gazeta oferta te reja pune 11836 njoftime

 Online 174 lexues | 4 njoftime ne pritje

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

“Stockholm Coffe&Lounge1” Kerkon Kamariere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm Coffe&Lounge1 Rruga “Komuna e Parisit/ Kompleksi Dinamo” kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) Mosha nga (18-25) vjece. Paga 26000 lek + siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kontaktojn ne ...

(TIRAN & FIER) SEI IN CERCA DI UN LAVORO STABILE?

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
TIRANA CERCASI - 1 TEAM LEADER CON ESPERIENZA TELEFONIA (multibrand) - 1 TEAM LEADER CON ESPERIENZA IN ENERGIA (multibrand) - 2 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA (POSSIBILITA DI SCEGLIERE LA CAPAGNIA CHE SI VUOLE LAVORARE) ...

Mundesi Punesimi Ne FOREX Me Ose Pa Eksperience!

Hoxha Tahsim, Tirane 380 Euro
Capital Group, Call Center me mbi 2 vite eksperience ne tregun shqiptar, kerkon te punesoje: agjente, capotavola, retention FOREX me ose pa eksperience per gjuhet: -Italisht -Spanjisht -Gjermanisht -Anglisht Kriteret: -Te zoteroje mir...

Mundesi E Menjehershme Punesimi!

Rruga Urani Pano, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Intercom Data Service Group Leader nel settore del telemarketing, opera a Tirana , Valona , Elbasan, Fier e Lushnje . Siamo alla ricerca di CONSULENTI e TEAM LEADER di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carri...

KAMARIERE + PUNETOR FAST FOOD-I

Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food Gjiro Kamara kerkon te punesoje staf me eksperience pune.Rroga e kenaqshme. [i]Po kerkojme per:[/i] -Kamariere -Krepiere -Pasticiere -Punetor/e Fast -Food-i(me dhe pa eksperience) -Specialist/e fast-food me eksperience pune (pagesa...

Ke Aftesi Te Mira Komunikuese Dhe Eksperience Te Meparshme Ne Call Center?

ish stacioni i trenit, Tirane 2,000 Euro
CTA groups ofron mundesi punesimi per operator telefonik ne gjuhet: italisht, spanjisht dhe gjermanisht ! Cfare ju duhet : - Gjuhe e huaj (e folur) mbi nivelin mesatar; - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART-TIME - Eksperienca ne Call Center perb...

Kerkohet KAMARIER- Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 45,000 Leke
Kerkohet KAMARIER me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me...

Kerkohet NDIHMES KUZHINJER - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)

Cave of Himara (Spile), SH8, Himarë, Albania, Himare 40,000 Leke
Kerkohet ndihmes kuzhinjer ne Restorantin me me emer ne Himare. Eshte plus po nqs ka eksperience ne trajtimin e produkteve te detit! I afte te menaxhoj fluksin e madh te punes, dhe maredheniet me koleget! Kerkohet ne restorantin me me emer dhe...

Konsulent Imobiliar / RE/MAX Koncept

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
RE/MAX Koncept po te kerkon ty sepse Koncept eshte nje skuader fantastike ndaj kerkon t'i bashkohen fantastike te tjere! Apliko per pozicionin Konsulent Imobiliar sepse Koncept mirepret dhe nxit te rinjte pasionante qe duan te zhvillojne nje...

Call Center

Kinema Agimi, Tirane Pagesa:350 Euro Afati i Aplikimit: 01/07/2019
Kerkojme operatore telefonik qe zoterojne gjuhen angleze per pozicione te ndryshme ne forex. Te kete eksperience ne forex (6 muaj minimum) Disponibilitet full time Ofrojme : kontrata te rregullta pune Bonuse ditore , ja...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 27/05/2019

Kerkoj Te Punesoje Nje Femer

Dhërmi, Albania, Himare Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 15/06/2019
Kam nje biznes familjar dhe me duhet dikush te kujdeset per shtepin. Perfshir ushqim + strehim ne kushte optimale. ...
 • Profesioni: Sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 27/05/2019

PIZZA ENO Kerkon Shperndares Picash

Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/08/2019
Tirane Pizza Eno kerkon te punesoj motorrist per shperndarje picash me motorrin e piceris. kandiidati duhet te disponoj leje drejtimi (patent) puna eshte 8 ore 10-18 ( e diela pushim ) Te interesuarit te kontaktojn vetem ne kete nr cel: ...
 • Profesioni: motorrist
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/05/2019

Kerkohet Kuzhinjer

Qeparo, Himare Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/06/2019
Kerkohet kuzhinjer me eksperience pune per sezonin turistik ne Qeparo....
 • Profesioni: Kuzhinjer
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/05/2019

Kerkoj Kamarjere

Rruga Andon Zako Çajupi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/07/2019
Kajo Lounge Bar kerkon te punesoje kamarjere me eksperience pune me pare. Rroga do jete e kenaqshme . Rroga do jete sh e kenaqshme. Lokali ndodhet ne rr Andon Zako cajupi prane stadiumit dinamo. ...
 • Profesioni: KAMARJERE
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/05/2019

Kerkohet Kamarier/ Ndihmes Kamarier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 15/06/2019
Bar-Restorant Belmondo kerkon kamarier per turnin e pare, dhe ndihmes kamarier per turnin e dyte. Kerkohet seriozitet dhe aftesi te mira komunikimi me klientet dhe koleget. Ofrojme pagese shume te mire dhe sigurime shoqerore. per me shume informac...

Pastruese Apartamentesh Dhe Lokali Durres

Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania, Durres Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojme punetore per pastrim apartamentesh dhe lokali Paga e kenaqshme. Adresa rruga Pavarsia, rrota e kuqe, plazh ,Durres...
 • Profesioni: pastruese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/05/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,Kamariere,Banakier

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Twist Bar kerkon te punesoje -Kamariere -Kamarier -Banakier Paga ne baze te aftesive te punes....

“Stockholm Coffe&Lounge1” Kerkon Kamariere Femer!

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:26,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/06/2019
Stockholm Coffe&Lounge1 Rruga “Komuna e Parisit/ Kompleksi Dinamo” kerkon: Kamariere femer (me ose pa eksperienc pune) Mosha nga (18-25) vjece. Paga 26000 lek + siguracione. Te interesuarat ju lutemi te na kontaktojn ne ...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/05/2019

Century 21 CPM Kerkone Menaxhere Zyre

Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Century 21 CPM kompani me pervoje 5 vjeçare ne tregun e pasurive te paluajtshme ne Shqiperi po kerkon te rekrutoje menaxhere zyre! Profili i kandidatit: - Te kete mbaruar arsimin e larte - Preferohet me eksperience te meparshme ne menaxhim...

URGENTE!! CERCHIAMO 10 OPERATORI PER PRESA APPUNTAMENTI FOTOVOLTAICO

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
URGENTE!!! CERCHIAMO 10 OPERATORI PER PRESA APPUNTAMENTI FOTOVOLTAICO IN LINGUA ITALIANA PER CALL CENTER APERTO DA 6 ANNI OFFRIAMO DAI 250 AI 350 LEK ORA E BONUS DAI 5000 AI 23000LEK SECONDO GLI APPUNTAMENTI PRESI. ORARI DALLE 9,30 ALLE 15,30 ...

Mundesi Punesimi.

Rruga Aleksandri i Madh, Tiranë, Shqipëria, Tirane 500 Euro
KOMPANIA GJERMANE RITELLO Hap vende te reja pune si: Agjent/e & Menaxher/e marketingu, me ose pa eksperience pune. Pagesa baze + perqindje Duke filluar nga 350-500 € (Euro) Madje dhe shume bonuse te tjera. Gjithashtu perfshihen u...

Kerkohen Agjent Marketingu

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 250 Euro
komapania Librex zgjeron zyrat, ofrohen 20 vende te lira pune si agjent marketingu Kerkohen njerez serioz ne pune dhe me qellime afat gjata Te jen kerkues per punen Te ken mbaruar minimumu shkollen e mesme Te kete patente , Ata qe kane makine ja...

Vendose Vet Pagen Tende!

Rruga Ismail Qemali, pallati Abissnet, kati 2-te (ish-blloku, ne krahe te Grand Hotel) Tirane, Tirane Me Marreveshje
Evo Net ofron vende te lira pune per te gjithe njohesit e gjuhes italiane. Operatore & Supervisore Ofrohet page shume e kenaqshme (baze + bonuse) dhe orare pune fleksibel (Part Time & Full Time). [i]Te interesuarit te kontaktoj...

Kerkohet Kamarier/e Ne PaPirunj Restorant.

Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Kerkohet Kamarier/e dhe ndihmes Kamarier/e ne paPirunj Restorant. Te interesuar te kontaktojne ne nr e telefonit : +. ...

Kerkohet Shitese

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane 36,000 Leke
Kerkohet shitese me eksperienc ne Pasticeri Furre buke Te kete aftesi te mira komunikuese. Te kete shkathtesi ne paketim E sakt ne llogari Vendbanimi afer ben avantazh...

Jemi Ne Kerkim Te Vajzave Te Reja Me Deshiren Per Te Mesuar Ne Pozicionet

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
D'Angelo eshte ne kerkim te vajzave te reja per pozicionin: -Kamariere -Banakiere -Krepiere Pagesa e kenaqshme. >>Kontaktoni Whatsapp nese jeni te interesuar....

Punesim I Menjehershem Part Time

Rruga Mustafa Lleshi, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Call-it ofron vende pune per 50 operator/e per personat te cilet jane njohes te gjuhes italiane. Ju sigurojme fleksibilitet ne orare si dhe korrektese ne pagese. (Page baze+kontrata 25€+bonuse 20€) Adresa: Rruga Elbasanit, perballe 7 xhux...

Kerkohen Operatore Ne Call Center

Pallati i Sportit Asllan Rusi, Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Flet Gjermanisht/Spanjisht? Ke aftesi te mira negociuse? Bashkohu me skuadren tone dhe krijo nje mireqenie financiare. Na kontakto ne ose dergo CV tende ne premiumservicestr@gmail.com - ​Cfare kerkojme:​ Aftesi shume te mira zot...

Bejd Group Kerkon 500 Operator Ne Gjuhen Angleze , Gjermane

Inxhinieria e Ndertimit, Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Bejd Group ka mbi 10 vjet ne tregun Shqipetar Kerkojm 500 Operator Callcenter Me dhe Pa Eksperience Anglisht Gjermanisht Ofrojm Rroge te larte + Bonuset me te larta ne treg! Mundesi per tu RRITUR/ Fresh leads ONLY! Te interesuarit...

Punsim Ne Restorant Grek Gjermani

Leipzig Gjermani, Vlore 1,000 Euro
Kerkohent Guzhinher ,ndims guzhinjer,pjatalarse per Restaurant grek Vetem me Dokumenta Europiane Akomodim, siguracion.me kontrat pune afatgjate paga fillon nga 1000€...

Operatore Call Center

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
Kerkon nje vend pune i cili te kenaq xhepin? 💰 Nese PO, ke gjetur vendin e duhur! Cfare kerkojme: • Aftesi shume te mira komunikimi ne gjuhen anglisht/italisht • Aftesi per te mesuar dhe per t’u pershtatur; • Te jete ne gjendje ...

Kerkohet Shofer/furnitor

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Shqipëria, Tirane Pagesa:35,000 Leke
Eurodistribution & Delivery kerkon te punesoj nje shofer furnitor. Kantidati duhet te njohe mire rruget e Tiranes si dhe te zoteroj perdorimin e Gps. Nuk ka pergjegjesi ne shitje do te meret vetem me dorezimin e porosive neper dyqane. Duhet te j...
 • Profesioni: Shofer,furnitor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/05/2019

Kerkohet Edukatore

Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/09/2019
Kopshti Endrrave kerkon te punesoje edukatore me arsimin e larte parashkollor.Adresa .Unaza e re,astir,tirane.Tel....
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/05/2019

Motorrist Per Dergimin E Porosive

Adresa: Rruga Siri Kodra prane karburantit GEGA OIL (ish frigoriferi), Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2021
Përshkrimi i Kompanise Connect Group ka filluar aktivitetin e saj në tregtimin e veglave të punës që nga viti 1998, duke i ardhur në ndihmë kërkesave të tregut të punës për mjete profesionale. Rëndësia për sjelljen e çmimeve ko...

Keshillues Klienti

Rruga Siri Kodra prane karburantit GEGA OIL (ish frigoriferi), Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/12/2021
Përshkrimi i Kompanise Connect Group ka filluar aktivitetin e saj në tregtimin e veglave të punës që nga viti 1998, duke i ardhur në ndihmë kërkesave të tregut të punës për mjete profesionale. Rëndësia për sjelljen e çmimeve konku...
 • Profesioni: Keshillues Klienti
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/05/2019

Kerkohet Berber Me Eksperience

Rruga Frang Bardhi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 05/06/2019
Kerkohet berber me eksperience mbi 2 vjecare dhe me aftesi komunikimi...
 • Profesioni: I punesuar
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/05/2019

Kerkoj Kamarier

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Pershendetje,, kerkoj te punesoj kamarier me eksperienc pune,, ...
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/05/2019

Restorant Fraterie

Skender Luarasi, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet nd/kamarier, kamarier , nd/kuzhinier , sanitare me ose pa eksperience.Kontaktoni n whatsapp...

Jurist Me Eksperience

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Tirane ofrohet vend i lire pune! Nje kompani e cila operon ne fushen e sherbimit te ambienteve, ofron vend te lire pune. Pozicioni i punes: Jurist me eksperience pune Kriteret: Te kete mbaruar fakultetin Juridik Te kete eksperience pu...

Tirane, Kerkohet Asistente Zyre

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Tirane, vend i lire pune! Nje kompani e cila operon ne fushen e sherbimit te ambienteve, ofron vend te lire pune. Pozicioni i punes: Asistente zyre Kerkesat: 1- Te dije gjuhen angleze ne menyre perfekte. Te shkruar dhe te folur niveli C2...

PUNE , PART TIME FULL TIME

Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania, Tirane 340 Euro
Nese je duke kerkuar pune , Kompania jone ju ofron mundesine ne kuader te zgjerimit te stafit. Menaxher shijtesh ne terren dhe konsulent marketingu . Aplikanti duhet te plotesoje kto kushte: Mosha 22-35 Vjec Ambicje per karrier dhe per para Nje...

Kerkohet Agjent/e Terreni

Bulevardi Blu, Kamëz, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/06/2019
PERSHKRIMI Metabo Tirane ka filluar aktivitetin tregtar në tregtimin e veglave të punës që nga viti 1998.Produktet cilësore të tregtuara me çmime konkurruese si dhe bashkëpunimi me furnitorë të huaj që sa vinte e rritej bënë që të ...
 • Profesioni: Agjente Terreni
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/05/2019

Asistent/e Ne Shitje

Adresa: Rruga Siri Kodra prane karburantit GEGA OIL (ish frigoriferi), Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/12/2021
Përshkrimi i Kompanise Connect Group ka filluar aktivitetin e saj në tregtimin e veglave të punës që nga viti 1998, duke i ardhur në ndihmë kërkesave të tregut të punës për mjete profesionale. Rëndësia për sjelljen e çmimeve ko...

Floa Caffe Ofron Vend Pune Per Banakjer/e M/F

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Floa Caffe ofron vend pune per Banakjer-kamarjer M/F qe mund ti bej te dyja, me eksperience per orar te plote pune. ...

Kerkohet Kamarier

Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/05/2019
Bar Belmondo kerkon kamarier me eksperience, per orarin e paradites. Ambient i qete dhe.familjar. Pagesa 25.000 plus sigurimet. nr i kontaktit per te interesuarit....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 26/05/2019

Luckies Kerkon Puntor

Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm puntor per sufllaqet me nje rrog te kenaqshme dhe me turn 8-orarsh ku dy dite ne kav turn i trete...
 • Profesioni: Puntor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 26/05/2019

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier,Kamariere,Banakier

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane 35,000 Leke
Twist Bar kerkon te punesoje -Kamariere -Kamarier -Banakier Paga ne baze te aftesive te punes....

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Punesoje

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Fast food piceri mevlani kerkon punetore fast foodi paga 250 mije leke turni dyte 17:00 me 01:00. Motorrist paga 300 mije leke. Adresa:universiteti Metropolitan perball godines nr.1 qyteti studenti....

Convenience Agency Eshte Ne Kerkim Te Nje Operator/e Sherbimesh Turistike (prerje Biletash, Rezervim

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:20,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2022
Kerkojme operator/e per prerje biletash, rezervime paketash turistike etj...Te kene eksperience te meparshme ne agjensi turistike dhe njohuri perdorimi te programit amadeus.Te jene te komunikueshem dhe korrekte ne zbatimin e orareve dhe detyrave te ...

Oferte Pune

Farke collak, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet recepsioniste per turnin e pare. Orari 08:00-15:00 Te interesuarat mund te na shkruajne per me shume informacion. ...
 • Profesioni: recepsioniste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 26/05/2019

SPECIAL SOUVLAKI FAST FOOD KERKON

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:700 Euro
Special souvlaki kerkon staf si me poshte 1-Specialist/e Mishi -Gjiro 2-Puntor/e FastFood Pagesa super e kenaqeshme. Per cdo informacion ju mirepresim ne adresen:Rruga Myslym Shyri ose ne telefon . (12:00-21::00)...

Market24h Kerkon Shitese Me Ose Pa Eksperience

Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:32,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/06/2019
Kerkohet shitese(Femer) me ose pa eksperience pune . Orari eshte me turne . Vendodhja: Market 24 ore , Perballe Spitalit Pediatrik Rruga:Kongresi Manastirit Per me shum informacion kontaktoni ne nr ton te tel: ...
 • Profesioni: shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/05/2019

Shitese Akulloresh (F) Fusha E Aviacionit

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohet Shitese Akulloresh (F) Fusha e aviacionit. Orari part time mbasdite. Paga e kenaqshme. ...
 • Profesioni: Shitese akulloresh
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 26/05/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim