dua pune si rrobaqepse 

 Online 409 lexues | 25 njoftime ne pritje

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent/Retention[/u][/size] Pagesat mesatare mujore +1500€ per agjent. [size=150]Rroga: 400€ Pages...

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

3UP CALL Cerca 100 Operatori Per La Campagna Telecom Italia

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAMARA KERKON SPECIALIST/E FAST-FOODI+MOTORRIST+KAMARIER/E

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara kerkon te zgjeroje stafin e saj ne pozicionet e meposhtme: - Punetor/e Fast food-i me/pa eksperience - Specialist/e Fast food-i me eksperience (Pagesa shume e mire) - Motorrist me motorrin e tij. - Kamarier ose Kamariere - Pastrues...

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa ...

Kerkojme Agjent Telefonik Ne Gjuhen Spanjolle Dhe Gjermane! Mos Kerko Me Shume, Mundesia Jote Jemi

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me ambicie ...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

REMAX Koncept Konsulente Imobiliare

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Cerchiamo 50 Operatori Outbound Per La Campagna Fastweb

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Oferte Pune Per Mototist 🍕pica King

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:42,000 Leke
Kerkojme 2 motorrist me eksperience pune.puna me turne nga 7 ore.pagesa 200 lek ora....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

KERKOJ SHITESE

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:22,000 Leke Afati i Aplikimit: 19/12/2020
Kerkoj te punesoj nje shitese me kohe te plote 8 oreshe per turnin e dyte, kandidatja duhet te jete serioze. korrekte e komunikueshme dhe e sjellshme. Behet fjale per nje biznes te vogel familjar, kushtet e punes shume te mira, mosha mbi 30 vjece. ...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Shef Kuzhine Hotel Adriatik

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania, Durres Pagesa:1,500 Euro Afati i Aplikimit: 19/02/2019
Hotel Adriatik , resorti me 5 yje, ne Plazh, pjese e Luxury Group kerkon te punesoje punonjes energjike dhe te perkushtuar ne pozicionin SHEF KUZHINE Detyrat: - Te pergatise vete dhe te mbikqyre te gjithe proçesin e punes ne guzhine. - Te sigur...
 • Profesioni: Shef Kuzhine
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

OFROJ KURSE MATEMATIKE

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Ofroj kurse matematike nga klasa e 6 ne te 9 si dhe per gjimnazin. Kam eksperience prej 25 vitesh pune....
 • Profesioni: mesuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Financier/e

Rezidenca Kodra e Diellit, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 18/10/2019
Kompania po kërkon të zgjerojë stafin e saj në Departamentin e Financës, në pozicionin: Financier/e Përshkrim i Përgjithshëm: Financier/e do të duhet të marrë përsipër përgjegjësitë për të gjitha aspektet e faturimit, reg...
 • Profesioni: Financier/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkohet Kamarier/e Dhe Ndihmese -kuzhiniere

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/10/2019
Kerkohet kamarier/e dhe ndihmese-kuzhiniere per Bar Restorant. Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Vendodhja : Prane qendres se Tiranes , pallatet Shallvare.Per me shume informacion telefononi ne kete nr : ...

Agjent Forex/ Retention

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Kerkohen agjent dhe retention forex ne gjuhet e meposhtme : 1-italishte 2-anglishte 3-gjermanishte 4-spanjishte Disponibilitet full time nga e hena ne te premte ne orarin : 09.00-18.00 ( e shtune e diel pushim ) Ofrojme kontrate te rregu...
 • Profesioni: agjent/ retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkoj Saldator

Mezez, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Te ket eksperienc pune me argon ...
 • Profesioni: Saldator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Puntor Mobilerie

Rruga Sokrat Miho, Τίρανα, Αλβανία, Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkoj punetor mobilerie me experienc .kushtet e punes shum te mira! E djela pushim! Paga 400 lek...
 • Profesioni: Punetor mobilerie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkohet Shites/e

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/09/2019
SMART STORE ALBANIA Kerkon punetor/e me eksperience pune ne fushen e marketingut per shitje celularesh dhe aksesoresh te ndryshem. Per me shume informacion na kontaktoni. ...
 • Profesioni: Shites/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkohet Nje Furretar/furrexhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Kerkohet Ndihmes Kuzhinier Ne PaPirunj Restorant

Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Kerkohet Ndihmes Kuzhinier ne paPirunj Restorant, pagesa e kenaqshme do bisedohet ne interviste me detaje. Te interesuar te kontaktojne ne nr e telefonit : +....

Kerkojm Nje Infermjere Apo Ndihmese Per Austri

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albanien, Tirane Me Marreveshje
Kerkojm nje infermiere me gjermanisht ne Austri.Te ndihmoj ne perkujdesje ,ne mirembajtjen e shtepise,dhe kujdesin gjate nates me dhenien e tabletave. Banesa dhe ushqimi jane te paguara. Bileta do te paguhet nga pacienti. Per kontakte shkruani ne ...

JE STUDENT ? DESHIRON TE FITOSH 7800 EURO PER 3 MUAJ?

Rruga e Kavajës, Condor Center Kati i 3, Tirana, Albania, Tirane 2,600 Euro
AGJENSIA E PUNESIMIT "SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA " OFRON : INTERSHIP 3 MUJOR PER STUDENTEN NE MYNIH !! PAGA 2600EURO NETO! PUNESIM I SHPEJTE !!! PER STUDENTE NGA SHQIPERIA , KOSOVA, MAQEDONIA, MALI I ZI AKOMODIMI I...

KERKOHEN SHOFER PER TRANSPORT NDERKOMBETAR!!!

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,750 Euro
Agjensia e Punesimit SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA kerkon : SHOFERA PER TRANSPORT NDERKOMBETAR MALLRASH !!! PAGA 1750 EURO NETTO!! KERKOHET : -PATENTE CE -NJOHURIA E GJUHES ANGLEZE -KAR...

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Paga e kenaqshme. adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tirane...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Punetor Magazine Me Eksperience

Rruga industra, Tirane 35,000 Leke
Kerkohet punetor magazine. Puna ka te bej me ngarkim shkarkim mallrash me pesha deri ne 25 kg por mesatarisht me te ulta (rreth 10 kg). Kushtet: - Te jete i after per inventar magazine, sistemim te rafteve dhe mirembajtje te magazines. - Te jet...

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme shofer per kamioncine 3,5 tone. Mosha 25 - 35 I interesuari duhet te kete eksperience, te jete i shkathet ne vendosjen e mallit si edhe te njohe rruget e Tiranes. Paga e kenaqshme. Adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV K...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Agjente Udhetimi (Femer)

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Agjensia ELITE TRAVEL kerkon te punesoje agjente udhetimi (femer) me kohe te plote. ⬇ Kriteret e kandidates: - Te kete njohuri te mira ne perdorimin e internetit dhe rrjeteve sociale. - Te njohe shume mire gjuhen angleze me shkrim dhe me g...
 • Profesioni: travel agent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Banakier

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BarKafe 83 kerkon te punesoje banakiere ambient i qete dhe familjar , orari ne mengjes ( 06:00 - 14 :30 ), paga : 25.000 ( leke te reja ) + siguracione ose 32000 leke ne dore, te interesuarat te kontaktojne ne : ose adresa : ne krah te ish kolose...
 • Profesioni: Banakjer/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Me Dhe Pa Eksperience Pune Rroga Baze Plus Bonuse

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Kritea Kerkon Kamarier/e Me Page Shume Te Mire + Siguracione Te Paguara!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e oraganizuar me turne -Ambjenti eshte familjar -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...
 • Profesioni: kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kërkohet Agjent Shitjesh

Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Infinaty Studio kërkon të punësoj agjent shitjesh. ...
 • Profesioni: Agjent shitjesh
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Agente, Turizmi

???, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 21/09/2019
Kerkohet Agente ne fushen e turizmit eksperienca perben avantazh...te dije te flas (English) ...per me teper info ju lutem vetem ne whatsapp........
 • Profesioni: ???
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Asistent Shitje Ne Showroom

Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Përshkrimi i punës Kriteret 1. Te kete eksperience pune ne shitje ose kontakt me klientet 2. Te kete njohuri te programit te paketes Office 3. Mosha 25-35 vjeç. 4. Te zoteroj aftesi menaxheriale dhe pune ne grup 5. Te kete ...
 • Profesioni: Asistent shitje
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Punonjes Magazine

Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4, Kashar, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Në kuadër të zgjerimit, Primera Group kërkon të punësojë Punëtor magazine. Përshkrimi i punës Ndihmon në dërgimin e porosive në sektorët përkatës. Merr përsipër kryerjen e detyrave që i lihen nga Magazinieri Sistemon mallrat...
 • Profesioni: Punonjes magazine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Specialist Hidraulik

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme specialist hidraulik me eksperience pune mbi 5 vite. Te njohe shume mire sistemet e reja te instalimeve hidraulike. Te disponoje makine dhe veglat baze. Paga shume e kenaqshme...
 • Profesioni: Hidraulik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Restorant Kerkon Staf

Komuna e Parisit, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 22/09/2019
"Eden Breeze" Fish Restaurant, ne krah te Qendres Kristal (Komuna e Parisit) kerkon Staf kamariere (femer) Kandidati duhet te kete: - Eksperience ne fushen e sherbimit ne restorante. - Te jete person i sjellshem dhe serioz Ne ju of...
 • Profesioni: staf
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Furre Buke Pastiçeri Krinadi Kerkon Specialiste Byreku

Rruga Stefanaq Pollo, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Furre buke pastiçeri Krinadi kerkojme te punesojme specialist(e) byreku. Ofrojme kushte shume te mira pune. Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin: Adresa: Stefanaq Pollo, Varri Bamit Tirane ...

BABOON Kerkon Business Manager Tirane

Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania, Tirane 45,000 Leke
Business Manager Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi f...

Baboon Kerkon Staf Per Customer Service (Help Desk Inbound)

Rruga Themistokli Germenji, Tirane 45,000 Leke
Customer Service Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi fill...

SosTariffe Continua Ad Assumere Consulenti Nella Campagna ADSL Call Me Now

Rruga e Kavajes, nr 50, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/12/2020
SosTariffe continua ad assumere consulenti nella campagna ADSL Call me Now Il modello di SosTariffe.it è diverso da un call center tradizionale, perché i clienti che lavoriamo sono soltanto quelli che hanno chiesto di essere contattati per un p...
 • Profesioni: Consulente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkoj Kamarjer Per Bar-Restorant

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 18/12/2019
Kerkoje Kamarjer per Bar-Restorant mosha mbi 20 vjec te jet serioz dhe i komunikueshem kushtet e punes shume te mira ...
 • Profesioni: Kamarjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Pastrues/e

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:800 Euro Afati i Aplikimit: 31/12/2024
Kerkohet nje pastrues ose pastruese per te punuar ne nje kompani ne Malte te quajtur ''NOVA Services''. Kompania do te merret me rregullimin e dokumentave te punetorit. Per shume informacione kontaktoni ne numrin: Ose k...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkoj Kamarier

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesoj Kamarier me eksperienc pune. Paga e kenaqeshme dhe me siguracione....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkoj Banakier

Inxhinieria e Ndertimit,, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj te punesoj Banakier me eksperienc pune. Paga e kenaqeshme dhe me siguracione....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Inxhinier Ndertimi

Rezidenca Kodra e Diellit, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 18/10/2019
Kompania po kërkon të zgjerojë stafin e saj në pozicionin: Inxhinier/e Ndërtimi Përshkrim i Përgjithshëm: Inxhinieri i Ndërtimit do të duhet të ofrojë suportin teknik gjatë të gjithë fazave të ndërtimit, në përputhje me ...
 • Profesioni: Inxhinier Ndertimi
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Per Muaji Shtator 2019

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (St.Trenit) kerkon te punesoje per muajin Shatator 2019: -Kamariere (F) Page 25000 (mije leke)+ Siguracion...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Punesoje

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food piceri Mevlani Kerkon punetor fast foodi per turnin 17:00 me 1.00 Kerkon kreper/ picier per turnin 17:00 me 1.00 Kerkon motorrist per turnin 17:00 me 1.00 Paga e kenaqshme...
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Banakiere Femer - AMA BAR BLLOK

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
AMA Bar kerkon banakiere femer. Page e kenaqshme!...
 • Profesioni: banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Banakier

Rruga Barrikada, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar MARCO KERKON TE PUNESOJ BANAKIER/E ME EKSPERIENCE PUNE PAGA SHUME E MIRE PLUS SIGURACIONE ADRESA QENDRA TEGTARE GALERIA ISH KINEMA 17 NENTORI ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim