call center oferta pune gjuha frenge 

 Online 413 lexues | 12 njoftime ne pritje

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem konkur...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Te Punesoj Kamariere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 24,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 ne Tirane tek “Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) Orari:15:00-23:00 Paga: 24000 lek+ siguracione. Ofrohen kushte shume te mi...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHET SHITESE PER PUNESIM NE KANCELARI

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kanceleri Papirus ofron vend te lire pune - Shitese Adresa : Prane Shkolles se mesme te Gjuheve te huaja Asim Vokshi. Aplikantet duhet te plotesojne kushtet: Te kene mbaruar Bachelor. Te njohin gjuhen angleze. Te zotetojne paketen kompjuterike ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojme Te Punesojme Vajza Ne Pozicionin E Mbikqyreses Se Lojerave

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
Tirane, vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency Internacional Casino Tirana ne zemer te Tiranes tek Kompleksi Taiwan eshte i vetmi ambient ne Shqiperi ku mund te argetoheni ne tavolinat dhe Slotet e lojerave te ndrys...

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Butik QelbaniX Shop Kerkon Te Punesoje Shitese.

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Kerkojme te punosojme 3 shitese rreth moshes 20- 28 vjec. Te jene pa angazhime, te komunikueshme, energjike dhe te paraqitshme. Eksperienca nuk eshte kriter per ne, rendesi ka deshira per te mesuar. Koha e punes 6 ore ne dite. Page baze 25.000 lek...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

GJIRO KAMARA KERKON TE PUNESOJE STAFF

Perballe Presidences pa vajtur te libri universitar, Tirane, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara eshte ne kerkim te profesioneve si me poshte: *Kasiere (Femer) me eksperience Turni i Pare. *Specialiste Fast Food-i me eksperience Turni i Pare *Specialist Fast Food-i me eksperience Turni i Dyte. *Kamariere (Femer) *Punetor/e ...

We Are Hiring! Konsulente Imobiliare-RE/MAX Koncept

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkojme Te Punesojme Vajza Per Krupiere

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania, Tirane 48,000 Leke
Vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taivan eshte i vetmi vend argetimi ne Shqiperi ku ju mund te argetoheni ne tavolinat e lojerave. Keni deshire punosh si Crupiere? N...
 • Profesioni: Krupiere
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo chocolate & Coffee shop eshte ne kerkim te vajzave te reja, eksperienca nuk eshte primare, pasi trajnimi kryhet i plote nga ana e Kompanise. Eshte nje mundesi mjaft e mire per tu punesuar edhe per here te pare. Jemi ne kerkim te...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN AGJENTE OPENING DHE RETENTION PER FUSHATEN FOREX!

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPANIA MARKETING GROUP, ME 5 VITE EKSPERIENCE NE TREG, KERKON TE PUNESOJE AGJENTE OPENING DHE RETENTION NE GJUHEN SPANJOLLE DHE ITALIANE. TE INTERESUARIT PER SPANJISHT DUHET: TE DINE MIRE GJUHEN, TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE TE JENE...
 • Profesioni: AGJENTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Agjent Imobiliar Me Rrogë Të Mirë + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 70,000 Leke
Nese je ambicioz e ne kerkim te nje pune qe te paguan shume ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal ka dy vende te lira per njerez me pervoje pune e jete qe kane deshire te kalojne ne nivelin tjeter te karieres. Ne kembim ne u mesojme profesionin ...

Kerkojme Te Punesojme Kamariere Femra

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania, Tirane 46,000 Leke
Vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency International Casino Tirana tek Kompleksi Taivan eshte i vetmi vend argetimi ne Shqiperi ku ju mund te argetoheni ne tavolinat e lojerave. Kerkohet te punesohen vajza ne poz...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kompleksi Taiwan Kerkon Ndihmes Kamarier

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Nje nga komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Taiwan kerkon te punesoj ndihmes kamarier. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit....
 • Profesioni: ndihmes kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/12/2019

Kompleksi Taiwan Kerkon Picier

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Nje nga komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Taiwan kerkon te punesoj picier. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit....
 • Profesioni: picier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/12/2019

Kompleksi Taiwan Kerkon Kamarier.

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Nje nga komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Taiwan kerkon te punesoj kamarier restoranti. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/12/2019

Kompleksi Taiwan Kerkon Kamarier

Taiwan Bridge, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/01/2020
Nje nga komplekset me te medha ne Tirane, Kompleksi Taiwan kerkon te punesoj kamarier bari. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/12/2019

Farmaci M&sons Laprake Kerkon Te Punsoje Farmaciste Ose Farmacist

Rruga Lord Bajron, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 29/12/2019
FARMACI M&SONS LAPRAKE KERKON TE PUNSOJE FARMACISTE OSE FARMACIST ME OSE PA EKSPERIENCE PUNE TE JETE PAJISUR ME PROVIMIN E SHTETIT .PUNA ME TURNE TE ALTERNUAR VIJOJNE TURNI PARE 7-15 DHE TURNI I DYRE 14-22 NJE DITE NE JAVE PUSHIM KUSHTE TE MIRA ...
 • Profesioni: Farmacit/e
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/12/2019

Xhulios Coffe Shop Kerkon 4 Kamariera

Rruga sitki cico, Tirane Pagesa:22,000 Leke
Kerkojm kamarier te jete i komunikueshem dhe i rregullt me oraret.dhe mundsisht ta ket afer shtepin me lokalin...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 16-26 Vjece
 • Publikimi: 10/12/2019

Vend Vakant Ekonomist I Brendshem (m)

Rruga Prokop Mima , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 16/12/2019
Njoftim për vende vakante “Momentum Group”, shpall vend vakant në pozicionin Ekonomist i brendshem (m) Kriteret : - Kandidatët duhet të kenë përfunduar studimet e larta në fakultetin e Ekonomisë, Dega Financë ose Kontabilitet janë...

Kuzhiniere

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet nje kuzhinier/e me eksperience pune ne fushen e kuzhines tradicionale shqipetare. Mosha e kerkuar eshte 35-55 vjec. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ....
 • Profesioni: Kuzhiniere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 10/12/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Barist Banakier Kamarier/e Arketare Kujdestare

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Twist Bar kerkon te punesoje: Arketare Kujdestare per lodrat Kamarier /e Barist Banakier...

Kerkoj Pastruese Hoteli

Rruga e Re, Elbasan, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj pastruese hoteli ,pagesa kenaqshme +sig mosha 30-50 vjec,8 orarsh me dy turne....
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 10/12/2019

Kerkojm Nje Infermjere

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albanien, Tirane 3,000 Euro
per nje pacient ne Austri. vetem nepermjet whatcupp ...
 • Profesioni: infermiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Dado Kombinim Me Pune Te Shtepis

Zvicer , Tirane 500 Dollar
Kerkoi nje puntore per pune te shtepis,dhe kujdesje te nje femiu 5vjeq e gjysm, Puna gjendet ne Zvicer, Pagesa 500.Fr qmimi fix. Rrugen ushqimi dhe fjetja jan ink. Nga ana jone. Data e nisjes 04.01.2020 Ju lutem te me kontaktoin vetem ato qe k...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Punesim I Menjehershem Part Time & Full Time

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Evo Net per filialin e tij te zona e Ish Bllokut kerkon te punesoje 50 operator/e dhe 2 Supervisor. Punohet ne gjuhen italiane. Ju ofrojme: - Orare pune prej 4, 6 & 8 ore - Ambjent pune komod & miqesor - Kontrate sipas legjislacio...

Urgjente Sanitare , Ndihmes Picier, Ndihes Kuzhine,

Rezidenca kodra e diellit, Tirane 35,000 Leke
Bar Restorant -La Collina kerkon urgjentisht punonjes per: Sanitare(pastruese) Ndihmes kuzhinier, Ndihmes picier dhe Kujdestare Femijesh ne kendin e lojrave te femijeve. Ju lutem kontaktoni sa me shpejt per te filluar pune. Faleminder...
 • Profesioni: Restorant
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE ME EKSPERIENCE NE KEMISHARI NE KETO PROCESE 1-BIRA ,KOPSA 2-TEGEL I PARE DHE DYTE JAKE 3-PUNETORE CIKE DHE DOREZE 4-PALOSJE PAGAT DUKE FILLUAR NGA 26000 LEKE TE REJA NE MUAJ KERKOHEN DHE PUNETORE PA EKSPERIENCE PE...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Bar Kafe Kerkon Kamarier/e Mbi Moshen 25 Vjec/e Vetem Turni I Pare!!!

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune ->Puna eshte e vetem turni pare ->ADRESA: Tek tregu i rrobave,Rruga 5 maji ->Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MENAXHER SHITJESH

Boulevard Kashar, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kompania jone hap vende te reja pune , ne saj te zgjerimit te kompanise ofrohen 20 vende si agjent shitje ne terren. Aplikantet duhet te jene teper serioz per punen dhe te gatshem per nje karrier , jo afat shkurt. Kush ka deshire te ket nje vend p...

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Infermiere Hamburg Germany

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane 2,600 Euro
#MUNDESI_PUNESIMI_NE_GJERMANI #KERKOHET_STAF_PER_INFERMIERE_ #PAGA_2800_EURO_ #FEMRA_DHE_MESHKUJ_INFERMIERE_ _________________________________________________ ✍️ Firmosni kontraten e punes dhe punesohuni menjehere! Ju mirepresim! ...
 • Profesioni: Infermiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece

Kerkojm Nje Puntore Si Vet Jo Ma Shum

Unaza e Madhe, Tirana, Albanien, Tirane 1,000 Euro
Pershendetje mir se erdhet ne Faqen ton Ju Lutem Lexone me ngadal ndoshta kam ber gabime kerkoj ndjes per ket arsye lexone nje her apo edhe dy her por ju Lus shum te me kuptoni para se te na Kontaktoni. Kerkojm Femer jo Mashkull jo aben ta ma...
 • Profesioni: Ndihmese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece

KAZA MARKET Kerkon Kasiere/ Puntore Bulmeti

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon kasiere dhe punetore bulmeti me eksperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin . ...
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht/Spanjisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone dhe krijo nje mireqenie financiare. Na kontakto ne ose dergo CV tende ne premiumservicestr@gmail.com - ​Cfare kerkojme:​ Aftesi shume te mira zot...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

APLIKO TANI !!

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kompania jone ne saje te zhvillimit te zyres , Hap 30 Vende te reja pune si agjent shitjesh Ne terren. Kushtet e punes me standarte Europiane, Kompania eshte nderkombetare dhe i jep cdo personi te drejten per tu rritur ne karrier pa i kufizuar. Kr...

Kerkojme Te Punesojme Vajza Ne Pozicionin E Mbikqyreses Se Lojerave

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Tirane, vende te lira pune tek Regency International Casino Tirana! Regency Internacional Casino Tirana ne zemer te Tiranes tek Kompleksi Taiwan eshte i vetmi ambient ne Shqiperi ku mund te argetoheni ne tavolinat dhe Slotet e lojerave te ndrys...

Operator/e Sherbimi

Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke
• Monitoron tregun dhe ofertat e konkurrenteve; • Perfundon transaksionet e dhenies dhe kthimit te automjeteve me qira sipas marreveshjeve per klientet, udhezimeve te percaktuara dhe procedurave te markes; • Ben propozime per modifikimin e ...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/12/2019

Bar Kafe Kerkon Kamarier/e Mbi Moshen 25 Vjec/e Vetem Turni I Pare!!!

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune ->Puna eshte e vetem turni pare ->ADRESA: Tek tregu i rrobave,Rruga 5 maji ->Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/12/2019

ITALISHT/ Mundesi Punesimi

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Weweb kerkon te punesoje persona qe zoterojne gjuhen Italiane. Kandidatet duhet: Te zoterojne gjuhen Italiane ne nje nivel B1/B2 Te jene me ose pa eksperience Te kene aftesi komunikusese dhe manaxheriale. Pagesa: Page Baze + Bonuse. Ofr...
 • Profesioni: Italisht
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 10/12/2019

Konsulent Marketingu/ FRENGJISHT

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi eshte ne kerkim konsulent marketingu ne gjuhen frenge Personat e interesuar duhet: • Te zoterojne gjuhen Frenge ne nje nivel B1/B2 • Te jene me ose pa eksperience • Te kene aftesi k...
 • Profesioni: konsulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 10/12/2019

LIFE SHPK, Kerkon Te Punesoje Ne Profilet Biologji, Kimi, Farmaci Dhe Mjekesi

Rruga e Barrikadave, p Galeria e Tiranes, nr 6, (ish kinema 17 Nentori), Tirane Pagesa:55,000 Leke Afati i Aplikimit: 26/12/2019
Përshkrimi i Punës: Azhornimi i një data base të produkteve farmaceutike, shëndetësore dhe veterinare. Aktiviteti i profilit të kërkuar: Mbledhja dhe hedhja e të dhënave për sa i përket produkteve të reja, azhornimi i produkteve...
 • Profesioni: Farmacist
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/12/2019

Automaster Paint Kerkon Te Punesoje:

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Pagesa:100 Euro Afati i Aplikimit: 15/12/2019
Auto Servis Master kerkon punonjes me profil: – Bojaxhi – Stukator Me eksperience pune. Adresa: Rruga Muhamet Deliu, Fresk Tirane Nr. Kontakti: ...
 • Profesioni: Bojaxhi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/12/2019

Kerkohet Kamarier/e

Rruga Fortuzi, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Kerkohet kamarier ose kamariere me eksperience pune...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/12/2019

Bar- Restorant Tek 21 Dhjetori Kerkon Te Punesoje Banakiere Kamariere Paga E Kenaqshme

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:350 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Bar- Restorant tek 21 Dhjetori kerkon te punesoje banakiere kamariere paga e kenaqshme oraret e pershtatshme te ineresuarat te kontaktojne....
 • Profesioni: kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/12/2019

Ofrohen Vende Pune Per Shitese

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/01/2020
Kompania Italiane 7 Camicie me seli ne Rome/Itali e cila operon sipas modelit franchaise ne fushen e modes me mbi 550 pika shitje ne bote ka hapur nje showroom te ri ne Qendren Tregtare Galeria ETC ne katin e pare. Butiku ndodhet ne qender Tirane ne...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/12/2019

Ndihmes Kamarier - Kamarier

Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 09/07/2020
TeDuKtu" restorant ofron vend vakant pune ne pozicionin e ndihmes kamarieres/it, me ose pa ekpserience. Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e tel . Faleminderit!...

Kerkohet Shitese Per Furre Buke Pasticeri

Leonard frroku, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkojme shitese per furre buke pasticeri . Mosha 20-40 vjece. Dumrea Astiri...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 10/12/2019

Punetore Shtepie

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme nje grua per pastrim dhe gatim shtepie. I sigurohet fjetja ne sauk . Te dhenat tuaja i dergoni VETEM ME mesazh : Emer Mbiemer Numri telefonit Mosha Eksperiencat e punes. ...
 • Profesioni: Puntore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 10/12/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Barist Banakier Kamarier/e Arketare Kujdestare

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon te punesoje: Arketare Kujdestare per lodrat Kamarier /e Barist Banakier...

Kerkohet Pasticiere

Rruga leonard frroku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet Pasticier Me Eksperience pune. Te kete kreativitet dhe profesionalizem ne pune . FURRE PASTICERI DUMREA (Astiri) ...
 • Profesioni: Pasticiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/12/2019

Agjent Imobiliar

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Agjensia Imobiliare PROBROKER, kerkon te punesoje Agjent Imobiliar per zyrat e saj ne Tirane Eksperience e mepareshme ne kete fushe e preferueshme . Ofrojme Paga me te larta ne treg + bonuse te garantuara mbi tregun aktual Mundesi karrier...
 • Profesioni: Agjent Imobilar
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 10/12/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim