gazeta 02 08 2019 

 Online 255 lexues | 1 njoftime ne pritje

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent/Retention[/u][/size] Pagesat mesatare mujore +1500€ per agjent. [size=150]Rroga: 400€ Pages...

Kerkojme Agjent Telefonik Ne Gjuhen Spanjolle Dhe Gjermane! Mos Kerko Me Shume, Mundesia Jote Jemi

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Cta Groupe, kompani serioze dhe inovative, me nje eksperience te konsoliduar ne fushen e telemarketingut, kerkon te beje pjese te stafit te saj Agjent Telefonik ne gjuhen spanjolle dhe gjermane , bashkepunues, entuaziast, te vendosur dhe me ambicie ...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Ndihmese Banakiere Femer Dhe Sanitare !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek Rruga “Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere femer (me ose pa eksperienc pune ) Sanitare femer (me ose pa eksperienc pune) Mosha deri ne 50 vjec. Paga...

3UP CALL Cerca 100 Operatori Per La Campagna Telecom Italia

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

KAMARA KERKON SPECIALIST/E FAST-FOODI+MOTORRIST+KAMARIER/E

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara kerkon te zgjeroje stafin e saj ne pozicionet e meposhtme: - Punetor/e Fast food-i me/pa eksperience - Specialist/e Fast food-i me eksperience (Pagesa shume e mire) - Motorrist me motorrin e tij. - Kamarier ose Kamariere - Pastrues...

REMAX Koncept Konsulente Imobiliare

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa ...

Cerchiamo 50 Operatori Outbound Per La Campagna Fastweb

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2024
Kerkojme shofer per kamioncine 3,5 tone. Mosha 25 - 35 I interesuari duhet te kete eksperience, te jete i shkathet ne vendosjen e mallit si edhe te njohe rruget e Tiranes. Paga e kenaqshme. Adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV K...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Call Center - SHQIP

Rruga Nikolla Lena, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Kerkohen agjen per call center ne gjuhen shqipe Orari i punës: 6 orë në ditë Të gjithë kandidatët e interesuar të dergojne [u]CV[/u] ne: contact@bionatural.al...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkoje Guzhiner,Ndihmes Guzhinier

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 16/11/2019
Kerkoj Guzhinier dhe ndihmes guzhinier mosha mbi 20 vjec te jet serioz dhe i komunikueshem kushtet e punes shume te mira...
 • Profesioni: Kuzhinjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkohet Operatore Ne Gjuhen Shqipe

Rruga elbasanit, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
GoShop kerkon Operatore Femer ne gjuhen Shqipe,me ose pa eksperienc pune,te ket aftesi komunikuse te ket ambicie per rritjen profesjonale,operohet ne pages fikse + %...
 • Profesioni: operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Pjatalarese

Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2019
Restorant ne zonen e ish Bllokut kerkon te punesoj pjatalarese per 4-5 ore pune pagesa shume e mire. Gjithashtu dhe 1 punonjese kuzhine me Experienc pune pagesa shume e mire ...
 • Profesioni: Pjatalarese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkohet Punetor Magazine Me Eksperience

Rruga industra, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 06/09/2019
Kerkohet punetor magazine. Puna ka te bej me ngarkim shkarkim mallrash me pesha deri ne 25 kg por mesatarisht me te ulta (rreth 10 kg). Kushtet: - Te jete i after per inventar magazine, sistemim te rafteve dhe mirembajtje te magazines. - Te jet...
 • Profesioni: Punetor Magazine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Ndihmse Ne Administrate

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 10/07/2019
ne punojm me transport te mallrave te ndryshme dhe na nvojitet nje ndihmse ne administrate per fatura hyrje dalje per me shum info na kontaktoni...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Asistente.

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2019
Kërkohet të punësohet një Asistente Ekzekutive : Përgjegjësitë dhe detyrat: • organizon korrespondencën, kontrollon postën elektronike dhe telefonike; • organizon takime, përgatit axhendat e takimeve, shkruan provecverbalet ...
 • Profesioni: Asistente
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkohet Dado Per Nje Femije 10 Muajsh + Ndihme Ne Punet E Shtepise

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 23/09/2019
Kerkohet dado per nje femije 10 muajsh + ndihme ne punet e shtepise Orari : nga e hena ne te premte Adresa : Komuna e Parisit, Tirane Per informacion tel : ...
 • Profesioni: Dado
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkojme Babysitter Per Djalin. Per Ne France

Bulevardi Gjergj Fishta 6, Tirana, Albanie, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Kerkojme Babysitter per dajalin per ne France. Jemi familje nga Kosova.jemi shume te qete dhe te dashure cdo kushe qe do zgjedhe te punoje tek neve do ndihet si ne shtepine e vete. Nr 00 33 Faleminderit. ...
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

JE STUDENT ? DESHIRON TE FITOSH 7800 EURO PER 3 MUAJ?

Rruga e Kavajës, Condor Center Kati i 3, Tirana, Albania, Tirane 2,600 Euro
AGJENSIA E PUNESIMIT "SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA " OFRON : INTERSHIP 3 MUJOR PER STUDENTEN NE MYNIH !! PAGA 2600EURO NETO! PUNESIM I SHPEJTE !!! PER STUDENTE NGA SHQIPERIA , KOSOVA, MAQEDONIA, MALI I ZI AKOMODIMI I...

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Me Dhe Pa Eksperience Pune Rroga Baze Plus Bonuse

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Paga e kenaqshme. adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tirane...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Ndihmes Kuzhinier Ne PaPirunj Restorant

Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Kerkohet Ndihmes Kuzhinier ne paPirunj Restorant, pagesa e kenaqshme do bisedohet ne interviste me detaje. Te interesuar te kontaktojne ne nr e telefonit : +....

Kerkohet Nje Furretar/furrexhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Kerkohet Punetor Magazine Me Eksperience

Rruga industra, Tirane 35,000 Leke
Kerkohet punetor magazine. Puna ka te bej me ngarkim shkarkim mallrash me pesha deri ne 25 kg por mesatarisht me te ulta (rreth 10 kg). Kushtet: - Te jete i after per inventar magazine, sistemim te rafteve dhe mirembajtje te magazines. - Te jet...

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme shofer per kamioncine 3,5 tone. Mosha 25 - 35 I interesuari duhet te kete eksperience, te jete i shkathet ne vendosjen e mallit si edhe te njohe rruget e Tiranes. Paga e kenaqshme. Adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV K...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkojm Nje Infermjere Apo Ndihmese Per Austri

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albanien, Tirane Me Marreveshje
Kerkojm nje infermiere me gjermanisht ne Austri.Te ndihmoj ne perkujdesje ,ne mirembajtjen e shtepise,dhe kujdesin gjate nates me dhenien e tabletave. Banesa dhe ushqimi jane te paguara. Bileta do te paguhet nga pacienti. Per kontakte shkruani ne ...

Banakier

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BarKafe 83 kerkon te punesoje banakiere ambient i qete dhe familjar , orari ne mengjes ( 06:00 - 14 :30 ), paga : 25.000 ( leke te reja ) + siguracione ose 32000 leke ne dore, te interesuarat te kontaktojne ne : ose adresa : ne krah te ish kolose...
 • Profesioni: Banakjer/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHET ASISTENTE NOTERE SEKRETARE

Qender tirane , Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 11/12/2019
Zyre noteriale kerkon te punesoje asistente notere me ose pa eksperience pune, Te kete njohuri mbi aktet noteriale, te kete njohuri kompjuterike, te jete korrekte te jete e paraqitshme dhe te kete aftesi shume te mira komunikuese. Kane avantazh ...
 • Profesioni: juriste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

PUNETOR KRAHU

Fllakë, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
- Të bëjë ngarkimin me pirun te furrave të shkrirjes për krijimin e një lidhje të caktuar si p.sh. të aluminit, bakrit etj.; - Të interpretojë dhe të zbatojë instruksionet e punës dhe te zbatoje me rigorozitet rregullat e sigurimit tek...
 • Profesioni: PUNETOR
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Dado , Kujdestare Femijesh

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje , jam e interesuar per nje zonje qe te kujdeset per vajzen 5 nuajshe nga ora 8e30deri ne 2e30 ,fundjava pushim , me nevojitet nje zonje e kujdesshme dhe e qete .ju faleminderit, gjat ketij orari do te jem edhe une e pranishme , dadoja ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Mundesi Punesimi - Agjent Page+Bonus

Rruga Him Kolli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Doni te aplikoni per Agjent prane Agjensise tone? Shperblimi eshte Rroge + Bonus Te gjithe te interesuarit te dergojne CV: Email: info@realinvest.al Tel: + Po ju informoj rreth punes qe duhet te kryeni: - Puna eshte ne terren, per m...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Nora Lounge Kerkon Staff: Pastruese,2kamarier/e

Rruga Naim Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Nora Lounge kerkon staff: pastruese,2kamarier/e(perparesi femrat),banakiere (femer) ,ndihmese banakiere(femer) ... puna me kohe te plote ... kontakt ...
 • Profesioni: banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Managere M/f

Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/11/2019
kerkohet managere m/f te kete pak eksperjence...
 • Profesioni: managerw
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkohet Kamariere/kamarier

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:18,000 Leke Afati i Aplikimit: 24/09/2019
Eni's coffee kerkon te punesoj Kamariere/er per turnin e pare. Page e kenaqshem, bakshishe te kenaqshem plus siguracione. Kerkesat: Te jete i/e komunikueshem I/e rregullt Te jete i/e paraqitshem/e Eksperiencat e meparshme perbejn avantaz...
 • Profesioni: Kamariere/er
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

BABOON Kerkon Business Manager Tirane

Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania, Tirane 45,000 Leke
Business Manager Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi f...

Baboon Kerkon Staf Per Customer Service (Help Desk Inbound)

Rruga Themistokli Germenji, Tirane 45,000 Leke
Customer Service Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi fill...

We Are Hiring 20 Agents In The English Language!!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Job description: Full time, from 10 AM until 7 PM  Basic salary starting with 400€ + bonus  We are looking for: Employers with or without experience  Employers that respect the job  Employers who have ego to succeed Address: 5 minu...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Ndihmese Kuzhine

Rruga Vaso Pasha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/06/2019
Kerkojme Ndihmese Kuzhine me ose pa experience mundesisht te ket Arsim profesional per kuzhine. 8 ore pune Nje dite pushim ne jave ...
 • Profesioni: Ndihmese Kuzhine
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkoj Puntore

Rruga Pjetër Budi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/08/2019
shtepie,puna nje her ose dy here ne jave,kerkohet mes moshes 30-40 vjec te mos ket obligime familjare...
 • Profesioni: puntore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkoj Punetore Per Shtepi 2 Here Ne Jave

Rruga Alla mes kopshit zoologjik dhe botanik, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/08/2019
Kerkoj nje zonje 35-50 vjece per punet e shtepise dhe hekur ne nje shtepi 1+1. Puna eshte 2 here ne jave , prane kopshtit Zoologjik. Te interesuarat te me kontaktojne sa me shpejt tek nr: . Faleminderit....
 • Profesioni: Pastrim
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 18/09/2019

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Ndihmese Banakiere Femer Dhe Sanitare !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 18/09/2019
Stockholm coffe&lounge1 tek Rruga “Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Ndihmese banakiere femer (me ose pa eksperienc pune ) Sanitare femer (me ose pa eksperienc pune) Mosha deri ne 50 vjec. Paga...

Turizem - Guide Turistike (pa Eksperience) - GJERMANISHT

Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Kerkojme 2 persona (25-35 vjec) per ti trajnuar si Guida Turistike (Ture me Bicikleta) ne GJERMANISHT. Nuk duhet te keni eksperience te meparshme. Duhet te jeni social , i komunikueshem dhe te jeni mire ne grup. Nuk duhet te jeni konsumator i duh...

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Punesoje

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food piceri Mevlani Kerkon punetor fast foodi per turnin 17:00 me 1.00 Kerkon kreper/ picier per turnin 17:00 me 1.00 Kerkon motorrist per turnin 17:00 me 1.00 Paga e kenaqshme...
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Per Muaji Shtator 2019

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (St.Trenit) kerkon te punesoje per muajin Shatator 2019: -Kamariere (F) Page 25000 (mije leke)+ Siguracion...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Cerchiamo 50 Operatori Outbound Per La Campagna Fastweb

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 23/09/2019
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

Kerkohet Edukatore

Rruga Migjeni, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 26/08/2019
Kerkojm Edukatore me koh te plot dhe te pjesshme pran Kopshtit te Motrat Domenikane. Te ket mbaruar arsimi percates mesuese parashkollori ose Bachelorin ne Shkencat e Edukimit, Preferojme me eksperienc pune dhe moshen e pershtatshme per tu rrit...
 • Profesioni: edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 18/09/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim