fissaggio app 

 Online 356 lexues | 27 njoftime ne pritje

Flisni GJERMANISHT,SPANJISHT Ose ITALISHT Dhe Deshironi Nje Rroge Te Majme? Apliko Ketu!

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Flet shume mire GJERMANISHT,SPANJISHT ose ITALISHT dhe di te shesesh? Punesim ne kompanit me lider ne Shqiperi! Ne punesojme vetem me te miret! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME ...
 • Profesioni: Consulente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

100 VENDE TE LIRA PER AGJENTE TELEFONIKE!

Tiranë, Albania, Tirane Me Marreveshje
[u]100 VENDE TE LIRA PER AGJENTE TELEFONIKE![/u] 🔗Jemi duket kerkuar 100 agjente telefonike energjike dhe ambicioze per tu bere pjese e kompanise sone. 👉Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme : GJERMANISHT, ...

🔹 Blue Solution Ofron Vende Pune Per Agjente (Gjermanisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht) .

Garda e Republikes, Tirane, Tirane Me Marreveshje
🔹Blue Solution ofron vende pune per agjente ne gjuhet: -Gjermanisht (operator/desk menaxher/retention) -Spanjisht (operator/desk menaxher/retention) - Italisht (operator/desk menaxher/retention) - Greqisht (operator/desk menaxher/ret...

Nuk Ke Eksperience Po Di Nje Gjuhe Te Huaj? LEXO ME POSHTE

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Je ne kerkim te nje pune me te ardhura te larta por nuk ke eksperience? Mos u shqeteso, ne ju japim mundesine te fitoni eksperiencen dhe te ardhurat qe ju duhen. Mjafton te jeni njohes ne nivel mesatar i nje prej gjuheve te meposhtme dhe vendi i pun...

RETENTION AGENT !!!

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 3,000 Euro
Cashiers Pro Sh.p.k Pozicioni- RETENTION (me eksperience) Mosha-Mbi 18 vjec Paga 3000 euro Orari-  Full Time 🕑 10:00-14:00 15:00-19:00 Zona-Blloku    -Njohuri te gjuhes -Fleksibilitet -Energji pozitive -BONUSE ditore,j...

Mundesi Punesimi Pa Eksperience!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Punësim i menjëhershëm me/pa eksperiencë.Vendi i duhur për të rritur të ardhurat tuaja në mënyrë të shpejtë. Kërkojmë agjentë telefonikë për gjuhët: GJERMANISHT SPANJISHT ITALISHT FRENGJISHT PORTUGALISHT POLONISHT HUNGA...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

KE NJOHURI TE GJUHES SPANJOLLE, POR NUK KE EKSPERIENCE?! KAPE MUNDESINË BASHKOHU ME NE EKSPERIENCA

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme operatore me ose pa eksperience pune! Rroge baze+bonuse te larta Mundesi per tu rritur ne profesion. Nese jeni njohes i gjuhes: 🔸️GJERMANISHT 🔸️SPANJISHT Behu pjese e jona dhe ne ju ofrojme nivele konkuruese,bonuse ditor...

Mundesi E Menjehershme Punesimi

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Deshironi te keni liri financiare ? Po kerkoni pune te mire ose me te mire ? Atehere mos prisni me shume , Bahkohuni me me te miret ! Kerkohen operatore me ose pa eksperience pune ne gjuhen : Italiane Spanjolle Gjermane Angleze (vetem...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

JUNIOR SALES ANGLISHT/ITALISHT 500 Euro Ne Muaj

Libri Universitar, Tirane 500 Euro
Pro MARKET Pozicioni- Junior/Broker Mosha-Mbi 18 vjec Paga-200€ + BONUSE Orari-  PART TIME 🕑 10:00-14:00 15:00-19:00 Zona-Libri Universitar AJO  CFARE NE KERKOJME -Njohuri te gjuhes Italiane/Angleze -Fleksibilitet -Energji ...

Ndryshoni Stilin E Jetes Tuaj

Rruga Abdyl Frashëri, Tirane 600 Euro
Pagesa -600€ Pozicioni-Operator/e Mosha- Mbi 18 vjec Zona-Libri universitar,Hekla Center NE KERKOJME -Seriozitet -Njohuri te gjuhes italiane/angleze -Fleksibiltet -Disponibilitet per te punuar full time NE OFROJME -Trajnim i nivele...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📌OPERATORI TELEFONICI, LINGUA ITALIANA

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
EVONET cerca operatori telefonici con inserimento immediato per la Campagna Vodafone Casa. Scegli tu quanto ore lavorare! Offriamo: -Ottimo pagamento base. -Pagamento contratti fino a 25 euro/contratto. -Bonus settimanale 20 euro. -Ambient...

New City Bar Kafe Kerkon Te Punesoje Banakiere.

Astir,Tirane , Tirane Me Marreveshje
New City Bar Kafe kerkon te punesoje banakiere. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune.(preferohet afer zones) - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qesh...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Global Business Center Kerkon Te Punesoje Agjent/e Te Gjuhes Italiane.

Parku Qendror,Fier , Fier Me Marreveshje
🔗Global Business Center ,një kompani udhëheqëse në sektorin financiar me vite eksperience ne sektorin e investimeve online,kerkon te punesoje Agjent/e te gjuhes Italiane . ▶️ NE KERKOJME : -Seriozitet. -Eksperience te meparshme mbi...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ne Kerkim Te Nje Pune Me Super Pagese ?? Aplikon Tani

Rruga Kristo Luarasi, tek liqeni artificial, Tirane Me Marreveshje
Mundesi te reja punesimi si Agjent telefonik ne gjuhet ; - Gjermane🇩🇪 - Spanjolle🇪🇸 Ju ofrojme; 💵Page baze duke filluar nga 500-550€ 💸Bonuse javore,ditore, mujore me te lartat ne treg ( deri 1000 €) 🗂Kontrate te rre...

🔔 Fier - Kompania FOREX Kerkon Asistente Zyre

Fier,Parku Qendror, Fier 500 Euro
Kompania qe operon ne fushen e Telemarketingut 'Forex' kerkon te punesoj -Asistente zyre Femer ✅ Kriteret per kanditaten ➡️ Te jete paraqitshme dhe e sjellshme ➡️ Mosha 25-40 ➡️ Te njohe programet baze t...

Yogurteria La Dolce Vita, Kerkon Kamariere Dhe Pasticier

Pazari i Ri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
[u]Gelateria- Yogurteria La Dolce Vita, ne qender te Tiranes, kerkon te punesoje : [/u] - Kamariere -Pasticiere ✅Pergjegjesite -te ofroje sherbim cilesor dhe profesional per klientet -te kete aftesi shume te mira komunikuese ...

Paga Baze 63 000 Leke,25 Vende Te Lira Pune Deri Ne Fund Te Shkurtit!⏳🕰

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
PREJ 2017 NE TREG, Ofrojme: - Page baze 63 000 leke te rinj Neto - 120 euro/ftd - Bonuse ditore,javore dhe mujore te arritshem lehte fare - Kontrate pune sipas legjislacionit te kodit te punes - Pagese brenda dates 10 te muajit - Orari pun...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kërkojmë Agjentë Closer Për ,Greqisht, Anglisht Dhe Spanjisht Me Eksperiencë

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication Nuk jeni të kënaqur me pagën dhe ekperiencat e mëparshme dhe kërkoni dicka të re ? Ju pelqen njekohesisht te punoni ne nje ekip dhe dita juaj te kete dinamizem? Nese jeni te afte ne komunikim dhe dini nje gjuhe te hua...

📣 OPERATORE ITALISHT DHE SPANJISHT | CALL CENTER 📣

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣 Premium Service kerkon te punesoje Agjente Telefonike ne Forex. 👉 Cfare Ofrojme: • Paga baze duke filluar nga 400 Euro • LIVE LEAD • Bonuse ditore/javore/mujore nga me te lartat ne treg • Program per permiresimin e vazhdueshe...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ...
 • Profesioni: Konsulent/e
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece

OFERTE PUNESIMI

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
KOMPANIA JONE LIDER NE TREG PREJ 15 VITESH , ZGJERON STAFIN. NQS KERKON TE ARDHURA ME TE MIRA , KERKON NJE VEND KOMOD PUNE DHE MUNDESI PER TE BER KARRIER DERGO NJE CV DHE LER NJE INTERVISTE. PAGESA ME RROGE BAZ OSE ME % VENDOS TI SIPAS KUSHTEVE TE...

Kerkojm 800 Operatore Ne Gjuhen Spanjolle Gjermane Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonus

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Spanjolle Gjermane me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📢 Kerkohen Agjent/e Ne Gjuhen SPANJOLLE !

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:600 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2022
✅ Nese zoteron mire gjuhen spanjolle atehere behu pjese e stafit tone ! 👉 Ofrojme : ✅ Page baze + bonuset me te larta ne treg lehtesisht te arritshme ✅ Fundjava dhe festat pushim ✅ Shperblime ditore / javore / mujore ✅ Dreka d...
 • Profesioni: Agjent Shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/02/2021

Twist Bar:Kamarier/e

Rruga Muhamet Deliu, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e ✅Kriteret e punes -Te kene eksperience te meparshme pune -te jene te sjellshem dhe te qeshur -te jene te shkathet dhe pozitiv Twist Bar ofronKushte te mira pune 💸Pagese e kenaqshme. Twist ba...
 • Profesioni: kamarier/e ,
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 25/02/2021

Klaton Bistro & Coffe Kerkon Te Punesoje Banakier/ Barist

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 25/03/2021
Klaton bistro & coffe kerkon te punesoje -Banakier/ barist ✅Kriteret e punes: 🔸te kete eksperience te meparshme pune 🔸te jete i sjellshem dhe i qeshur me klientet dhe stafin 🔸te jete i shkathet dhe pozitiv ...
 • Profesioni: Banakier/ barist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/02/2021

KERKOJME RETENTION NE FOREX!

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:450 Euro Afati i Aplikimit: 27/02/2021
🚨Ne po kerkojme: 🚨 Agjente forex Rerention Ne gjuhet Italiane, Spanjolle, Gjermane dhe Angleze. Nga kandidatet ne kerkojme: - Eksperience pune ne forex -Disponibilitet full time, 9 me 18. -Nivel shume i mire gjuhe! *Trajnimi me...
 • Profesioni: retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/02/2021

Kerkoj Motorist

Rruga Ymer Kurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2021
kerkoj motorist puna 8 orash i perfshir nje vakt ushqim motori i piceris...
 • Profesioni: motorist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/02/2021

Kerkoj Lavazhjer

Kashar, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/02/2021
Kerkoj lavazhjer Pagesa shume e mire ...
 • Profesioni: Lavazhjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/02/2021

Global Business Center Kerkon Te Punesoje Agjent/e Te Gjuhes Italiane.

Parku Qendror,Fier , Fier Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 16/05/2021
🔗Global Business Center ,një kompani udhëheqëse në sektorin financiar me vite eksperience ne sektorin e investimeve online,kerkon te punesoje Agjent/e te gjuhes Italiane . ▶️ NE KERKOJME : -Seriozitet. -Eksperience te meparshme mbi...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/02/2021

🔔 Fier - Kompania FOREX Kerkon Asistente Zyre

Fier,Parku Qendror, Fier Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 16/03/2021
Kompania qe operon ne fushen e Telemarketingut 'Forex' kerkon te punesoj -Asistente zyre Femer ✅ Kriteret per kanditaten ➡️ Te jete paraqitshme dhe e sjellshme ➡️ Mosha 25-40 ➡️ Te njohe programet baze t...
 • Profesioni: Asistente zyre
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 25/02/2021

RETENTION AGENT !!!

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:3,000 Euro
Cashiers Pro Sh.p.k Pozicioni- RETENTION (me eksperience) Mosha-Mbi 18 vjec Paga 3000 euro Orari-  Full Time 🕑 10:00-14:00 15:00-19:00 Zona-Blloku    -Njohuri te gjuhes -Fleksibilitet -Energji pozitive -BONUSE ditore,j...
 • Profesioni: Agjenta Forex
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 25/02/2021

Kërkohet Digital Textil Designer

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 08/03/2021
Minimalist.al është një dyqan online me veshje sportive për të rritur dhe fëmijë. Nëpërmjet platformave online, klientet kanë mundësi të porosisin produktet e përzgjedhura nga ata. Ne jemi në kërkim të një Digital Textil Designe...

Mia Spa Kerkon Te Zgjeroje Staf

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Mia Spa kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : - Fizioterapiste/Masazhatore - Estetiste /Masazhatore 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe k...

Belgjike : Oferte Pune Usta Dhe Hidraulik

Rruga Don Bosko, Tirana, Albanie, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme - mjeshter/usta ndertimi ( te dij minimum 3/4 profile pune nga : murator, suavatim, gips, kartonxhes, fasade, boje, cati, shtrime parketi/plaka, armature, karpentier,...) - hidraulik ( + njohuri me sistem ngrohje, kaladaje me gaz dhe tuba...
 • Profesioni: mjeshter
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkohen Operatore Ne Gjuhen Spanjolle !!!

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
[u][i] 🔗Mundesi e arte punesim[/u]i :[/i] 👉Kerkohen: -Junior -Operator -Retention ⚫ Per gjuhen spanjolle me ose pa eksperience. Ofrohen ✔️ Kushte te mira pune. 💵 Pagese e kenaqshme + bonuse . 📍Ad...

Kompania Gjermane Ofron Vende Vakante Pune Per Konsulent/Menaxher Shitje

Tiranë, Albania, Tirane 450 Euro
🔹Kompania Gjermane Lider ne shitje direkte ofron vende vakante per KONSULENT/ MENAXHER SHITJE ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. ☑️Kushtet qe duhet te plotesoni: - te keni ambicie per pune . - te keni qellime afatgjate...

Kerkohet Personel Sherbimi!

Rruga Skerdilajd Llagami, Tirane 30,000 Leke
Bloom’s food & coffee lokali me i ri ne Tirane kerkon te rrise skuadren e tij. Te gjithe ata qe kane deshire e pasion per te punuar, per te mesuar dicka te re dhe te vecante mund te jene pjese e stafit te Bloom’s! Ne kerkojme banakier/e me...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pozicion Vakant Si Konsulent Imobiliar (Future Home Priority)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Future Home Real Estate po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh. Ne duam te terheqim talente qe e njohin potencialin e tyre. Ne po te kerkojme TY qe ndan te njejtat vlera dhe sjellje me NE. Ne jemi kompania imobiliare me e madhe Shqipetare. Ne...

Kompania Gjermane Ofron Vende Vakante Pune Per Konsulent/Menaxher Shitje

Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:450 Euro Afati i Aplikimit: 04/05/2021
🔹Kompania Gjermane Lider ne shitje direkte ofron vende vakante per KONSULENT/ MENAXHER SHITJE ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. ☑️Kushtet qe duhet te plotesoni: - te keni ambicie per pune . - te keni qellime afatgjate...

KERKOHET LAVAZHIER

Liqeni Thatë, Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/02/2021
Kërkohet Lavazhier me Ekseperienc pune Te interesuarit te na kontaktonj ne Nr e telf ose Pagesa SHUME E MIRE ...
 • Profesioni: Lavazhier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 25/02/2021

Vend Pune Edukatore

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Tirane, ofroj vend pune Edukatore , per kopshtin e femijeve ( Wee Kids ).Kerkojme:- Eksperience pune te meparshme .- Ofrojme kushte te mira pune , dhe page te kenaqshme .- Te interesuarit te kontaktojne ne numrin : ....
 • Profesioni: edukatore
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/02/2021

Kerkohet Agjent Shitje Ne Te Gjithe Zonen E Tiranes

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Kompania “BLERON-01 SHPK” kerkon agjent shitje me eksperience pune ne zonen e Tiranes. Paga shume te kenaqeshme plus bonus dhe kushte shume te mira. Preferohet mosha 25-40 vjece. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin ose email e meposht...
 • Profesioni: Agjent shitje
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 25/02/2021

Oferte Per Pune

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
malina bar, kerkon te punesoje staf 1 kamarjere F 1 kamarjer M Lokali ndodhet tek Rruga e kavaje kompleksi Delijorgji ...
 • Profesioni: Staf
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/02/2021

Kerkohet Personel I Kualifikur

Rruga Pashaliman, Albania, Vlore Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/06/2021
Kerkohet personel i kualifikuar, me esperienc Pozicjonet te hapura jane: ->Kuzhinjer ->Ndhims Kuzhinjer ->Manager Hotel/Restorant ->Kamerier ->Sanitare Koha e punsimit: 01/06/2021-31/09/2021...
 • Profesioni: Staff
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/02/2021

📢 Kerkohen Agjent/e Ne Gjuhen SPANJOLLE !

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
✅ Nese zoteron mire gjuhen spanjolle atehere behu pjese e stafit tone ! 👉 Ofrojme : ✅ Page baze + bonuset me te larta ne treg lehtesisht te arritshme ✅ Fundjava dhe festat pushim ✅ Shperblime ditore / javore / mujore ✅ Dreka d...

ARMATURE NE KROACI

Rruga e Kavajes, Condor Center, kati 3, Tirane 1,100 Euro
SELOS AGENCY ALBANIA hap vende vakante per ARMATURE ne KROACI: PAGESA: > 1100€/muaj USTALLARET > 1400€/muaj MJESHTRAT/PROFESIONISTET #APLIKIMET_TE_HAPURA_DERI_NE_DATEN_25_SHKURT. 🎯 APLIKO & PUNESO...
 • Profesioni: ARMATURE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Park Hotel Kerkon Te Punesoje Recepsioniste

ASTIR, Tirane 26,000 Leke
[u]Park Hotel kerkon te punesoje recepsioniste.[/u] 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te perkushtuar ne pune. ...

KERKOJME RETENTION NE FOREX!

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane 450 Euro
🚨Ne po kerkojme: 🚨 Agjente forex Rerention Ne gjuhet Italiane, Spanjolle, Gjermane dhe Angleze. Nga kandidatet ne kerkojme: - Eksperience pune ne forex -Disponibilitet full time, 9 me 18. -Nivel shume i mire gjuhe! *Trajnimi me...
 • Profesioni: retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAZA MARKET Kerkon Sistemues/e(Unaze E Re )

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KAZA Market kerkon sistemues/e me ekperience pune ne Supermarket Te interesuarat te kontaktojne ose te paraqiten prane KAZA Market Rruga: Teodor Keko, Unaze e re....
 • Profesioni: Sistemuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Pjatalarese

Rruga Adem Jashari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar Restorant Kevin kerkon te punesoj pjatalarese dhe kuzhuniere! Pjatalarese - Me eksperience pune minimumi 6 muaj! Kuzhuniere me eksperience pune ne kuzhinen tradicionale! Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e cel. ...

Software Developer

RRUGA : ISMAIL QEMALI , “SAMOS TOWER “ Nr4 ( Ish-Blloku ) , Kati 8-9 , TIRANE -ALBANIA , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 26/03/2021
DIPLOMË NË INXHINIERI OSE FAKULTETIN E SHKENCAVE Alosys Communications Srl është një provider ndërkombëtar i shërbimeve të menaxhuara i specializuar në sektorin e Teknologjisë së Informacionit që nga viti 1995. Si pjesë e zhvillimi...
 • Profesioni: Software Developer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/02/2021

Sallon Bukurie Dea & Martin Kerkon Te Punesoje Parukiere

Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Sallon bukurie Dea & Martin kerkon te punesoje parukiere me eksperience pune....
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/02/2021

Ofroj Punesim Per It Specialist

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/03/2021
Ofrohet punesim per personat qe kane njohuri te mira ne fushen e It te gjithe te interesuarit duhet te dine te perdorin programin c++ ,Java,Python.Kushte te mira pune ,paga e kenaqshme dhe exsperienca minimalisht 3 vjecare perben avantazh...
 • Profesioni: IT
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 25/02/2021

Lokal Bistro Wine Bar Ne Bllok Kerkon Kuzhinier Ose Ndihmes Me Eksperience Per Breakfast Modern.

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:75,000 Leke Afati i Aplikimit: 22/03/2021
Kerkohet kuzhinier dhe ndihmes kuzhinier me eksperience ne breakfast modern. Kontakt vetem me Whatsapp: +...
 • Profesioni: gatim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/02/2021

100 VENDE TE LIRA PER AGJENTE TELEFONIKE!

Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/05/2021
[u]100 VENDE TE LIRA PER AGJENTE TELEFONIKE![/u] 🔗Jemi duket kerkuar 100 agjente telefonike energjike dhe ambicioze per tu bere pjese e kompanise sone. 👉Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme : GJERMANISHT, ...
 • Profesioni: Agjente telefonike
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/02/2021

Kerkojme Specialiste Graphic Design

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Pershkrimi i punes: Pergjegjes per zhvillimin grafik dhe UX, permiresimin, modifikimin dhe/ose mirembajtjen e aplikacioneve ne mjedisin e BService. Graphic Designer dizenjojne, rregullojne dhe dokumentojne materiale multimediale, si dhe mbeshtesi...
 • Profesioni: Design
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle 🇩🇪 🇩🇪 🇪🇸 🇪🇸

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience Ne Gjuhen Gjermane dhe Spanjolle: 👉🏻Kriteret: 🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes gjuhes perkatese ne komunikim. 〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe. 👥Aftesi te mira komunikuese d...
 • Profesioni: Closer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Booking Online Per Impresa Italiana Del Turismo

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
La infoweb24.it con sede in Tirana ricerca un operatrice/operatore che si occupi dell’ attivita’ di booking online per l’affitto di case e ville per le vacanze in Puglia ( Italia). L’ attivita’ consiste nel gestire contatti di vacanzieri c...

Twist Bar:Kamarier/e

Rruga Muhamet Deliu, Tiranë, Shqipëria, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Kamarier/e ✅Kriteret e punes -Te kene eksperience te meparshme pune -te jene te sjellshem dhe te qeshur -te jene te shkathet dhe pozitiv Twist Bar ofronKushte te mira pune 💸Pagese e kenaqshme. Twist ba...

OFERTE PUNESIMI

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 10/03/2021
KOMPANIA JONE LIDER NE TREG PREJ 15 VITESH , ZGJERON STAFIN. NQS KERKON TE ARDHURA ME TE MIRA , KERKON NJE VEND KOMOD PUNE DHE MUNDESI PER TE BER KARRIER DERGO NJE CV DHE LER NJE INTERVISTE. PAGESA ME RROGE BAZ OSE ME % VENDOS TI SIPAS KUSHTEVE TE...
 • Profesioni: MENAXHER SHITJESH
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 25/02/2021

KE NJOHURI TE GJUHES SPANJOLLE, POR NUK KE EKSPERIENCE?! KAPE MUNDESINË BASHKOHU ME NE EKSPERIENCA

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/12/2020
Kerkojme operatore me ose pa eksperience pune! Rroge baze+bonuse te larta Mundesi per tu rritur ne profesion. Nese jeni njohes i gjuhes: 🔸️GJERMANISHT 🔸️SPANJISHT Behu pjese e jona dhe ne ju ofrojme nivele konkuruese,bonuse ditor...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim