gazeta celsi oferta pune 

 Online 148 lexues | 11 njoftime ne pritje

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Mundesia E Punesimit Me E Mire Ne Tirane

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane 700 Euro
- Je merzitur me punet rutine qe te lodhin e paguajne pak? - Je zhgenjyer me punedhenesit primitive qe te abuzojne? - Deshiron nje pune qe te motivon e te paguan mire? - Enderron nje kariere te gjate, te bukur e te sigurte? Sa po e ke gjetur!!...

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane 2,000 Euro
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Mundesi Punesimi LAVAPJATESE/ NDIHMESE NE KUZHINE ( Kushte/ambienti I Punes Optimal) - Ne Bregdet

Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet Lavapjatese/ Ndihmese ne kuzhine ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorant...
 • Profesioni: Lavapjates
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

MOTORRIST TAXIST, KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Abdyl Frasheri, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoj staf me eksperience pune. Rroga e kenaqshme. Po kerkojme per: -2 motorriste me motorrin e tyre - Punetore fast-food-i (f) me/pa eksperience - Krepiere (f) me/pa eksperience - Kamariere (f) me/pa eksp...
 • Profesioni: fastfood
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Apliko Per Pozicionin Konsulent Imobiliar!

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh...

Fillo Nje Karriere Te Re Ne Industrine Me Te Bukur Ne Bote!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,000 Euro
- Je lodhur me punen qe ben dhe nuk shikon te ardhme? - Deshiron nje kariere te re qe te motivon dhe frymezon? - Rritja Personale dhe Liria Financiare jane qellimi yt final? Lexo deri ne fund dhe do kuptosh qe nuk ke ardhur rastesisht ketu! ...

Puntore Guzhine

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj puntore guzhine {te meret me pastrimin e guzhines}.Pushine nuk ka ,punohet cdo dite te javes.Puna eshte 8 orarsh....

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

“Stockholm Coffe&Lounge1” Kerkon Kamariere Dhe Sanitare Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge1 Rruga “Komuna e Parisit/ Kompleksi Dinamo” kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) Mosha nga (18-25) vjece. Sanitare femer (me ose pa eksperienc pune) Paga 26000 lek + siguracione. Te...

D'Angelo Eshte Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Per Tu Bere Pjese E Stafit Tone!

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo eshte ne kerkim te vajzave te reja pe dhe me eksperience pune per pozicionin: -Kamariere -Banakiere -Krepiere Pagesa e kenaqshme. >>Kontaktoni Whatsapp nese jeni te interesuar....
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Lnxhinier Mekanik

Rruga Themistokli Gërmenji no 3/1, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/12/2019
Shoqeria e Sigurimeve Atlantik sh.a kerkon te punesoj Inxhinier Mekanik. Kandidati duhet te permbushi keto kerkesa: 1-Te kete kryer Universitetin e Inxhinierise Mekanike 2-Te kete experience ne fushen e inxhinierise, preferohet me shume ai qe ka...
 • Profesioni: Inxhinier Mekanik
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/06/2019

Menaxher Marketingu

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/04/2019
Kompania Center Shqiptare Group, lider europian ne fushen e prodhimit dhe tregtimit te produkteve te ambalazhimit te linjes se luksit, si canta letre/ kuti kartoni me magnet / canta pelhure / kuti dedikuar pasticerive / kantina vere / argjendarive d...
 • Profesioni: Menaxher Marketingu
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/06/2019

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2019
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/06/2019

Kerkoj Kamrjer Me Eksperienc Pune

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkoj kamarjer pune me eksperienc per oraret ose pagen me telefononi ne numrin ...
 • Profesioni:
 • Arsimi:
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Rrobaqepese Makiniste Fillestare Dhe Profesioniste

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/06/2019
Kerkohet rrobaqepse fillestare dhe profesioniste. Pagat shum te kenaqeshme Adresa Rr.Don Bosko 20 metra posht kishes perball me stacionin e autobuzit te laprakes....
 • Profesioni: Makiniste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Urgjent

Rrethrrotullimi i Bathores , Tirane Pagesa:40,000 Leke
Kerkohet nje grua per perkujdesjen e nje te moshuare per sherbim 24 h 1 dit pushim ne jave . Gruaja duhet te jete e sjellshme dhe e dashur shtepia eshte goxha e mire me kushte bashkohore. Pagesa eshte goxha e mire te interesuarat te kontaktojne ....
 • Profesioni: Kujdestare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Kerkojme Punonjese

Kthesa e Kamzes, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme punonjese per ne guzhine dhe edukatore me arsim perkates adresa kompleksi Garden City...
 • Profesioni: mesuese
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/06/2019

Crepa Crepa Kerkon Te Punesoje Krepier/e

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/08/2019
"Crepa Crepa" kerkon te punesoje krepier/e me orar te plote. Me apo pa eksperience pune. Kushtet e punes jane shume te mira dhe rroga eshte e kenaqshme. Nese jeni te interesuar ju lutem kontaktoni ne nr: + Gjithashtu dhe n...
 • Profesioni: krepier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

ILegal Bar Ofron Vend Pune Per Banakiere (f)me Ekperience Pune, Te Jet Disponibile Per Te 2-ja Tur

Kompleksi Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
ILegal Bar ofron vend pune per banakiere(f)me eksperience pune, te jete disponibile per te 2-ja turnet....
 • Profesioni: Kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/06/2019

Puntore Guzhine

Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/08/2019
Restorant Gjino Kastra kerkon te punesoj puntore guzhine {te meret me pastrimin e guzhines}.Pushine nuk ka ,punohet cdo dite te javes.Puna eshte 8 orarsh....
 • Profesioni: Puntore guzhine
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Bar New City Kekon Banakier/e Me Eksperienc Pune

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar New city kerkon banakier/e me pervoj pune, rroga e kenaqshme siguracione te pagauara. ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Babysitter Per Djalin. Per Ne France

Bulevardi Gjergj Fishta 6, Tirana, Albanie, Tirane 1,000 Euro
Kerkojme Babysitter per dajalin per ne France. Jemi familje nga Kosova.jemi shume te qete dhe te dashure cdo kushe qe do zgjedhe te punoje tek neve do ndihet si ne shtepine e vete. Nr 00 33 Faleminderit. ...
 • Profesioni: Babysitter
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

ILegal Bar Ofron Vend Pune Per Banakiere (f)me Ekperience Pune, Te Jet Disponibile Per Te 2-ja Tur

Kompleksi Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
ILegal Bar ofron vend pune per banakiere(f)me eksperience pune, te jete disponibile per te 2-ja turnet....
 • Profesioni: Kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Paris France - Kerkojme Te Punesojme Nje Punonjes/e Te Diplomuare Ne Informatike.

Rruga Ali Demi 25, Tirana, Albanie, Tirane 2,000 Euro
Pershendetje. Kerkojme te punsojme nje punonjes/e te diplomuare ne iformatike. Per nje agjesi imobiliare ne Paris France. Per cdo informacion munde te na kotaktoni ne WhatsApp nr 00 33 ...
 • Profesioni: Informatike
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KONSULENT IMOBILIAR

Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke kerkuar per agjent me experience ,ambicioze qe ti bashkohen kompanise Nr.1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne sektorin e te paluajtshmes, ne sektorin bankar, apo ne shitje, eshte koha e duhur ti bashkohesh p...

OTRO CAFE Kerkon Te Punesoje Banakier/banakiere Dhe Kamarier/kamariere

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
OTRO CAFE KERKON TE PUNESOJE BANAKIERE DHE KAMARIER/E ME EKSPERIENCE PUNE....

KOMPANIA S&M

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 250 Euro
Kerkohen agjent shitjesh ne terren per efekt promovimi ne kuader te shendetit dhe mirqenies. Kriteret: Te jene korrekt, serioz te komunikueshem dhe ambicioz. Te ken kryer minimumi arsimin e mesem Mosha 19-35 vjeç Personave qe duan karrier ju of...

Cercasi Urgentemente Team Leader Per La Commessa Di Sinergy, Luce E Gas (mandato Diretto)

Shyqyri Berxolli , Pallati inter Co Sat, Seksioni B, prane tregut Cam, Tirane, 1000 , Tirane 60,000 Leke
Cercasi urgentemente Team Leader per la commessa di Sinergy, luce e gas (mandato diretto) Saranno vantaggiate e incentivate le persone che portano un gruppo Offriamo Retribuzione di 60. 000 lek Bonus soddisfacenti al ragg...
 • Profesioni: TEAM LEADER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojm 500 Operator Ne Gjuhen Gjermane / Angleze / Spanjolle/ Italiane / Capotavola Retention Ape

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
CALLCENTER BooM ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 50 Retention ne Gjuhen Gjermane 40 ftd + ne Muaj perqindjet fillojn nga 6 deri ne 12 % Kerkojm 400 operator ne gjuhen Angleze/ Spanjolle/ Italiane . RRoge baze shm e kenaqshme ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KRKOHEN PUNETORE ROBAQEPESE NE KEMISHARI ME DHE PA EKSPERIENCE ME EKSPERIENCE KERKOHEN KETO OPERACIONE 1-BIRA+KOPSA 2-SUPI+SUPANJA 3-CIKA 4-JAKE TEGELI IPARE+I DYTE 5-ETIKETA 6-AMBALLAZH HEKUR +PALOSJE PA EKSPERIENCE 1-PASTRIM FIJESH 2-PUN...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI PUNESIMI.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
Kompania Zviceriane “F.V” hap vende te reja pune si: Agjent/e dhe Menaxher/e marketingu. Te jene me ose pa ekperience pune. PAGESA: Baze dhe Perqindje 400-500 € si fillim. GJITHASHTU PERFSHIHEN: Udhetime jashte vendit per semin...

Tirane, Ofroj Vend Pune Usta Marangoz,montator,ndihmes Marangoz

Kombinat, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet nje Usta marangoz,nje montator dhe nje ndihmes marangoz me eksperience pune te meparshme dhe Me njohuri te mira ne zbatimin e skicave,te jete I afte per gjithe procesin e punes si dhe te njohi procesin e lyerjes.Te jete i komun...
 • Profesioni: Marangoz
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Ndihmes Banakiere

Kinostudio, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Bar brenda istitucionit kerkon ndihmes banakiere nga e hena ne te premete, orari 07-16. Kushte optimale pune.E shtune e diele dhe festat zyrtare pushim. Lokali ndodhet tek stacjoni i fundit i kinostudjos. per me shume info....

Komania A&K GROUP Kerkon Agjente Tregtare Ne Terren

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kerkojme agjente tregtare ne terren me ose pa eksperience...mosha 20-35...aplikantet duhet te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkpunimi ne grup si dhe duhet te disponojne makine personale...te interesuarit te kontaktojne ne nr tel:......

Operatore Call Center

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Zogu i Zi, Tirane 30 Euro
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen Gjermane • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje per te p...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

Erdhi Vera Dhe Mendon Se Po Fillove Pune Ngele Pa Pushime???

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
😲 Erdhi vera dhe mendon se po fillove pune ngele pa pushime??? Mendon se pushimet do te ikin bashke me vapen?🤔 Apliko tani ne rrjetin me te madh imobiliar ne Ballkan, Century 21 CPM! Orare fleksibel! Fitime te jashtezakonshme aq sa mund te...

Menaxher Shitjesh

Boulevard Kashar, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
Kompania jone hap vende te reja pune , ne saj te zgjerimit te kompanise ofrohen 20 vende si agjent shitje ne terren. Aplikantet duhet te jene teper serioz per punen dhe te gatshem per nje karrier , jo afat shkurt. Kush ka deshire te ket nje vend p...

Kerkohen Specialiste Makine

rruga mohammed deliu, Tirane 35,000 Leke
kerkohen specialiste makine lineare ,CONTROLLORE DHE POSIZIONI TE TJERA. rroga do paguhet ne baze te proceseve dhe eksperjences qe operatori/ja ka. kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar. rroga shume mire (pa norma) (zona fresku/ a...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece

Menaxher Shitjesh

Boulevard Kashar, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro Afati i Aplikimit: 01/07/2019
Kompania jone hap vende te reja pune , ne saj te zgjerimit te kompanise ofrohen 20 vende si agjent shitje ne terren. Aplikantet duhet te jene teper serioz per punen dhe te gatshem per nje karrier , jo afat shkurt. Kush ka deshire te ket nje vend p...
 • Profesioni: Agjent shitjesh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Sallatjere

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkohet te punsohet nje vajze ne guzhine per pozicionin e sallatave...
 • Profesioni: Guzhine
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/06/2019

Shitese Buke Me Eksperience

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:22,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2019
Furra Kondi kerkon shitese buke , turni i dyte. Furra ndodhet te Komuna e Parisit...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Kerkohet Sanitare, Vlore

Rruga Uji i Ftohte, Vlora, Albanie, Vlore Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet sanitare ne qytetin e vlores, hotel Idi. Duke filluar menjehere deri ne muajin shtator. Per me shume informacione, mund te kontaktoni ne numrin ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Ofrohet Vend Pune Kuzhinier/e

Rruga Mustafa Matohiti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Meduza Irish Pub & Restaurant ofron pune per vend vakant kuzhinier/e me eksperince ne kete fushe.Ofrohen kushte pune si edhe page e kenaqshme. Te interesuarit te kontaktojne ne nr. Cel ...
 • Profesioni: Kuzhinier/e
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/06/2019

Kamarier

Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet kamarier me pervoje pune min 3vjet te jet i shkathet dhe i afte per perballim fluksi Paga shume e mire plus siguracione...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Oferte Punesimi.

Rruga Tirane-Fush Krujë, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen staf per hotel te sapo investuar ne Tapize,Palma Restort. Kerkohen kryesisht vajza per sanitare,kamariere,banakiere etj. Pagesa:300 Mije lek te Vjetra+Sigurimet Shoqerore. Transporti falas per stafin e punes. Turnet:07:15,15:22 turni zg...

Tirane, Ofroj Vend Pune Revenue Senior Specialist

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 14/07/2019
E2 Partners Group is delighted to be recruiting a Revenue Senior Specialist – on behalf of our reputable Aviation Client in Albania. Our Client is seeking an experienced person who strives for a common purpose within business to be employed as ...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare Pagesa:60,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/06/2019
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinjer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Banakiere

Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet Banakiere per bar kafe 1-Me eksperience min 3 vjet 2-Te jete fleksibel me oraret 3-Mosha 20-40 vjece...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Krepiere

Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet krepier me eksperience,paga shume e mire plus siguracione...
 • Profesioni: Krepier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Bar New City Kekon Banakier/e Me Eksperienc Pune

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/07/2019
Bar New city kerkon banakier/e me pervoj pune, rroga e kenaqshme siguracione te pagauara. ...
 • Profesioni: Banakier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/06/2019

Kerkohet Banakiere (femer)

Rruga Dervish Hatixhe, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/10/2018
ONX BAR kerkon te punesoj banakiere ( femer) me eksperienc te mire pune, te jet e afte te perballoi fluks,ofrohen kushte te mira pune dhe paga e kenaqeshme, lokali ndodhet tek kryqezimi i ministris se drejtesis,pa shkuar tek fakulteti i shkencave. ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/06/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane 20,000 Leke
Twist Bar kerkon te punesoje: -Kamarier -Kamariere Paga ne baze te produktivitetit qe jep ne pune...

Kerkohen 3 Kamarier Me Ekperience Pune

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/06/2019
Kerkohen 3 Kamarier me ekperience pune , Adresa Bulevardi Gjergj Fishta prane gjykates se rrethit !...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/06/2019

Erdhi Vera Dhe Mendon Se Po Fillove Pune Ngele Pa Pushime???

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/05/2019
😲 Erdhi vera dhe mendon se po fillove pune ngele pa pushime??? Mendon se pushimet do te ikin bashke me vapen?🤔 Apliko tani ne rrjetin me te madh imobiliar ne Ballkan, Century 21 CPM! Orare fleksibel! Fitime te jashtezakonshme aq sa mund te...
 • Profesioni: Kosulent Imobiliar
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/06/2019

Tirane, Ofroj Vend Pune Loyalty Data Analist

Rruga Shkelqim Fusha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/07/2019
Balfin Group është një ndër grupet private investuese më të mëdha në Shqipëri dhe rajon, i pranishëm me aktivitete për zhvillimin e pasurive të paluajtshme, shitjet me pakicë, ofrimin e shërbimeve dhe manaxhimin e hapësirave tregtare ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim