elektronike tirane 

 Online 295 lexues | 1 njoftime ne pritje

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane 2,000 Euro
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Konsulente Imobiliar

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh pro...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

“Stockholm Coffe&Lounge1” Kerkon Banakiere Femer Me Eksperienc Pune!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge1 Kerkon: Banakiere femer me eksperienc pune, te jet e afte ne berjen e cocktaileve. Paga 35000 lek + siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kontaktojn ne numrin ton te telefonit....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Agjente Shitje Qe Duan Te Fitojne 1000 - 3000 Euro Ne Muaj

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,000 Euro
- Je energjik, i dedikuar dhe kembengules? - Te pelqen puna ne terren dhe me njerezit? - Deshiron nje mundesi per te fituar shume Leke? Ke ardhur ne vendin e duhur. Real Deal po zgjerohet dhe deshiron te punesoje 2-3 Agjente Imobiljare te rinj...

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo eshte ne kerkim te vajzave te reja pe dhe me eksperience pune per pozicionin: -Kamariere -Banakiere -Krepiere Pagesa e kenaqshme. >>Kontaktoni Whatsapp nese jeni te interesuar....
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mundesi Punesimi LAVAPJATESE/ NDIHMESE NE KUZHINE ( Kushte/ambienti I Punes Optimal) - Ne Bregdet

Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet Lavapjatese/ Ndihmese ne kuzhine ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorant...
 • Profesioni: Lavapjates
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Inxhinier Mekanik

Rruga Demokracia, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/07/2019
Shoqeri e ndertimit 2N shpk, kerkon te punesoje inxhinier mekanik. Inxhinier mekanik duhet te plotesoje keto kriteret: -Te kete mbaruar arsimin e larte -Te kete njohuri mbi skelerine -Te kete eksperience pune. -Te kete aftesi manaxheriale. Te ...
 • Profesioni: inxhinier mekanik
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 19/07/2019

Kerkojm Njohës Të Gjuhës Italiane

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:350 Euro Afati i Aplikimit: 01/12/2019
Një zyrë konsulence sapo është hapur dhe kerkon punonjës me gjuhë italiane (jo call-center) Personat me shkoll të lart kanë përparësi Dergoni cv : 2kCompani@gmail.com Tel : ...
 • Profesioni: Asistent/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 19/07/2019

Mësuese E Ciklit Të Ulët, Ciklit Parashkollor, Fizike, Kimie, Frengjishteje, Kimie Etj.

Rruga Vilat Gjermane, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Shkolla jopublike “Viktor Hygo”ne kuader te zgjerimit, kerkon te punesoje mesues te profileve te ndryshme per vitin e ri shkollor 2019-2020. Në kuader te zgjerimit, kerkojme të punesojme: - Mesuese Fizike - Mesuese Kimie - Mësuese e Cik...

Banakier

Rruga Pandi Dardha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Bar Tedi prane KMY Laprake kerkon banakier me eksperience pune! Te interesuarit te na kontaktaktojne!...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 19/07/2019

Kerkohet Kamarier (Don Bosko)

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon kamarier Te interesuarit te kontaktojne ne nr Adresa: Rruga "Don Bosko" Tirane....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/07/2019

Punonjese Marketi

Rruga Ali Pashe Gucia, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/11/2019
Kerkojme punonjese marketi Orari 15.00- 21.00 Paga e kenaqshme + sigurime...
 • Profesioni: Punonjese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 19/07/2019

Kerkohet Nje Zonje Per Mirembajtje Te Shtepise, Te Jete E Mesuar Dhe E Dashur Me Qenin.

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:13,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/08/2019
Kerkoj nje zonje mbi 40 vjeç per mirembajtjen e shtepise. Pershkrim i punes: -Pastrim i apartamentit 2+1 -Gatim ne raste te rralla kur mund ti kerkohet -Puna 3 here ne jave -Orari 9 e mengjesit dhe kohezgjatja aq sa ti nevojitet per te perf...
 • Profesioni: Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Twist Bar kerkon te punesoje: -Kamarier -Kamariere -Banakier/e -Kujdestare lodrash per femije Paga ne baze te produktivitetit qe jep ne pune...

Promotere & Assistente Reklamimi (m/f)

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 22/07/2019
KSSID Models Agency shpall konkurs per Promotere & Assistente reklamimi (m/f) Kriteret: 1.Mosha 18-25 2.Te jete korrekte dhe i/e besueshem. 2.Te kete shkathtesi te shkelqyera te komunikimit ne gjuhen shqipe. 3.Te kete aftesi te mira pe...

Kerkohet Gazetare Online

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/08/2019
Kerkohet gazetare me eksperience per portal online. Aplikantja duhet te jete: -Femer dhe banuese ne Tirane -Pa impenjime te tjera karriere -Te dije te shkruaje shume mire dhe pa gabime -Te kete punuar me pare ne median online -Te jete e inte...
 • Profesioni: GAZETARE
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/07/2019

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 34,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire (pa norma) (zona fresku/ a...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Salon Masazherie LUXEVA France Kerkojme Punonjes/e

Rruga Myslym Shyri 5, Tirana, Albanie, Tirane 1,800 Euro
Salon masazherie LUXEVA France kerkojme punonjes/e Me dhe pa eksperience. Kushtet e punes ekselente. Me nje ekpe qe ka vite eksperience te shkelqyer. Rroga shume e kenaqshme. Nuk jemi ne Shqiperi Jemi ne France Faleminderit ...
 • Profesioni: Masazherie
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

AGJENT MARKETINGU

bulevard kashar, Tirane Me Marreveshje
Oferte per pune! Kompania Jone kerkon te punesoje agjente Tregtare! Mundesia me e mire e punesimit per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret! Nqs doni rritje ne karrier , Te ardhura me te mira, udhetime te regullta cdo 4 Muaj ne vendet me te...

Kerkojm 500 Operator Ne Gjuhen Gjermane / Spanjolle/ Italiane / Capotavola Retention Apertura

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
CALLCENTER BooM ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 50 Retention ne Gjuhen Gjermane 40 ftd + ne Muaj perqindjet fillojn nga 6 deri ne 12 % Kerkojm 400 operator ne gjuhen Gjermane/ Spanjolle/ Italiane . RRoge baze shm e kenaqshme ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pasticier Profesionist Ose/dhe Teknolog Ushqimor

Autostrada Tirane Durres km 11, Tirane 70,000 Leke
ALTA Group, kompania lider ne importin dhe distribucionin e nje game te gjere produktesh profesionale, lende te para per pasticeri furra buke, akullore, industrite ushqimore dhe ato te prodhimit te qumeshtit me qender ne Tirane, ka hapur konkurs per...

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KRKOHEN PUNETORE ROBAQEPESE NE KEMISHARI ME DHE PA EKSPERIENCE ME EKSPERIENCE KERKOHEN KETO OPERACIONE 1-BIRA+KOPSA 2-SUPI+SUPANJA 3-CIKA 4-JAKE TEGELI IPARE+I DYTE 5-ETIKETA 6-AMBALLAZH HEKUR +PALOSJE PA EKSPERIENCE 1-PASTRIM FIJESH 2-PUN...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

ILegal Bar Ofron Vend Pune Per Banakiere (f)me Ekperience Pune, Te Jet Disponibile Per Te 2-ja Tur

Kompleksi Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
ILegal Bar ofron vend pune per banakiere(f)me eksperience pune, te jete disponibile per te 2-ja turnet....
 • Profesioni: Kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Kerkohet Menaxher/e Marketingu (Page Fikse+ Perqindje )

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 30/08/2019
Kerkohet menaxher/e marketingu per shitjen e sherbimeve te nje portali te madh online shqiptar Kandidatet duhet te jene: -Resident ne Tirane -Mbi 22 vjeç. -Me diplome universitare -Pa impenjime te tjera karriere -Me aftesi te shkelqyera kom...

HOTEL BUTRINTI KERKON TE PUNESOJE STAF PER MASAZH DHE KAMARJER RESTORANTI

Rruga Naim Frashëri, Sarandë, Albania, Sarande Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Hotel Butrinti Sarande, kerkon nje goc per sherbimin e masazhit profesional. Ambjenti i masazhit eshte i areduar mrekullueshem dhe gjendet brenda zones se SPA . Kerkohen kamarjer qe te kene eksperience ne sherbimin e Restorantit.Te interesuarat te...
 • Profesioni: masazhatore
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

Kerkojme Banakiere (femer)

Rruga Panajot Pano, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/08/2019
New artist yzberisht Kerkohet banakiere (f) Mosha :18-35 vjec Me ose pa eksperience pune Paga e kenaqshme ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

KERKOHET EDUKATORE

Rruga Hamdi Pepo, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
KOPSHTI "ASJA" KERKON TE PUNESOJE EDUKATORE ME ARSIMIN PERKATES.TE KETE EKSPERIENCE NE PUNE.TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NR....
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/07/2019

Kerkohet Kamarier/Banakier

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Ennio Bar kerkon te punesoje Kamarier/Banakier Kanditati duhet te jete me experience te mepareshme pune ne kete sektor,te jete i komunikueshem,i shkathet,freksibel dhe teper KORREKT Paga dhe kushtet e punes te kenaqeshme. Te interesuarit te konta...
 • Profesioni: Kamarier/Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/07/2019

Kerkoj Kujdestare Femijesh Dhe Pastrim Shtepie

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/08/2019
Kerkoj dado per djalin 3 vjec per pasdite .nga ora 16:00 deri ne oren 21:00.te bej dhe punet e shtepise. nga e hena deri te premten ose te shtunen e diskutueshme. djali deri ne oren 17:00 eshte ne kopesht privat prane shtepise. ju faleminderit....

Kerkohet Motorrist Per Shperndarje Te Blerjeve Online.

Rruga Naim Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/08/2019
Kerkohet nje motorrist i cili ka motorrin e tij per te shperndare produkte te blerjeve online. Pune me kohe te pjesshme. ...
 • Profesioni: Shperndares
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/07/2019

Bar Durresi

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:15,000 Leke Afati i Aplikimit: 23/07/2019
Bar kafe Durresi kerkon kamarier per turn te dyte dhe te pare...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/07/2019

Parukiere Dhe Manikyriste

Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/08/2019
Kerkoj te punesoj Parukiere dhe Manikyriste me eksperienc. Kerkohet qe te interesuar serioz dhe te perkushtuar ndaj punes. ...
 • Profesioni: Parukeri
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/07/2019

ILegal Bar Ofron Vend Pune Per Banakiere (f)me Ekperience Pune, Te Jet Disponibile Per Te 2-ja Tur

Kompleksi Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
ILegal Bar ofron vend pune per banakiere(f)me eksperience pune, te jete disponibile per te 2-ja turnet....
 • Profesioni: Kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

"Pespa Alumin" Shpk Kerkon Te Punesoje Financiere

Rruga Bajram Tusha, Durrës, Albania, Durres Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/08/2019
"Pespa Alumin" shpk kerkon te punesoje: -> Financiere AQT 1. Te kete perfunduar arsimin e larte ne fakultetin ekonomik, preferohet finance - kontabilitet 2. Te njohe mire zerat dhe llogarite e bilancit 3. Perdorues i pak...
 • Profesioni: Financiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

Kerkohet Banakiere

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke
Kerkohet banakiere....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/07/2019

JAKAMEN Kerkon Shitese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
]Kerkojme shitese . Mosha 25-35 .te kete eksperience ne fushen eveshjeve per burra si kostume Paga nga ka dhe bonus ne shitje...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon te punesoje: -Kamarier -Kamariere -Banakier/e -Kujdestare lodrash per femije Paga ne baze te produktivitetit qe jep ne pune...

Kerkojme Banakiere (f)

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/07/2019
Me ose pa eksperience Mosha : 18-30 vjec Paga e kenaqshme New Artist Lounge , yzberisht....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

Kerkojme Agjent Shitje Imobilar

21 Dhjetori, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Kerkojme Agjent Shitje Imobilar, te kete kryer arsimin e larte. Te interesuarit te kontaktojne ne numri +....
 • Profesioni: Agjent Shitje
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/07/2019

Nd. Kuzhinier Dhe Kuzhinier

Drymades, Albania, Vlore Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm nd.kuzhiniere dhe kuzhinier ..Paga shume te kenaqshme .Pune sezonale....

Kërkohen Agjentë Pronash

Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Des Real Estate eshte rrjeti Ballkanik i zyrave të pasurive të paluajtshme: Shqipëri- Kosovë- Maqedoni- Mali i Zi. Për zyrën në Elbasan, Shkodër, Durrës, Lushnje, Fier, Elbasan, Kavajë kërkohen Agjentë Pronash: 1.Me ambicie 2. P...
 • Profesioni: agjente pronash
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/07/2019

Kerkojme Banakiere

Yzberisht, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke
New artist yzberisht Kerkon banakiere femer Me ose pa eksperience pune Mosha 18-35 vjec Paga e kenaqshme ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/07/2019

Kerkoje,Sanitare Per Restorant

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke
Kerkoj Sanitare per Restorant mosha mbi 40 vjec te jet serioze dhe familjare kushtet e punes shume te mira ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/07/2019

Kërkohet Banakiere-kamariere Femër

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kërkohet banakiere kamariere me eksperiencë pune në rrugën Don Bosko brenda kompleksi tVizion plus, te Kevin Bar. Pagesa shumë e mirë. Te interesuarat të kontaktojnë në numrin ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 18/07/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim