chelsi online gazeta 

 Online 265 lexues | 6 njoftime ne pritje

Ofroj Vend Pune Banakier/e Dhe Barist/e

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Ofroje vend pune Banakier/e dhe Barist/e Adresa : Bulevardi Gjergj Fishta prane gjykates ish ekspozita Rroga : 35000+ ...

Gigos Bar&Kitchen Kerkon Kamariere ,banakiere Dhe Sanitare Femer!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Gigos Bar&Kitchen kerkon: Kamariere femer Banakiere femer Sanitare femer Paga :25000 lek + sigurime Te interesuarat ju lutem te kontaktojn ne nr ton te telefonit. Ndodhemi pran qendres Globe....

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mundesi Punesimi Me Standarte Europiane

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
KOMPANIA LIBREX OFRON VENDE TE LIRA PUNE SI AGJENT SHITJESH: MENDON SE JE I MIRE PER BIZNES? MENDON SE JE I MIRE ME SHITJET? DESHIRON NJE PUNE QE TE OFRON MUNDESI FITIMI PA LIMITE DHE TE PLOTESON KUSHTE ME TE MIRA JETESE? DERGO NJE CV NE WHATSUP...

REMAX Koncept Konsulente Imobiliare

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkohen Agjent FOREX Ne Gjuhen Italiane - Pagesat Me Te Mira Ne Treg, 400€ +BONUSE Mjaft Te Larta

Rruga Zef jubani, prapra postes nr 8 , Tirane 700 Euro
Kerkohen operatore / agjente / konsulent financiar per gjuhen italiane. Pagese baze 400€ dhe sistem BONUSESH mjaft avantazhues. Te interesuarit duhet te jene ambicioze, profesionale dhe te rregullt. Kushtet e punes jane shume te mira per te siguru...

Pizzeria Bella Napoli Kerkon Ndihmese Banakiere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Pizzeria Bella Napoli tek rruga “Komuna e Parisit” perball Kompleksit Dinamo kerkon: Ndihmese banakiere femer( me ose pa eksperienc pune) Mosha deri 18-26 vjece! Paga: 26000 lek. Te interesuarat ju lutemi te na kontaktojn ne nr ton...

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER/+ LAVAPJATESE - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 75,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer DHE lavapjatese ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restoranti...

Menaxhere E Mardhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 50,000 Leke
Real Deal, agjensia imobiljare me dinamike ne treg eshte ne kerkim te nje Menaxhere Te Maredhenieve Me Klientin. Ne kete rol ti do te mbash kontakt te vazhdueshem me klientet deri ne shitje apo blerje te prones. Kujdesi yt i vazhdueshem do te bej qe...

Nese Je I/e Afte Ne Komunikim Dhe Ke Eksperience Te Meparshme Ne Shitje, Behu Dhe Ti, Pjese E Cta!!!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Kerkojme operatore telefonik per gjuhen spanjolle,italiane dhe gjermane! Cfare ju duhet : - Spanjishte/Italisht/gjermanisht mbi nivelin mesatar - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART TIME - Eksperienca ne Call Center perben avantazh - Perkusht...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mundesi Punesimi KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Optimal) - Ne Bregdet

Himarë, Albania, Himare 120,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAMARA KERKON SPECIALIST/E FAST-FOODI+MOTORRIST+KAMARIER/E

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara kerkon te zgjeroje stafin e saj ne pozicionet e meposhtme: -Punetor/e Fast food-i me/pa eksperience -Specialist/e Fast food-i me eksperience (Pagesa shume e mire) -Motorrist me motorrin e tij -Kamarier ose Kamariere -Sanitare >...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2024
Kerkojme shofer per kamioncine 3,5 tone. Mosha 25 - 35 I interesuari duhet te kete eksperience, te jete i shkathet ne vendosjen e mallit si edhe te njohe rruget e Tiranes Paga e kenaqshme. Adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV KL...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/08/2019

Kerkojme Baby-sitter

Rruga Vangjush Miho 21, Tirana, Albanie, Tirane Pagesa:800 Euro
Kerkojme Baby-sitter. Jemi nje familje nga Kosova dhe jetojme ne France po kerkojme nje Baby-sitter qe te mude te kujdeset per femijen ton qe eshte 8 vjec. Jemi familje e qete e shume te kuptushem te thjeshte, kushdo qe do kete deshire te punoje tek...
 • Profesioni: Baby-sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/08/2019

Kerkohet Babysitter

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet babysitter me kohe te plote per nje femije te moshes 6 muajsh. Duhet te kete eksperienca te meparshme. Jemi familje intelektuale dhe shume serioze....
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece
 • Publikimi: 17/08/2019

Pizzeria Bella Napoli Kerkon Ndihmese Banakiere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 21/08/2019
Pizzeria Bella Napoli tek rruga “Komuna e Parisit” perball Kompleksit Dinamo kerkon: Ndihmese banakiere femer( me ose pa eksperienc pune) Mosha deri 18-26 vjece! Paga: 26000 lek. Te interesuarat ju lutemi te na kontaktojn ne nr ton...

Gigos Bar&Kitchen Kerkon Kamariere ,banakiere Dhe Sanitare Femer!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 26/08/2019
Gigos Bar&Kitchen kerkon: Kamariere femer Banakiere femer Sanitare femer Paga :25000 lek + sigurime Te interesuarat ju lutem te kontaktojn ne nr ton te telefonit. Ndodhemi pran qendres Globe....

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ne nr ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/08/2019

Zgarist , Sallatjere , Pjatalarse , Pastruse

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Restorant peja kerkon staff -sallatjere -zgarist -pjatalarse...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/08/2019

Kamariere

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kamariere...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/08/2019

Sallatjere

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Sallatjere...
 • Profesioni: Sallatjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/08/2019

Pjatalarese

Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Restorant ne zonen e ish Bllokut kerkon te punesoj pjatalarese pagesa e mire e Djela pushim ...
 • Profesioni: Pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/08/2019

KERKOHEN PUNONJES SHERBIMI ROJE FIZIKE & OPERATORE

Vlorë, Albania, Vlore 33,000 Leke
Kerkohen Punonjes Sherbimi, per Grup te Gatshem, dhe per Roje Fizike, Operatore dhe Teknik Montimi, ne Vlore, paga dhe kushtet e punes te kenaqeshme. Te interesuarit te jene te komunikushem dhe te bashkpunojne ne grup. Per info. mund te kontakto...
 • Profesioni: ROJE FIZIKE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar New City Kerkon Banakier/e Me Eksperienc Pune

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar new city kerkon banakier/e me pervoj pune, paga e kenaqshme te interesuarit te kontaktojne. ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Asistente Ne Zyre Me Eksperience

Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4, Kashar, Albania, Tirane 50,000 Leke
Jemi nje kompani e madhe private distributore e mallrave te ndryshme qe importohen nga jashte. Vendi i punes eshte komod dhe ne mundesojme transportin. Kushtet e punes jane: - Bashkepunues - Te dije gjuhe Anglisht (Italishtja eshte bonus) -...
 • Profesioni: Asistente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme shofer per kamioncine 3,5 tone. Mosha 25 - 35 I interesuari duhet te kete eksperience, te jete i shkathet ne vendosjen e mallit si edhe te njohe rruget e Tiranes Paga e kenaqshme. Adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV KL...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Banakier/e

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Bar Belmondo kerkon banakier/e. Ambienti i qete dhe familjare. Pagesa 30000 ne muaj plus sigurimet. Kerkohet korrektesi dhe seriozitet. Te Interesuarit te kontaktojne ne ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane / Spanjolle/ Italiane / Capotavola Retention Apertura

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle , italiane. Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tira...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kamarjere

Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme te punesojme Kamarjere me ose pa eksperience 8 ore pune e djela pushim....
 • Profesioni: Kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Mesuese Frengjishte Ne Zvicer

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albanien, Tirane 50 Euro
Kerkoj nje mesuese (femer) Frengjishte ne Zvicer per nje periudhe 3 mujore. Paga teper e kenaqshme. Mesuesja te kete keto kritere: - Te jete ne pension ose e papune (Preferohet mosha 35-55) - Te kete vite eksperience ne mesimdhenien e gjuhes -...
 • Profesioni: Mesuese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 40-50 Vjece

Kerkojme Baby-sitter

Rruga Vangjush Miho 21, Tirana, Albanie, Tirane 800 Euro
Kerkojme Baby-sitter. Jemi nje familje nga Kosova dhe jetojme ne France po kerkojme nje Baby-sitter qe te mude te kujdeset per femijen ton qe eshte 8 vjec. Jemi familje e qete e shume te kuptushem te thjeshte, kushdo qe do kete deshire te punoje tek...
 • Profesioni: Baby-sitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Tirane, Ofroj Vend Pune Operatore Ne Gjuhen Shqipe

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Kompania lider ne treg SHOP Tv ofron vend pune per 40 operatore ne gjuhen shqipe . Mosha mbi 22- vjec te jete e komunikueshme dhe te dije te punoje ne grup me ose pa eksperience pune te jete fleksibel gjate orarit te punes , te kete njohuri ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/08/2019

Kerkohet Kamariere(Femer)

Sheshi Skënderbej, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
Kerkohet Kamariere(Femer) me eksperienc te meparshme pune ne Bar-Ice Koffe te interesuarat te dijne gjuhen Italiane ose Gjermane,mosha 25-vjece,per info te metejshme ...
 • Profesioni: Kamariere(Femer)
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/08/2019

Ofroj Vend Pune: Punonjes Fast Fudi, Kamarier, Motorrist

Rruga Asllan Alla, prane Parkut Olimpik , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofroj vende pune: punonjes fast fudi, picier, beres krepash, kamarier, motorrist. 1- Punonjes fast fudi, beres krepash, picier (mundesisht t'i beje te tria, por nuk eshte domosdoshmeri) 2- Kamarier me kohe te plote, me ose pa eksperience. ...
 • Profesioni: Punonjes
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/08/2019

Style N’ Smile Kerkon Te Punesoje Parukier/e

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/08/2019
-Te jete i/e afte ne profesion...
 • Profesioni: Parukier/e
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/08/2019

Style N’ Smile Kerkon Te Punesoje Estetiste

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/08/2019
-Te jete i/e afte per pune...
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/08/2019

Mundesi Punesimi KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Optimal) - Ne Bregdet

Himarë, Albania, Himare Pagesa:120,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/08/2019
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/08/2019

Kerkohet Banakier/Ndihmes Banakier

Sheshi Selvia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/09/2019
Ges Tarrace te sheshi Selvia kerkon te punesoje banakier me eksperience dhe ndihmes banakier me ose pa eksperiece, me orar te plote. Roge Fantastike. Mosha 20-25 vjece. Te interesuarit te kontaktojne te numri i celularit si dhe ne whatsapp. Falemin...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 17/08/2019

BANAKIER/E

Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkohet Banakier ne nje bar lounge prane ish parkut te autobusave. Duhet te jete me eksperince pune te meparshme minimalisht 1 vit. Kushte shume te mira pune dhe pagese e kenaqshme. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e dhene. ...
 • Profesioni: BANAKIER/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/08/2019

Kerkohet Punetor/e Fast Food

Frosina plaku, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkohet te punesohet punetor ose punetore fast food me eksperience pune adresa ish parku , kompleksi kontakt....
 • Profesioni: PUNONJS/E
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 17/08/2019

Mesuese

Rruga Gjergj Legisi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/09/2019
"LINGUA WORLD" Lider ne mesimdhenie ofron vend pune per musues Gjuhe Gjermane Pagese e larte dhe Bonus. Te interesuarit te dergojne CV toplinguaworld@gmail.com Cel ...
 • Profesioni: mesuse
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/08/2019

Ofroj Vend Pune Punonjese Zyre Ne Agjensi Imobiliare

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke Afati i Aplikimit: 14/08/2019
EUROPA Real Estate ( Agjensi Imobiliare ), me eksperience 10 vjecare ne sektorin imobiliare. Kerkon punetore (femer) ne pozicionin punonjese zyre. Detyrat: Telefonata me klientet potencial. Pune zyre. Rregjistrime te rasteve te pronave ne sist...
 • Profesioni: Asistente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 17/08/2019

Future Home Real Estate, Kerkon Konsulent Imobilar

Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/05/2019
Ende i pa pune? Flet mire dhe zoteron konfidence te larte? Do te largohesh nga punet sedentare te zyrave monotone? Kjo eshte mundesia Jote! Jo e te gjitheve! We are Hiring!! Dergo CV tende: Email: info@futurehomepriorityplus.al Tel: + Ap...
 • Profesioni: Konsulent Imobilar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 17/08/2019

Perfaqesuese Shitjesh Vodafone

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/09/2019
Tirane ofroj vend pune Perfaqesuese shitjesh ne dyqane Vodafone ne Tirane. Kerkohet nga kandidatet te kene mbaruar Bachelor. Te interesuarit te dergoje CV ne adresen email cv.connectel@gmail.com dhe do te kontaktohen nga ne. ...

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Banakier

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (ish Stacioni Trenit) kerkon te punesoje: -Banakier per turnin e 3. Page kenaqeshme dhe kushte pune shume te mira....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Banakiere Kerkojme

Xhamlliku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Bar Hello Kitty me lodra femije kerkon nje banakiere Bari ndodhet ne kat 2 mbi Konad tek xhamlliku...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 17/08/2019

Vend I Lire Pune Kamarier/e.

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Pizza Time kerkon te punesoje kamarier/e. Kerkohen persona me eksperience pune dhe me aftesi te mira komunikuese dhe njohuri te gjuhes angleze. ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 17/08/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim