dhe kontrollin e sistemit kontabel te kompanise. Kualifikimet e kandidates: Te jene diplomuar ne nje nga deget e Fakultetit te Eko...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa pr...

3UP CALL Ju Ofron Zgjidhjen E Duhur .

Rruga Xhorxh Bush, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
3up Kerkon Operatore me eksperience per fushtaten Telecom Italia . -Kerkohet : Njohje e mire e gjuhes italiane . Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune deri ne 300 lek /ore . -Pagesa...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

GJIRO KAMARA KERKON TE PUNESOJE STAFF

Perballe Presidences pa vajtur te libri universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kasiere (Femer) me eksperience Turni i Pare. *Specialiste Fast Food-i me eksperience Turni i Pare *Specialist Fast Food-i me eksperience Turni i Dyte. *Krepier/Krepiere me eksperienc...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 39,200 Leke
FABBRIKA ITALIANE KERKOHEN SPECIALISTE DHE FJLESTARE MAKINE LINEARE rroga do paguhet ME NORMA . [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo chocolate & Coffee shop eshte ne kerkim te vajzave te reja, eksperienca nuk eshte primare, pasi trajnimi kryhet i plote nga ana e Kompanise. Eshte nje mundesi mjaft e mire per tu punesuar per here te pare. Jemi ne kerkim te pozi...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Operator Ne Gjuhet Italiane\spanjolle\gjermane!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen italiane,spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN AGJENTE OPENING DHE RETENTION PER GJUHEN SPANJOLLE!

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPANIA MARKETING GROUP, ME 5 VITE EKSPERIENCE NE TREG, KERKON TE PUNESOJE AGJENTE OPENING DHE RETENTION NE GJUHEN SPANJOLLE. TE INTERESUARIT DUHET: TE DINE MIRE GJUHEN SPANJOLLE, TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE TE JENE AMBICIOZ. OFROH...
 • Profesioni: AGJENTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

RE/MAX Albania & Kosova Kerkon Drejtor Te Shitjeve Franchise

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Albania & Kosova Kompania e Rrjetit Franchise per Pasurite e Paluajtshme PROFILI I KOMPANISE RE/MAX Albania & Kosova eshte pjese e rrjetit franchise me te madh boteror ne fushen e Pasurive te Paluajtshme. Me seli ne Tirane, dhe e ...

Specialiste Marketingu

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 2 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fushatave marketing online. • P...

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Menaxher

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Twist bar kerkon te punesoje: Menaxher...
 • Profesioni: Menaxher
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 13/11/2019

3UP CALL Ju Ofron Zgjidhjen E Duhur .

Rruga Xhorxh Bush, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 16/11/2019
3up Kerkon Operatore me eksperience per fushtaten Telecom Italia . -Kerkohet : Njohje e mire e gjuhes italiane . Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune deri ne 300 lek /ore . -Pagesa...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 13/11/2019

Agjent-shitje

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Kompania Aura kerkon te punesoje agjent shitje ne terren,kriteri kryesore eshte deshira per te qene i suksesshem! -kushte dhe pagesa europiane -orare fleksibel -paga baze plus perqindje Jeni te mirpritur per te aplikuar prane zyrave tona! ...
 • Profesioni: agjent shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/11/2019

Punëtore Përkujdesi Për Shtëpinë

Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 19/11/2019
Kërkohet një punëtore përkujdesi për shtëpinë, mosha 35-45 vjece, orari 8.00-16.00 ( Hene-Premte) , te jetoje ne zonen prane 21Dhjetorit. Pagesa 20.000 leke....

Punetor Duralumini

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet punetor duralumini. Eksperienca avantazh. Nr cel . Adressa: 3 deshmoret yzberisht, tirane ...
 • Profesioni: Punetor duralumini
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/11/2019

KAZA MARKET Kerkon Kasiere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon kasiere me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/11/2019

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten prane FAMED Lounge Bar Don Bosko ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/11/2019

FAMED Lounge Bar Kerkon Ndihmese Banakiere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon ndihmes/e banakiere me ose pa ekperience pune. Te interesuarit te kontaktojne ...
 • Profesioni: Ndihmese banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/11/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Banakier Per Turnin E 3-te.

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Twist Bar kerkon te punesoje Banakier per turnin e 3-te. Paga 30000 ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/11/2019

Kerkoj Punetore Shpie

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Kerkoj punetore shpie , per 3 dite ne jave , 4 ore ne dite ( orari 11:00-15:00) . Pastrim , hekurosje . Shtepia eshte apartament 90 metra katrore. ...
 • Profesioni: Punetore shtepie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 12/11/2019

Ofroj Vend Pune Shitese Per Dyqanin Yamamay

TEG - Tirana East Gate, Tirane Me Marreveshje
Tirane, ofroj vend pune shitese per dyqanin Yamamay Pergjegjesite: Te siguroje nje sherbim cilesor dhe profesional ndaj klienteve· Te kuptoje nevojat e klienteve dhe tju mundesoje ne cdo rast asistence dhe informacion mbi specifikat e pr...
 • Profesioni: Shites-e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane Me Marreveshje
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Banakier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Bar Belmondo kerkon banakier me eksperience. Puna 8- orarshe. Pagesa 30000 te reja ne muaj plus sigurimet. Kerkohet korrektesi dhe seriozitet. Per me shume na kontaktoni....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE ME EKSPERIENCE NE KEMISHARI NE KETO PROCESE 1-BIRA ,KOPSA 2-TEGEL I PARE DHE DYTE JAKE 3-PUNETORE CIKE DHE DOREZE 4-PALOSJE PAGAT DUKE FILLUAR NGA 26000 LEKE TE REJA NE MUAJ KERKOHEN DHE PUNETORE PA EKSPERIENCE PE...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

MUNDESI PUNESIMI SHUME E MIRE

Rruga Aleksander Konda, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kompania Zviceriane A&ZH hap vende te reja pune si konsulente shitjesh me ose pa eksperience. Pagese baze, perqindje 300-500€ Perfshihen udhetime jashte vendit per seminare pune dhe pushime. Te interesuarit te kontaktojne ne Whats app ose V...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

MUNDESI SHUME E MIRE PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE “F.V” hap vende te reja pune si: Agjent/e dhe Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa ekperience pune. PAGESA: Baze dhe Perqindje...

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim Ne Krocere Carnival Cruise Line

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Dollar
PUNESIM_NE_KROCERE Aplikantet_e_interesuar_jane_te_mirepritur_te_vijne_tek_zyra_me_nje_CV_ne_anglisht_per_INTERVISTA Pozicione_pune_vakante_ne_Krocere: 🎈 ✅#Supervizor_Pishine_750_USD_ne_muaj. 🎈 ✅#Mirembajtes_i_Pastertise_ne_Anije_...

Pozicion Pune Vakant

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kompania e Sigurimeve Atlantik Sha ofron pozicion pune "Menaxher" Kriteret qe nje kandidat duhet te plotesoj jane: -Studime te larta ne fakultetin ekonomik ( menaxhim biznes, marketing) -Aftesi te mira menaxhimi edhe nese ka studiur n...
 • Profesioni: Menaxher
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar

APLIKO TANI !!

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kompania jone ne saje te zhvillimit te zyres , Hap 30 Vende te reja pune si agjent shitjesh Ne terren. Kushtet e punes me standarte Europiane, Kompania eshte nderkombetare dhe i jep cdo personi te drejten per tu rritur ne karrier pa i kufizuar. Kr...

Tirane, Kerkohet Nd/Banakiere Me Ose Pa Eksperience Dhe Sanitare

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Nd Banakiere me ose pa eksperienc Dhe Sanitare Blv Gjergj Fishta tek ish ekspozita prane gjykates...
 • Profesioni: Nd banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

PUNESIM NE MALTE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,300 Euro
💤🎲🔑📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_MALTE🌐⭐️🔥⭐️🔥 📌🍧🍭📍 #KERKOHEN: 🍎SHEF KUZHINE 🍎SHEF PER SUSHI 🍎NDIHMES KUZHINIER 🍎PICIER 🍎BARIST 🍎SANITARE 🍎PJATALARESE 🌼🌺🌻 #PUNESIM_I_SHPEJ...

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rruga Kastriotet, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio Me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin . Tel E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret Pagesa 30.000 mije + ...
 • Profesioni: foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Nje Furretar/furrxhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane Me Marreveshje
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune Ofrohet: ➖Ambjent komod pune ➖Pagesa te larta(fikse+ bo...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Kujdestare Per Kendin E Lojrave.

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Twist Bar kerkon te punesoje: Banakier/e Kujdestare per kendi e lojrave Kamariere ...

Tirane, Kerkohet Nd/Banakiere Me Ose Pa Eksperience Dhe Sanitare

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/02/2022
Kerkohet Nd Banakiere me ose pa eksperienc Dhe Sanitare Blv Gjergj Fishta tek ish ekspozita prane gjykates...
 • Profesioni: Nd banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/11/2019

We Are Looking For You ! - Office Assistant @Halilaj Real Estate

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/12/2019
Halilaj Real Estate kerkon te zgjeroje stafin e agjenteve te pasurive te patundshme . Nese jeni nje person ambicioz , kembengules dhe i komunikueshem qe keni deshire te punoni dhe te fitoni sa me shume duke dhene me te miren tuaj , atehere ju jeni...
 • Profesioni: Agjent Shitje
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/11/2019

Vend Pune Kamarier/e

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/06/2019
Wine Bar ofron vend pune Kamariere . Kriteret: Te kete aftesi te mira komunikuese dhe seriozitet , te jete e paraqitshme , mosha jo me shume se 28 vjeç si dhe te kete eksperience pune te meparshme . Adresa: Rr.Myslym Shyri Te interesuarit te ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/11/2019

Shpallje Vend Vakant Për Pozicionin “Ekonomist Dhe Financier”.

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:86,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Qendra Ndërinstitucionale e Rrjetit Akademik Shqiptar, shpall vendin vakant për pozicionin “Ekonomist dhe Financier”....

Redazione Giuridica - NSE

Rruga Barrikadave, Pall/Galeria e Tiranes nr 6 (ish-kinema 17 nentori), Tirane Pagesa:55,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/11/2019
Nome posizione: Redazione Giuridica – NSE Descrizione posizione: Figura di redazione giuridica che si occuperà delle attività di inserimento e aggiornamento dei contenuti redazionali per la Banca dati di produzione - denominata NSE - della Ca...
 • Profesioni: Jurist
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/11/2019

Tirane, Ofrohet LIFE SH.P.K. CERCA DATA ENTRY, AMBITO FARMACEUTICO

Rruga Barrikadave, Pall/Galeria e Tiranes nr 6 (ish-kinema 17 nentori), Tirane Pagesa:55,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/11/2019
LIFE sh.p.k, Libri Informazione Formazione Educazione Società leader nel settore dell'editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di pr...
 • Profesioni: Farmacist
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/11/2019

Looking For Exceptional English Speakers!

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/11/2019
Do you speak great English? Are you Young? Expressive? Full of Energy and Passion? YES? That is why we are looking for you! Please send your CV at sara@belfastcapital.net and we will get back to you with an exceptional work proposal. ...
 • Profesioni: Telemarketing
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 12/11/2019

Farmatech, Ofroj Vend Pune Farmaciste

Rruga Barrikadave, Pall/Galeria e Tiranes nr 6 (ish-kinema 17 nentori), Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/11/2019
Farmatech Shpk kerkon te punesoje nje farmacist/e me provim shteti. Pozicione te lira ne farmaci me orar te plote dhe turne te alternuara. Perparesi perben mesatarja dhe gjuhet e huaja. Kontrata sipas kodit te punes ne fuqi. Na dergoni CV ne adr...
 • Profesioni: Farmacist
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/11/2019

Ekonomiste

RR Brigada 8,Pallati LID, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/12/2019
Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste Fare Impresa eshte duke rekrutuar kandidate potenciale per pozicionin e Ekonomistes (F), full-time prane nje prej Studiove Kontabel dhe Ligjore me prestigjioze, me eksperience disa vjeçare ne krijimin dhe konsult...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 12/11/2019

Kerkohet Dado

Rruga Islam Alla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Kerkohet Dado me kohe te plote! Te kujdeset per nje femije 10 muajsh nga ora 6.30-17.00. Pagesa 300.000 leke(te vjetra). Njohja e gjuhes angleze ka prioritet por nuk eshte kusht i domosdoshem. Eksperienca e meparshme si dado eshte kusht! Puna do ofr...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/11/2019

Krali Ofron Vende Pune Masazhjer

blu star, Durres Pagesa:30,000 Leke
ofrohen vende te lira pune masazhjere me ose pa eksperjenc paga shum e mir...
 • Profesioni: masazhjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 12/11/2019

Kerkohen Agjente Imobiliar

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Zyra Real Estate Happy Home kerkon te punesoje agjent imobiliar. Kandidatet duhet te jene mbi moshen 25 vjec. Nese jeni enegjik dhe kerkoni pune ne profilin e shitjeve te apartamenteve atehere na kontaktoni. Nese keni eksperienca te meparshme ne ...
 • Profesioni: agjent shitje
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 12/11/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Menaxher

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist bar kerkon te punesoje: Menaxher...
 • Profesioni: Menaxher
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

ACCOUNT MANAGER

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Kerkojme "ACCOUNT MANAGER" SIGURONI TE ARDHURA DUKE PUNUAR NE NJE AMBIENT BASHKEPUNUES DHE ARGETUES Profili i kandidatit: ✅ Disponibiliteti Full Time, 5 dite ne jave; ✅ Njohuri te mira te gjuhes Italiane; ✅ Aftesi ne Acco...
 • Profesioni: ACCOUNT MANAGER
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 12/11/2019

Bar Restorant Steak Me

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:200 Euro
Kerkoj staff Banakier/e kamarier/e nd/banakiere sanitare...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 12/11/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim