dua pune njoftime 

 Online 281 lexues | 19 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Dini Nje Gjuhe Te Huaj Dhe Jeni Energjik ?!

Rruga e Durresit, Qender, Tirane 700 Euro
Po kerkon nje pune qe te ndihesh komod? Ke eksperience ne call center ose jo ? Je njohes I gjuhes italiane,spanjolle,ose gjermane ? Je aktualisht ne pune por nuk je I kenaqur me kushtet dhe klientet? Mjedis rinor me plot aktivitete javore. Ne j...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Staf Ne Dollari Lounge

Institut, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dollari Lounge kerkon staf: - 2 Kamariere( Femra ) - 2 Banakiere(Femra) -2 Hoster -1 Shishaboy Ofrojme kushte mjafte te mira pune dhe paga te kenaqshme. Adresa : Prane Universitetit Bujqesor Titane ( UBT) Cel :...

APLIKO TANI!

Adresa: Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center , Tirane Me Marreveshje
Kerkojme vetem operator/e me eksperience per fushaten Telecom Italia. Ofrojme : -Trajnim ne varesi te njohurive te aplikuesit . -Kontrate pune . -Pagese per ore pune 250 -500 lek /ora. -Orari i punes : Part- Time 10:00-15:00 & 16:00-21:0...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Headhunter Eshte Ne Kerkim Te Operator Ne Gjuhet: SPANJOLLE Dhe GJERMANE!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 70,000 Leke
Ofrojme: -Disponibilitet full time dhe part time! -Weekend pushim! -Rroge baze(70 000 bruto)+bonuse nder me te larta ne treg! -Ambjent motiviues -Sherbime mjekesore dhe estetike falas -Trajnime te siguruara -Udhetime per me te miret jasht sht...

Kerkohen Operatore Njohes Te Gjuhes Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje vend ku fitohet shume dhe punohet pa stres? Nese po ne jemi vendi i duhur per ty! Te mbetet vetem te zgjedhesh nese do te punosh nga shtepia apo prane zyrave tona. Te interesuarit te na shkruajn ne: 📱 FB: https://www.facebook....
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Stockholm Coffe&lounge Kerkon Te Punesoj Sanitare Femer !

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge tek “Rruga e Kavajes” ngjitur me ‘Qendren Globe’ kerkon te punesoj : Sanitare ( me ose pa eksperienc pune) Paga 26000 lek+siguracione. Te interesuarat te kontaktojn ne nr cel te dhen si me posht ....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Re/Max Koncept Eshte Duke Rekrutuar Konsulente Imobiliare. Kerkojme Te Rinj Energjike Dhe Ambicioze

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Specialiste E Maredhenieve Me Klientin

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 45,000 Leke
Real Deal eshte ne kerkim te nje Specialiste te Maredhenieve Me Klientin Ne kete rol ti do te kontaktosh me klientet e kompanise dhe do te kujdesesh per kerkesa te ndryshme qe ata kane. Idealisht ti ke punuar me pare ne nje rol te ngjajshem ose C...

Vila SHARD Kerkon Sanitare

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke
Kerkohet sanitare per lokalin. Te jete me eksperience . ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2020

ASISTENTE DENTARE

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
KERKOHET ASISTENTE DENTARE (FULL TIME ) Dhe mjeke Stomatologe page e kenaqeshme.Preferohet te kene mbaruar shkollen per stomatologji ose per asistente dentare dhe infermeri cel info@klinikadentarelako.al...
 • Profesioni: asistente
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/05/2020

Ndihmese Kuzhiniere Me Eksperience

Rruga frederish shiroka, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/06/2020
Kerkohet 1 ndihmese kuzhiniere per mence me gatime tradicionale shqiptare me eksperience te meparshme pune. Orari punes 7.00-16.00 nga e hena ne te shtune. E diela pushim. Paga 26000 lek te reja + siguracione +mengjes/dreke e perfshire...
 • Profesioni: Ndihmese kuzhiniere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2020

KAZA MARKET Kerkon Menaxher/e (Bathore)

Rruga Dajti, Bathore, Kamez, Tirane Pagesa:11,111,111 Leke
KAZA MARKET kerkon menaxher/e me eksperience ne fushen e marketeve ushqimore. Te interesuarit te kontaktojne . Adresa: Rruga "Dajti" , Bathore, Kamez...
 • Profesioni: Menaxher/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2020

KAZA MARKET Kerkon Puntore Bulmeti/sistemuese (Bathore)

Rruga Dajti, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kaza Market kerkon punetore bulmeti me eksperience. Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarat te kontaktojne. Adresa: Rruga "Dajti", Bathore, Kamez. ...
 • Profesioni: Sistemuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2020

DO TE PUNOSH NGA SHTEPIA NE FUSHATEN FOREX?

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 31/05/2020
Ne po kerkojme agjente forex me eksperience pune ne gjuhet italiane, spanjolle dhe angleze! Ne kerkojme njerez energjike dhe te pergjegjshem! Puna eshte nga shtepia. Mjetet e punes jua japim ne. Orari i punes eshte full time, e hene- e premte....
 • Profesioni: retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2020

Tirane, Ofroj Vend Pune Turni I Dyte Operator Ne Gjuhen Spanjolle

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 17/06/2020
Data Entry Solutions operon ne fushen e faturimeve mjekesore ne Shtetet e Bahkuara te Amerikes. Ne synojme te permiresojme cilesine e punes te klienteve tane duke optimizuar sistemet e faturimit. Zyrat tona gjenden prane sheshit "Skenderbei&q...

Kamariere

Ulqin, Shkoder Pagesa:450 Euro Afati i Aplikimit: 12/10/2021
Kerkoj kamrjere Mosha 19 29 Pagesa 450 Euro Nuk esht e domesdoshme gjuha...
 • Profesioni: Kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/05/2020

Puro Food & Drink Kerkon Picajol

Rruga Pandi Dardha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/12/2020
Restorant Puro Food & Drink Kerkon te punesoje picajol Te kete eksperience ne Furre Druri Te interesuarit te kontaktojne ne nr: ...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2020

Kerkojme Ndihmes Kamarier/e Me Eksperience

Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme ndihmes kamarier/e per Restorant Steakhouse. Kerkohet eksperience, seriozitet dhe aftesi komunikimi te mira. Pagesa dhe kushtet e punes shume te mira. Tel: ...
 • Profesioni: Ndihmes kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2020

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperience Rroga

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Koordinatore Zyre Punesimi

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🔖#MUNDESI_PUNESIMI_NE_TIRANE 🌸#KORDINATORE_ZYRE -Ju mirepresim tek zyra per interviste!🌼 -Presim ne email aplikimet tuaja me CV perkatese.🌼 -Mundesi punesimi full time, me orare fleksibel.🌼 -Kerkohet njohuri e mire e gjuhes an...

Punesim Ne Kroaci Ne Ferme

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
💤🎲🔑📣📬#MUNDESI_PUNESIMI_NE_KROACI🌐⭐️🔥⭐️🔥 📌🍧🍭📍 #AGROKULTURE: 🌼🌺🌻 #VJELJE_FRUTASH💥🌠‼️ 🌼🌺🌻 #PERKUJDESJE_PER_PEME_TE_MEDHA💥🌠 🌼🌺🌻 #NGARKIM_KAMIONI💥🌠‼️ ...

Punesim Sezonal Ne Gjermani - Nese Keni Njohuri Te Gjuhes Gjermane Perben Avantazh.

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
#PUNESIM_NE_GJERMANI #MYNIH___ #BERLIN__ #FRANKFURT__ #GOTHA__ #BREMEN VENDE PUNE NE FABRIKE #APLIKONI_TANI_ONLINE #KERKOJNE_STAF: #_VAJZA_DHE_DJEM_18_35_VJEC PAKETIM SISTEMIM ETIKETIM #PUNESIM_I_SHPEJT #KONTRATA_PUNE_3_MU...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ndihmese Kuzhiniere Me Eksperience

Rruga frederish shiroka, Tirane 26,000 Leke
Kerkohet 1 ndihmese kuzhiniere per mence me gatime tradicionale shqiptare me eksperience te meparshme pune. Orari punes 7.00-16.00 nga e hena ne te shtune. E diela pushim. Paga 26000 lek te reja + siguracione +mengjes/dreke e perfshire...

MUNDESI PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE F & F OFRON VENDE TE REJA PUNE SI: Agjent/e & Menaxher/e marketingu me dhe pa eksperience. PAGESA: Baze & perqindje duke filluar nga 400 - 500 € Gjithashtu bonuse te tjera ekstra. PERFSHIHEN: Udhetim...

Kerkojme Agjente Closer/Retention Spanjisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Spanjisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

Kerkohen Shitese Per Dyqan Telefonash Me Turne

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania, Tirane 18,000 Leke
KERKOHEN shitese me turne ne dyqan telefonash ORARI TURNI PARE 09:00 ME 15:00 ORARI TURNI DYTE 15:00 ME 21:00 PAGESA BAZE 18.000 LEK BONUSE 50 LEK PER PRODUKTE QE KAN VLEREN DERI NE 1.000 L DHE 100 LEK PER PRODUKTET QE KAN VLEREN MBI 1.000 LEK...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Ofroj Vend Pune Call Center Gjermanisht, Spanjisht, Italisht.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkohen operator telefonik per gjuhen gjermane, spanjolle dhe italiane me kohe full-time dhe part-time. Orari: 10:00-19:00 nga e hena ne te premte dhe fundjava pushim. Ofrojme: * Page konkuruese mbi mesataren e tregut (40000 ALL-60000 ALL)...

Kerkojme Agjente Closer/Retention Greqisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Greqisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare fleksi...

Kerkojme Kamarier/kamariere

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/10/2021
Kerkojme kamarier dhe ndihmes kamarier...

Kerkojme Kamarier/e Me Eksperience Per Restorant Steakhouse

Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme kamarier me eksperience per sherbim ne salle. Kerkohet njohja e gjuhes angleze, aftesi komunikimi dhe keshillimi, korrektesi dhe seriozitet. Kushtet dhe ambjenti i punes shume te mira. Tel: ...
 • Profesioni: Kamarier/e salle
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2020

Resort Ne Jug Kerkon Te Punesoje Hostess

Himarë, Albania, Himare Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/06/2020
Resort ne Himare kekon te punesoje Hostess (femer) Garantohet akomodimi (fjetja & ushqimi) Paga shume e mire Kontakt (whatsapp)...
 • Profesioni: Hostess
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/05/2020

Kerkohen Ndihmsa Kuzhine Dhe Ndihmesa Kamariere

Himarë, Albania, Himare Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 02/06/2020
Hotel ne Himare kerkon te punesoje ndihmesa kamariere dhe ndihmesa kuzhinier *Garantohet fjetja & ushqimi Kontakt (whatsapp)...
 • Profesioni: Ndihmes kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2020

Kerkojme Staf Per Sezonin Veror

Rruga E Pashalimanit, Vlore Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 20/06/2020
Sunrise Hotel Orikum Kerkon Te Punesoje Kamarier/e , Sanitare Per Sezonin Veror Paga Dhe Kushtet E Punes Te Kenaqeshme ...
 • Profesioni: E Pa Percaktuar
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2020

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Kerkoj Kamarier Bar Durresi

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
Bar Durresi kerkon kamarier me eksperince pune, kushte pune te kenaqshme , dhe siguracione sapo vjen n pune...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2020

Banakiere

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj banakiere femer, kushte pune te kenaqshme ambjent familjar, siguracione ne momentin q vjen n pun...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2020

Kerkojme Kamarier/e Me Eskperienc Bar London City

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/11/2020
Kerkojme kamarier/e me eksperienc, lokali ndodhet pran gjimnazit Arben broci me emrin Bar London City, paga e kenaqshme...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/05/2020

Tirane, LIFE SHPK Cerca Operatori - Ambito Medico/Giuridico - Fino A 370/ora + BONUS

Rruga Barrikadave, Pall/Galeria e Tiranes nr 6 (ish-kinema 17 nentori), Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/06/2020
LIFE sh.p.k, Libri Informazione Formazione Educazione Società leader nel settore dell'editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di pr...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2020

Tirane, Ofrohet LIFE SH.P.K. CERCA DESIGNER

Rruga Barrikadave, Pall/Galeria e Tiranes nr 6 (ish-kinema 17 nentori) dergocv@life com al, Tirane Pagesa:65,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/06/2020
LIFE sh.p.k, Libri Informazione Formazione Educazione Società leader nel settore dell'editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di pr...
 • Profesioni: Faqoses
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2020

Tirane, Ofrohet LIFE SH.P.K. CERCA DATA ENTRY, AMBITO FARMACEUTICO

Rruga Barrikadave, Pall/Galeria e Tiranes nr 6 (ish-kinema 17 nentori), Tirane Pagesa:55,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/06/2020
LIFE sh.p.k, Libri Informazione Formazione Educazione Società leader nel settore dell'editoria professionale specializzata nella pubblicazione, vendita e distribuzione, per corrispondenza o per mezzo di canali telefonici o digitali di pr...
 • Profesioni: Farmacist
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2020

Kerkohet Agjent Shitje . Agjensi Imobilare .

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro
Kerkojme agjent shitje me ose pa eksperience . Puna me fitimprurese per momentin . Nuk ka roge baze eshte me perqindje . ...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/05/2020

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Banakier/e Kamarier/e

Rruga muhamed deliu, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Kerkoj Kamariere Me Eksperience Pune

Kompleksi i vizionplusit, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Paga e kenaqshme...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2020

Agjente Marketingu & Shitje

Rruga Hamid Shijaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 23/06/2020
''GAMA REKLAM'' kerkon te punesoje: - Agjente Marketingu & Shitje Detyrat dhe pergjegjesite: - Prezantimi dhe orientimi i sakte per produktet dhe sherbimet qe ofron kompania jone ; - Te realizoje dhe menaxhoje pr...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim