gazeta njoftime falas 

 Online 377 lexues | 15 njoftime ne pritje

Flet Gjermanisht , Spanjisht, Greqisht Ose Italisht?

Tirana, Albania, Tirane 600 Euro
Je gati te punosh ne nje vend motivues ,argetues , me kolege ambicioz ? Ne po kerkojme njeri tjetrin!! Kerkesat: 1)-Te zoteroje shume mire gjuhet perkatese 2)-Me/pa eksperience te meparshme 3)-Energjik dhe me vullnet Ofrojme : - Pa...
 • Profesioni: operator / e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece

1500€/muaj - Pune Ne FOREX Italisht Me Pagesa Te Larta + BONUSE

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Ofrojme pune ne fushaten FOREX. Kerkohen Agjente/Retention me EKSPERIENCE ne Forex, me kohe full-time per pozicionet operator junior ose closer per fushaten forex ne gjuhen italiane. Paga eshte shume e mire si dhe bonuset. Gjuha: Italisht Ven...

Kerkohet KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kompania Lider Forex Kerkon Te Punesoje 100 AGJENTE BURSE FOREX 🇮🇹

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania lider FOREX ne treg kerkon te punesoje AGJNTE FOREX 🇮🇹 👉Pozicionet : •Agent Forex •Retention (Account Manager) 👉Kriteret e kandidatit •Te zoteroje gjuhen Italiane 🇮🇹 •Te kete eksperience ...

20 Vende Te Lira Menaxher Shitjesh (urgjente)

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Kompania jone kerkon te rekrutoje agjent ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. Puna me e mire per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret! Kushtet qe duhet te plotesoni: - te keni ambicje per pune - te keni qellime afat gjate ...

Fs Group Kerkon Te Punesoje Operatore

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme agjente ne gjuhen Angleze, Italiane,Gjermane dhe Spanjolle, per fushaten FOREX . Pozicionet : -Junior -Broker -Retention (Account Manager) Kriteret e kandidatit •Te zoteroje gjuhen Angleze/Italiane/Gjermane/Spanjolle ;...

CALL CENTER - SKY OFFICE

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Sky Office nje kompani me eksperience ne fushen e telekomunikacionit kerkon : Operatore ne gjuhen italiane dhe spanjolle dhe greke me eksperience . Orari i punes 10-19:00 dhe e shtune e djela pushim . Te interesuarit te kontaktojne ne : ...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Flisni Gjermanisht Ose Spanjisht Dhe Deshironi Nje Page Prej 70 000+ Super Bonuse?

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Cfare ju duhet : - Gjermanisht ose Spanjisht mbi nivelin mesatar - Disponibilitetet FULL-TIME/PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perben avantazh - Perkushtim ne pune - Aftesi te mira komunikimi Cfare ju ofrojme: -Pagese baze 70 000(Brut...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Kerkohen Agjente Ne Terren

Astir Sha, Rruga Hysen Zeqo, Ballsh, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Kompania jone kerkon te rekrutoje agjent ne terren ne kuader te mireqenies dhe shendetit. Puna me e mire per kedo qe eshte lodhur se punuari per te tjeret!📣 👉Kushtet qe duhet te plotesoni: - te keni ambicje per pune - te keni qel...

EAT ME Kerkon Staf

Qyteti Studenti, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
EAT ME kerkon te punesoje : - Fast Food-ier -Ndihmes picier -Motorrist Kriteret e Kanditatit : Te jene te komunikueshem. Te kene eksperience pune te meparshme. Te jene te afte te permbushin objektivat e percaktuara. Ofrojm...

Kerkohet > KUZHINIER ( Kushte/ambienti I Punes Shum I Mire ) - Ne HIMARE (2 Muaj Pune)

Himarë, Albania, Himare 150,000 Leke
Kerkohet Kuzhinier ne Restorantin me me emer ne Himare. Kerkohet eksperience e madhe ne trajtimin e produkteve te detit! I/e afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer ne Himare. K...
 • Profesioni: Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Te Punesohen AGJENTE FOREX Ne Gjuhen Gjermane 🇩🇪

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
📣Kompania FOREX TRADE kerkon te punesoje AGJNTE FOREX 🇩🇪 👉Pozicionet : •Agent Forex •Retention (Account Manager) 👉Kriteret e kandidatit •Te zoteroje gjuhen Gjermane 🇩🇪 •Te kete eksperience ne kete fush...

Specialiste E Maredhenieve Me Klientin

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 50,000 Leke
VOBEM.COM, platforma me e re e rezervimeve ne Shqiperi eshte ne kerkim te nje Specialiste Te Maredhenieve Me Klientin. Ne kete pozicion ti do te kontaktosh me hotelet Shqiptare ne menyre qe te ndihmosh klientet te rezervojne pushimet e tyre. Ind...

Masazhatore F /fizioterapiste F

Kopshti zoologjik,rruga peti, Tirane 27,000 Leke
Spa Leonora Tirane Ofron pune: Masazhatore,Fizioterapiste f Mosha 18-30 Ofroj trajnim per vajzat pa eksperience pune 1-2 muaj me te drejte punesimi! K.Zoologjik,rruga Peti...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 60,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Per Te Gjithe Ju Qe Zoteroni Gjuhen Italiane!

Qender, ne hyrje te Rruga Kavaja palalti Raiffeisen Bank, Tirane Me Marreveshje
Keni eksperience ne call center dhe po kerkoni nje vend ku mund te rriteni profesionalisht dhe te fitoni me shume? Kjo eshte nje mundesi e shkelqyer punesimi per kedo qe deshiron te beje para! Nese flet gjuhen ITALIANE dhe ke aftesi ne shitje, nxi...
 • Profesioni: OPERATORE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

SHANTI LOUNGE KERKON BARIST\E

Rruga e Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣SHANTI LOUNGE KERKON TE PUNESOI :📣 ✅BARISTE 🔔KRITERET: 👉TE KETE EKSPERIENC 3 VJECARE NE KETE FUSHE 👉TE JETE PROFESIONIST, POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE 👉TE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET 👉TE J...
 • Profesioni: BARISTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Pizza Tirona Kerkon Staf

Rruga e Dibres, Tirane Me Marreveshje
Pizza Tirona kerkon staf Menaxher Kuzhinier Motorrist Picajol Kamarier Kriteret e Kandidatit : Te jene me eksperienc te mepareshme pune Te jene pozitiv dhe me integritet ne pune Te jene te perkushtuar ne pune Te ...

Bar Restorant Pizzeri ENIGMA Kerkon Te Punesoje Krye Kamarier Dhe Kuzhinier

Himare, Vlore Me Marreveshje
Bar Restorant Pizzeri ENIGMA ne qender te Himares Kerkon te punesoje : Krye kamarier -Te jete me eksperience pune te meparshme. -Te dije anglisht. -Te kete njohuri per servirjen e peshkut dhe sherbimin e verave. Paga : Baze + bo...

Puno Me Real Deal Dhe Fito Deri Ne 3000 Euro Ne Muaj!

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 45,000 Leke
Real Deal ka dy vende te lira per Agjent Imobiliar Bashkohu me skuadren me te suksesshme ne industrine imobiljare dhe fito shume Leke. Ekipi yne perbehet nga 10 agjente me pervoje dhe ti ke nga kush meson. Nese ke eksperience te meparshme ne shit...

KOKA GAS Shpk Kerkon Te Punesoj Ekonomist/e Dhe Magazinier

Astir , Tirane Me Marreveshje
👉KOKA GAS shpk kerkon te punesoj: -Ekonomist/e -Magazinier 👉Kandidatet preferohet te jene me eksperience pune te meparshme. 👉Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune. 📍Adresa:Astir, Titane ...

SHANTI LOUNGE KERKON BARIST\E

Rruga e Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 19/07/2020
📣SHANTI LOUNGE KERKON TE PUNESOI :📣 ✅BARISTE 🔔KRITERET: 👉TE KETE EKSPERIENC 3 VJECARE NE KETE FUSHE 👉TE JETE PROFESIONIST, POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE 👉TE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET 👉TE J...
 • Profesioni: BARISTE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 16/07/2020

Agjente Telefonike Ne Gjuhen Spanjolle, Gjermane Dhe Italiane!

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 01/01/2021
KUR TE VJEN NJE MUNDESI ME E MIRE, MOS HEZITO TA KAPESH ! Po kerkojme operatore per gjuhen GJERMANE, SPANJOLLE dhe ITALIANE! Kusht i domosdoshem: -Njohuri minimalisht mesatare te nje prej gjuheve te mesiperme. -Eksperienca e meparshme perben ...
 • Profesioni: Agjent telefonik
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/07/2020

Flisni Gjermanisht Ose Spanjisht Dhe Deshironi Nje Page Prej 70 000+ Super Bonuse?

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 30/08/2020
Cfare ju duhet : - Gjermanisht ose Spanjisht mbi nivelin mesatar - Disponibilitetet FULL-TIME/PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perben avantazh - Perkushtim ne pune - Aftesi te mira komunikimi Cfare ju ofrojme: -Pagese baze 70 000(Brut...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/07/2020

Flisni Gjermanisht Dhe Deshironi Nje Page Prej 70 000+ Super Bonuse?

Blloku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:70,000 Leke Afati i Aplikimit: 18/08/2020
Kërkohet : - Njohje e mirë gjuhes Germane(B1- C1) - Energjia, proaktiviteti dhe entuziazmi. - Aftësi të shkëlqyera ndërpersonale - Aftësi të shkëlqyera organizative, relacionale - Njohuri të mira të sistemeve kompjuterik...
 • Profesioni: Account manager
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/07/2020

OFROJME VENDE PUNE FOREX ITALISHT!

Rruga Tafaj, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/03/2020
KOMPANIA KERKON TE PUNESOJE AGJENTE DHE RETENTION NE GJUHEN ITALIANE. TE INTERESUARIT DUHET TE DINE MIRE GJUHEN, TE KENE DISPONIBILITET TE PLOTE, TE JENE AMBICIOZ, TE DUAN PUNEN NE GRUP. PRANOHEN ME DHE PA EKSPERIENCA NE KETE FUSHE! KOMPAN...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 16/07/2020

Specialist Imobiliare (m/f) / Real Estate, Rroge Baze Dhe Komisione Te Larta

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:300 Euro
DREAM Albania Real Estate / Agjensi Imobiliare Biznes i hapur me leje levizje gjate gjithe dites. Ne mbeshtetje te rritjes se vazhdueshme te biznesit tone, ne kerkojme Specialist imobiliare (m/f) te motivuar per te mesuar dhe per t’iu dediku...

Kerkohen Te Punesohen AGJENTE FOREX Ne Gjuhen Gjermane 🇩🇪

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,000 Euro Afati i Aplikimit: 30/07/2020
📣Kompania FOREX TRADE kerkon te punesoje AGJNTE FOREX 🇩🇪 👉Pozicionet : •Agent Forex •Retention (Account Manager) 👉Kriteret e kandidatit •Te zoteroje gjuhen Gjermane 🇩🇪 •Te kete eksperience ne kete fush...

Kerkojme Psikologe Per Femije

Rruga Bill Klinton, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2020
Jemi nje institusion parashkollor.Kerkojme psikologe per femije. Kushte te mira pune dhe page e kenaqshme. Pervoja perben avantazh....
 • Profesioni: Psikologe
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/07/2020

KAMARIER $1000 -$1300 NE ARABINE SAUDITE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:1,300 Dollar Afati i Aplikimit: 31/08/2020
#MUNDESI_PUNESIMI_NE_ARABINE_SAUDITE_ #RIYADH 📢🔥🔥🔥🔥 📍#50_POZICIONE_PUNE_VAJZA_DHE_DJEM. #PRANOHEN_APLIKANTE_NGA_KOSOVA_DHE_MAQEDONIA #KAMARIER/E 📍#PAGA_1000_1300_USD_NE_MUAJ 🎯Kompania garanton: ✅ Akomodim. ✅ Ushq...
 • Profesioni: KAMARIER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/07/2020

Kerkojme Konsulent Imobiliar

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
REALinvest – Real Estate kerkon Konsulent Imobiliar. Mirepresim djem/vajza per tu bere pjese e REALinvest te cilet jane: - Ambicioz dhe energjik - Te mireorganizuar dhe te orientuar drejt rezultatit - Kane aftesi te mira drejtuese dhe nego...

Flisni Gjermanisht Dhe Deshironi Nje Page Prej 70 000+ Super Bonuse?

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 70,000 Leke
Kërkohet : - Njohje e mirë gjuhes Germane(B1- C1) - Energjia, proaktiviteti dhe entuziazmi. - Aftësi të shkëlqyera ndërpersonale - Aftësi të shkëlqyera organizative, relacionale - Njohuri të mira të sistemeve kompjuterik...

Kerkohet Staf I Ri

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet -BANAKIER/E -SANITARE -ND/BANAKIERE (F) -KAMARIERE (F) Adresa prane gjykates tek ish ekspozita...
 • Profesioni: Staf i ri
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Bar Lulishtja 1 Maj Kerkon Banakier

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Lulishtja 1 Maj kerkon te punesoje -Banakier Kriteret e kandidatit : -Te kete eksperienc te mepareshme pune -Te jete i komunikueshem -Te jete i perkushtuar ne pune Ofrojme: Kushte te mira pune dhe pagese te kenaqshme + Siguracione ...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece

Mobilier Per Prodhimin E Kuzhinave

Rruga: Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje marangoz per prodhimin e kuzhinave. Paga teper e kenaqshme. Mund te kontaktoni ne tel. Adresa: Rruga: Marie Kraja. Porcelan (150m perpara rrethrotullimit te TV CLAN) ne Porcelan, Tiran...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Paga e kenaqshme. adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tiran...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Hotel Restorante Ne Himare Kerkon Sanitare

Himarë, Albania, Vlore Me Marreveshje
👉 Hotel Restorante ne Himare Kerkon Staf: -Sanitare -👉Kriteret e kandidatit : -Te jete jete e komunikueshme. - Te permbushe objektivat e percaktuara 👉Ofrojme : -Page te kenaqshme -Akomodimim i siguruar nga Hoteli (...

Bar Restorant Shkalla Tujanit Kerkon Staf

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Bar Restorant Shkalla Tujanit kerkon : -Zgarist -Ndihmes kuzhinier -Kamarier Kandidatet preferohen te jene me eksperinec pune. Ofrojme : -Pagesa te kanqshme + siguracione -Transporti i siguruar Adresa: Kilomatri i 7 i Rrug...

Eurotrade Securities Sh.a Kerkon Te Punesoje Agjent Opener

Kompleksi Delijorgji, Tirane 350 Euro
Jemi te interesuar te punesojme Agjent Opener per gjuhen Italisht. OFROJME: • Page baze 350 Euro (Bonus deri ne 5 Euro per cdo Lead). • Ambjente pune moderne dhe komode. • Kontrate punesimi ne perputhje me ligjin ne fuqi. • Mundesi rr...

Lider Ne Sektorin E Turizmit

Rruga Kodra e Diellit, Tirana, Albania, Tirane 1,200 Dollar
Flisni anglisht ose italisht ? Keni aftesi te drejtoni nje skuader ? Keni ambicie dhe nuk dorezoheni lehte ? Keni deshire te rriteni ne social media ? Keni mundesi te investoni 150 dollar ? Jeni ne vendin e duhur .✈ Na kontaktoni dhe pers...

MUNDESI PUNESIMI

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
KOMPANIA GJERMANE A & ZH HAP VENDE TE REJA PUNE SI: Agjent/e & Menaxher/e marketingu me ose pa eksperience. Pagese baze, perqindje 300-500Euro Perfshihen udhetime jashte vendit per seminare pune dhe pushime. Te interesuarit te kontakto...

KAMARIER $1000 -$1300 NE ARABINE SAUDITE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,300 Dollar
#MUNDESI_PUNESIMI_NE_ARABINE_SAUDITE_ #RIYADH 📢🔥🔥🔥🔥 📍#50_POZICIONE_PUNE_VAJZA_DHE_DJEM. #PRANOHEN_APLIKANTE_NGA_KOSOVA_DHE_MAQEDONIA #KAMARIER/E 📍#PAGA_1000_1300_USD_NE_MUAJ 🎯Kompania garanton: ✅ Akomodim. ✅ Ushq...
 • Profesioni: KAMARIER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Piceri Picante Kerkon Te Punesoje Picajol

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Piceri Picante kerkon te punesoje : -Picajol Disponibiliteti : Part Time -5 ore ne dite Piceria eshte me Furre Druri Ofrojme : Pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune . Adresa :Myslym Shyri , ngjitur me Banken BKT...
 • Profesioni: Picajol
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Danimarke Punesim Ne Agrokulture Per Studente Dhe Te Diplomuar

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,500 Euro
#INTERSHIP_NE_DANIMARKE🇩🇰🇩🇰🇩🇰 #PUNESIM_NE_AGROKULTURE #KONTRATE_1_VJECARE😊😊 KOMPANIA GARANTON: 🏠 - AKOMODIM. ✍️ - DOKUMENTACIONIN. 🧾 - LEJE PUNE. 📋 - SIGURIMIN SHENDETESOR. 🛤 - PUSHIME TE PAGUARA. ...
 • Profesioni: Agriculture
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FAMED Lounge Bar Kerkon Banakier/e Don Bosko

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FAMED Lounge Bar kerkon banakier/e Pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ose te paraqiten prane FAMED Lounge Bar...
 • Profesioni: Banakier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

BIG BITE FAST FOOD KERKON STAF

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BIG BITE KERKON TE PUNESOI : FAST FOOD-jer KASIERE KRITERET E KANDIDATEVE : TE KENE EKSPERIENCE TE MEPARESHME NE PUNE TE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE JENE TE PERKUSHTUAR NE ...

INTERSHIP SEZONAL/AFATGJATE PER STUDENTET E BUJQESORIT! 1500-2000euro/netto!

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane 1,700 Euro
Alxher Services Ka rihapur programin studentor per studentat e bujqesorit ( HORTIKULTURE & VETERINARI) ne vendet si : Gjermani, Norvegji, Danimarke ,Suedi. Per te gjithe Studentet e HORTIKULTURES ofrohet intership 6-mujor ne Norvegji dhe me...

Pozicione Te Lira Ne Profilin Forex

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
Aegon Holding po kerkon risorse per pozicionet e meposhtme (foles te gjuhes greke, spanjolle, gjermane ose italiane): - Broker - Sales - Retention - C.T Ofrohet: - Pagesa nga me te lartat ne treg, baze + bonuse - Mundesi rritjeje profes...
 • Profesioni: Forex Jobs
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

Affiliate Marketing Kerkon Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
📣Affiliate Marketing kerkon te punesoj operator telemarketingu📣 👉Ne gjuhen: ✅Italiane dhe Gjermane 🇮🇹🇩🇪 👉Kriteret e kandidatit : ✅Te zoteroj nje nga gjuhet: Italisht ose gjermanisht ✅Te kete aftesi te mi...

Bar Kafe Kerkon Banakier Banakiere Me Page Shume Te Mire!!!

Rruga Idriz Dollaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
-Ofrohen: ->page shume e mire ->siguracione te paguara ->kushte te mira pune -Puna eshte e oraganizuar me turne -Ambjenti eshte familjar -Kontaktoni ne cel ose whatsapp ...

Wood Green Kerkon Kamariere

Zogu I Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Wood Green kerkon te punesoje : -Kamariere (femer) *Te jete me ose pa eksperienc *Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme 📍Adresa: Rruga Bardhok Biba ,prane Ministris se Drejtesis ...
 • Profesioni: PICIER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

BAR SNACK MON AMI KERKON STAF

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BAR SNACK MON AMI KERKON TE PUNESOI: KAMARIERE (femer) SANITARE KRITERET TE KETE EKSPERINC TE MEPARESHME PUNE TE JETE E SJELLSHME ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE E PERKUSHTUAR NE PUNE TE JETE E GATESHME TE PUNOI ME TURNE TE J...

GRIND BAR LOUNGE KERKON STAFF

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
GRIND BAR LOUNGE KERKON TE PUNESOI : BANAKIERE (femer) KAMARIERE (femer) KRITERET E KANDIDATIT PER VENDIN E PUNES TE JENE TE GATESHME PER TURNIN E DYTE TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE SJELLSHME ME STAFIN DHE KLIENT...

Hotel Zverneci Kerkon Staff

Zvërnec, Albania, Vlore Me Marreveshje
📣Hotel Zverneci kerkon staff 👉Recepsion- te dije anglisht 🇬🇧 👉Ndihmes kuzhinier 👉Picajol 👉Kamarier 📌Ofrojme: ✅Kushte te mira pune ✅Pagesa te kenaqshme🤩 📞Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel....

Kerkojm 100 Operator Ne Gjuhen Gjermane Spanjolle Italiane Retention 1000 Euro Me Dhe Pa Eksperie

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 1,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 100 Operator ne Gjuhen Gjermane, Spanjolle italiane me dhe pa exp Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KOMPANIA GJERMANE '' VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITH

Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
JU, NUK KENI NEVOJE TE SHKONI NE JUG APO NE GJERMANI KETE VERE PER TE PUNUAR! kOMPANIA GJERMANE ''VIVENSO'' OFRON VENDE PUNE SI MENAXHER SHITJESH NE TE GJITHE SHQIPERINE!! * Part Time ose Full Time. *Mjafton vetem te ken...

Agjente Telefonike Ne Gjuhen Spanjolle, Gjermane Dhe Italiane!

Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania, Tirane 500 Euro
KUR TE VJEN NJE MUNDESI ME E MIRE, MOS HEZITO TA KAPESH ! Po kerkojme operatore per gjuhen GJERMANE, SPANJOLLE dhe ITALIANE! Kusht i domosdoshem: -Njohuri minimalisht mesatare te nje prej gjuheve te mesiperme. -Eksperienca e meparshme perben ...

Ofert Pune

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
Kompania Gjermane Librex ofron vend pune per agjent/e shitjesh me/pa eksperienc. Ofrojm kushte te mira pune,Trajnime Falas,Udhetime jashte vendit dhe paga ne standarde europiane. Kontaktoni tani per te rezevuar nje intervist pune ne whatsapp viber...

🔔Bar Gold Kerkon Kamarier Dhe Banakier

Rruga Sadik Petrela, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
👉Bar Gold kerkon : ✅Kamarier ✅Banakier -Preferohet te jete me eksperience pune. 👉Ofrojme pagesa te kenaqshme dhe kushte te mira pune. 📍Adresa : Rruga Sadik Petrela, prane Clab Venus. ...

Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Anglisht Dhe Gjermanisht.

ish klubi partizani, kompleksi kontakt, Tirane 1,000 Euro
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi? 📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?! 👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne. ✅Kerkohen 100 operator apertura converction dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht,...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Convenience Store 7 Eshte Ne Kerkim Te Nje Shiteseje Me Eksperience

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane 25,000 Leke
Convenience Store 7 eshte ne kerkim te nje shiteseje me eksperience. Te kete njohuri ne programet baze te microsoft office. Detyrat qe duhet te kryeje jane: rimbushjet elektronike, pagesave e faturave, shitje te produkteve te ndryshme tobacco. ...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

📣Omega Solutions Group Kerkon Operator Te Kualifikuar Ne Fushen Financiare (Forex)

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane 400 Euro
📣Omega Solutions Group ne bashkepunim me call centerat me prestigjoze ne Tirane, kerkon operatore te kualifikuar ne fushen financiare (Forex)📣 👉Gjuhet e kerkuara: ANGLISHT/ ITALISHT/ SPANJISHT/ GJERMANISHT. 👉Eksperienca ne kete f...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Konsulent Imobiliar - Page Baze + Komisione

Rruga Him Kolli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
REALinvest – Real Estate kerkon Konsulent Imobiliar. Kerkojme konsulente imobilare per identifikimin e pronave ne treg dhe shitjen e tyre. Mirepresim djem/vajza per tu bere pjese e REALinvest te cilet jane: - Ambicioz dhe energjik - Te p...
 • Profesioni: Agjent/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/07/2020

Ofroi Pune

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke
Pershendetje! Ofroj pune ne Tirane full-time dhe Part-time Asistente (Pranohen edhe Studente ) ne Studio Projektimi 1. Te njohi nje nga gjuhet europiane preferohet Gjermanisht 2. AUTO CAD 3. Perdorimi i mire i kompjuterit perben avantazh Ju l...
 • Profesioni: ing
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 16/07/2020

Tirane, Life Shpk Ofroj Vend Pune Programues

Rruga Barrikadave, Pall/Galeria e Tiranes nr 6 (ish-kinema 17 nentori), Tirane Pagesa:80,000 Leke Afati i Aplikimit: 02/08/2020
CARATTERISTICHE PRINCIPALI: Conoscenza della programmazione web, sia lato server (e in particolare: PHP + MySQL) che client (HTML, CSS, JavaScript, ...). Priorità per la parte di programmazione, e quindi PHP, SQL, JavaScript, rispetto a quella di...
 • Profesioni: Programues
 • Arsimi: Master
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/07/2020

📣Sallon Estetike Lola Kerkon Te Punesoje Estetiste Per Manikyr Pedikyr💅

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 07/08/2020
📣Sallon Estetike Lola kerkon te punesoje Estetiste per manikyr pedikyr💅 👉Kandidatja duhet te jete e komunikueshme dhe te kete eksperience pune 📍Adresa: Rruga Mine Peza ...
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/07/2020

Affiliate Marketing Kerkon Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Gjermane

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 25/07/2020
📣Affiliate Marketing kerkon te punesoj operator telemarketingu📣 👉Ne gjuhen: ✅Italiane dhe Gjermane 🇮🇹🇩🇪 👉Kriteret e kandidatit : ✅Te zoteroj nje nga gjuhet: Italisht ose gjermanisht ✅Te kete aftesi te mi...

Caffe Polis Kerkon Kamarier/e, Banakier/e, Sanitare

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 04/08/2020
Caffe Polis kerkon te punesoje : -Kamarier/e -Banakier/e -Sanitare Kandidatet preferohet te jene me eksperience pune te meparshme. Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme. Adresa : Rruga Bardhyl...

DO TE PUNOSH NGA SHTEPIA? NE PO KERKOJME RETENTION NE GJUHEN ITALIANE!

Rruga Panorama, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:500 Euro Afati i Aplikimit: 10/04/2020
Tani eshte koha te rrisni te ardhurat tuaja! Kompania me e madhe ne Shqiperi ne fushaten forex kerkon Retention ne gjuhen ANGLEZE DHE ITALIANE! -Kerkohen kandidate te cilet kane eksperience ne forex! -Rroge baze qe fillon ne 400 euro -Mundes...
 • Profesioni: retention
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 16/07/2020

STOCKHOLM COFFE & LOUNGE KERKON SANITARE

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
STOCKHOL COFFE & LOUNGE KERKON TE PUNESOI : SANITARE KRITERET E KANDIDATES : TE KETE EKSPERINC TE MEPARESHME PUNE TE JETE E SJELLSHME ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE E PERKUSHTUAR NE PUNE TE JETE E MOSHES 30 ~ 50 VJECE TE JET...
 • Profesioni: SANITARE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece

ANI CAFFE KERKON STAF

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
ANI CAFFER KERKON TE PUNESOI : KAMARIERE (femer) BANAKIER KRITERET E KANDIDATEVE : KAMARIERE TE JETE E GATESHME TE PUNOI NE TURNIN E PARE ORARI 7:00 DERI 15:00 BANAKIER TE JETE I GATESHEM TE PUNOI NE TURNIN E DYTE 15:00 DERI 21:00 ...

Fast Food Lekli 2 Kerkon Punonjese Fast Foodi Dhe Kamariere

Yzberisht, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast Food Lekli 2 kerkon te punesoje : Punonjese Fast Foodi ( femer) Kamariere( femer) Kriteret e kandidatit : Te kene eksperience te mepareshme pune Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet Te jene pozitive dhe me integritet n...

Kanceleria King Office Kerkon Shitese Per Kanceleri

Rruga Thoma Koxhaj, Kashar, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohet Shitese per Kanceleri: Kanceleria King Office po zgjeron deget ne zona te ndyshme te Tirane dhe eshte ne kerkim per shitese qe do te kontribojne ne krijimin e nje emri ne treg. Personat duhet te jene te disponueshme per turnin e dyte ora ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

100 GRAD KERKON STAF

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
100 GRAD KERKON TE PUNESOI : ~KAMARIERE (femer) ~BANAKIERE (femer) ME EKSPERINEC TE MEPARESHME PUNE TE JENE TE MOSHES 20 DERI 28 VJECE TE JENE ORATORE DHE POZITIVE TE JENE TE GATESHME TE PUNOIN ME TURNE 100 GRAD OFRON KUSHTE SHU...

RESTORANT BALA KERKON STAF

Jalë, Albania, Himare Me Marreveshje
RESTORANT BALA KERKON TE PUNESOJE : PICAJOL NDIHMES KUZHINIER KRITERET : TE KENE EKSPERINC TE MEPARESHME PUNE TE JENE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JENE TE SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE JENE SPECIALIS NE FUSHAT PERKATESE R...

Rada Bar Kerkon Banakier Dhe Kamarier

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Rada Bar Kerkon te punesoj : -Banakier dhe Kamarier Kriteret e kandidatit : -Te jene me eksperience pune te meparshme -Mosha preferohet mbi 22 vjec Page e kenaqshme + bakshishe + siguracione Adresa: Rruga 5 Maj brenda Concord C...

MAPO BAR KERKON STAFF

Rruga Hamdi Cenojmeri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
MAPO BAR KERKON TE PUNESOI : KAMARIER BANAKIER SANITARE KRITERET E KANDIDATEVE: TE KETE AFTESI TE MIRA PER TE PUNUAR NE GRUP ME KOLEGET TE KENE EKSPERINEC TE MEPARESHME PUNE PREFEROHEN TE BANOJNE PRANE VENDIT TE PUNES , PER ARSY...

Piceri Kleri Kerkon Picier, Fast Food-ier, Motorrist

Ish Fusha e Aviacionit, Tirane Me Marreveshje
Piceri Kleri kerkon te punesoje : - Picier -Fast Food-ier -Motorrist Preferohet te jene me eksperience pune te meparshme Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme Adresa: Ish Fusha e Aviacionit, pallati 15...

BAR LULISHTJA KERKON KAMARIER

Rruga Muhamet Deliu, Albania, Tirane Me Marreveshje
BAR LULISHTJA KERKON TE PUNESOI: KAMARIER KRITERET E KANDIDATIT: TE KETE EKSPERINC TE MEPARESHME PUNE TE JETE I SJELLSHEM ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE POZITIV DHE ME INTEGRITET NE PUNE TE JETE I PERKUSHTUAR NE PUNE BAR LULISHT...
 • Profesioni: KAMARIER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Vila 135 Kerkon Kamarier/e Dhe Saniatre

Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Vila 135 kerkon te punesoje: -Kamarier/e -Saniatre Kriteret e kandidatit : -Te kete eksperience pune te meparshme. -Kamarier/e- preferohet te jete nga mosha 20-30 -Sanitare- mbi 30 vjec Ofrojme paga te kenaqshme+Siguracione ...

📣Sallon Estetike Lola Kerkon Te Punesoje Estetiste Per Manikyr Pedikyr💅

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
📣Sallon Estetike Lola kerkon te punesoje Estetiste per manikyr pedikyr💅 👉Kandidatja duhet te jete e komunikueshme dhe te kete eksperience pune 📍Adresa: Rruga Mine Peza ...
 • Profesioni: Estetiste
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KOMPLEKSI DINE KERKON STAF

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
KOMPLEKSI DINE KERKON TE PUNESOI: KAMARIERE (femer) KAMARIER MOTORRIST KREPIER KRITERET KAMARIERE TE DIJE TE PERMBUSH DHE PUNEN E BANAKIERES PER SHKAK TE FLUKSIT TE PAKET NE PUNE TE KENE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JENE ...
 • Profesioni: KERKOHET STAF
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

FURRE BUKE R&B KERKON SHITESE

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
FURRE BUKE R&B KERKON TE PUNESOI: SHITESE KRITERET E KANDIDATES TE KETE EKSPERIENC TE MEPARESHME PUNE TE JETE E PERKUSHTUAR NE PUNE TE JETE E GATESHME TE PUNOI ME TURNE TE JETE E SJELLESHME ME STAFIN DHE KLIENTET TE JETE M...
 • Profesioni: SHITESE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

County Fast Food Kerkon Fast Food-ier Dhe Picier

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
County Fast Food kerkon te punesoje: -Picier -Punonjes Fast Food Kriteret : Te kene eksperienc te meparshme pune. Te jene te gatshem te punoin me turne. Te jene eksperte ne kete fushe. Ofrojme : Page te kenaqeshme +sigurac...

Punesime Te Sigurta Ne Tirane !

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:70,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/08/2020
🔔🔊📣 Oferte e Re ne Tirane ️🇦🇱! Erca Albania kerkon te punesoje: ➡️Juriste ➡️Inxhinier Ndertimi ➡️Financiere ➡️Magazinier ➡️Shofer kamioni ( Kategoria CE ) ➡️Arkitekt (Interior Design) ➡️Ekska...

Kerkohet Pasticiere Me Eksperience Pune

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet Pasticiere me Eksperience pune. Te jete e afte ne punen e saj dhe e komunikueshme ...
 • Profesioni: Pasticiere
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/07/2020

Kerkohet Pastruese Lokali

Rruga Zihni Sako, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2020
Kerkohet pastruese lokali. ...
 • Profesioni: Pastruese lokali
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/07/2020

Durres, Ofroj Vend Pune Accountant- 2nd Shift

Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 19/10/2020
365G Services has clients across the world looking for skillful employees. An international Outsourcing Company is looking for: Accountant The client is looking for a responsible Accountant to perform accounting and bookkeeping tasks. Engl...
 • Profesioni: Accountant
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/07/2020

Durres, Ofroj Vend Pune Per Office Assistant- 2nd Shift

Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 31/10/2020
365G Services has clients across the world looking for skillful employees. An international Outsourcing Company is looking for: Office Assistant The client is looking for a responsible Office Assistant to perform a variety of administrative t...
 • Profesioni: Office Assistant
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/07/2020

Kerkohet Kamarier

Rruga Zihni Sako, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2020
Dolce Bar kerkon te punesoje kamarier, per me shum informacion ju lutem na kontaktoni....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/07/2020

Mundesi Punesimi Ne Kompanite Me Te Mira Te Arkitektures

Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Mundesi Punesimi ne Kompanite me te mira Nderkombetare te Arkitektures Jobcontact Albania eshte nje Team qe ndihmon profesionistet shqiptare te punesohen ne kompanite me te mira nderkombetare. Oferta dhe Vende Pune per IT, Arkitekte, Inxhiniere...

Specialiste Marketingu Online

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Shoqeri qe ofron Sherbime Marketingu Online me hapjen e filialit te ri kerkon te punesoje 1 Specialiste Marketingu. Detyrat: • Kryen studime dhe analiza tregu. • Menaxhon rrjetet sociale. • Pergatit raporte ne lidhje me efektivitetin e fus...

Vivien Kondor London Bar Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Banakiere

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Vivien Kondor London Bar kerkon te punesoje: Kamariere (femer) Banakiere (femer) Kriteret e Kandidatit: Te kene eksperienc pune te meparshme Te jete e perkushtuar ne pune Te jete nje punonjes me integritet, te jete pozitive, e sj...

Twist Bar Kerkon Te Punesoj:Banakier/e Sanitare

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar kerkon: Banakier/e Sanitare...

Caffe Polis Kerkon Kamarier/e, Banakier/e, Sanitare

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Caffe Polis kerkon te punesoje : -Kamarier/e -Banakier/e -Sanitare Kandidatet preferohet te jene me eksperience pune te meparshme. Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme. Adresa : Rruga Bardhyl...

Kerkohet Banakiere

Rruga Zihni Sako, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:23,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/09/2020
Dolce Bar kerkon te punesoje banakiere. Per me shume informacion na kontaktoni....
 • Profesioni: Banakiere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 16/07/2020

Kerkohet Menaxher/e Zyre

Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 30/12/2019
Kërkohet MENAXHERE ZYRE ne Kamez RE/MAX Diamond Kamez , pjesë e Liderit Botëror në tregun e ndërmejtësimit të pasurive të paluajtshme, njofton hapjen e pozicionit vakant për: "Menaxhere Zyre". Detyrat/Përgjegjësitë - ...
 • Profesioni: menaxhere zyre
 • Arsimi: Master
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 16/07/2020

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim