gazeta njoftime falas 28 09 2019 

 Online 321 lexues | 20 njoftime ne pritje

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

2000 Euro - CALLCENTER ELITE Kerkon 500 OPERATOR - Gjermanisht, Spanjisht, Greqisht, Italisht

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
1500 Euro/Muaj-Pune ne Call Center ELITE per gjuhet: • - Gjermanisht • - Greqisht • - Spanjisht • - Italisht Kerkohen agjente,supervizore dhe retention me/pa eksperience ne Forex,me disponibilitet full-time. • Page ...

Punesim I Menjehershem !!!!!!

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Flet gjermanisht , spanjisht, greqisht ose italisht? Je gati te punosh ne nje vend motivues ,argetues , me kolege ambicioz ? Ne po kerkojme njeri tjetrin!! Kerkesat: 1)-Te zoteroje shume mire gjuhet perkatese 2)-Me/pa eksperience te m...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Unaza 21, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT. 👉Eksperienca ne kete f...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Flisni GjERMANISHT,SPANISHT Ose ITALISHT Dhe Deshironi Nje Page 70 000+Super Bonuse?

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Nxitoni per tu bere pjese e grupit tone pasi Fflur shpk po kerkon agjente ne gjuhen ITALIANE,SPANJOLLE dhe GJERMANE me dhe pa eksperience te meparshme ne fushen e marketingut ju duhet : -Italisht,Spanjisht ose Gjermanisht mbi nivelin mesatar - Dis...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Operator Ne Gjuhen Spanjolle

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Flisni Spanjisht dhe deshironi nje page deri ne 1000 Euro? 👉Cfare ju duhet: ✅Spanjishte mbi nivelin mesatar ✅Ekperience ne Call Center perben avantazh ✅Perkushtim ne pune ✅Aftesi te mira komunikimi 👉Cfare ju ofro...

Oslo Bar Kerkon Banakiere

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Oslo Bar kerkon banakiere Te jete me eksperience te mepareshme pune. Te jete e sjellshme me stafin dhe klientet. Te jete pozitive me stafin dhe klientet. Oslo ofron kushte shume te mira pune. Pages te kenaqeshme + siguracione. Adr...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR! kOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!! * Part Time ose Full Time. *Mjafton vetem te ken...

Future Home Real Estate Po REKRUTON Konsulent Shitjesh

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Po kerkon nje pune te re dhe te pelqen njekohesisht te jesh social, te punosh ne ekip dhe dita jote te kete dinamik…Eja ne Future Home. Kjo eshte mundesia Jote!🤩 Bashkohu me Kompanine Imobiliare me te madhe Shqiptare . Cfare do te gjeni ...
 • Profesioni: Konsulent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece

AMBLA CAFFE KERKON BANAKIERE

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
AMBLA CAFFE KERKON TE PUNESOI : BANAKIER OSE BANAKIERE KRITERET E KANDIDATES : TE KETE MINIMUMI 2 VITE EKSPERIENC TE JETE E SJELLSHME ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE E PERKUSHTUAR DHE KORREKTE NE PUNE TE JETE POZITIVE DHE ME INT...
 • Profesioni: BANAKIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Masazhatore F /fizioterapiste F

Kopshti zoologjik,rruga peti, Tirane 27,000 Leke
Spa Leonora Tirane Ofron pune: Masazhatore,Fizioterapiste f Mosha 18-30 Ofroj trajnim per vajzat pa eksperience pune 1-2 muaj me te drejte punesimi! K.Zoologjik,rruga Peti...

Agjente Forex Ne Gjuhet Gjermanisht, Spanjisht Dhe Italisht.

Rruga Andon Zako Çajupi, Tirana, Albania, Tirane 300 Euro
Kerkojme agjente te gjuheve te lartpermendura. -Orari i punes 10:00-19:00 (Vetem full time) -Strukture bonusi interesant dhe shume motivues -Mosha minimale 18 vjec -Njohja e gjuheve extra eshte avantazh -Mundesi reale promovimi -Eksperienc...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT. 👉Eksperienca ne kete f...

Per Te Gjithe Ju Qe Zoteroni Gjuhen Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Keni eksperience ne call center dhe po kerkoni nje vend ku mund te rriteni profesionalisht dhe te fitoni me shume? Kjo eshte nje mundesi e shkelqyer punesimi per kedo qe deshiron te beje para! Nese flet gjuhen ITALIANE dhe ke aftesi ne shitje, nxi...
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

MUNDESI PUNESIMI

Sokrat miho, Tirane 60,000 Leke
KOMPANIA JONE ZGJERON STAFIN MUNDESI PUNESIMI MENJEHERE PER TE GJITH QE PLOTESOJNE KUSHTET: -TE JENE TE GATSHEM PER PUNE PA ANGAZHIME TE MEDHA -TE KENE AMBICIE PER KARRIER -TE KENE PATENTE ( MUNDESISHT EDHE MAKINE) PAGESA ME STANDARTE EUROPIAN...

Kerkohen 2 Agjent Imobiliar

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Te jesh agjent nuk eshte vetem arsyeja e te qenit shef I vetes tende , por potenciali I punes qe te rrit cdo dite. Si nje Konsulent Imobiliar ju vendosni orarin tuaj te punes, zhvilloni nje database te klientit dhe Century 21 CPM eshte aty me ty per...

Stockholm Coffee&lounge Kerkon Te Punesoj Kamarjere Femer !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffee&lounge Komuna e Parisit, Rruga Liman Kaba (perballe Parkut Olimpik) kerkon te punesoj : Kamarjere femer (me eksperience pune) Mosha 18-26 vjece Orari me turne: Turni pare 07:00-15:00 Turni dyte 15:00-23:00 Paga ...
 • Profesioni: kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

📣 Butik QelbaniX Shop Kerkon Shitese 📣

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
▪️ Butik QelbaniX Shop kerkon te punesoje: ✅ Shitese 👉Kerkohet : Te kete aftesi te mira komunikuese. Te jete e afte te permbushe objetivat e paracaktuara. 👉Ofrojme: Kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme. 📍...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

PUNESIM I SHPEJTE DHE I SIGURT BRENDA DHE JASHTE VENDIT!

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane 1,600 Euro
Erca Albania ofron mundesi punesimi ne: 🇫🇷FRANCE-PARIS Aplikante! -Fasada Sisteme kapot -Bojaxhi Teknik kondicioneri. 🔛Ofrohet : Akomodimi Transporti Kontrate Pune te perhershme edhe sezonale Punesim i shpejt 🇮...

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Fito 25000 Euro Ne Vit Ose Te Paguajme Diferencen!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 1,500 Euro
Po po, nese ti punon si Agjent Imobiliar ne Real Deal, trajnohesh nga ne the ndjek sistemet ekskluzive te kompanise, ti do fitosh te pakten 25000 Euro ne vit ose ne te kompesojme diferencen, pa asnje diskutim. Agjentet tane fitojne shuma te padeg...

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier Turni I 2(Astir)

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier me ekperience pune. Adresa:Rruga:"Teodor Keko", Unaze e re, Tirane....
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/08/2020

Famed Lounge Bar Kerkon Sanitare Pasdite 4 Ore (Astir)

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon sanitare Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarat te kontaktojne. Adresa: Rruga "Teodor Keko", Tirane...
 • Profesioni: Sanitare/Pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/08/2020

Apliko Per Pozicionin Konsulent Imobiliar (Future Home Opportunity +)

Fresku, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Future Home Real Estate ne kuader te zgjerimit te saj kerkon te rekrutoje kandidate ne pozicionin: Konsulent Shitjesh. Bashkohu me Brandin më të madh Shqiptar te Real Estate Kjo është mundësia Jote! Cfarë do të gjeni në Future Hom...
 • Profesioni: Agjent
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 10/08/2020

Specialist/e Shitje Ne Dyqanin E Vlores

Vlorë, Albania, Vlore Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/07/2020
Kompania Globe, e krijuar në vitin 2000, lider ne fushen e tregetimit te pajisjeve elektronike dhe elektroshtepiake te brandeve më të mira nderkombetare me Çelësin e suksesit “ Stafin e përkushtuar ndaj kerkesave dhe pritshmerive te klien...
 • Profesioni: shites/e
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 10/08/2020

Financiere (F)

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/07/2020
Kompania Globe, e krijuar ne vitin 2000, lider ne fushen e tregetimit te pajisjeve elektronike dhe elektroshtepiake te brandeve me te mira nderkombetare me Çelesin e suksesit “ Stafin e perkushtuar ndaj kerkesave dhe pritshmerive te klientit...
 • Profesioni: Financiere
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 10/08/2020

BAR PIZZERI PRESTIGJOZE KERKON STAF

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/09/2020
BAR PIZZERI PRESTIGJOZE KERKON TE PUNESOI: BANAKIER KAMARIER SANITARE KRITERET E KANDIDATEVE: TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTIN TE DIJEN TE MENAXHOIN FLUKSIN E PUNES TE JENE...

Kerkohet Asistente Ose Nd/ Ekonomiste

Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/08/2020
Kerkohet asistente zyre ( sekretare) dhe ne terren .dergoni cv tuaj ne adrese e email bardhf1@gmail.com. ...

KERKOHET ASISTENTE - ZYRE PERKTHIMESH

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:250 Euro Afati i Aplikimit: 20/12/2023
1. Duhet te jete pa angazhime 2. Gjuha anglisht e detyrueshme, niveli B2 + , gjuhet extra prioritet. 3. Duhet te kete gramatike te shkelqyer dhe te shkruaj pa gabime. 4. Korrekte dhe e perpikte me oraret. Puna do te konsistoj ne 3 muaj intersh...
 • Profesioni: asistente
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/08/2020

Kerkoj Kamarier/kamariere

Kompleksi Delijorgji, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 17/08/2020
Kerkoj kamarier/kamariere per bar kafe me eksperience. Puna eshte me turne, pagesa e kenaqshme. Kerkoj nje person qe te jete i afte, i pergjegjshem, energjik dhe i vemendshem ndaj detajeve. Sigurimet jane te paguara. Personat e interesuar te kontakt...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 10/08/2020

Tirane; Kerkoj Perkthyes Gjermanisht Per Web-design

Rruga Islam Alla, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/09/2020
Kerkohet perkthyes gjerman me deshiren per tu bere programues ose web designer. Gjuha gjermane kerkohet te njihet mire pasi do te keni komunikim edhe per terma teknike . Njohuri ose shkoll ne informatik jane nje plus. Pune me bonuse + rroge baz...

Vila 7 Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
•Vila 7 kerkon te punesoje kamarier ose kamariere. •Kerkohet: -Te kete eksperience te meparshme pune. -Te jete i/e sjellshme me stafin dhe klientet. -Te jete pozitiv/e dhe i/e perkushtuar ne pune. -Te jete i/e gatshme te punoje m...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Destinacion Bar Lounge Kerkon Banakiere

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Destinacion Bar Lounge kerkon te punesoje: -Banakiere Kerkohet: -Te kete eksperienc te mepareshme pune. -Te jete e perkushtuar ne pune. -Te jete pozitive dhe me integritet ne pune. -Te jete e gateshme te punoje me turne. Ofrohet ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KERKOHEN PUNONJESE PER 1-TEGEL TE PARE DHE TE DYTE JAKE 2- TEGEL TE PARE DHE TE DYTE MENGE 3-TEGEL SUPI 4-MONTIM DOREZE 5- ZBUKURIM JAKE 6- SHTRIM JAKE 7-BASHKIM KAME DHE JAKE 8-CIKA 9- KOPSA 10-BIRA 11-PALOSJE DHE HEKUROSJE KEMISHE 12-PASTRIM FIJES...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Te Punesohet Kamarier/e Dhe Banakier/e

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet : 👉 Kamarier 👉Kiteret e kandidatit: -Te jete i afte te kryeje punet e kamarierit dhe banakierit. -Te jete banore i zones se Ali Demit 👉 Banakier/e 👉Kiteret e kandidatit: -Te jete i afte te krye...

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Fastfoodiere

Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Fast food piceri Mevlani kerkon fastfoodiere per dy turne paradite dhe pasdite. Paga 250 mije leke 8 ore pune. Adresa rruga Sotir Kolea prane universitetit Metropolitan....
 • Profesioni: Fastfoodiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Specialiste Makine Lineare Per Fabbrika I Rrobaqepsi

rruga mohammed deliu, Tirane 40,000 Leke
FABBRIKA RROBAQEPSI KERKOHEN SPECIALISTE MAKINE LINEARE [kerkojm persona serjoz dhe me deshir per te punuar.] RROGA SHUME MIRE WHATSAPP / NUMERI FABBRIKA...
 • Profesioni: makiniste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 30-40 Vjece

BIG BITE FAST FOOD KERKON STAF

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BIG BITE KERKON TE PUNESOI : FAST FOOD-jer KASIERE SANITARE PJATALARESE KRITERET E KANDIDATEVE : TE KENE EKSPERIENCE TE MEPARESHME NE PUNE TE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE ...

Kerkohet Personel I Ri

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet -BANAKIERE (F) -SANITARE -ND/BANAKIERE (F) -KAMARIERE (F) Adresa Blv Gjergj Fishta, prane gjykates tek ish ekspozita ...
 • Profesioni: Personel
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

PUNESIM I MENJEHERSHEM

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
KOMPANIA ZVICERIANE "R&K" OFRON POZICIONIN E AGJENTIT TE SHITJES. PAGESA NGA 300 DERI NE 400 EURO PLUS SHPERBLIME MUJORE DHE PUSHIME CDO 6 MUAJ NE VENDE TE NDRYSHME TE EUROPES TE PAGUARA NGA KOMPANIA....

Muca Cosmetics Kerkon Shitese

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Muca Cosmetics kerkon te punesoje : -Shitese Kriteret e Kandidatit: Te kete eksperience te mepareshme pune. Te jete e sjelleshme me stafin dhe klientin. Te jete pozitive dhe me integritet ne pune. Te jete e gateshme te punoi me ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Sanitare Turni 2 Part Time (Astir/Don Bosko))

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Sanitare turni 2 Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Kontaktoni ne numrin + Adresa: Rruga "Teodor Keko", Unaze e re....
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Hotel Zverneci Kerkon Staff

Zvërnec, Albania, Vlore Me Marreveshje
📣Hotel Zverneci kerkon staff 👉Recepsion- te dije anglisht 🇬🇧 👉Ndihmes kuzhinier 👉Picajol 👉Kamarier 📌Ofrojme: ✅Kushte te mira pune ✅Pagesa te kenaqshme🤩 📞Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel....

Kerkojme Agjente Closer Anglisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhen Anglisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare full-time...

Big Bite Kerkon Magaziner, Menaxhere Turni Dhe Asistente Zyre.

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
▪️Big Bite Kërkon: 1. Magazinier 2. Puntor fastfood-i ▪️Magazinieri të ketë keto kritere: -Të ketë 5 vite eksperinecë. -Të dijë te perdori financën 5. -Të ketë mbaruar fakultetin ekonomik. -Të jetë i moshës...

Kerkojm 100 Retention Ne Gjuhen Greke Dhe Spanjolle Me Eksperience Rroga Baze Plus Bonuse

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Greke dhe Spanjolle me exp pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KOKA GAS Kerkon Magazinier

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
•KOKA GAS kerkon magazinier . Te jete me eksperinece - 2 vite. Te jete i sjellshem. Te jete aktiv. Mosha mbi 45 vjeç. Te kete ambicie per te punuar . Adres: Unaza e Re, Astir....
 • Profesioni: Magazinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 45-55 Vjece

Kerkohet Te Punesohet Motorriste

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet te punesohet: Motorrist Kriteret: -Te njohe mire Tiranen -Mosha 20-45 vjec - Motorri i siguruar nga kompania....
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen italiane • I gatshem per te punuar me kohe te plote • Pervoja te meparshme ne telemarket...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Bar Kafe Kerkon Banakier Banakiere Me Eksperience Pune!!!

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e organizuar me turne -Ambjenti eshte familjar -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...

URGJENTE!!! VENDE TE LIRA PUNE.

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
URGJENTE !!!! Kompania Gjermane kerkon agjent/e shitjesh Me ose pa eksperience ne fushen e marketingut . Preferohen persona me patente dhe mjet personal . Kompania ofron komisone me kushte europiane,udhetime dhe seminare ne mbare boten . Gjeja...

Pizzeri Sev7en Kerkon Staf

Rruga e Durrësit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Pizzeri Sev7en kerkon: Picajol, turni i 3-te Punonjese banaku, te jete e gatshme te punoj me turne Kriteret e kandidatit: -Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet -Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune -Te jene te perku...

Eden Breeze Fish Restaurant Kerkon Ndihmese Kamariere

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Eden Breeze Fish Restaurant •Kerkon ndihmese kamariere femer. -Te kete eksperience te meparshme pune. -Te jete e sjellshme me stafin dhe klientet. -Te jete pozitive dhe e perkushtuar ne pune. -Te jete e gateshme te punoje me tur...

Big Pjata/ Astir Kerkon Staf

Rruga Tom Plezha, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
•Big Pjata kerkon staf: - Fast foodier - Fast foodiere -Kamarier -Kamariere -Pjatalarese -Sanitare •Kerkohet: -Eksperience e meparshme pune. -Te jene pozitive dhe te sjellshem me stafin dhe klientet. -Te jente te...

Premium Service

Pallati sportit Asllan RusI, Tirane 400 Euro
Flisni Spanjisht ️? Keni aftesi te mira ne komunikim📞? 🔊Kerkojme te punesojme operatore call center Kerkohet: ➖Njohja e gjuhes, ne nivel shume te mire. ➖Eksperince pune ne shitje Ofrohet: ➖Pagesa te larta(fikse 400euro + bonuse...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

100 Grad Bar Lounge Kerkon Staf

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
•100 Grad Bar Lounge kerkon staf: -Kamariere -Sanitare •Kerkohet: 1.Te kene eksperience. 2.Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. 3.Te jene pozitive dhe me integritet ne pune. 4.Te jene te perkushtuara ne pune. 5....

Kompania Zviceriane A&K Kerkon Te Zgjeroje Stafin Ne Saje Te Hapjes Se Zyrave Te Reja

Bulevardi i Kasharit, Tirana, Albania, Tirane 450 Euro
Kompania Zviceriane A&K kerkon te zgjeroje stafin ne saje te hapjes se syrave te reja...kerkohen agjent/e shitjesh te moshes 20-35 vjec....aplikantet duhet te kene patente dhe makine personale...ofron trajnime,rritje profesionale dhe mundesi kar...

Kompania 2k Kerkon Te Punesoje Operatore

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme agjente ne gjuhen Italiane, Spanjolle, per fushaten FOREX . Pozicionet : -Junior -Broker -Retention (Account Manager) Kriteret e kandidatit •Te zoteroje gjuhen Italiane/Spanjolle ; •Te jene me ose pa eksperience ...

Piceri Kleri Kerkon Motorriste

Ish Fusha e Aviacionit, Tirane Me Marreveshje
Piceri Kleri kerkon te punesoje : Motorriste Ofrojeme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme. Adresa : Ish Fusha e Aviacionit, Tirane...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

THIRRJE PËR SHPREHJE INTERESI +++ OPEN CALL FOR EXPRESSION OF INTEREST

Ismail Qemali, Nr3, Kati 2, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/09/2020
📢‼️THIRRJE PËR SHPREHJE INTERESI‼️📢 SANECA po identifikon një grup ekspertësh vendas për të mbështetur negociatat e anëtarësimit në BE në kapitujt ekonomikë të acquis. Kërkohet ekspertizë në fushat e lëvizjes së lirë...
 • Profesioni: Ekspert vendas
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/08/2020

Kerkohet Te Punesohet Kamarier/e Dhe Banakier/e

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 03/09/2020
Kerkohet te punesohet : 👉 Kamarier 👉Kiteret e kandidatit: -Te jete i afte te kryeje punet e kamarierit dhe banakierit. -Te jete banore i zones se Ali Demit 👉 Banakier/e 👉Kiteret e kandidatit: -Te jete i afte te krye...

Destinacion Bar Lounge Kerkon Banakiere

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/09/2020
Destinacion Bar Lounge kerkon te punesoje: -Banakiere Kerkohet: -Te kete eksperienc te mepareshme pune. -Te jete e perkushtuar ne pune. -Te jete pozitive dhe me integritet ne pune. -Te jete e gateshme te punoje me turne. Ofrohet ...
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/08/2020

📣 Butik QelbaniX Shop Kerkon Shitese 📣

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
▪️ Butik QelbaniX Shop kerkon te punesoje: ✅ Shitese 👉Kerkohet : Te kete aftesi te mira komunikuese. Te jete e afte te permbushe objetivat e paracaktuara. 👉Ofrojme: Kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme. 📍...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/08/2020

AMBLA CAFFE KERKON BANAKIERE

Ali Demi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/09/2020
AMBLA CAFFE KERKON TE PUNESOI : BANAKIER OSE BANAKIERE KRITERET E KANDIDATES : TE KETE MINIMUMI 2 VITE EKSPERIENC TE JETE E SJELLSHME ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE E PERKUSHTUAR DHE KORREKTE NE PUNE TE JETE POZITIVE DHE ME INT...
 • Profesioni: BANAKIERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/08/2020

Konsulent Imobiliar ( Future Home Property+)

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 01/07/2021
Future Home Real Estate po REKRUTON Konsulent Shitjesh. Po kerkon një punë të re dhe të pëlqen njëkohësisht të jesh social, të punosh në ekip dhe dita jote të ketë dinamik…Eja në Future Home. Kjo është mundësia Jote!🤩 B...

HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL KERKON STAF

Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/09/2020
HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL KERKON TE PUNESOI : CHEF KUZHINE BANAKIER OSE BANAKIERE KRITERET E KANDIDATEVE : CHEF KUZHINE TE KETE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JETE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE DIJE TE MENAXHOI FLUKSI...

Tagoro Coffe Lounge Kerkon Kamarier Dhe Kamariere

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
▪️Tagoro Coffe Lounge kerkon kamarier dhe kamariere. ▪️Kerkohet: -Te kete eksperience te meparshme pune. -Te jete i sjellshem me klientet dhe stafin. -Te jete pozitiv dhe aktiv ne pune. -Te jete i gatshem te punoje me turne. ...

JE GATI TE FILLOSH PUNE NE NJE VEND MOTIVUES ?

Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPANIA GJERMANE ME STANDARTE EUROPIANE JU OFRON : NJE MUNDESI PUNESIMI PER TE MOS U HUMBUR MJAFTON TE KESH PATENTE DHE MAKINE PERSONALE PAGE BAZE + % NESE KE AMBICIE PER ME SHUME TE ARDHURA DHE RRITJE PROFESIONALE JE I MIREPRITUR ! ...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAST FOOD ON THE BEACH KERKON STAF

Golem, Albania, Durres Me Marreveshje
FAST FOOD ON THE BEACH KERKON TE PUNESOJ : KASIERE 4 FAST FOOD jer KRITERET E KANDIDATEVE : TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENETET TE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE ...

Kerkohet Te Punesohet Sanitare Ne Himare

Himarë, Albania, Tirane Me Marreveshje
Restorante Hotel ne Himare kerkon te punesoje: -Saniatre Kriteret e Kandidatit: -Te jete e komunikueshme. -Te jete e afte te permbushe objektiat e paracaktuara. Ofrojme : -Akomodimi i siguruar( ushqim dhe fjetje) Adresa : Himare...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL KERKON STAF

Durrës, Albania, Durres Me Marreveshje
HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL KERKON TE PUNESOI : CHEF KUZHINE BANAKIER OSE BANAKIERE KRITERET E KANDIDATEVE : CHEF KUZHINE TE KETE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JETE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE DIJE TE MENAXHOI FLUKSI...

Pune Nga Shtepia, Paga Deri Ne 5000 $ Ne Muaj

shtepia juaj, Tirane 5,000 Euro
Azienda leader nel settore del trading online, cerca agenti con esperienza di vendita nel settore da aggiungere al proprio organico. Il lavoro puo essere svolto direttamente da casa senza necessita' di recarsi giornalmente in ufficio. Il lavor...
 • Profesioni: Sales Agent
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece

KERKOHEN PUNETORE RROBAQEPESE

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
KERKOHEN PUNONJESE PER 1-TEGEL TE PARE DHE TE DYTE JAKE 2- TEGEL TE PARE DHE TE DYTE MENGE 3-TEGEL SUPI 4-MONTIM DOREZE 5- ZBUKURIM JAKE 6- SHTRIM JAKE 7-BASHKIM KAME DHE JAKE 8-CIKA 9- KOPSA 10-BIRA 11-PALOSJE DHE HEKUROSJE KEMISHE 12-PASTRIM FIJES...
 • Profesioni: RROBAQEPESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 35-45 Vjece
 • Publikimi: 10/08/2020

Oferte Pune

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/12/2020
Kerkojme motorrist ,paga e kenaqeshme ...
 • Profesioni: Motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/08/2020

Bar North London

Zogu zi , Tirane Pagesa:30,000 Leke
Kerkoj nje kamarjere femer ne eksperjenc pune te dije te punoj ne kolektiv tell...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/08/2020

Kerkojme Agjente Closer/ Retention Greqisht Minimumi 6-Muaj Eksperience

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 18/12/2020
NG Communication ne kuader te zgjerimit te zyres kerkon:  Agjente ne gjuhet Greqisht OFROJME:  Pagesa nga me te lartat dhe bonuse ne baze te performances.  Kontrate te rregullt pune.  Mosha 20-35 Vjec.  Orare , Full...
 • Profesioni: Operator Telefonik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/08/2020

Stockholm Coffee&lounge Kerkon Te Punesoj Kamarjere Femer !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 14/08/2020
Stockholm coffee&lounge Komuna e Parisit, Rruga Liman Kaba (perballe Parkut Olimpik) kerkon te punesoj : Kamarjere femer (me eksperience pune) Mosha 18-26 vjece Orari me turne: Turni pare 07:00-15:00 Turni dyte 15:00-23:00 Paga ...
 • Profesioni: kamarjere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 10/08/2020

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Banakier

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Banakier...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 10/08/2020

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Banakier

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Banakier...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Sales Team Baboon

Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi filloi punen me restorantet e Tirane...

📣Zgara Supreme Kerkon Te Punesoje Staf📣

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣 Zgara Supreme Kerkon te punesoje Staf: 👉Kryekamarier Te jete i gatshem te punoj me turne 👉Kamarier Te jete i gateshem te punoi me turne 👉Motorrist Te jete i gateshem nga ora 12:30 deri ne 23:00 👉Hostes djal ose va...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Operatore E Shitjeve ONLINE

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet nje vajze per operatore e shitjeve online. - Te kete aftesi krijuese dhe bindese. - Te kete njohuri mbi rrjetet sociale Facebook dhe Instagram. - Orari i punes i plote. - Paga shume e kenaqshme...
 • Profesioni: operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/08/2020

Kerkoj Te Punesoj Banakjere Dhe Kamarier/e

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/08/2020
Kerkoj t punesoj Banakjere dhe Kamarier/e me eksperience pune ...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 10/08/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim