call center ne astir 12504 njoftime

 Online 389 lexues | 11 njoftime ne pritje

IDS-Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Janos Hunyadi, Tirane 45,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona...

Kerkohen 100 Operatore & 10 Team Leader (Tirane & Fier)

Qender, Rruga Kavajes, Tirane 60,000 Leke
Kerkojme 100 operatore dhe 10 Team Leader ose grupe me eksperience Telemarketing (call cen...

DIPLOMAT HOTEL & SPA

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
DIPLOMAT HOTEL & SPA - VENDE PUNE TE LIRA Kamarier / e , te cilet plotesojne keto ...

Kamariere

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kamariere ne Fast food Pergjegjesite e kamarierit/es perfshijne: · Ofrimin e...

Auto1 Group Cerca Impiegato/a Commerciale Automotive_Inside Sales

Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Sei pronto per una nuova, emozionante sfida professionale? AUTO1 Group è la piattaforma ...

Puno Per Real Deal Dhe Fito Rregullisht 1000 - 3000 Euro Ne Muaj!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,000 Euro
Puno Per Real Deal Dhe Fito Rregullisht 1000 - 3000 Euro Ne Muaj! -Je duke kerkuar nje ...

4 MOTORIST - PUNETORE FAST FOODI + KREPIER/E + KAMARIER/E + SANITARE + KASIER

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me eksperience pune. Rroga e kenaqshme. ...

Kerkojme Operatore Call Center

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme Operator ne gjuhet : • Italiane, • Spanjolle, • Gjermane Te kene nj...

Pastruese Ne Fast Food

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ofrohet vend pune ne pozicionin : Pastruese ne fast food. Pergjegjesite e pastruesit pe...

Kuzhiniere Ne Fast Food

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kuzhiniere Pergjegjesite e Kuzhinierit perfshijne: · Ngritjen e stacioneve te p...

Arketare

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Arketare Pergjegjesite e Arkes perfshijne: · Mirepritjen e klienteve, duke iu...

Operator/e

Rruga Muhamet Gjollesha, Pallati 34, AP 10 (0,23 km) 1001 Tirana, Tirane Me Marreveshje
Siamo in ricerca di nuove risorse per la campagnia Telecom Italia •Sei un Teamleader e ...

Kerkojm Motorrist

Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
kerkojm motorris per full time ose part time paga shume e mir plus bonuse. ...

Ndihmes Kuzhiniere Ne Fast Food

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ndihmes Kuzhiniere Pergjegjesite e ndihmes kuzhierit perfshijne: · Ndjekin ur...

Menaxhere Turni

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Menaxhere Turni Pergjegjesite e Menaxherit te Salles perfshijne: · Delegimin ...

Smartcom New , Hapen Zyrat E Reja Per Pozicionet Retention,Conversion,Broker Part-time & Full-ti

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:2,000 Euro
Kerkojm 200 Operator ne Gjuhen Italiane 100 Operator Ne gjuhen Spanjolle 100 Operator ...

Kerkoj Estetiste Per Thonjte

Rruga Pjetër Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj estetiste per thonjte me eksperience pune mbi 1 vit. Te jete fleksibel, e komunikue...

Recepsioniste

Rruga Gjon Buzuku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
kerkohet recepsioniste ne nje katering orari 9-5-30...

Kerkojm Team Leader Dhe Operatore.

Rruga Egnatia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:20,000 Leke
Alba direct service me eksperience 10-vjecare ne fushen e telemarketing, kerkon te punesoj...

VENDE VAKANTE PER OPERATORE TE GJUHES ITALIANE TASHME ME PAGESAT ME KONKURUESE NE TREG!

tirane, Tirane Pagesa:500 Euro
Kerkojme operatore te gjuhes italiane me eksperience te meparshme ne FOREX, operatoret duh...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 22/02/2019 17:39

Nero Aesthetics Ofron Vend Pune Per Manikyriste

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Nero Aesthetics ofron vende pune per manikyriste! Vajzat duhet te jene me eksperience, te ...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RROBAQEPSE PER KEMISHARI PUNETORE ME DHE PA EKSPERIENCE PUNETORET ME EKSPERIENCE NE PRO...

Kerkojme Broker, Agjente Dhe Team Leader. Paga 400€ Neto.

Hoxha Tahsim, Tirane 400 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoj...

Pune Part Time & Full Time

Rruga Elbasanit, perballe 7 xhuxhave, ne krahe te Deges se Thesarit,, Tirane Me Marreveshje
Call-it ofron vende pune Part Time & Full Time ne turne prej 4, 6 & 8 ore. Kerk...

Kerkohen Operatore Call Center GJUHA ITALIANE .

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania Tek hyrja e Rruga se cameve, Tirane 25,000 Leke
Kerkojme Operatore Call center GJUHA ITALIANE , ne sektorin e shitjeve. (VETEM ME EKSPER...

Ofrohen Vende Pune Masazhatore

Durres, Albania, Durres 28,000 Leke
masazh relaks pashallesha ofron vende pune masazhatore per ne tiran dhe durres pag plus p...

Kerkohet Banakier/e

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Bar-Restorant Belmondo kerkon banakier/e me eksperience. Ambienti eshte i qete dhe famili...

Kerkojme Operator/e

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
FOREX/TRADING ONLINE Kerkon Operator/e 1)-Te zoteroje shume mire gjuhen Italiane. 2)-Ek...

Ofroj Vend Pune - Trajnues I Gjuhes Gjermane

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dominus Language, strukture e Dominusoft kerkon te punesoje nje Trajnues ne gjuhen Gjerman...

Operator Gjermanisht

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! ...

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30 ,. P...

Kerkojme Operatore Te Gjuhes Italiane Per Fushaten TELECOM ITALIA

Adresa Bulevardi Gjergj Fishta , ish ekspozita , prane supermarket CONAD , Tirane Me Marreveshje
***** GREEN EURO CALL ***** * Eshte ne kerkim te operatoreve telefonik me apo pa ekspe...

Kerkohen Specialiste Makine Lineare

rruga mohammed deliu, Tirane 30,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjence...

Smartcom New , Hapen Zyrat E Reja Per Pozicionet Retention,Conversion,Broker Part-time & Full-ti

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Kerkojm 200 Operator ne Gjuhen Italiane 100 Operator Ne gjuhen Spanjolle 100 Operator ...

Stockholm Coffe&Lounge Kerkon Sanitare !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge kerkon -sanitare (me ose pa eksperienc pune) Paga:26000 l...

Kerkohet Mjek

Rruga Iliria, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkohet mjek. Ju lutem nisni CV tuaj ne adresen e meposhtme : successinvest94@gmai...
 • Profesioni: Mjek
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Date: 22/02/2019 17:13

Kerkohet Inxhinier Ndertimi

Rruga Iliria, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkohet inxhinier ndertimi Ju lutem nisni CV tuaj ne adresen e meposhtme : success...

Kerkohet Arkitekt

Rruga Iliria, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Kerkohet arkitekt Ju lutem nisni CV tuaj ne adresen e meposhtme : successinvest94@g...
 • Profesioni: arkitekt
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Date: 22/02/2019 17:13

Kerkojme Sanitare

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkojme te punesojme Sanitare per Bar Kafe. Te jete e disponueshme per 4 ore paradite 4 o...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 22/02/2019 17:13

Kerkoj Kamarier/e

Rruga Zenel Baboçi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:16,000 Leke
Lounge bar city kerkon te punesoj kamarier/e , kushte te mira pune . ...

Kerkohet Nje Vajze Per Ndarje Qeraje Per Thonj Me Xhel

21 dhjetori perballe drejtorise bashkiake , Tirane Pagesa:12,000 Leke
Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje per thonj me xhel me paisjet e veta . Nr tel :06844...

OFROJ PUNE GUZHINIERE,NDIHMES GUZHINIERE,SANITARE,BANAKJERE

Autostrada Tirane Durres km 7,Yrshek Tirane Perballe QTU , Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kompleksi Eiffel ofron pune ne pozicionin Guzhiniere,Ndihmes guzhiniere,Sanitare,Banakjere...

Kerkohen Agjent Shitje

Rruga Riza Çuka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:450 Euro
Jonuzi shpk ® eshte nje kompani me eksperience 4 vjeçare ne inportimin dhe shperndarjen ...

Restorant Fishop Kerkon Te Punesoje

Rruga Pjetër Budi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Restorant & Dyqan peshku "FISHOP" kerkon te punesoje: 1- Kamariere 2- Pune...

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Ndihmese Piciere

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Fast food piceri Mevlani kerkon ndihmese piciere (F) mosha nga 20 deri ne 35 vjece paga 25...

Kerkohet Kamarier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Bar-Restorant Belmondo kerkon kamarier me eksperience per orarin e paradites. Ambienti es...

Arstl Group Kerkon Graphic Designer (Full Time)

Rruga Jorgo Panajoti, Kombinat, Tirane, Tirane 45,000 Leke
ARSTL GROUP, kompani me eksperience 20 vjeçare ne distribucionin nderkombetar te pijeve e...

Kamariere

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kamariere ne Fast food Pergjegjesite e kamarierit/es perfshijne: · Ofrimin e...

Menaxhere Turni

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Menaxhere Turni Pergjegjesite e Menaxherit te Salles perfshijne: · Delegimin ...

Arketare

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Arketare Pergjegjesite e Arkes perfshijne: · Mirepritjen e klienteve, duke iu...

Ndihmes Kuzhiniere Ne Fast Food

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ndihmes Kuzhiniere Pergjegjesite e ndihmes kuzhierit perfshijne: · Ndjekin ur...

Stockholm Coffe&Lounge Kerkon Sanitare !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge kerkon -sanitare (me ose pa eksperienc pune) Paga:26000 l...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 22/02/2019 16:42

Kerkojme Broker, Agjente Dhe Team Leader. Paga 400€ Neto.

Hoxha Tahsim, Tirane Pagesa:400 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoj...

Kerkohet Sanitare-Ndihmese Kuzhunjere

Rruga Thoma Kacorri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:22,000 Leke
Kerkohet ndihmese kuzhunjere-sanitarse...

Ofroj Vende Pune.

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
KLARON SECURITY kerkon te punesoje 1- Dy punonjes per grup te gatshem. Kandidatet duhe...

Agjensia Imobiliare Homeplus Albania Kerkon Te Punesoje Asistente Zyre.

Blloku, Tirane Me Marreveshje
Detyrat 1. Pergjegjese per korrespondencen telefonike dhe elektronike. 2. Perpunimi i ma...

Kerkoj Kamarier/e

Rruga Zenel Baboçi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:16,000 Leke
Kerkoj kamarier/e lounge bar city te interesuarit te kontakotjn ne numrin 0695209400 . ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Date: 22/02/2019 16:20

Punonjës Fast Food & Punonjëse Bar Kafe

Rruga Abdi Toptani, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Biznesi jonë NONA Plot me Gjona që ndodhet tek Toptani kati 6 kërkon punonjës/e fast f...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Date: 22/02/2019 16:20

Kerkohen Operatore Shqip (Part Time 4 Ore)

Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen Operatore ne gjuhen shqipe ( Part Time / 4 ore ) midis ores 10:00 me 16:00 Pre...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Date: 22/02/2019 16:20

Ekonomist/e

Rezidenca Kodra e Diellit, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Met Engeneering në kuadër të zvillimit të saj fton individë të kualifikuar ti bashko...

Drejtor Ekzekutiv (Sektori Turizëm)

Rezidenca Kodra e Diellit, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Met Engeneering në kuadër të zvillimit të saj fton individë të kualifikuar ti bashko...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim