hidraulik ne kosov 

 Online 315 lexues | 11 njoftime ne pritje

Punesim Te Menjeheshem Si Operator/e Ose Supervizor/e

Qender, Rruga Kavajes, Tirane Me Marreveshje
- SIAMO IN CERCA DI CONSULENTI TELEMARKETING PER TELEFONIA & ENERGIA MULTIBRAND - 4 GRUPPI LAVORATIVI CON ESPERIENZA TELEFONIA O ENERGIA PER (MULTIBRAND ITALIANI) DA NOI POTETE LAVORARE TIM, WIND, FASTWEB, VODAFONE, EVO24, ENEL, ENI, IBERDROLA...

Pune Ne FOREX Me Page Deri Ne 500€ Per Agjent, 650€ Per Supervizor, 700€ Per Retention + BONUS

Rruga Reshit Çollaku, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
[size=200]Ofrojme pune ne fushaten FOREX.[/size] [size=100]Gjuha: Italisht Vendodhja: Tirane ([u]Qender[/u]) Pozicionet: [u]Agjent[/u], [u]Supervizor[/u], [u]Retention[/u][/size] Pagesat sipas pozicionit. [size=150]AGJENT [/size][...

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Kerkohen Operatore Te Gjuhes Italiane Dhe Spanjolle,me Apo Pa Eksperience

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkohen operatore te gjuhes italiane dhe spanjolle,me apo pa eksperience. Te interesuarit duhet te jene rigoroz dhe ambicioz per rritje profesionale.Te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi me gjuhen perkatese. Sistem ...
 • Profesioni: operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Cerchiamo 50 Operatori Outbound Per La Campagna Fastweb

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Ofroj Vend Pune Banakier/e , Kamarier/e Me Ekperience Pune

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Ofroj vend pune Banakier/e , Kamarier/e me ekperience pune Adresa : Bulevardi Gjergj Fishta , ish ekpozita prane Gjykates se Rrethit , Tirane...

REMAX Koncept Konsulente Imobiliare

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Re/Max Koncept eshte duke rekrutuar konsulente imobiliare. Kerkojme te rinj energjike dhe ambicioze qe t’i bashkohen kompanise Nr. 1 ne bote ne Real Estate! Nese ke eksperience ne shitje dhe deshire per t’u rritur me tej eshte koha e duhur t...

Stockholm Coffe&lounge1 Kerkon Sanitare !

Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania, Tirane 26,000 Leke
Stockholm coffe&lounge1 tek Rruga “Komuna e Parisit” perball ‘Kompleksit Dinamo’ kerkon te punesoj: Sanitare femer (me ose pa eksperienc pune) Paga 26000 lek+ siguracione. Te interesuarit ju lutemi te na kontaktojn ne nr ton te...
 • Profesioni: sanitare
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohen Agjent FOREX Ne Gjuhen Italiane - Pagesat Me Te Mira Ne Treg, 400€ +BONUSE Mjaft Te Larta

Blloku, Tirana, Albania, Tirane 700 Euro
Vatic Markets kerkon te punesoje konsulent telefonik me eksperience per gjuhen italiane. Cfare ju duhet: - Nivel i gjuhes mbi mesatar - Disponibilitet full time - Eksperienca ne call center eshte prioritet - Perkushtim ne pune - Aftesi te mi...

Keshillues I Papar? Ofrojme Punen Qe Ben Per Ju!

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania, Tirane 2,000 Euro
Kerkojme operatore telefonik per gjuhen spanjolle,italiane dhe gjermane! Cfare ju duhet : - Spanjishte/Italisht/gjermanisht mbi nivelin mesatar - Disponibilitetet FULL-TIME dhe PART TIME - Eksperienca ne Call Center perben avantazh - Perkusht...
 • Profesioni: agjente
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

KAMARA KERKON SPECIALIST/E FAST-FOODI+MOTORRIST+KAMARIER/E

Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Gjiro Kamara kerkon te zgjeroje stafin e saj ne pozicionet e meposhtme: - Punetor/e Fast food-i me/pa eksperience - Specialist/e Fast food-i me eksperience (Pagesa shume e mire) - Motorrist me motorrin e tij. - Kamarier ose Kamariere - Pastrues...

Agjent Imobiliar Me Page Te Mire + Bonus

Sami Frasheri, Qendra Metropol Kati I Ii, Tirane 60,000 Leke
- Ke ambicie per te fituar shume Leke dhe je i pakenaqur me punen qe ben? - Ke menduar te fillosh si Agjent Imobiliar por nuk deshiron te punosh pa pagese? - Te terheq profesioni i Agjentit por nuk je i sigurte nese do jesh i susksesshem? Pa ...

3UP CALL Cerca 100 Operatori Per La Campagna Telecom Italia

Xhorxh W Bush, perballe Toptani Center, Tirane Me Marreveshje
Si richiede : •Conoscenza della lingua italiana. • Ottime capacita relazionali e comunicative per lavorare in gruppo. Offriamo: • Contratti di lavoro full-time e part - time. • Corsi di formazione • pagamenti ottimi , piu alti de...
 • Profesioni: Operator/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkojme Edukatore Kend Lojrash

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:24,000 Leke Afati i Aplikimit: 07/09/2019
Bar lodra me femije hello kiti kerkon Edukatore Bari ndodhet tek ish xhamlliku...
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

BURGER STAR Afron Vende Të Lira Pune

Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/11/2019
BURGER STAR afron vende të lira pune: - Punonjës fast foodi - Punonjës picerie - Kasiere - Sanitare Kushte të mira pune. Paga e kënaqshme. Kontakt: Whatsapp/Viber: Email: gjergjiben@gmail.com...
 • Profesioni: Picier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/09/2019

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 01/01/2024
Kerkojme shofer per kamioncine 3,5 tone. Mosha 25 - 35 I interesuari duhet te kete eksperience, te jete i shkathet ne vendosjen e mallit si edhe te njohe rruget e Tiranes. Paga e kenaqshme. Adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV K...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Nicolsposa Kerkon Shitese

Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 05/09/2019
Nicol sposa kerkon shitese me eksperienc pune-aftesi te mira komunikimi,paga 30.000 lek ne muaj nr tel ...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Kerkoj Dado

Bajram Curri Boulevard, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 30/10/2018
Kerkoj nje dado te moshes 30-55 vjec, per te mbajtur femije nje vjec. Orari 8-5, pagesa 250000 Lek. Adresa prane bllokut Vasil Shanto. Tel ....
 • Profesioni: Dodo
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 40-50 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Kerkohet Kamarier. Banakier.

Don Bosco, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 29/12/2024
Kerkohet Kamarier/Banakier/re Cel....
 • Profesioni: Kamarier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Edukatore, Per Parashkollor

Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:38,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/01/2020
Jam i interesuar per nje edukatore parashkollor, paga e kenaqshme...
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Edukatore Kopshti Per Femijet 3-4 Vjec, E Dashur Dhe E Komunikueshme Me Kete Target Grup( Femijet).

KMY Yzberisht, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 10/09/2019
Pershendetje per te gjithe... Ofroj pune edukatore kopshti per femijet e grupmoshes 3-4 vjecare. Te interesuarat te kontaktoin si me posht:...
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Ndihmse Ne Administrate

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:400 Euro Afati i Aplikimit: 10/07/2019
ne punojm me transport te mallrave te ndryshme dhe na nvojitet nje ndihmse ne administrate per fatura hyrje dalje per me shum info na kontaktoni...
 • Profesioni: ekonomiste
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Kerkohen Operatore (F) Ne Gjuhen Shqipe (4 Ore)

Rruga Sali Nivica, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkohen Operatore Femra ne Gjuhen Shqipe. Pagesa Fikse + Bonus mbi Kontrata. Jemi tek Tregu Elektrik ne Alidem. Me shume info i gjeni ne: https://inalbania.al/tirane-kerkohen-operatore-f-per-call-center-shqip...
 • Profesioni: Operatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

OTRO CAFE KERKON TE PUNESOJE KAMARIER/E DHE BANAKIER/E

Rruga Drago Siliqi, Tirana, Albania, Tirane 40,000 Leke
OTRO CAFE kerkon te punesoje kamarier/e, banakier/e dhe sanitare me kohe te pjesshme....

Banakjer/e

Rruga Marko Boçari, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
BarKafe 83 kerkon te punesoje banakiere ambient i qete dhe familjar , orari ne mengjes ( 06:00 - 14 :30 ), paga : 25.000 ( leke te reja ) + siguracione ose 32000 leke ne dore, te interesuarat te kontaktojne ne : ose adresa : ne krah te ish kolose...
 • Profesioni: Banakjer/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Shofer Furgoni 3.5T Per Shperndarje Malli Ne Tirane Dhe Rrethe

Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Kerkojme shofer per kamioncine 3,5 tone. Mosha 25 - 35 I interesuari duhet te kete eksperience, te jete i shkathet ne vendosjen e mallit si edhe te njohe rruget e Tiranes. Paga e kenaqshme. Adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV K...
 • Profesioni: shofer
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

JE STUDENT ? DESHIRON TE FITOSH 7800 EURO PER 3 MUAJ?

Rruga e Kavajës, Condor Center Kati i 3, Tirana, Albania, Tirane 2,600 Euro
AGJENSIA E PUNESIMIT "SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA " OFRON : INTERSHIP 3 MUJOR PER STUDENTEN NE MYNIH !! PAGA 2600EURO NETO! PUNESIM I SHPEJTE !!! PER STUDENTE NGA SHQIPERIA , KOSOVA, MAQEDONIA, MALI I ZI AKOMODIMI I...

Kerkohet Ndihmes Kuzhinier Ne PaPirunj Restorant

Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania, Tirane 30,000 Leke
Kerkohet Ndihmes Kuzhinier ne paPirunj Restorant, pagesa e kenaqshme do bisedohet ne interviste me detaje. Te interesuar te kontaktojne ne nr e telefonit : +....

Shitese Mobilerie

Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Dyqani i mobilerise "AXL Mobileri" qe ndodhet ne te Bulevardi Zhan d'Ark (perballe gjykates), kerkon te punesoje: SHITESE MOBILERIE. E interesuara nuk duhet te kete angazhime me shkollen apo me ndonje pune tjeter. Mosha 20 - 30. Pa...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Puntor Mashkull Mosha 20-30

Marie Kraja, Tirane Me Marreveshje
Fabrika e lendes pare per mobileri, kerkon te punesoje puntor (mashkull). Mosha 20-30. Paga e kenaqshme. adresa: 100metra perpara rrethrrotullimit te "TV KLAN" rruga "Marie Kraja" ish nderrmarrja e llullave. Porcelan. Tirane...
 • Profesioni: punetor
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Kerkohet Punetor Magazine Me Eksperience

Rruga industra, Tirane 35,000 Leke
Kerkohet punetor magazine. Puna ka te bej me ngarkim shkarkim mallrash me pesha deri ne 25 kg por mesatarisht me te ulta (rreth 10 kg). Kushtet: - Te jete i after per inventar magazine, sistemim te rafteve dhe mirembajtje te magazines. - Te jet...

CAVALLI CLUB DUBAI KERKON STAF

Rruga e Kavajës, Condor Center Kati i 3 Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA kerkon staf punesimi per ne Cavalli Club DUBAI ne pozicione te ndryshme si : -MENAXHER RESTORANTI - $2500 -SUPERVIZOR RESTORANTI - $1500 -SUPERVIZOR BARI - $1200 -VAJZA MIKPRITESE NE RESTORANT - $11OO -BANAKI...

Kerkohet Nje Furretar/furrexhi Buke - Varshave, Poloni

Varshave, Poloni, Tirane Me Marreveshje
Kjo eshte nje mundesi e vecante per nje vend pune ne Varshave, Poloni ne nje dyqan te produkteve te brumit (perfshi: buke, byrek, pizza si dhe embelsira te ndryshme). Kerkojme SA ME SHPEJT te jete e mundur: • Furretar/Furrexhi me ekperience ...

Kerkojm Operator Ne Gjuhen Gjermane Me Dhe Pa Eksperience Pune Rroga Baze Plus Bonuse

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania, Tirane 5,000 Euro
Callcenter Tirana Kerkohen 50 Operator ne Gjuhen Gjermane, Te ken Eksperienc Pune Kushtet e punes shume te mira Vende t Lira Retention,Apertura, Broker. Per me shum info Kontaktoni ne Nr : Email:Rekrutime.tirane@gmail.com...
 • Profesioni: Operator
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkoj Edukatore Per Kopsht Privat

Rruga Shyqyri Brari, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:25,000 Leke Afati i Aplikimit: 01/10/2019
Kerkohet edukatore per kopsht privat. Per cikel parashkollor 3-4 vjec. Adresa: Prane kopshtit zoologjik. ...
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Kerkohet SHOFER

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:50,000 Leke Afati i Aplikimit: 29/08/2019
Acqua Prima shpk kerkon te rekrutoje Shofer fugoni Kualifikimet / Kerkesat -Shtetesi Shqiptare -Patente e Klasit B -Eksperince e meparshme -Aftesi te mira komunikuese dhe menaxheriale Te interesuarit te kontaktojne info@ujeprima.al ...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/09/2019

Kerkohet Mesuese Per Arsimin Parashkollor, Kopsht

Rruga Mikel Maruli, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:38,500 Leke Afati i Aplikimit: 30/06/2024
Kopshti jo publik"Miqte e Borebardhes" kerkon te punesoje nje mesuese per arsimin parashkollor, (edukatore). Kandidatet duhet te kene perfunduar ciklin e pare te studimeve, (bachelor) ne degen perkatese. Nuk ka rendesi eksperienca. paga es...
 • Profesioni: Edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/09/2019

Kerkohet Konsulent Imobiliar -- Page + Komisione

Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke
REALinvest Agjenci Imobiliare,kerkon te zgjeroje stafin e saj me kolege qe e duan pune dhe pelqejn sfidat e reja. 🗣Kerkojme njerez te zote te cilet kane sfida personale per pozicionin e Konsulentit Imobiliar! Te gjithe te interesuarit te dergo...

Ofrojm Pune

Rruga e Kavajës, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:Me Marreveshje
Kerkojm shitese per optike me dhe pa eksperienc.te jet e perkushtuar per pune e rregullt dhe pa preukopime ....
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

SHOFER PER SHPERNDARJE

Komuna e Parisit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:41,000 Leke Afati i Aplikimit: 31/09/2019
Kompania lider ne treg Biote Albania Kerkon te punesoj shofer per transport dhe shperndarje produktesh. Te interesuarit duhet : te disponojne patente te jene te disponueshem per pune ne gjithe territorin e Shqiperise. te jene te komunikue...
 • Profesioni: SHOFER
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: 25-35 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

KERKOHET SHITESE

Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:36,000 Leke
Aftesi te mira komunikuese Perdorimi i Pc Vendbanim afer Pagesa vetem per vajzat me eksperienc Ne te kundert fillohet me pagen minimale Kushte shum te mira pune...
 • Profesioni: Shitese
 • Arsimi: Profesionale
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/09/2019

BABOON Kerkon Business Manager Tirane

Rruga Themistokli Germenji, Tirana, Albania, Tirane 60,000 Leke
Business Manager Baboon Kompania Misioni I BABOON eshte te sjelle ushqimin me te mire nga restorantet me te mira kudo, ne shtepi apo zyre ne menyre te shpejte dhe korrekte. Baboon eshte nje Start-Up i krijuar ne 2015 ne Tirane. Pasi f...

KERKOHET SHITES NE KIOSKE (Mashkull)

Rruga Vasil Shanto, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:Me Marreveshje Afati i Aplikimit: 10/07/2019
KERKOHET SHITES NE KIOSKE (Mashkull) TURNI TRETE ORA 23:00-07:00 PAGA E KENAQSHME. Nr.kontakti : +...
 • Profesioni: Shites
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

JE STUDENT ? DESHIRON TE FITOSH 7800 EURO PER 3 MUAJ?

Rruga e Kavajës, Condor Center Kati i 3, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:2,600 Euro Afati i Aplikimit: 31/10/2019
AGJENSIA E PUNESIMIT "SELOS AGENCY RECRUITMENT ALBANIA " OFRON : INTERSHIP 3 MUJOR PER STUDENTEN NE MYNIH !! PAGA 2600EURO NETO! PUNESIM I SHPEJTE !!! PER STUDENTE NGA SHQIPERIA , KOSOVA, MAQEDONIA, MALI I ZI AKOMODIMI I...

Tirane, Ofroj Vend Pune Magaziniere

Damjan-Fortuzaj, Albania, Tirane Pagesa:45,000 Leke Afati i Aplikimit: 25/06/2019
Shoqeria ALBA Sh.a nje kompani e cila eshte lider ne treg ne prodhimin dhe importin e vajrave lubrifikante, ka nisur procesin e selektimit te kandidateve per pozicionin: Magaziniere Kriteret per pozicionin :  Arsimi : Minimumi arsimi i m...
 • Profesioni: Magaziniere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 30-40 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

AUTO-CENTER

Rruga Viktor Eftemiu, Tiranë, Shqipëria, Tirane Pagesa:17,000 Leke
Operatore telefonike ne Gjuhen Shqipe Pagesa: 4 ore PUNE -13.000 leke (baze) + bonus per regjistrimet 9 regjistrime-20.000 leke 15 regjistrime-35.000 leke 19 regjistrime-45.000 leke 24 regjistrime-55.000 leke 29 regjistrime-65.000 leke ...
 • Profesioni: Promocion
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: 20-30 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Kerkohet Edukatore

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:40,000 Leke Afati i Aplikimit: 04/09/2019
Kopshti Kolopucat Kerkon edukatore Kriteret qe duhet te permbushe : Te kete arsimin e larte dega parashkollor eshte avantazh Te kete eksperienc pune me grupin e dyte dhe parashkollorin Mosha 27-40 vjec ...
 • Profesioni: edukatore
 • Arsimi: Bachelor
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/09/2019

Kamarier

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:35,000 Leke Afati i Aplikimit: 20/08/2019
Kerkojm Kamarier/E Kushte pune te favorshme Kohe e plote E diela Pushim Paga Baze plus bonus progresiv Kriteret jane: Komunikueshem me pak experience...
 • Profesioni: Kamarier/e
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 18-28 Vjece
 • Publikimi: 15/09/2019

Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Punesoje

Rruga Sotir Kolea, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Fast food piceri Mevlani Kerkon punetor fast foodi per turnin 17:00 me 1.00 Kerkon kreper/ picier per turnin 17:00 me 1.00 Kerkon motorrist per turnin 17:00 me 1.00 Paga e kenaqshme...
 • Profesioni: Punetore
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: 20-30 Vjece

Twist Bar Kerkon Te Punesoje Per Muaji Shtator 2019

Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Tirana, Albania, Tirane Me Marreveshje
Twist Bar (St.Trenit) kerkon te punesoje per muajin Shatator 2019: -Kamariere (F) Page 25000 (mije leke)+ Siguracion -Kamarier (M) Paga 20000 (mije leke) + Siguracion...
 • Profesioni: Kamariere
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar

Kerkohet Ndihmes Kuzhinier Ne PaPirunj Restorant

Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:30,000 Leke Afati i Aplikimit: 14/09/2019
Kerkohet Ndihmes Kuzhinier ne paPirunj Restorant, pagesa e kenaqshme do bisedohet ne interviste me detaje. Te interesuar te kontaktojne ne nr e telefonit : +....
 • Profesioni: Ndihmes Kuzhinier
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/09/2019

Eiden Kompleks Kerkon Staf

Rruga Ali Shefqeti, Tirana, Albania, Tirane Pagesa:100,000 Leke Afati i Aplikimit: 18/03/2020
Eiden Kompleks kerkon te punesoj: Kamarier/e Ndihmes Kamarier/e ( me ose pa eksperienc) Banakier/e Ndihmes Banakier/e (me ose pa eksperienc) Sanitare ...
 • Profesioni: Staf
 • Arsimi: Gjimnaz
 • Mosha: E Pa Percaktuar
 • Publikimi: 15/09/2019

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim