gazeta celsi njoftime pune 

 Online 384 lexues | 53 njoftime ne pritje

JUNIOR SALES ANGLISHT/ITALISHT 500 Euro Ne Muaj

Libri Universitar, Tirane 500 Euro
Pro MARKET Pozicioni- Junior/Broker Mosha-Mbi 18 vjec Paga-200€ + BONUSE Orari-  PART TIME 🕑 10:00-14:00 15:00-19:00 Zona-Libri Universitar AJO  CFARE NE KERKOJME -Njohuri te gjuhes Italiane/Angleze -Fleksibilitet -Energji ...

Ndryshoni Stilin E Jetes Tuaj

Rruga Abdyl Frashëri, Tirane 600 Euro
Pagesa -600€ Pozicioni-Operator/e Mosha- Mbi 18 vjec Zona-Libri universitar,Hekla Center NE KERKOJME -Seriozitet -Njohuri te gjuhes italiane/angleze -Fleksibiltet -Disponibilitet per te punuar full time NE OFROJME -Trajnim i nivele...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Po Kerkon Nje Pune Te Mire Ose Me Te Mire ?

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Apliko dhe fillo pune ! Pozicionte vakante ne gjuhen italiane ,spanjolle dhe gjermane ! Nqs dini nje nga gjuhet e mesiperme , me ose pa eksperience pune, ne ju kemi ruajtur vendin :) Ofrojme: 1.Ambient komod 2.Pagese baze dhe bonuse javore...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Rrisni Te Ardhurat Tuaja

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Behu pjese e stafit tone dhe fito eksperiencen qe te duhet, rrit te ardhurat e tua sic ke enderruar dhe jepi vetes mundesine te rritesh me ne profesionalisht. Kerkojme agjent telefonik per gjuhet: ~GJERMANISHT ~SPANJISHT ~ITALISHT ~PORTUG...

ONE TEAM, ONE DREAM!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Mjafton vetem deshira dhe vullneti pasi mundesine e gjeni tek NE. Nuk jeni te kenaqur nga eksperiencat e mepareshme dhe kerkoni dicka te re? Atehere jeni ne vendin e duhur. Zoteroni nje nga gjuhet: ~ GJERMANISHT~ ~SPANJISHT~ ~ITALISHT~ ~FR...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Kerkohet Te Punesohet Nje Programues/ Developer.

Tiranë, Albania, Tirane Me Marreveshje
[i]Kerkohet te punesohet nje programues/ developer.[/i] 🔗Kriteret: 1)Eksperience pune. 2) Njohje shume e mire e gjuhes angleze, perparesi nese zoteroni edhe gjuhen italiane. 3)Zhvillimi I aplikacioneve per IOS dhe Android (librari ne...
 • Profesioni: Programues
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Apliko Dhe Fillo Pune ! Mundesi E Shkelqyeshme Punesimi .

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Apliko dhe fillo pune ! 📌Pozicione vakante ne gjuhen italiane ,spanjolle . 👉Neqoftese dini nje nga gjuhet e mesiperme , me eksperience pune, ne ju kemi ruajtur vendin : Ofrojme: 1.Ambjent komod pune. 2.Pagese baze dhe bonuse j...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

TI VENDOS PER PAGESEN TENDE!!!

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
TI VENDOS PER PAGESEN TENDE!!! [i] 👉 Kerkohen Agjent/e,Retention,Team Leader me grupin e tij/saj ne gjuhen ITALIANE.[/i] NE KERKOJME : -Seriozitet. -Eksperience te meparshme mbi 3 muaj ne forex. -Njohuri shum te mire te gjuhes Italiane...

Tirane, Ofroj Vend Pune OperatoreItalisht & Spanjisht

Rruga Abdi Toptani, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kerkohen te punesohen: Operatore (agjente) per pozicionin Sales agent ne gjuhen Italiane dhe Spanjolle. Eksperienca e meparshme ne pune esht kriter i domosdoshem. Disponibilitet full time nga ora 10:00 - 19:00. Aftesi te mira komunikuse ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Senior Web Developer

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kandidatet duhet te kene: - Aftesi te shkelqyera ne HTML, CSS, Javascript, Php - Aftesi te shkelqyera ne Wordpress - Njohuri shume te mira ne servera -Njohuri shume te mira ne SQL server - Eksperience te meparshme ne fushe (...

Paga Baze 63 000 Leke,25 Vende Te Lira Pune Deri Ne Fund Te Shkurtit!⏳🕰

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
PREJ 2017 NE TREG, Ofrojme: - Page baze 63 000 leke te rinj Neto - 120 euro/ftd - Bonuse ditore,javore dhe mujore te arritshem lehte fare - Kontrate pune sipas legjislacionit te kodit te punes - Pagese brenda dates 10 te muajit - Orari pun...

NDRYSHO TE ARDHMEN TENDE !!!

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 450 Euro
Deshironi qe te keni nje karriere te sukseshme? Deshironi nje pune ku mund te shfaqni aftesite tuaja? Kompania Gjermane kerkon te zgjeroje stafin duke ofruar 10 vende pune te lira si agjent shitje, per te gjithe ata te rinj dhe jo vetem te cilet k...

DESHIRONI NJE PUNE KU TE NDJEHENI TE VLERËSUAR DHE TE KENI MUNDESI RRITJE NE KARRIERË?

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 450 Euro
Zgjerojme stafin duke krijuar 10 vende te lira pune si agjent dhe agjente shitje ne terren dhe me mundsi per te kaluar ne menaxhim pasi te tregohen aftesi menaxhuese nga ana juaj. Preferohen: 1- Punonjes ambicioz dhe korrektë 2- Te kene paten...

✅ MUNDESI E ARTE PER TE NDRYSHUAR TE ARDHURAT TUAJA !

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
🔈 MUNDESI E ARTE PER TE NDRYSHUAR TE ARDHURAT TUAJA ! 🔹Kerkohen operator/e ne gjuhen italiane dhe team leader ne grupin e italishtes . 👉KERKOHET: • Njohje shume e mire e gjuhes italiane. • Eksperienca e meparshme ne call cen...

Njoftim Për Vend Të Lirë Pune : PARKEXHATOR !

Qender,Tirane , Tirane 31,500 Leke
Njoftim për vend të lirë pune! Në qendër të Tiranës, biznes privat kërkon të punësoj PARKEXHATOR makinash. 🔹 Përshkrimi i pozicionit të punës: 1- Puna është 5 ditë në javë, dy ditë pushim. 2- Puna është me tre ...
 • Profesioni: Parkexhator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Team Leader, Broker, Sales E Retention GREQISHT

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
• AEGON HOLDING eshte ne kerkim te: • Team Leader, Broker, Sales, Retention per gjuhen GREKE Ofrojme: • Mundesi per te gjithe ata qe duan te jene te suksesshem profesionalisht dhe financiarisht, me dhe pa eksperience • Pagesa korre...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Stockholm Coffee&Lounge, Rruga E Durresit Kerkon Te Punesoje Banakiere Femer !

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Stockholm Coffee&Lounge Rruga e Durresit kerkon te punesoje: Banakiere (me eksperience pune). Mosha 18-30 vjece. Paga 35000+siguracione. Te interesuarat ju lutem te na kontaktojne ne numrin tone te telefonit te dhene si me poshte....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHET URGJENT RETENTION PER GJUHEN GREKE DHE OPERATOR ME EKSPERIENCE PER GJUHET ITALIANE DHE GREK

Rruga Vaso Pasha, Tirane 2,000 Euro
E-Share Marketing kerkohen urgjent Retention me eksperience per gjuhen greke, paga nga me te lartat ne treg dhe bonuse deri ne 15% / load. Gjithashtu jemi ne kerkim per operator/e per gjuhen italiane dhe greke, ambjent komod dhe paga nga me te la...
 • Profesioni: RETENTION
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KOHA TE NDRYSHONI TE ARDHURAT !

13-Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane 1,000 Euro
Rrituni Profesionalisht dhe ekonomikisht . Kerkojme agjente tele-marketingu ne gjuhen : 1-Spanjolle🇪🇸 2-Gjermane🇩🇪 3-Italiane 🇮🇹 Kushtet qe ofrojme : 1-Pagesat me te arsyeshme ne treg.(500€-550 € )baza . 2-Bonuse t...
 • Profesioni: Sales agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

OPERATOR/E TELEFONIK

13-Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane 600 Euro
Kërkohen të punësohen: -Operatorë Gjermanisht🇩🇪,Italisht🇮🇹,Greqisht🇬🇷,Spanjisht🇪🇸. -Eksperiencë e mëparshme në call center përbën avantazh -Aftësi të mira komunikuese dhe i/e aftë që të punoj në grup -Adres...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Operator Callcenter

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Kerkohen operator si dhe supervizor call center per fushaten e energjis elektrike ne gjuhen italiane..pagat nga me te lartat ne treg duke filluar per operator nga 400 lek ora neto si edhe per supervizor nga 14000 lek paga fikse plus bonuse.. Te in...

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

DI NJË GJUHË TË HUAJ POR NUK KE EKSPERIENCE?! KAPE MUNDESINË BASHKOHU ME NE EKSPERIENCA NUK PËR

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme operatore me ose pa eksperience pune! Rroge baze+bonuse te larta Mundesi per tu rritur ne profesion. Nëse jeni njohës i gjuhës: 🔸️GJERMANISHT 🔸️SPANJISHT Bëhu pjesë e jona dhe ne ju ofrojme nivele konkuruese,bo...

📣 Kerkohet Sekretare.

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkohet Sekretare. Kompania qe operon ne fushen e Telemarketingut kerkon te punesoj Sekretare per zyren e Administratorit. 🔹Kriteret -Te jete e sjellshme dhe e paraqitshme. -Mosha 25-40 . -Te njohe programet baze te kompjuterit. -Gju...
 • Profesioni: SEKRETARE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Agjente Closer| Retention,Greqisht Dhe Spanjisht Me Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication Nuk jeni te kenaqur me pagen dhe ekperiencat e meparshme dhe kerkoni dicka te re ? Ju pelqen njekohesisht te punoni ne nje ekip dhe dita juaj te kete dinamizem? Nese jeni te afte ne komunikim dhe dini nje gjuhe te huaj, ate...

✔TE PELQEN TE PUNOSH PAK ORE DHE TE FITOSH SHUME?

Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
✔Je nje person energjik dhe njohes i gjuhes italiane? ZGJIDH EVONET! 👉 Call Centeri me nje histori 15-vjeçare i pozicionuar ne zonen e ish-Bllokut kerkon 20 operator/e per fushaten Vodafone Casa outbound. Kompania jone, e perbere nga 7 se...

Flisni GJERMANISHT,SPANJISHT Ose ITALISHT Dhe Deshironi Nje Page Baze Prej 700 +SUPER Bonuse?

Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Flet shume mire GJERMANISHT,SPANJISHT ose ITALISHT dhe di te shesesh? Punesim ne kompanit me lider ne Shqiperi! Ne punesojme vetem me te miret! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME ...
 • Profesioni: consulent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ...
 • Profesioni: Konsulent/e
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece

Kerkojme Operatore Forex ( Spanjisht Dhe Italisht ) Rroga €500 Me Bonuse Ditore/javore/mujore.

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 10/03/2021
Kerkojme Operatore me ekperience ne gjuhen Spanjolle Italiane me Eksperienc* Me bonuse si dhe me €100 per FDT. Gjendemi te Kullat Binjake, per me shume informacione kontaktoni ne numrin e paraqitur. Ju mirpresim!...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2021

Apliko Per Pozicionin Konsulent Shitjesh (Future Home Opportunity +)

fresku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/10/2020
Future Home Real Estate ne kuader te zgjerimit te saj kerkon te rekrutoje kandidate ne pozicionin: Konsulent Shitjesh. Bashkohu me Brandin më të madh Shqiptar te Real Estate🥇 Kjo është mundësia Jote!🤩 Cfarë do të gjeni në Future Hom...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2021

Pizzeri Basic Kerkon Te Punesoje Motorrist

Fresk, Tirane, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/04/2021
Pizzeri Basic kerkon te punesoje motorrist. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes. - Te jene te sjellshem. - Eksperienca ne pozicione te ngjashme perben avantazh. ⚫Ofrohen : ✔...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2021

Agjent Shitje

Shijak, Durrës, Albania, Durres Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/11/2022
Behu pjese e stafit tone . Mundesi punsimi agjent shitje , me eksperienc pune mbi 3 vjet,mosha mbi 30-vj,te zotrroj patenten B . Pagesa eshte page baze + perqindje (%). ...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2021

KERKOJM STAF TE KUALIFIKUAR PER HAPJE ENJE PIKE TJETER

Rruga Shefqet Kuka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/03/2021
Kerkojm recepsioneste Ndihmes kuzhinier/e Picajol Sanitare Punojse fast food ...
 • Profesioni: STAF
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2021

Kerkohet Graphic Designer

21 Dhjetori, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet Graphic Designer. Puna nga shtepia dhe orari sipas deshires. Per shume informacione kontaktoni ne whatsapp +...
 • Profesioni: Graphic Designer
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2021

Jurist/e Per Sektorin E Prokurimeve Publike

Rruga Demokracia, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 26/02/2021
Shoqeria e ndertimit "2 N" sh.p.k ne kuader te zgjerimit kerkon te punesoje me kohe te plote nje punonjes ne pozicionin e juristit/es te specializuar ne sektorin e prokurimeve publike. Kriteret: 1. Te kete mbaruar fakultetin e drejtesi...
 • Profesioni: jurist
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/01/2021

OFROJ VEND PUNE KAMARIER

Rruga Fusha e Aviacionit, Kullaj, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Bar MALBOR,me vendndodhje tek fusha e aviacionit,kerkon te zgjeroj stafin e tij. Kerkohet kamarier,me eksperience,kushte shume te mira pune. Ambienti familjar me klientele te rregullt. Paga e kenaqshme. Te interesuarit te kontaktojne. +...
 • Profesioni: kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2021

Shard Lounge

Rruga Todi Shkurti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/02/2021
Shard lounge kerkon: Banakier me eksperience pune te domosdoshme Ndihmes kamarier Sanitare Preferohet te jene afer me banim. Ali Demi ,Tregu Elektrik Ofrojme kushte te Mira pune dhe pagesa te kenaqshme....
 • Profesioni: Staf
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 27/01/2021

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane Pagesa:1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2021

Koordinatore Zyre

Rruga e Kavajes, Condor Center, Kati 3, Tirane 300 Euro
🔖#MUNDESI_PUNESIMI_NE_TIRANE 🌸#KORDINATORE_ZYRE Puna eshte part time / 5 ore ne dite . te Hene - te Premte . Dita e Shtune dhe e Diele jane pushim! Aplikantet e interesuara duhet qe: ◈- Te kene njohuri shume te mire te gjuhes...

Shard Lounge

Rruga Todi Shkurti, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Shard lounge kerkon: Banakier me eksperience pune te domosdoshme Ndihmes kamarier Sanitare Preferohet te jene afer me banim. Ali Demi ,Tregu Elektrik Ofrojme kushte te Mira pune dhe pagesa te kenaqshme....
 • Profesioni: Staf
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

VENDE TE REJA PUNE.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE F & V OFRON VENDE TE REJA PUNE SI: Agjent/e & Menaxher/e marketingu me dhe pa eksperience. PAGESA: Baze & perqindje duke filluar nga 400 - 500 Euro Gjithashtu bonuse te tjera ekstra. PERFSHIHEN: Udheti...

Kerkohet Te Punesoje Nje Vajze Apo Zonje Ne Foto Studio

Rr, Kastriotet, Tirane 35,000 Leke
Foto Andi ne institut bujqesor kerkon te punsoj nje vajze apo zonje ne foto studio me eksperienc pune Te njohe mire Photoshopin E theksoj te njohe mire photoshopin. te mos me shkruajne ato qe nuk plotsojne kriteret. Dhe ju lutem te gjithe te int...
 • Profesioni: Foto
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofroj Vend Pune Per Kamarier (F)me Dhe Pa Eksperienc Pune.

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
ILlegal bar ofron vend pune per kamarier (F) me ose pa eksperience pune. Pagesa me marreveshje. Adresa:Rruga Don Bosko Kompleksi Vizion Plus Per informacion kontaktoni : .........
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

KAZA MARKET Kerkon Sistemuese(Bathore)

Rruga Dajti, Kamëz, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KAZA Market kerkon sistemuese me ekperience pune. Te interesuarat te kontaktojne ose te paraqiten prane KAZA Market Rruga: Dajti, Bathore...
 • Profesioni: Sistemuese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje 100 Agjente Closer Ne Gjuhen Italiane / Spanjolle

Kompleksi Delijorgji,Siper TIrana Bank , Tirane 1,500 Euro
Kerkojme Agjente ne fushaten Forex per gjuhen: Italiane / Spanjolle Kerkojme: - 100 Agjente Closer - Te Kene eksperience te meparshme ne Forex. - Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion, - Disponibilitet 10:00 - 19:00, Ofroj...
 • Profesioni: AGENT CLOSER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAMED Lounge Bar Kerkon STAFF (BANAKIERE,KAMARIER/E, )

Rruga Gjin Bue Shpata, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED LOUNGE BAR KERKON STAFF BANAKIERE KAMARIER/E ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm 800 Operatore Ne Gjuhen Spanjolle Gjermane Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonus

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Spanjolle Gjermane me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofroj Vend Pune Per Kamarier (F)me Dhe Pa Eksperienc Pune.

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
ILlegal bar ofron vend pune per kamarier (F) me ose pa eksperience pune. Pagesa me marreveshje. Adresa:Rruga Don Bosko Kompleksi Vizion Plus Per informacion kontaktoni : .........
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2021

Inxhinier Ndertimi

Seli/Zyra Qendrore: Tiranë, Njësia Bashkiake nr 8, rruga , Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 12/10/2020
Shoqëria “InfraKonsult” sh.p.k, me aktivitet të saj konsulencën inxhinierike, kryesisht projektim të infrastrukturës rrugore, godinat civile, sistemet e furnizimit me ujë, si dhe sistemet e kanalizimeve të ujrave të shiut dhe të zeza,...
 • Profesioni: inxhinier ndertimi
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2021

Arkitekt

Seli/Zyra Qendrore: Tiranë, Njësia Bashkiake nr 8, rruga Qemal Stafa, pallati 25, hyrja 4, apartamenti 4, perballe Qendres Lincoln, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 14/10/2020
Shoqëria “InfraKonsult” sh.p.k, me aktivitet të saj konsulencën inxhinierike, kryesisht projektim të infrastrukturës rrugore, godinat civile, sistemet e furnizimit me ujë, si dhe sistemet e kanalizimeve të ujrave të shiut dhe të zeza, n...
 • Profesioni: Arkitekt
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2021

Inxhinier Ndertimi (kostoist) Per Prokurime Publike

Rruga Demokracia, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 19/02/2021
Shoqeria e ndertimit "2 N" sh.p.k ne kuader te zgjerimit kerkon te punesoje me kohe te plote inxhinier ndertimi/hidroteknik. Kriteret: 1. Te kete mbaruar fakultetin e inxhinierise se ndertimit, dega ndertim ose hidroteknike ne nivel ma...
 • Profesioni: inxhinier
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2021

Oferte Per Pune !

Rruga 5 Maji, Tiran, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/03/2021
Kerkojme nje vajze per shitese tek tregu i medresese. ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2021

Kerkohet Ekonomiste/Financiere Part-time Prane Nje Kompanie Paisjesh Ndricimi

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 27/01/2021
Detyrat dhe pergjegjesite: • Regjistrimi I faturave mujore te blerjeve dhe shitjeve • Ndjekja dhe regjistrimet e veprimeve ne lidhje me bankat dhe me arken • Veprimet me zyren e punes dhe zyrat e tjera(Bashki,Tatime etj) • Mbajtje dhe ...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2021

Vende Pune Si Agjent Imobilare . Shitje - Blerje .

Frederik shiroka, Tirane Pagesa:1,000 Euro
Ofroj pune per agjent imobilare . Roga me perqindje . Aritjet e nje nga agjentet varion nga 500-1500 euro ne muaj . Adresa tek inxhinieria ndertimit prane Oslo bar . Agjensia Your Home ....
 • Profesioni: Agjente imobiare
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2021

Kerkojme Operatore Forex ( Spanjisht Dhe Italisht ) Rroga €500 Me Bonuse Ditore/javore/mujore.

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kerkojme Operatore me ekperience ne gjuhen Spanjolle Italiane me Eksperienc* Me bonuse si dhe me €100 per FDT. Gjendemi te Kullat Binjake, per me shume informacione kontaktoni ne numrin e paraqitur. Ju mirpresim!...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Amo Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere.

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Amo Bar kerkon te punesoje kamariere. 🔹 Kriteret e punes per kandidatet : - Te kene eksperience te meparshme pune. - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. - Te jene pozitive dhe te qeshur. - Te jene te gatshem t...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

STAFF RESTORANTI NE ARABINE SAUDITE

Rruga e Kavajes, Condor Center, Kati 3, Tirane 1,600 Dollar
🗣️📣📬 #NJOFTIM_PER_PUNESIME_NE_ARABINE_SAUDITE 🌐⭐🔥⭐🔥 🔖 #PER_POZICIONET_E_PUNES: ★★ ⇲ 🔹📑#HOSTESS- 🔹📑#SECTION_CHEF 🔹📑#NDIHMES_CHEF- 🔹📑#MENAXHER_RESTORANTI - 🔹📑#BARIST- 🔹📑#ND...

Kamarier

Rruga 1 Maj 24, Himarë, Vlorë, Albanien, Vlore 1,200 Euro
Ofrohet vend Pune Si Kamarier per ne Gjermani. VETEM...me Dokumenta Europiane,Eksperience pune dhe njohuri te Gjuhes Gjermane....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAZA MARKET Kerkon Kasiere (Astir)

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
KAZA MARKET kerkon Kasiere me eksperience pune ne market. Te interesuarat te paraqiten ose te kontaktojne ne . Adresa: Rruga:Teodor Keko, Unaze e re, mbi FAMRD Bar....
 • Profesioni: Kasiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Baby-sitting

Bulevardi Zhan DArk 23, Tirana, Albanie, Tirane 1,200 Euro
Pershendetje Jemi nje familje nga Kosova jetojme ne France Kerkojme nje kujdestare per vajzen tone qe eshte 6 vjece Me kontrate pune Per cdo detaje mose ngurroni te na kontaktoni....

📌Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Recepsioniste.

Rruga Sotir Kolea, perballe me Universitetin Metropolitan, Tirane 30,000 Leke
Fast Food Piceri Mevlani kerkon recepsioniste femer 🔸Kriteret e kandidateve per pozicionin e punes : - Te jene pozitive dhe korrekte ne pune. - Te jene te sjellshme me stafin. - Te jene te perkushtuara ne pune. ⚫Ofrohen : ...
 • Profesioni: Recepsioniste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣 OPERATORE | CALL CENTER 📣

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
📣 Premium Service kerkon te punesoje Operatore Telefonike ne Marketing Financiar. 👉 Cfare Ofrojme: • Paga baze 500 Euro • Program per permiresimin e vazhdueshem te njohurive profesionale; • Mundesi rritjeje profesionale • LIVE ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Rrobaqepese

Rruga “Mehmet Brocaj” Tiranë 1000, (100m nga Prokuroria e Tiranës), Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet rrobaqepese me experience ne qepjen e lekures. Kushtet e punes shume te favorshme. Preferohet me orar te plote. ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2021

Restorant Sosushi Kerkon Te Punesoje:kamarier/e Turni Dyte,motorrist Vetem Ne Darke 19:30-22:30.

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/02/2021
Paga te kenaqeshme dhe kushte te mira pune.Kontakti vetem ne whats app....
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2021

Kerkojm 800 Operatore Ne Gjuhen Spanjolle Gjermane Dhe Greke Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonus

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 20/12/2020
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Spanjolle Gjermane me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2021

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent/e Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ...
 • Profesioni: Konsulent/e
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/01/2021

Manaxher I Shitjeve Online

Rruga Mehmet Brocaj, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/02/2021
Qellimi 1. Promovim i sherbimeve dhe produkteve qe ofron uprint.menu 2. Rritja e marzhit te shitjeve te kompanise 3. Rritja e numrit te klienteve qe i nevojiten sherbimet dhe produktet e ofruara Procesi i punes do te jete ne ambjentet e Studi...
 • Profesioni: Manaxher Produkti
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2021

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje 100 Agjente Closer Ne Gjuhen Italiane / Spanjolle

Kompleksi Delijorgji,Siper TIrana Bank , Tirane Pagesa:1,500 Euro Afati i Aplikimit: 15/02/2021
Kerkojme Agjente ne fushaten Forex per gjuhen: Italiane / Spanjolle Kerkojme: - 100 Agjente Closer - Te Kene eksperience te meparshme ne Forex. - Te kene ambicie per pune dhe rritje ne profesion, - Disponibilitet 10:00 - 19:00, Ofroj...
 • Profesioni: AGENT CLOSER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2021

Rekrutime Tirana Kerkon Agjente Forex Dhe Team Lider💰

Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje : Team Lider Italishte me Grup dhe Agjente ne gjuhen 🇬🇧 Anglisht dhe 🇮🇹 Italisht 👉Per Team Lider kerkojme: ◾️Ekperience e meparshme si Team Lider 👥 Aftesi te mira komunikuese ...

📣📢 ForTrade Albania Kerkon Operator Ne Gjuhet Gjermanisht, Italisht, Greqisht, Spanjisht 🇪

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
🗣️"ForTrade Albania" kompania lider ne treg ne fushen e marketing hap vende te lira pune ne pozicionet: 🇩🇪 Operator/e Gjermanisht 🇮🇹 Operator/e Italisht 🇬🇷 Operator/e Greqisht 🇪🇸 Operator/e Spanj...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣 Kerkohet Closer Ne Gjuhen Angleze 🇬🇧

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 450 Euro
🗣️Kerkohet Closer Me Eksperience Ne Gjuhen Angleze: 👉🏻Kriteret: 🗣️Nivel mbi mesataren i gjuhes angleze ne komunikim. 〽️Eksperience te meparshme ne kete fushe. 👥Aftesi te mira komunikuese dhe bashkpunuese. 🥇...
 • Profesioni: Closer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Motorrist

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Motorrist Me motorrin dhe karburantin e firmes. Orari 12:00-23:00. •Ofrohen: -Kushte shume te mira pune! -Paga e kenaqshme! 📍Adresa: Rruga e Kavajes, Tirane....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Agjente Closer| Retention,Greqisht Dhe Spanjisht Me Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 18/05/2024
NG Communication Nuk jeni te kenaqur me pagen dhe ekperiencat e meparshme dhe kerkoni dicka te re ? Ju pelqen njekohesisht te punoni ne nje ekip dhe dita juaj te kete dinamizem? Nese jeni te afte ne komunikim dhe dini nje gjuhe te huaj, ate...
 • Profesioni: Operator Telefonik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2021

Kerkohet Te Punesohet Nje Programues/ Developer.

Tiranë, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 26/04/2021
[i]Kerkohet te punesohet nje programues/ developer.[/i] 🔗Kriteret: 1)Eksperience pune. 2) Njohje shume e mire e gjuhes angleze, perparesi nese zoteroni edhe gjuhen italiane. 3)Zhvillimi I aplikacioneve per IOS dhe Android (librari ne...
 • Profesioni: Programues
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/01/2021

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim