customer care 

 Online 219 lexues | 3 njoftime ne pritje

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OPERATOR NGA SHTEPIA NE ITALISHT

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
VETEM PERSONA ME EKSPERIENCE TELEMARKETING (IN ITALIANO) Kerkohen operator nga shtepia ne gjuhen italiane Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook.com/unioncontact.al/ 📱 INSTA: https://www.instagram.com/union_contac...

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Speedshop.al Kerkon Te Punesoje Operatore Femer 🙂

Rruga 5 maji , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Speedshop.al kerkon te punesoje operatore femer per shitjet online kushte komode pune te jete e sjellshme e komunikueshme me klientin te lutem te interesuarat te na dergojn cv me email paga e kenaqshme ...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Supervizor

Kompleksi Delijorgji, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 02/09/2020
Jemi te interesuar te punesojme Supervizor te afte per te menaxhuar grupe pre-sales, ne gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus ne baze te performances). • Ambjente pune moderne dhe komode. ...
 • Profesioni: Supervizor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

Kerkojme Pasticere Dhe Furrxhi

Rruga 21 dhjetori, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pasticeri & Catering Artos kerkon furrxhi Dhe pasticier . Punishtja ndodhet mbrapa universitetit Europian ...
 • Profesioni: Furrxhi pasticiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

SHOFER PER SHPERNDARJE

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:41,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/09/2019
Kompania lider ne treg Biote Albania Kerkon te punesoj shofer per transport dhe shperndarje produktesh. Te interesuarit duhet : te disponojne patente te jene te disponueshem per pune ne gjithe territorin e Shqiperise. te jene te komunikue...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

Kerkohet Shofer Shperndarjesh.

Rruga Astrit Losha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2020
Ofrohet nje vend pune per shofer shperndarje mallrash....

Kerkohet Shofer

Rruga nacionale tr- dajt, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Shofer fugoni per shperndarje...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

Motorrist Me Orar Te Plote.

Rruga Ymer Kurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/02/2020
Kerkojme motorrist me orar te plote. Te jete i rregullt dhe shume i komunikueshem. Eksperienca perben avantash....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

Gota News Kerkon Te Punesoje Montazhier

Rruga Don Bosko, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/04/2020
*Gota News kerkon te punesoje Montazhier Te interesuarit mund te na shkruajne ose te dergojne cv : burimenjerzore@gotanews.tv Kandidatet per Montazhier duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: -Diplome Bachelor ose Master ne Komunikim, Me...

Punetore Paketimi

Kashar, Albania, Tirane Pagesa:28,150 Leke Afati i Aplikimit: 13/12/2019
Kerkojme Punetore Paketimi. Eksperienca e punes nuk eshte e nevojshme. Adresa e punes : Autostrada Tirane - Durres, km7, Kashar...
 • Profesioni: Punetore paketimi
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

Elinikon - Pasticeri- Furre Buke Kerkon Te Punesoje: Shofer

Rruga Tish Daija, Komuna e Parisit kompleksi Kika 2, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Elinikon - Pasticeri- Furre Buke Kerkon te punesoje: Shofer. - Edukimi: Me profil te arsimit te mesem. -Eksperience Pune: Preferohen kandidate me experience. -Mosha mbi 25 vjec. -Te disponoje Patente e Klasit B. ( transporti i produkte...
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

Kamariere

Per gjermani , Tirane 1,000 Euro
Kerkoj kamariere per lokalin tim ne Gjermani...
 • Profesioni: Lokal
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Manaxhimi I Porosive Te Klienteve Nepermjet Programeve Profesionale.

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve kerkon punesoje punonjese(femer) per manaxhimin e porosive te klienteve. E interesuara duhet te kete mbaruar nje dege te fakultetit te inxhinjerise, te fakultetit politeknik ose te ekonomise. Aplikantja duhet ...
 • Profesioni: administrate
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Mobilier Per Prodhimin E Kuzhinave

Rruga: Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje marangoz per prodhimin e kuzhinave. Paga teper e kenaqshme. Mund te kontaktoni ne tel. Adresa: Rruga: Marie Kraja. Porcelan (150m perpara rrethrotullimit te TV CLAN) ne Porcelan, Tiran...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Supervizor

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Supervizor te afte per te menaxhuar grupe pre-sales, ne gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus ne baze te performances). • Ambjente pune moderne dhe komode. ...
 • Profesioni: Supervizor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Tirane, Ofrojme Vend Pune Motorist

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Tirane, ofrojme vend pune Motorist Detyrat/Pergjegjesite 1-Kryen transportin e pajisjeve ne adresat e klienteve 2-Ploteson faturen e shoqerimit Kualifikime dhe Kerkesa per Vendin e Punes 1-Te kete aftesi te mira komunikimi. 2-Te kete a...
 • Profesioni: Motorist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Operator Telefonik

Kompleksi Delijorgji, Tirane 600 Euro
Jemi te interesuar te punesojme operatore telefonik per gjuhet: 🇮🇹 Italisht, 🇪🇸 Spanjisht. OFROJME: • Page baze 600 Euro (Bonus deri ne 200 Euro per cdo FTD). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne per...

Shitese Mobilerie Per Ne Elbasan ( Lagjia Shenkoll Te Tregu I Mobiljeve)

Rruga Cerrik Elbasan, Albania, Elbasan Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise Axl Mobileri ne Elbasan(lagjja Shenkoll te tregu) kerkon te punesoje shitese. E interesuara nuk duhet te kete angazhime si: shkolla, pune tjeter etj. Mosha 20-30vjec Paga teper e kenaqshme. Mund te dergoni CV tuaj ne email: axl...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Shitese Mobilerie Ne QEREKE (NIKEL)

Qerekë, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet NE fund te Bulevardin BLU (QEREKE) NIKEL perballe karburant DURAKUT (500metra perpara ures se tapizes) kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shk...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Gota News Kerkon Te Punesoje Montazhier

Rruga Don Bosko, Tirane 40,000 Leke
*Gota News kerkon te punesoje Montazhier Te interesuarit mund te na shkruajne ose te dergojne cv : burimenjerzore@gotanews.tv Kandidatet per Montazhier duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: -Diplome Bachelor ose Master ne Komunikim, Me...

Kerkoj Dy Punetore Femra Ne Gjermani

Gjermani, Tirane 1,000 Euro
Kerkoj te punesoje dy punetore ne lokalin tim ne Gjermani. Mosha 18-35 vjec Shtepia e paguar, bakshishi eshte mbi 50 Euro cdo dite. Pagesa 1000 Euro Per me shume informacion me kontaktoni ne numrin e telefonit! ...

LeadGen Kerkon Te Punesoje Operator Dhe Supervizor (Shkoder)

Rruga Studenti, Shkodër, Albania, Shkoder 600 Euro
Leadgen vjen tashme me zyren me te re ne qytetin e Shkodres. Jemi ne kerkim te personave te afte per rolet: - Operator telefonik Opener/Closer - Supervizor Per gjuhen: -Italisht. Ofrojme: • Page baze duke filluar nga 600 Euro (Bonus...

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

SHOFER

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:33,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/03/2020
Kompania Commerce Corp qe operon ne tregun shqiptar prej vitesh,shpall pozicionin vakant : Shofer Kriteret e kerkuara: • Te kete eksperience mbi 3 vjet si shofer; • Te zoteroje leje drejtimi (patente) te klasit "B" • Mos...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

Ekonomiste

Autostrada Tirane - Durres, Km 12, Pran City Park Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/12/2019
"GAMA REKLAM" Kërkon të punësojë punonjës në profesionin e mëposhtëm : 1. Ekonomiste Shënim: Vetëm me eksperiencë • Të interesuarit mund të dërgojnë CV e tyre në adresen: Email: marketing@gamareklam.al marke...
 • Profesioni: Ekonomiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

Kerkohet Kamarier Ne Don Bosko ( Bar Boka )

Rruga Muzaket, Tirane Pagesa:13,500 Leke Afati i Aplikimit: 05/01/2020
Kerkohet punetor me orar te plote, puna eshte me 2 turne. Ambjenti kryesisht familjar, paga eshte 13,500 te reja plus bakshishe dhe sigurime. Per me shum informacione kontakto ne . Adresa rruga muzaket Don bosko. ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

Kerkohet Banakier

Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkohet banakier/e me eksperience, paga mujore 25000 leke te reja. Kush eshte i/e interesuar te kontaktoje ne ....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

Kerkojm Motorrist

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2019
kerkojm motorris per full time ose part time paga shume e mir plus bonuse. ...
 • Profesioni: motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

Motorrist Per Shperndarje Porosish

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/01/2020
Kerkohet motorrist per shperndarje porosish. Paga 50.000 lek Te disponoje patenten perkatese ose klasin B. Ditet e punes nga e Hëna ne te shtunen Kontaktoni ne telefon...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

Bar Kafe Altro Kerkon Te Punesoje Kamarier M/F Me Ose Pa Eksperienc Pune Paga E Kenaqshme

Rruga Naim Frashëri, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:15,000 Leke
Bar Kafe Altro kerkon te punesoje kamarier M/F me ose pa eksperienc pune Paga e kenaqeshme Lokali ndodhet ke sheshi willson mbrapa postes nr 8 ... ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

Vend Pune Per Motorrist

Selitë, Tirana, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet motorrist per shperndarje produkte dentare. Orari punes 08.00-16.00 Ajo cfar kerkohet nga ju esht patent e klasit A ose B, aftesi te mira per drejtimin e motorrit dhe mbi te gjitha korrektese ne pune. Rroga e diskutueshme. ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

Kerkojme Kamarjer.

Rruga fortuzi , Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar vital kerkon kamarjer turn i 2! Rroga 150 milek. Bakshishe te kenaqshme...
 • Profesioni: Kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

Banakier Kamarier

Kombinat, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke
kamarier banakier...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

OFROJME PUNE SHOFER /MOTORRIST

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:11,111 Leke Afati i Aplikimit: 15/12/2020
Ofrojme pune per shofer dhe motorrist per shperndarje te barnave dhe produkteve farmaceutike. kushte shume te mira pune dhe siguracione. page e kenaqshme....
 • Profesioni: Shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

Project Manager/ Menaxher Projekti/ Partner

Rruga Mark Bazaiti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/01/2020
Rotte Albania shpk, pjese e Rotte Group Europe, kerkon te punesoje projekt menaxher per fushen e arredimit te supermarketeve, hoteleve, institucioneve te ndryshme, me produktet qe kompania ofron. DETYRAT DHE PËRGJEGJËSITË Të planifikojë, ...
 • Profesioni: Menaxher projekti
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 09/04/2020

Kerkohet Kamarier/e

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:17,000 Leke
Bar Basel kerkon kamarieri/e paga kenaqeshme....
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Twist Bar Kerkon Te Punesoje:Kamarier/e Arketare

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e Arketare ...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Kerkojme Kamarier/e

Rruga Brigada e VIII, Pas kinema agimit Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 29/01/2020
Pizza Time Restorant , kerkon te punesoje kamarier/e. Te kete aftesi te mira komunikimi . Paga e kenaqshme....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

Kamarier

Unaza 21, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Kerkohet Kamarier per turnin e 3 me eksperienc pune. ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 09/04/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim